Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

agnes88
17. říj 2011

@drndapetka sem dneska štěpána viděla, taky ho žeru 🙂 a to je na živo ještě lepší!! Čtvrtek je tu za chvilu!

agnes88
17. říj 2011

@katem páni, že ti chlapi si všimnou každýho nafouknutí a dělaj závěry...já se nehejbu rok a je to znát, předtím to bylo napohodu, ale teď...naštěští to honza nijak zvlášt neřeší. Ještě abych se nervovala kvůli němu

katem
17. říj 2011

@agnes88 no jeden je ok. Ja, kdyz jsem posledne otehotnela, tak jsem mela jen jeden a Dr. rikala, ze i jeden je dobry a ze to prece je kranse 😉 o to je to vetsi bojovnik!
Myslim, ze je to jedno komu napises, protoze ten postup je stejny. Vim, ze to trva do 3tydnu, ale oni to vetsinou vyridi drive!
Tak hodne stesti a nestresuj se. 😉 😵

katem
17. říj 2011

@agnes88 no jo, to oni si toho ti chlapy vsimnou. ja si z toho nic moc nedelam, je tu zima a svetry to prikryji!! 😉

safarikovap
17. říj 2011

@carlik Ahaaaaa - to je test na cukrovku 😕 😕 😕 Hlavně, že se to jmenuje "glukózový" test...no nic, budu se muset jít projít, to dělá to pondělí... 😠 😀 Tak to bych se na nějaký volání vyprdla a počkala do konce týdne - na takovou zprávu je času vždycky dost 😖 Ale určo to bude dobrý 😉 😉

safarikovap
17. říj 2011

@agnes88 Už to čtu - jeden folík. No tak...sliznice je jasná, když si měla Clostil - to je jasný, že to nebude žádná sláva. Pisni Vitouškové - chlapi jsou na roztrhání a zbytečně bys čekala. Navrhne Ti léky, zažád pojišťovnu a bude...

safarikovap
17. říj 2011

@agnes88 Co na něm všichni máte 😕 😎 😎 Budu si ho muset vyčíhat na nějakým UTZ, abych věděla, proč o něm všechny tak básní... 😵

katem
17. říj 2011

@safarikovap
@agnes88 ja take nevim, jak vypada.. najdu si na ho webu.. jake je jeho cele jmeno 😎

agnes88
17. říj 2011

@katem štěpán machač 🙂 a vypadá jak čertík, aj na živo má takovej rozsuch 🙂

katem
17. říj 2011

@agnes88 aha.. tak toho jsem videla.. on je to takovy sprimar!! 😉

meggar
17. říj 2011

@carlik Já jdu na test na cukr 27.10. a největší problém teda mám s tím, že tam budu muset přes 2 hodky sedět v čekárně. Budu si muset pořádně nabít Mp3, aby si se mnou nechtěl vykládat nějaký sdílný důchodce( na to jsem fakt alergická) a budu potřebovat dost tlustou knížku. Jinak jsem teď cca týden naprosto závislá na sladkém, tak doufám, že mě nic nezjistí, abych to nemusela omezit 😀
@safarikovap Ať si ostatní nechají Machače, my jsme si spravily oko na Marcelovi a taky to nebylo zlý, ne? 😀

bublenudle
17. říj 2011

Ahoj holky,tak vás všechny zdravím..večer si vás dočtu...už je mi líp,ve středu je pohřeb..je to strašný,že tvá milovaná osoba ti sedí na sedačce,řechtáte se a par dní na to,umře a tobě pak dojde ,že už na té sedačce nikdy nebude sedět..vubec nevím,s kým se ted budu radit..vše o mě věděl,prostě nejbližši kamarád... 😢 jsem ráda,že jsem hned nešla do dalši minimálky,jelikož by z toho stejně nic nebylo....

