Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

borufkam
18. črc 2012

@bambulajda tak to je super 😀 Jsem na tom stejně jako Ty, nikde žádný problém, ale furt se nedaří, tak příště požádám o všechny patáky co máš Ty 🙂

sblanch
18. črc 2012

Tak dnes zatím pokračují všechna embrya, 5 je z nich jedničkových a 2 jen dvoubuněčná, takže u nich se uvidí zítra.

borufkam
18. črc 2012

tak to jsou výborné zprávy 🙂

lenajsek
18. črc 2012

Holky, ahoj, nakukuju, moc držím všem palce!!!!!! Nemám co psát, tak se opatrujte, myslete pozitivně a mějte dobrou náladu! 😉

@fretecka To jseš moc hodná, já se musím s MM domluvit, jestli fakt na podzim to IVFko s tou minimálkou, teď pojedem na dovolenou, tak to tam vše proberem, tak bych Ti pak dala vědět, jestli to nevadí takhle...?

@kcvrcekz Tak to jsou parádní zprávy, moc držím palce! Takže čekáš na MS a jdeš pak na další KET, jo? Kolik máte ještě mražáčků? SNad to bude už úplně poslední pokus, moc bych Ti to přála!!!

lenajsek
18. črc 2012

@sblanch Moc držím palce, vypadá to dobře, ať se embryjka krásně vyvíjí!

fretecka
19. črc 2012

@lenajsek Vůbec to nevadí stačí jen pak písnout 🙂

mikula77
19. črc 2012

@sblanch Taky držím pěsti,tentokrá to vyjde 😀 😀 😀

kcvrcekz
19. črc 2012

@lenajsek jo jo zprávy super🙂. Už se moc těším🙂. Máme ješte 3 sněhuláčky. Jedno 1-2 a dvě jsou 2-3. Tentokrát to výjde cítím to🙂 a pokud ne tak další dáme oba dva🙂. A děkuji🙂.

fretecka
19. črc 2012

Holky já jsem asi divná,já nemám těhu nevolnosti ráno,ale normálně večer jakmile ulehnu,začne se mi navalovat,bolet břicho ze zácpy.Ale hlavně ta nevolnost je na houby,skoro v noci nespim, ráno to trochu doznívá ale pak už pokoj celý den do večera 🙂

jantarka
19. črc 2012

@sblanch super zprávy 😉 budou siláci 🙂
@fretecka brr, tak doufej, že se to co nejdřív změní...páč pak tě možná začne zlobit žáha ... a to je teprve zážitek když si večer lehneš 😝

olousek35
19. črc 2012

jj, pálení žáhy je fakt zážitek 😀 , to si opravdu zobneš. Ale po porodu zapomeneš na všechna negativa.

Holky, držím všem pěsi. Držte plody a těhotněte. 😉

saraha2
19. črc 2012

@sblanch můžu se zeptat,jak jsi na tom?já měla taky OPU v pondělí..bylo 8vajíček,včera 7 a dnes 5bojovníčků...dvě osmibuněčná a 3šesti..ET mám zítra..

sikulik
19. črc 2012

Holky všem držím pěstičky, je tu tolik nových zpráv, nestíhám 🙂, malej zlobí se spaním, je trochu nachlazenej a mě je od rána do večera blbě 🙂.
Jo a NT+ screening je v pořádku, za tři týdny kontrolní krev. Uf, další "meta" za námi, to jsou nervy, viď @bambulajda, jak jsi dopadla ty?

sblanch
19. črc 2012

@saraha2 Aha, tak to jsme se mohly potkat 🙂 Já byla objednaná na 9, ale přišla jsem na řadu až v 9:30. Podle dnešních informací to vypadá dobře, všech 7 pokračuje a z nich 5 je 8buněčných. Nechci to zakřiknout, ale zatím nejlepší výsledek co jsem kdy měla (ťuk ťuk ťuk). Ale ty taky dobré, ne? Budu moc držet pěsti 🙂 ET mám až v sobotu, nevím proč.

saraha2
19. črc 2012

@sblanch já chodím na obilňák..ale nakukla jsem tady k vám a vidím,že jsme na tom stejně,tak koukám a koukám a nic nepíšeš.. 😀 co bobánci,jak jsou na tom..já už zítra..raději bych taky až v sobotu,ať je to třeba aspoň blastocysta....při prvním pokusu nám z 8mi zůstaly jen dvě v den Et a to morulka a desetibuněčné po 4denní PK..tak to máš pěkné bojovníčky!!mě od včera dvě odpadly...ale zbytek je prý šikovnej podle embryoložky,tak uvidím zítra..ale ty máš teda lepší šampionky 😉 jsem to právě chtěla porovnat,tak moc děkuji,že jsi napsala!!!hooodně štěstí na sobotu!!!!!!!!!!!!!

