Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
30. kvě 2012

@drndapetka ahá tak to jó🙂 tak do těch 4 dnů určitě dojde😉.
Pro dnešek se loučím a přeji dobrou noc a nesmutni moc vím, že je to blbý, ale naděje umírá poslední a červenec je tvůj😉

misha83
31. kvě 2012

@drndapetka To mě moc mrzí, ale věřím i v KET a budu dál držet pěsti co mi síly stačí. Už ti to musí vyjít! 🙂

bobulinka74
31. kvě 2012

@drndapetka to mi je líto... Neboj, červenec to jistí 🙂 Držím palečky 🙂
@zuzuza a to tě to nebolelo, když ti ta cysta praskla? Mě praskla včera večer a svíjela jsem se bolestí, ani obléct jsem se nemohla ☹ I dneska to ještě dost bolí...

drndapetka
1. čer 2012

@kcvrcekz Ahojky, jdeš dnes na utz do RF, že jo? Tak držím moc pěsti 🙂 Pak prosím poreferuj, jak to probíhalo, jsem zvědavá😉

kcvrcekz
1. čer 2012

@drndapetka tak kontrola za mnou. Mám trochu nervy. Příští týden by měl být ket, ale nechci to zakřiknot tak moc o tom nechci ani mluvit.😅

bambulajda
1. čer 2012

@kcvrcekz ...tak budu držet palečky 😉 druhý pokus bude určitě ten pravej....budu na tebe moc myslet 😉

kcvrcekz
1. čer 2012

@bambulajda děkuji beruško snad už se mě tentokrát nepustí. Píchala sis taky prehnyl? Já nic právě nemám😲 a jak se cítíš?

bambulajda
1. čer 2012

@kcvrcekz ...ne taky jsem ho neměla ...cítím se úplně normálně, prasa mě přestávají bolet, ale ani moc nebolela, špatně mi taky není, teda krom toho když se přežeru 😀 ...

kcvrcekz
1. čer 2012

@bambulajda tak to jsem ráda. Doufám, že sem dáš fotku 🙂. Moc se těším🙂.

cilkaa
1. čer 2012

@bambulajda gratulace k srdíčku. Také doufám, že tě budu za měsíc následovat 😀

@kcvrcekz kolik dáte na ketík? Zase jedno, nebo dvě? Určo to bude dobré, uvidíš.. Co kontrolovali, jak to probíhá?

kcvrcekz
1. čer 2012

@cilkaa jen jedno. No kontroloval asi sliznici a jestli mám cystu atd. Vše je ok takže jsem ráda.🙂

kcvrcekz
2. čer 2012

@bambulajda mám na tebe ještě dotaz kolikátý dc byl ket?

bambulajda
3. čer 2012

@kcvrcekz 20 DC
@cilkaa no to je jasnačka 😉

jana321969
3. čer 2012

@bambulajda ahoj holka moje jak je myslím na tebe 🙂

drndapetka
4. čer 2012

Holky,tak mame zamrazeny 2 hatchujici blastocysty kvality jedna a dve 🙂
Budeme asi zavadet po jednom.Asi tu jednickovou nejdriv,ze?Da se vubec otehotnet s dv 😕 ojkovou blastocystou?

kcvrcekz
4. čer 2012

@drndapetka Ahojkyyy no peckááá.🙂 Vidíš to ..A ještě takové šikulky..🙂 Taky máme HB 2x 1 a pak 2x myslím 2 a prý to není špatný, kdyby to bylo blbý tak je nezamrazí..🙂 Uvidíš výjde to s tou jedničkovou a pak už si pro dvojkovou půjdete jako pro sourozence..🙂

drndapetka
4. čer 2012

@kcvrcekz No jsem z toho hotová 🙂 Pevně doufám, že ten červenec vyjde. Určitě to budeme taky transferovat po jednom embryjku jako Ty 😉 Doporučila mi to i Kuřečová 😉
Při 1.IVF jsem měla taky dvě HB a otěhotněla jsem jsem s nima 🙂 Píše se, že HB se zavrtává do 24 hodin po ET. Já tenkrát testovala už 5.den po ET a byly tam // 😀