carlik
17. říj 2011

@agnes88 tak Štěpánajsi vystihla přesně, čertík 🙂 A na fotce je takovej pan doktor, ale v civilu s brejličkama, no prostě k sežrání 😉 Už jsem si skoro za ty 3 roky zvykla se před ním nestydět, ale na žádný sexuální otázky teda se radši neptám...
@bublenudle je ten život někdy krutej a obzvlášť v nepravou chvíli.Ale ono to časem přebolí a bude líp. Drž se!
@meggar no pro mě to bylo taky nejhorší to čekání na zadku 2 hodinový. Bylo nás tak 6 mamin a svorně jsem zívaly, asi nám tam do toho sladidla přidali nějaký prášek na spaní 😒 A já měla tlustou knížku, ale přečetla jsem snad pár stránek, ale vůbec jsem nevěděla čeho 😒

safarikovap
17. říj 2011

@meggar Ženo, moje řeč 😉 😉 😉 Ještě teď se červenám, když jsem ho poprvé uviděla v ordinaci 😉 😀 Tak to máš cukr za pár...to bude dobrý holky, uvidíte 😉
@bublenudle Bubli, ahoj 😔 😔 😔 Je to lepší? Tak je to fajn - nejhorší je to čekání na pohřeb a pak už to snad bude lepší 😨 Drž se!
@carlik Volalas na výsledky?

katem
17. říj 2011

@meggar no to si teda musis neco vzit s sebou. Musis si sednout nekam do rohu, aby si nikdo k tobe nahodou nemohl sednout 😉 a hned si dej sluchatka na usi, aby jsi vypadala, ze jses "mimo"... 2 hodky je celkem dlouha doba!! ale to zvladnes a test bude ok!
@carlik no a certik musi byt tedy moc sexy. Ja ho videla celkem z dalky, byl zrovna u recepce a vim, ze s nimi sprimoval, protoze se vsechny smaly!! 😉
@safarikovap jakpak se mas dnes pri pondelku. Stromecek sviti a uz jsi zacala pod nej davat darky 😉 co reditel, uz se pripravuje na naval objednavek 😉

katem
17. říj 2011

@bublenudle je to hrozne. Uplne s tebou citim. Vim, ze je to hrozne a nemuzes uverit, ze se to muze stat!! on cas zahoji vsechny ranky, ale jde to pomalinku. Oni nam ale zustanou navzdy v srdicku!
Moc a moc se opatruj a hodne sil!!

aidule
17. říj 2011

@bublenudle Bublinko, věř, že vím, jak ti je smutno a prázdno. Mně zemřela kamarádka minulý měsíc-téměř rok po tom, co jí diagnostikovali rakovinu. Zemřela necelé 3 týdny před svýma 36.narozeninama!!! a pouhé 4 dny po své svatbě!!! Zanechala tady 2 dcerky, 9-ti letou a 4 letou. Pohřeb byl tak bolestný, že se to nedá ani popsat.......ale život není o spravedlnosti, je to kruté.....Ve středu na tebe budu moc myslet, drž se!!!

jana321969
17. říj 2011

ahojte holky všechny zdravím nešel mě počítač tak mam tady absenci,dneska me sdělila kamoška že ji v RF řekly, že ma uzavřené vaječníky a neovuluje, že doporučují jedině umělé, co to holky znamená nevíte uzavřené vaječníky\,?? ja mam už konečně žádánku na pojištovně jen vrchni sestra ji tam poslala se zpožděním a dneska mě z pojištovny volaly, že vrchni jelikož mám novou pojištovnu měla ještě poslat dokumentaci zdravotního stavu to tak neučinila a konzultaci mame příští pondělí a to jsem myslela, že už jsi hormony odvezu sebou. Myslite, že by hormony vydaly i bez schválené žádanky, která by došla dodatečně schválená máte stím někdo zkušenosti???? 🙂

holino
17. říj 2011

hezký večer všem holky 🙂
jdu se na vás kouknout po docela náááročném víkendu ....bráška slavil 40 bylo děsně fajnově a ač oba abstinentí dopadlo to tak že jsme oba střízliví (teda manžel ....já jsem si za celý den a večer dala asi 2 panáky 🙂))) jsme zapluli o půl 3 ráno 🙂) .....no na to že jsem nějaká usmrkaná ukašlaná (asi chřipka :p tak fakt bomba víkendík 🙂)

