Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

saminka
7. zář 2011

@jana321969 ahojky v obou uspesnych cyklech jsme nechali zavest dve embryjka 😉 doktor nas sice premlouval,at si nechame zavest pouze jedno, ale my nesouhlasili no a dopadlo to dobre 😵 😵 😵

agnes88
8. zář 2011

Dobrá ranko, děvčata. Dočítám vás a koukám na tu zprávu o letadle. Žiššmarjá, sem to vůbec nevěděla. Včera jsem dojeli až po osmé domů, televizu nezapínali. No hrůza. Letadla miluju, nikdy sem neletěla a už asi ani nepoletím....
Do tabulky se napíšu až po pondělku, až budu vědět na čem jsem. Ale už mi začíná bejt podezřelý to moje mega břicho. Celej týden nic moc nejím a gatě mám víc a víc zařezaný...tak asi tam fakt vajca rostou 🙂
S tou pojišťovnou je to naprd, zkus jim zavolat, třebas to jen dr spletla.
A já taky pokud to vyjde zůstanu doma na rizikovým. No uvidím jak mě bude. Ale občas mě v práci pěkně proháněj, tak se jim na to můžu vyprdnout. Jo ono to v práci dycky nějak dopadne, už se z toho nestresuju....U nás platí - čekáme abysme pak mohli spíchat a spícháme abysme pak mohli čekat. By si to firma mohla dát do loga 🙂 🙂 občas

safarikovap
8. zář 2011

@saminka Šikula 😉
@jana321969 Přece kdyby RF neměl smlouvu s Tvou pojišťovnou, tak Tě na to upozorní hned při registraci na recepci, ne? 😕 S Kuřecovou jsem nikdy neměla tu čest, ale určitě to bude jenom šum svistu, jinak to není možný 😉
@agnes88 Drahá, jak je dneska? 🙂

safarikovap
8. zář 2011

@agnes88 Srágoro, okamžitě se tam dopiš - to je rozkaz 😉 Žádný "uvidím v pondělí, na čem jsem" - to je jasný, na čem jseš 🙂 Ježiši, až teď mně to docvaklo - Ty budeš v PO 12DC, tak to je taky možný, že Ti v PO řekne doktor "zítra jdeme na to" 😕 😕 😕 Ne???

agnes88
8. zář 2011

@safarikovap 🙂 dyť já vlastně ani nevím esi se to dá počítat jako stimulka. A taky sem přemejšlela co se mnou udělá v pondělí. Ale nenechám se odbýt. Honza bude po 24službě, tak esi pak půjde v úterý na spermoš, tak doufám že to nebude mít negativní dopad, ta únava. Každopádně ani nevíme jakej má ten spermiogram, bo předtím to byla tragédie, pak šel pod kudlu a baští kokyna 🙂 doufám že z něj nebude jen milionář ale taky schopnej milionář 🙂 🙂 kdyby mě slyšel...

safarikovap
8. zář 2011

@agnes88 Jéé, krásná profilovka 😉 Mimochodem - ten můj je taky Honza - člověče, my toho máme společnýho 😀 Takže - v PO půjdeš na UTZ sama a přítele necháš jít až v úterý? Jako, celodenní makačka je dřina, ale kdyby se překonal a šel v PO s Tebou, tak to máte zase jedním vrzem...Na druhé straně - je to pravda, radši ať si doma odpočine a pak ze sebe v úterý dostane ten nejlepší vzorek 😉 Tak počkej - na kolikátou v to PO jseš objednaná?

safarikovap
8. zář 2011

Holky, ještě k tomu zítřejšímu OPU - takovou tu máčku, jako že nalačno, nepít, nekouřit, nějakou apartní noční košilku nebo triko s sebou, to vím. Jenom jsem se chtěla zeptat - na pokoji pak budu sama nebo s ostatníma holkama, co jdou taky na punkci? 😨

jana321969
8. zář 2011

@safarikovap ahoj tak jsem volala sestre maji tam tu pojištovnu protoze se sni spolupracuji jen v zakladnich vecech a v gynekologii a ne v zákrokách umělého oplodnění ted mě to napsal i Machač a vrchní sestře jsem volala takze jestli ty mas zatim jen to minimalni a nezadate pojistovnu na leky tak proto ti asi nic nerekly nebo fakt nevim, no nic tedka to vychazi dobre tak od 1.10.2011 menim pojistovnu na Revirni teda.

