Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

saminka
27. lis 2011

@olousek35 to me moc mrzi s tou znamou a s kocourkem 😢 ☹ snad se to vse vylepsi v prosinci. Myslim si ze to mas to tvrdnuti delohy, mozna je prcek spatne ulozeny a jak se pohne, nebo ti klesne brisko tak se ti urco ulevi, ja to tvrdnuti mela taky casto, pri tlaceni kocarku, pri rychle chuzi nebo pohybu, zvedani atd, nekdy jsem myslela ze ani domu nedojdu jakou jsem mela krec ale jakmile to polevilo bylo lip, pomahalo mi ale na to to magnezko, nebylo to tak neprijemne.Urco bude lip a mimisek za to 100% stoji 😵

drndapetka
27. lis 2011

tak pan dr.Koudelka mi odpověděl, že RF je zavřený od 23.12. do 5.1., ale UT, OPU a ET budou provádět i během svátků....to teda koukám 😕
Mě vychází, že 16.12. budu 12DC-to mám jít na UTZ, takže do Vánoc bysme kdyžtak OPU stihli, jenže bude jen v případě, že budu mít po Clostíku více jak 2 vajíčka, jinak bysme se snažili doma....tak uvidíme, jak se to vše vyvrbí, sama jsem zvědavá 😉

agnes88
28. lis 2011

@daguli @jana321969 ahoj holky, je mi to líto, že to nevyšlo.

agnes88
28. lis 2011

holky, já už píchám druhý den, a chtěla jsem se zeptat, jestli je normální otok, nebo taková hrča. Píchla sem si to kousíček od toho včerejšího píchance a po včerejšku mi tam zbyl jen malej červenej flíček ale teď po tomto tam mám hrču. Jo a co s tím vzduchem co nasaju do stříkačky, snažím se ho vypustit, ale tak abych nevykápla ani kapku roztoku....snad sem to píchla dobře. Joo a vadí, když to jednou píchnu napravo a podruhý nalevo od pupiku?? Díky za rady, teď zas já budu vyšilovat s píchancama.
Jinak Vás všechny zdravím a přeju klidné pondělí

bambulajda
28. lis 2011

ahoj holky, tak hlásím , že u mě je to zaze v háji..... ☹ 😢 ...naprosto stejná situace jako při prvním IVF, 12 den po ET mi zeslábne čárka na testu a je to v háji - zítra jdu na krev , ale je jasné, že když jde HCG dolů už není co zachraňovat. To jsme zkoušili už minule a nic. Nemáte některá podobné zkušenosti? ...asi napíšu Machačovi ...ach jo 🙄

agnes88
28. lis 2011

@bambulajda holka neplaš!! halo těhulky, maminky řeknětě že pak už čárka může slábnout....

bambulajda
28. lis 2011

@agnes88 ...hodná 😀 ....nemůže slábnout, já už to vím, mám to jak přes kopírák i minule to tak bylo 12. den po ET ještě musí růst a navíc vůbec nebyla silná jak ta kontrolní 😒 ...je to v háji

fidac
28. lis 2011

@bambulajda ta čárečka ti slábne nebo nesílí????

lenka27
28. lis 2011

@bambulajda neházej flintu do žita, dle testů se neřiď, já třeba měla silnější čárku na testu stejné značky 11. den než 13. den a teď máme to nejhodnější miminko pod sluncem 🙂 (to si asi myslí každá maminka co?)

lenka27
28. lis 2011

@fidac no vás je tady těch únorových, no je to jasný vždy je hodně dětí v únoru a červenci 😉

lenka27
28. lis 2011

@olousek35 tak přejeme ať je líp, jo ty poslední měsíce jsou už náročný, mě teda tvrdlo bříško dlouho a hodně, taky jsem se občas musela i zastavit. Takže stačí trošku polevit a víc odpočívat, jasný? 😀 no pak už si neodpočněš 😉

bublenudle
28. lis 2011

Ahoj ženy,tak vas moc zdravim,jsem koonečně zase doma.... 🙂 maminkam gratulace,čekatelkám hodně štěsti a snažilkám hodně sil do dalšího boje...ja si užiju Vanoce a koncem ledna jdeme na dalši pokus,pokud drahej nebude na soustředěni a pokud ano,tak bohužel budem muset počkat do unora..... 😉

lenka27
28. lis 2011

tak Vám všem posíláme úsměv na povzbuzení, mě to teda moooooooc pomáhá a přeje Vám krásný slunečný den bez chmur 🙂

fidac
28. lis 2011

@bambulajda přesně jak píše lenka27 na testy se vykašli...já při prvním i druhém těhotenství jsem měla vždycky tu testovací čárku výraznější než tu druhou a stejně to nikdy nedopadlo dobře...a teď při posledním byla čárka pořád stejně světlá ....nebylo to klesáním hcg...a už se držíme 29 týden. Krevní testy jsou určo lepší, tak se zbytečně nestrsuj!!!!!

olousek35
28. lis 2011

@bambulajda to opravdu nemusí nic znamenat. Může to být jen jiná síla testovací barvy. Kdesi na fotoblogu tady jsem našla holčinu, která z jedné moči testla asi 8x a pokaždé byla čárka jiná. A to dost jiná. Od slabé po silnou. Takže krev zítra rozhodne. Nebo si skoč klidně i dnes. No a kdyby to "náhodou" tentokrát nevyšlo, tak to určitě Machačovi řekni, at se může podle toho zařídit dál. Nekrvácíš, ne? Držím pěsti.