@carlik
@safarikovap
a všechny holky tady ......moc vám děkuji za podporu prstíky oba si toho s manželem vážíme 🙂

holino
17. říj 2011

@bublenudle holka drž seeeee!!! ☹ JE MI TO HROZNĚ LÍTO ŽIVOT JE FAKT NEKDY DRSNÝ A NESPRAVEDLIVEJ ☹

safarikovap
17. říj 2011

@katem 😕 😕 😕 přísahám, že nelžu...ale dneska jsem byla koupit vánoční papír 😅 😅 😅 Mikuláše už mám kompletního (počítám s tím, že budu celý listopad doma skrz stimulku atd., takže se pak nikam nedostanu), takže...jako...Ale já jsem v tomhle celá divná - dárky už mám v podstatě pokoupené od léta, ještě opráším výzdobu a je to🙂 Nesnáším nákupy na poslední chvíli 😉
@holino Ženo, od toho jsme tady 😉 😉 Taky mě něco přemohlo, ale už se z toho dostávám - je to na prd - každej pšiká, smrká, kašle...to je pak těžký 😠
@jana321969 No to si děláš srandu, ne??? Takže já jsem byla na konzultaci přesně týden po Tobě, přitom žádosti na pojišťovnu nás obou odeslaly společně den po mé konzultaci. Už to je pro Tebe první brzda a teď ještě tohle??? No tak to je super... 😠 😠 😠

safarikovap
17. říj 2011

@jana321969 Mně teda Vitoušková řekla, že pokud to pojišťovna nestihne schválit do začátku nového cyklu, kdy bych měla začít stimulovat, tak mám smolíčka a začnu až další cyklus 😝

jana321969
17. říj 2011

no nedělám si prdel moje příjmení už asi znají všichni jako nevim jak tovje pojištovna to bude chtit ale moje chtela proste dokumentaci zdrav. stavu nejaky papir asi proc na to jdeme a tak jelikoz o me nema zadne infa,a dr tam chodi revizni jen jednou tydne, takze zitra zase volam sestre vrchni zda zitra to jako pošle at to tam středa je, když doktor dojde to bude možna za minutu dvanact nevim jak to dr. myslela kze bude vse podle planu jestli jen kecala aby me uklidnila nebo nevim jestli to udela i tak kze schvaleni pak dojde dodatecne nevim asi to kazdy dela jinak ja jim dalsi mesic jako cekat kruci nechci.

safarikovap
17. říj 2011

@jana321969 Se picnu - jsem myslela, že přílohou žádosti by AUTOMATICKY měla být dokumentace zdravotního stavu 😕 😕 😕 To je bordýlek 🙄 Jestli se stimulka bude muset odložit jen kvůli tomuto, tak dobrý no 😝

carlik
18. říj 2011

@safarikovap no ty jsi koukám víc zvědavá na moje výsledky z ogtt než já 😉 Dneska holkám do RF napíšu, tak snad odpoví správnou odpověď 🙂
@katem čertík a špřímař je přesně celej Machač. To máš vydět na recepci v Ol, když tam vlítne a něco vtipnýho poznamená, jak ty ženský najednou ožijou 🙂
@bellka tak jaká byla návštěva se šampáněm u pana doktora? Určo se ptal, kdy si pojedete pro další mimi ne?

safarikovap
18. říj 2011

@carlik Chytám rozumy, chápeš... 🙂

Jinak - všem dobré ránko, kočky 😉

evulatko
18. říj 2011

holky, chtela jsem se zeptat, kdyz jdete v RF jen na ultrazvuk, je vam jedno, ke komu jdete nebo si nechavate sehnat toho "vaseho" doktora? Ja ted vaham, jak to udelat... Diky🙂))

safarikovap
18. říj 2011

@evulatko Protože UTZ se většinou provádí konkrétní den a to tam můj ošetřující být nemusí, tak se prostě jen objednám a čekám, koho vyfasuju 😉

evulatko
18. říj 2011

@safarikovap, mockrat dekuji, ono je to nakonec asi stejne jedno, ke komu clovek pujde...🙂

safarikovap
18. říj 2011

@evulatko Přesně tak! Nevím, jak dlouho tam chodíš, ale všichni jsou hrozně fajn a někdy je možná dobrý slyšet názor druhého lékaře 😉