Holky:: muze byt vzorek spermatu špatný jen o trochu nebo i o dost ??(jde o to ze muj montuje plastove okna čt,pat,sob, nedele - prijel z Prahy k.o. a vpondělí rano jsme sly na vzorek).

jana321969
8. zář 2011

@saminka tak hodně štěstí - zdravíčka vašim miminkám, taky bych chtěla dvě pokus se nema jedno uchytnout i kdyz jsem vzdy chtela jedno a pak jedno ale ted clovek muze byt rad, že vubec nejaky bude mit ☹

safarikovap
8. zář 2011

@jana321969 😨 😨 😨 No tak to je bomba!!! Na druhé straně - v našem případě nehrozí nic jiného, než PICSI, ať na první, na druhej, třetí pokus - a tento zákrok tak jako tak pojišťovna nehradí...Takže nevím, jestli se mám vůbec vzrušovat 🙂 Pokud to tentokrát neklapne, tak to začnu řešit. Na druhé straně - nechápu 😖 Přijde mně teda celkem dost zavádějící, že na stránkách Reprofitu uvádí, "jsme smluvním partnerem pojišťoven....". To mám potom jako ještě dál pátrat a pitvat, jestli s Všeobecnou mají smlouvu na všechno a s Oborovou jen na ten a ten a ten zákrok? Co to je za blbost 🙄 😠 🙄

agnes88
8. zář 2011

@jana321969 já netuším esi unava může ohrozit kvalitu spermošu, jen nám to vyšlo naprd, v pondělí 24služba, spánek asi tak dvě hodky a pak ze sebe má něco dostat. ještě mi machač řek at to zkoušíme doma, ale zase kdyby se rozhod že mi udělá iui tak chlap má zas mít abstinenci....
S tou pojišťovnou je to teda blbý. Já má VZP, ale chlap mám vojenskou a když sem se machače ptala, esi bude chlap něco platit když nemají s tou pojištovnou smlouvu, tak mi řek at to neřeším, že neléčí pojištovnu ale mě. Abych pak nebyla překvapená. No nebo když jde chlap na spermiogram tak se žádá o platbu pojištovna ženy, protože kvůli ní se to vyšetření dělá-ona je vlastně ten pacient??
@safarikovap honza je totiž v práci jak na potvoru celý pondělí a uterý má volno. přehodit si to nemůže....Jdu tam na 8.45. se tam potkáme v pondělí aj s @jana321969, aby se ti chlapi nestyděli, já teda doma neříkám že Vám to tu všechno říkám 🙂 🙂

safarikovap
8. zář 2011

@agnes88 Jo takhle - jsem myslela, že bude celý den v práci v NE a přijde po noční v PO ráno. Tak to jina nejde udělat, máš pravdu 😒 Vidíš, Ty máš VZP a řekl Ti někdo - s VZP máme smlouvu a hradíme všechno, co pojišťovna hradit má? Já jsem si Clostil platila sama, jinak jsem byla 2x na UTZ, píchala jsem si Merional, Pregnyl, Orgalutran (nebo jakse to jmenuje) a nikdo mně neřekl "toto si budete hradit sama" 😠

bambulajda
8. zář 2011

ahojky ženy, ...no teda tady se toho nakecá 😉 ...jestli si to takhle budu v práci pročítat, tak mě asi fakt vyrazí. U mě v práci ví ředitel jen o pokusech na Obilňáku, ...prač jsem musele chodit ob dva dny na UTZ na kontrolu folíků jak rostou a to už mu bylo podezřeli, tak si mě zavolal a zeptal se jestli je vše ok. ...no a tak jsem musela s pravdou ven 😅 ....takže mně ve všem vyjde vstříc, ale musela jsem mu slíbit, že až se povede - okamžitě mu to nahlásím a budeme hledat náhradu a pak můžu odejít...."naštěstí " jeho nová přítelkyně má mimino taky z IVF - tak tomu docela rozumí a nemusím mu nic vysvětlovat....ale i tak jsem o dalším pokusu v RF pomlčela, je příjemnější když to nikdo neví

bambulajda
8. zář 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): minimálka, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní

TEHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //

doplněno 😉

safarikovap
8. zář 2011

@bambulajda Další šikovná 😉 Jinak jsme na tom brouku stejně - jestli mně někdo spočítá minuty (no, spíš hodiny) strávený na netu v práci, tak mám vyhazov na hodinu 🙄 Ale šéfíka máš dobrý - pokud byl ve stejné situaci, tak se na Tebe nebude dívat přes prsty.
A když jsme u toho? Jakou máš pojišťovnu Ty? Já teda asi nebudu váhat a čekat, až se dozvím, že je to v pr**** a rovnou se k 1. 10. přehlásím...asi k Metall Aliance. Protože jestli bude pravda to, co říká @jana321969, tak není nad čím přemýšlet. Zbytečně bych propásla celé další čtvrtletí, když se dá přehlásit buď k 1. 10. nebo potom až 1. 1. 😖
Změna zdravotní pojišťovny je holky bez problémů, ne? Stačí uzavřít smlouvu s novou pojišťovnou a ta už vypoví stávající smlouvu u stávající pojišťovny, ne?