bambulajda
28. lis 2011

@fidac ...no slábne to

agnes88
28. lis 2011

@bambulajda a tys to měla tak aj minule? na OBI? jak to že se chytnou a pak odejdou? to jako vzdají, nebo je něco vypudí?? Už netesti, zítra krev rozhodne, přeju aby to bylo ok!!!

fidac
28. lis 2011

@bambulajda přesně tak, jak říká agnes88 výsledky z krve jsou spolehlivější....

anas76
28. lis 2011

Ahojka holky, mužu se přidat???
Mám toho už za sebou trošku víc, bohužel kazím RF uspěšnost.....

carlik
28. lis 2011

@anas76 já ty výsledky kazila hodně dlouho, ale taky se už konečně dočkám 🙂 VydržaŤ!!!!
@bambulajda fakt už ti ty testy sebereme, nedělej je a skoč si na krev. Každý test je jiný, každá moč je jiná, tak nezoufej, nic ještě není ztraceno!!!!

bambulajda
28. lis 2011

@agnes88 jo jo tak jsem to měla přesně minule, zítra budu mít v krvi HCG to je jasny, ale bude klesat - dělala jsem si těch testů víc a 12 den je slabší než 11 a 13 je úplně ....minule jsem měla špatny ještě nějaky další dva hormony, co vlastě mají vyživot taky embryjko a nedopadlo to, .....

jana321969
28. lis 2011

AHOJTE HOLKY, TAKZE KREV. TESTY NEVIM NESEL JIM PRISTROJ KAMSI TO POSLALY AZ VE STREDU ALE TEST NIC TAKZE JE TO JASNE, DALSI POKUS ALE ASI MINIMALKA ZACATKEM UNORA TED MUSIM PRY ASPON 2 MESICE POCKAT!!!!

HOLKY : 1 - Z MINIMALKY KDYZ SE PRIPICHNE MENOPUR MUZOU BYT ASPON 4-5 VAJICEK???
2. ME PORADNE TEDA DODNES NIKDO NEVYSVETLIT ZE SE TEN VYVOJ VE ZKUM. ZASTAVIL PRY SE TO STAVA, A VYSETRENI KDYZTAK NEJAKE ( ALE JAKÉ) KDYBY TO TAK DOPADLO I PRISTE.

11112
28. lis 2011

@veera2 Ahojky tady čtu,že jsi byla v nemocnici k vůli krvácení tak to jsem na tom podobně.Právě mě taky pustili z nemocnice a myslela jsem,že jsem potratila.Krvácela jsem světlou krev,ale nevím jakým zázrakem,ale embryjko tam je a má už i srdeční ozvy.Jsou to ale strašný nervy.Ty jsi nekrvácela poprvé? 😒

drndapetka
28. lis 2011

@agnes88 ahojkym k těm injekcím.....modřinky jsou o.k., ale hrču jsem teda nikdy neměla.....píchance by jsi měla střídat, každý ráno na jinou stranu a snažit se , aby byly vždy cca 3 cm od sebe, nepíchat to do stejného místa. Já ke konci (když už jsem při 2.IVF) měla kolem 40 injekcí v bříšku, tak jsem to píchala i pod pupík, hodně do boku a tak různě a bylo to v pohodě

drndapetka
28. lis 2011

Holky, myslíte, že když jsem na UTZ 12DC neměla žádný dominantní folík, tudíž žádný náznak ovulace, že by mohla ovulace nastat 16DC? Jak rychle vůbec folík je schopen vyrůst? Dneska mě strašně moc bolelo na levé straně, myslím si, že to byla ovule, jenže ve čtvrtek na UTZ nic, tak se jen ujišťuji, jestli nezačínám vyšilovat 😀

agnes88
28. lis 2011

@drndapetka já si říkám jestli tu hrču nemám z toho vzduchu co mám v stříkačce, tak zítra to džognu napravo. Tyjo, tys měla 40 píchanců...no už je upřednostněna víc kvantita nad kvalitou, ne. A pokud tě bolí podbřišek tak na to hopněte, někdy fakt stačí štěstí 🙂

aidule
28. lis 2011

@bublenudle Jéééé, mooooc zdravím zpět doma a přeji krásný čas adventní!!! Odpočinout si ti určo prospěje a pak si naložíte opožděný dáreček....nebo třeba rovnou už valentýnský 😀 😀 😀 😉 !!!

carlik
29. lis 2011

@drndapetka folíci by měly růst cca 2 mm za den a k ovulaci dochází, když jsou kolem cca 22 mm (myslím)
@jana321969 já myslím, že spoustě z nás se stalo to, že embryjka nedošla do správnýho vývoje ve zklumavce, je to kolikrát "na přírodě". A do února musíš počkat proš, to ti řekl Dr? Vím, že minimálky se můžou bez pauzy.

jana321969
29. lis 2011

@carlik tak nevim rikala at si dame aspon 2 mesice pauzu tak po IVF asi jo nez po minimalkach a nebo taky pres vanoce tam nikoho nechcou asi objednavat prave.

anas76
29. lis 2011

@carlik jo jo vydržet! Ja vím, ale mam ted za sebou další neuspěch, tak nic moc... ale už začínám vymýšlet co dál 😀 Jinak se omlouvám za včerejšek , duležitě jsem se přilásila a pak jsem zjistila kolik je hodin a musela utíkat do práce 😝