Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jana321969
6. bře 2012

TAK TO JO NAM RIKALA ZE TO NEPOTREBUJEM ALE JA TO CHTELA JE TO NECO NAVIC +.

kcvrcekz
6. bře 2012

@jana321969 No to jo to mi je jasný, jak v tomto na penězích asi úplně nezáleží..🙂 Ale pokud by to nebylo úplně nutné tak bych to neřešila..🙂

jana321969
6. bře 2012

šak jo to je na vas!!

bobulinka74
6. bře 2012

@kcvrcekz určo to výjde,neboj 🙂 Já jsem se spletla, měla bych začít koncem března, začátkem dubna, podle mens. Ale to je vlastně jedno, už aby to bylo. No jak už jsem psala, já bych radši tu minimálku a při té mi dělali i ICSI.

kcvrcekz
6. bře 2012

@jana321969 a @bobulinka74 No holky snad to půjde vše jak má a bude to pro nás v pohodě...Jaňuli jsem sama zvědavá a na vše se jí pořádně vyptám a uvidím co mi na to řekne..🙂 a @bobulinka74 no tak to tfuj tfuj tfuj bylo by to ale fajn kdyby nám to vyšlo oběma..🙂

jana321969
6. bře 2012

@kcvrcekz ahoj no určitě ji nejebne z tebe jak ze mě zachvili asi budem tykat 🙂.

kcvrcekz
6. bře 2012

@jana321969 No jak jsem jí psala tak jsem si pak připadala jako blbka, ale je fakt hrozně milá a odpovídala docela rychle až mě to zaskočilo...No už si říkám ať je čtvrtek...🙂 Ty ještě do RF jdeš?Nebo jak to teď máš?

jana321969
6. bře 2012

@kcvrcekz no jedu tam priští tyden za ni na UTZ jeslti jsou srdíčka snad budou 🙂, a asi čekáme dvojčata!!!

kcvrcekz
6. bře 2012

@jana321969 😲 ty jo...No tak to je pecka kolik sis jich nechala zavést dvě jo? Já právě zvažuju jen jedno....Mám s těch dvojčat strach...A na gyndu pak budeš chodit ke své?Nebo do RF?

jana321969
6. bře 2012

k moji budu chodit sem pak už!!! víš co není to jasné že budou určo dvě ještě jsou tam dva váčky říkala moje!! vis co prvni pokus z dovu ani jedno se nechytlo, nekomu se nechytne žádné,nekomu z dvou jedno, nekomu pak obě.

jana321969
6. bře 2012

@kcvrcekz a ja vedela ze nikdy nam nic nezustalo k mrazeni kvalita malo vajíček, tak jsme šli do dvou.

kcvrcekz
6. bře 2012

@jana321969 Aha takto...A teď budu za blba 😅 ale u tebe bylo vše v pohodě? Asi si mi to psala, ale hlava děravá.... ☹

jana321969
6. bře 2012

nikdy nevíš jeslti jsi uplně v pohodě ja neměla kromě štít. žlázy a h.profilu žádná jiná vyšetření a zas nejak extra jsem neragovala zase jako 1 pokus 6 vajicek oplodnenych 2 pokus 4 vajička a to bylo na pojištovnu někdo toto ma u minimálky,

1miska
6. bře 2012

ahojte holky, tak moje kamarádka dnes byla na odberu vajicka v nativnim cyklu - moc ji drzim palecky 🙂 je to zatim jediny clovek ktereho znam, ktery se pro nativ rozhodl - ale rikala ze odebrali krasne jedno vajicko, takze tomu veri 🙂

kcvrcekz
6. bře 2012

@jana321969 no já uvidím asi podle toho kolik bude oplodněných vajíček...A asi bychom si nechali nějaké zamrazit...

jana321969
6. bře 2012

@kcvrcekz to jsem si taky rikala ze si nechame zmrazit ale kvalita atd.. nebyla tak dobra ze neslo nic mrazit jak me tak ani Savarikovp

katem
6. bře 2012

tak jsem dnes byla na kontrole.. miminka rostou tak jam maji!! jsme vsichni tri v poradku 😉

kcvrcekz
6. bře 2012

@katem Gratuluju k vydařené kontrole..🙂 Jen ať to jde takto dál..🙂
@jana321969 No tak to jsem zvědavá jak to dopadne....Pořád žiju v blažené představě, že bude vše ok a podaří se to na poprvé....