agnes88
8. zář 2011

@safarikovap o penězích nebyla řeč, spíš sme zatím ani neměli proč. Na clostit se normálně doplácí 30 kč. Jo a co sem byla překvapená tak se tam neplatí ty regulační poplatky ani za recept sem nic necálovala, sem si připadla divně, když odcházím a říkám jen naschle a nikdo nechce nic

meggar
8. zář 2011

Nazdárek kecaleny, s těma pojišťovnama je to naozaj, ale já jsem taky přecházela k VZP a vyplatilo se mě to.
Jinak je jim uplně jedno, u jaké pojišťovny je manžel, důležitý je, u jaké pojišťovny jsme my, protože my jsme pacientky (i když je problém na straně manžela).
Jinak doplňuju tabulku:

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): minimálka, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní

TEHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //

safarikovap
8. zář 2011

@agnes88 Clostil byl za pusu, spíš jsem teda zvědavá, až dostanu k úhradě třeba ty ultrazvuky, injekce atd...Pisla jsem @jana321969, ať mně přepošle ty instrukce od Machače a uvidím. Nastuduju a kdyžtak se zítra (jestli bude čas) rovnou na recepci zeptám, která pojišťovna je teda "nejvýhodnější". Naivně jsem si myslela, že se přehlásím k Metal Aliance, ale s tou zase nemá smlouvu má gyndařka 😠 To je život 🙄
Ale máš pravdu - taky mám vždycky v peněžence drobáky na poplatky v lékárně nebo na recepci a nikdo nic nechce 😕 🙂 Jestli to tak půjde dál, ještě ze mě bude milionář 🙂

@meggar No jo, každýmu stačí v tabulce jeden řádek a meggar nám zabrala hned tři... 😀

bambulajda
8. zář 2011

....no já jsem u VZP, takže toto řešit nemusím, pojišťovna je to sice na prd, ale je dobry že smlouvu má vždy s každým. A ty jsi doplácela za clostík? - ten je zadarmo ne? - teda + poplatek 30 Kč v lékarně za recept. Můžu tě ještě poprosit o info kolik budeš doplácet za ty připíchnuty hormony? - to se totiž nedá nikde dohledat . Tak na zítřek ti budu moc držet palečky, jinak na pokoji budeš i s jinýma holčinama. Já jsem tam byla minule s jednou co měla cca 33 vajec a já jednoho chudáčka 😀 ale bylo jí teda zle a měla zkušenost s Heliosem a nadávala na ně.

meggar
8. zář 2011

@safarikovap Hele, hele, nějakej problém? 😉 Buďte rádi, že se ještě nepsala belka, tak by těch řádků zabrala snad 8 😀

carlik
8. zář 2011

Ahojky ženský! Teda jsem úplnej analfabet s tou tabulkou, vůbec nevím kam to mám napsat. Takže nástěnkářko: napiš postup jak pro důchodce 🙂 A jen podotýkám, že by se tam hodil i TP, ať víme, kdy máme čekat přírůstky 😉
S těma pojišťovnama to je tak, že nejlepší by měla být Metalka a teď je pravý čas přestoupit k 1. 10. Mají myslím k dobru 4. pokus (kámoška tak k nim přešla). Já k ní nemohla přejít, páč zase moje zubařka s ní nemá smlouvu, takže jsem u Ministerstva, ale jelikož jsem už"postarší", tak jsem byla stejně samoplátce.Včera jsem viděla v telce, že od ledna by měli schválit pokus navíc a ženským do 49 let. No pokus navíc není špatnej, když ti netluče na dveře důchod 😒 A která ženská ve 49 letech má svoje kvalitní vajíčka, to by mě teda zajímalo?

bambulajda
8. zář 2011

...no onu to umělé oplodnění se řídí zákonem - momentálně jsou v ČR 3 hrazené pokusy a 4 (který je hrazený pouze částečně) - u toho 4 pokusu už pojiš´tovna nepřispívá na léky. ...ale podle nového zákona, který se projednává by mělo být až 5 pokusů hrazených, ale s tím, že se nesmějí zavádět dvě emrya, pouze jedno .
posílám článek:

http://www.mimi-klub.cz/radce-mimiklubu/zajimav...