kcvrcekz
4. čer 2012

@drndapetka Ty jo t je frkot teda..Už tak brzo jo ..No tak to je síííla...😲 já se v tom vůbec nevyznám... 😅

lenajsek
5. čer 2012

Ahoj, sem tam nakouknu, ale nebylo co psát, teď už jsem znovu klientka Reprofitu a půjdu na KETík, máme jednoho mražáčka, taky hatchující blastocystu, nejlepší kvality, dr. Vitoušková říkala, že by teoreticky mohla mít šanci, tak uvidíme 🙂
Byla jsem u ní na pohovoru 3.dc a rovnou jsme se domluvily na přirozený cyklus, 8/6 v pátek jdu na UZ sliznice, jak to s ní vypadá a kdyby byla dost vysoká, tak plánovaný KET by byl 14/6. 🙂 Tak držte palce, snad to vyjde...

Co jste holky dělaly před ET nebo KET? Já jím mateří kašičku, piju červený vínko, piju čaj z kontryhele... dá se dělat ještě něco pro sliznici?

sikulik
5. čer 2012

@lenajsek ahojky, tak držím pěsti, ať vám to klapne a synek má sourozence 😉 . Myslím, že pro sliznici toho děláš dost, ono na někoho platí, že je nejlepší nebrát vůbec nic. Já jsem nevěděla, co je ok pro mě, a tak jsem nebrala nic. Jen teda listovku, ale ta není na sliznici 🙂 . Sliznici jsem nakonec měla 7,5mm a doktorovi se to líbilo a byl spokojenej. Tak se drž!!!

drndapetka
5. čer 2012

@lenajsek ještě je prý dobrý grepový džus na výšku sliznice 😉

sikulik
5. čer 2012

@kcvrcekz ahojky, tak už máš termín na KETík? Moc ti držím pěsti, aby to tentokrát vyšlo!!! 😉

kcvrcekz
5. čer 2012

@lenajsek teda koukám. Jakože hatchující blasta by mohla mít šanci? Vždyť je to snad to nejlepší ne? 😲 jinak já od doby co jsem v rf tak neberu nic. Krom listovky a jodidu, ale to není na sliznici.
@sikulik do týdne😉 děkuji moooc snad to výjde. Ale bojím tak zvláštně... Snad to zvládne prcek🙂

kcvrcekz
5. čer 2012

Holky bolelo vás po utroši břicho?

lenajsek
5. čer 2012

@kcvrcekz Tak jako nic není na 100%, že, samozřejmě přání je veliký, ale nikdo neví, ani doktoři, jak to dopadne, proto že je ta šance veliká, tak to bylo myšleno!!!!! Taky moc držím palce!
To bychom pak šly asi na KET v podobným termínu,
já jdu zatím 8/6 na UZ mrknout na sliznici a předběžně 14/6 na KET, uvidím, co se v pátek dozvím.

@sikulik Moc díky! Grepový džus taky zkusím. Před IVFkem v RF jsem taky pila červený víno a nasadila mateří kašičku a pak se mimčo ujalo a teď mi chrupká malej v posteli 🙂 , tak uvidíme, jak to bude tentokrát.

kcvrcekz
6. čer 2012

@lenajsek ahá takto. Tak to pak jo🙂. A ta mateří kašička je co?

sikulik
8. čer 2012

holky, všechny vás moc zdravím, máme srdíčko 🙂

kalipso
8. čer 2012

@sikulik gratuluju 😵

evulatko
8. čer 2012

@sikulik, moc gratuluji, je super, jak Ti to krasne vyslo🙂)))

olousek35
8. čer 2012

@sikulik tak to je skvělý. Gratulujeme moc.