sblanch
6. bře 2012

Zdravím všechny snažilky z Reprofitu 🙂 Jsem tu relativně nová, psala jsem někdy v lednu, že mám jít na konzultaci k dr. Koudelkovi. Byli jsme u něho v únoru, kdy jsme se domluvili na minimálce a podruhé dnes. A hned jsme vyfasovali menopur 🙂 Takže se to znova dává do pohybu. Popáté. Snad bude tohle číslo šťastné. Bohužel teď zrovna nemám dobré období, pes po operaci, šílený frmol v práci (ani trochu se mi další pokus nehodí, ale nejsem nejmladší, takže nemám na co čekat) a navíc mamka mi dnes říkala o svých zdravotních problémech. Holt když se daří, tak se daří.
Hezký večer všem

kcvrcekz
6. bře 2012

@sblanch Držím pěsti ať to tentokrát výjde..🙂

olousek35
6. bře 2012

@sblanch snad se na mě nebudeš zlobit, ale tím, že na mimčo nemáš myšlenky se Ti určo zadaří. Protože se na to nebudeš upínat a uklidníš v tomhle ohledu psychiku. Moc držím pěstičky, pejska pozdravuj a mamce ať je taky brzo líp. A práci hoď za hlavu. Bude i bez Tebe. 😉 😉 😉

drndapetka
7. bře 2012

Holky, já se té mršky asi fakt nedočkám ☹ Už jsem mohla klidně stimulovat a pořád se nic neděje ☹ Do toho jsem chytla zánět nosohltanu, tak beru antibiotika-v kombinaci s tím metforminem je to hrozné na žaludek , je mi pořád špatně 😝 Přemýšlím, jestli si doma nepíchnout vyvolávačku (manža ji umí píchat), protože jsem to měla dostat už v pátek 😖

bambulajda
7. bře 2012

Ahoj holky, tak se zase hlásím,....minulý týden jsem byla v RF na konzultaci u Machače, tak říkal, že třetí biochem. těhotenství už není náhoda a poslal mě do prahy na vyšetření buněčné imunity....už jsem tam objednaná a vzali mě dost rychle hned v pondělí jedu do Prahy 😀 ....jinak další KET mám naplánovanej na duben, tak se hlásím do skupinky .... (budu užívat prednison a heparin) tak teď to musí klapnout 😎

mihule111
7. bře 2012

@jana321969 Jani a Ty jsi měla dlouhý protokol a klasické IVF + ICSI + PICSI ??
Kolik jsi měla vajíček a kolik se jich oplodnilo ??
To je super, že se zadařilo a jsi těhulka 🙂

jana321969
7. bře 2012

@mihule111 1 pokus puregon od 2 dne MS do 10 dne asi jsem stimulovala a mela jsem prodlouzenou kultivaci ICSI+PCSI - 9 vajicek oplodněných, 2 pokus menopur stejna stimulace počet dní PK+ICSI+PCSI a odebrané 4 vajíčka jen a 2 zavedla a zbytek nebyly kvalitní k mražení, ani u prvního pokusu se nemrazilo, jsou kladené velké naroky na mražení,

jana321969
7. bře 2012

@bambulajda tak to je supr, a jsi o velky krok dál, a aspon + že miminka se vždy chytla vid 🙂.

kcvrcekz
7. bře 2012

@bambulajda No tak to držím pěsti ať v PHE dobře pořídíš a v dubnu ať se zadaří..🙂
@jana321969 no to jsi měla docela hodně vajíček...🙂

jana321969
7. bře 2012

@kcvrcekz nevím je to individualní někdo reaguje lepé a má ze stejné dávky víc nebo mín vajíček to se tak nedá říct pry první pokus mě řela, že to vyjít klidně může ale, že je prý jako pokusný

sikulik
7. bře 2012

@bambulajda ahojky, bezva že se v Praze pokusí zjistit, čím to je, a pak už to v dubnu vyjde!!! My se do KETu také pustíme buď v dubnu nebo v květnu, máme jen jednoho mražáčka, kolik vy?

bambulajda
7. bře 2012

@sikulik ..taky posledního chudáčka 😀 ...no jsem zvědavá jinak fakt nevím 😒
@jana321969 spoléhám, že se chytne i tento poslední ...jinak pak jdu do minimálky