safarikovap
8. zář 2011

@meggar 😀 😀 😀 To máš vlastně pravdu - pro Bellku by nestačila ani celá stránka - přičemž, nejdůležitější bude ten posledn údaj (TP) 🙂
@bambulajda No jo, blondýna 🙄 Jasně, že těch 30,- Kč při Clostilu bylo za recept, to jsem to zase jenom já dopletla 🙄 😀 Každopádně - za ty hormony cenu neznám (jen Orgalutran - píšu to správně? - mně včera doktorka řekla tuším 1.000,- Kč), ale na ostatní budu asi hledět jako puk, až si půjdu po ET (jesti se k němu teda dopracuju) pro fakturku na pokladnu 😕 😨 😖 Takže na pokoji budu s ostatníma kočenkama...no, potěš... 🙂
@carlik Jako...ehm...provokatérko - nás, co ještě nemáme za sebou ani OPU vůůůbec nenapadlo, psát tam termín porodu 😀 Normiko tu "tabulku" vem, zkopíruj do "Tvůj příspěvek" a pod meggar se dopiš 😉 Jojo, beru VZP - už jsem se rozhodla. Pokud to tentokrát nevyjde, tak budu budu mít ještě pár dní ke konci září, kdy tu pojišťovnu můžu změnit, takže mám hafo času 🙂

Ale asi mě ta minimálka vyjde teda dráž, než jsem počítala ☹ Uvidíme, co všechno pisnul Machač @jana321969 do mailíků

carlik
8. zář 2011

SNAŽILKY:
safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI
bambulajda (30 let): minimálka, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - negativní

TEHULKY:
saminka (33 let) : 1.IVF s minimalkou+ ICSI, 3 embryjka,ET 2 8-mi bunecnych, 2.3. TT //
meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)
2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)
3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, TP 21. 1. 2012

carlik
8. zář 2011

Musím se teda pochválit, že jsem to pochopila správně, takže šup další dámy se dopisujte 😉

agnes88
8. zář 2011

@carlik páni, teda donosit do 18tt a přijít o to...otřepat se a jít dál, klobouk dolů. Jo a prosím tě co znamená DE u tebe v tabulce

jana321969
8. zář 2011

toto me poslal machač: S pojišťovnou 207 máme smluvu na gynekologii, operace ale ne na léčbu
neplodnosti
toto dr.Kuřecová: Dobré ráno,
Je poněkud složité odpovídat na všechny Vaše dotazy, které jsou po jednom
emailu.
VZP Vám hradí cyklus ihned po přehlášení - tudíž ano, mužete se přehlásit a
hned v říjnu zažádáme o léky.
Vaše pojišťovna má s námi smlouvu pouze na gynekologické záležitosti a
zákroky, ne na umělé oplození.
Co se týká minimální stimulace, cena je se vším všudy cca 20-30 000, záleží
na spotřebě léků atd.
Vajíček je většinou při minimálce méně.Klasická stimulace bez pojišťovny
vyjde až na cca 80 000Kč.
Ve Vašem případě doporučuji spíše změnu pojišťovny pře zahájením IVF.
Pěkný den,

*** tak nevím měmínim v pondělí pojištovnu obvolla jsem si moje zubní, gyndu a obvodní a jdu k Revirní bratrské tu mě napasly ze neni problem sní ta hradi UMELÉ a pry je jedno jestli jsem pacientem tam mesic nebo pet let jeste ze tak kruci kdybyych to vedela jako davno kruci!!!!

***** tak jen holky at vite radeji jak to teda je stouto pojistovnou

**** jak se dívám nekdy se povede hnedka první pokus a nekdy ani ne třetí že, pry u klasiky s hormony na pichaní je pry vetsi sance vetsi uspešnosti na pozitivný test tak nevim uz jsem se vsech informaci holky tak zmatená jako,

jana321969
8. zář 2011

@safarikovap máš tam zpravičku trochu delší 🙂 a VZP v pohode berou jak REVIRNI TO ME SCHVALILA ABYCH NEPRESELA JIM A PAK ROK SE STI NESMI HYBAT PRAVE TAKZE REVIRNI TAKY HRADI IVF V POHODE - NIC PROTI VZP ( ALE OPROTI REVIRNÍ JE ZADLUŽENÁ).

jana321969
8. zář 2011

@safarikovap Dovolat se mi jde velmi těžce, na emaily odpovídám kdykoli mám chvíli čas.
Revírní, tj. pojišťovna 213 není problém, s ní smlouvu na IVF máme.
Pěkný den,

MUDr. Barbora Kuřecová

safarikovap
8. zář 2011

@jana321969 Takže je to bohužel tak, jak jsem si myslela. Nestačí, že RF má s danou pojišťovnou uzavřenou smlouvu, ale člověk pak musí ještě pátrat, jestli má smlouvu uzavřenou na vše (nebo jak jen ďoktor napsal "na gynekologické zákroky). No, tak minimálku stejně jedu bez pojišťovny, takže nevadí, ale hned od 1. 10. se musím přehlásit - ještě naštuduju kam. Moc díky za info!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

@carlik To né, že Ty si ten můj návod pochopila správně, to já jsem ho tak správně napsala - mě musíš pochválit 😀 Ale sleduju, že toho máš za sebou ženo taky hodně... 😔 Ale teď to vyšlo, tak co bylo před tím, už je prostě pryč, na to lepší nemyslet 😒