sblanch
19. črc 2012

@saraha2 No fakt je to zázrak, že jsou tak kvalitní - zatím, uvidíme v sobotu a hlavně při testování 🙂 Snažíme se skoro 4 roky, tak by to už kurňa mohlo vyjít... Ale když ne, tak si mašli nehodíme. Ale i tvoji jsou v super kondici, když to říkají embryoložky, tak to je určitě pravda. Mě zatím odpadlo 1 a 4 vajíčka zralá nebyla. Zdá se, že se vyplatilo natáhnout stimulaci na skoro 14 dní 🙂
Na obi jsem chodila přes 2 roky, možná skoro 3, ale už jsem chtěla změnu. Ke komu tam chodíš? Sochorová se už vrátila z MD? Ještě tam znám Ventrubu a hlavně Crhu. Mladé ne. Jsi tam spokojena? V pátek držím pěsti, ať jsou bojovníčci v kondici a ať ještě zbyde na mražení 🙂

krmv
19. črc 2012

ahojky všechny, mužu se zeptat na kolik IUI můžu jít aniž by to ovlivnlo potom ty třimožnosti na IVF? Doktor rikal myslim 4IUI, ale bylo to tolik informaci, ze si nejsme moc jisti. Ceká nás prvni IUI v srpnu, díky moc

saraha2
19. črc 2012

@sblanch já jsem spokojen,ale je to druhý pokus..tak třetí už by byl jinde.....já minule píchala 8dní,tentokrát 10 a OPU bylo 14tý den..my se snažili bez pomoci 14let ☹ tak dlouho proto,že nenašli důvod,proč to nejde....je tam Crha a Krajčovičová..tu Sochorovou vůbec neznám a Ventruby taky ne.já to študovala,kolik mají mít bojovníčci buněk a prdlajs jsem našla 😀 jen jeden odkaz,dám ho sem..a podle toho byla paní taky na OPu v pondělí-jako my a je to tam popsané den po dni i s fotečkama 😉

saraha2
19. črc 2012

@krmv pokud vím,tak šestkrát v roce,ne?s IVF to nemá nic společného..

saraha2
19. črc 2012

@sblanch pomohli jste jim nějak?my na vše dali při prvním pokusu icsi,ted i picsi a bude i AH 😉

drndapetka
19. črc 2012

Ahoj holky,

tak já dnes neplánovaná návštěva v RF...zas špiním, ale tentokrát dost ☹ Protože mi tohle udělalo vždycky a skončilo to blbě, tak to vidím bledě i teď 😢
Na utz byl jeden gestační váček a náznak fetálního polu odpovídající 6tt (dnes jsem 5+3tt) a žádnej hematom, tak fakt nevím z čeho vždycky špiním 😖 Po utz dokonce trochu tmavě červené krve a teď před chvílí šly ze mě i krvavé kousky děložní sliznice ☹
Píchli mi Agolutin a zvýšili dávky Utrogestanu a musím čekat do dalšího utz.
Holky, to přeci není možný, aby mi to těhu nevyšlo ani na počtvrté, jsem moc smutná 😢

mikula77
19. črc 2012

@drndapetka Vyjde to,musíš věřit !!!!!!!!!!Držím pěsti.Já sem teda hematom měla,krvácela sem tak neskutečně,opravdu nelžu,seděla sem na wc tak min 5 minut a teklo jako při močení,stalo se mi to třikrát po sobě,nevěděla sem co mám dělat,jak to zastavit,,jak se dopravit do RF,šly i kusy sliznice.Když sem tam konečně dorazila a celou cestu probulela byl to šok,když mi vždy řekly že je vše oukej a nic není ztraceno,po třetí dokonce bylo i srdíčko,myslela sem že si ze mě dělají srandu.On se tam ten hemtom mohla udělat a třeba tím krvácením právě odchází a není to už vidět.Tenkrát mi dokonce řekl mudr Kozumplík že ta sliznice vůbec nevadí,pokud si tam už embryjko udělalo své místo.Že to pak nedopadlo je druhá věc,ale s tím krvácením to nesouviselo.Tak nevěš hlavu,mysly pozitivně a bude dobře,držím pěsti,ještě že mám dovču,nebudu vůbec nic dělat 😀 😀

drndapetka
19. črc 2012

@mikula77 jsi zlato, děkuju za uklidnění 🙂 já hematon prý nemám, dívala se dlouho. Nikdy jsem nedošla ani k srdíčku, nejdál do 7tt, tak moc bych si to srdíčko přála....
a brala jsi jen Utrouš a nebo Ti dali i Ascorutin na zastavení krvácení?

misha83
19. črc 2012

@fretecka Moje kolegyně to měla přesně tak, špatně jí bývalo večer a ne ráno 🙂 .
@drndapetka Držím pěsti, vyjde to!!! Na jiné diskuzi kočka začala dokonce regulérně krvácet a až do 17tt se jí to střídalo krvácení a špinění a dnes má krásného kluka!

sblanch
19. črc 2012

@saraha2 pěkné, názorné 🙂 Já mám taky pár odkazů:
video http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/v...
a ještě užitečné informace spíš pro "začátečníky" 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/

kcvrcekz
19. črc 2012

Ahojky holky zatím nikdo nepsal změnu takže tabulka je tak jak je...🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY /// JUPÍ MOC DRŽÍM PĚSTI A ♡25.7. UTZ ♡
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-čekání na MS před KETem
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS- tak hooodně štěsíííí.
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-CO KDYBYCH TĚ UŽ ŠOUPLA K TĚHULKÁM?
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus.držím pěsti-jak ti je? A jak jsi na tom?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- Dnes po OPU držím pěsti ať je vše v pořádku..🙂
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále se snažte doma?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

drndapetka
19. črc 2012

@misha83 já vím, že to jde i s krvácením, ale moc tomu nepřidá když vím, že to bylo u mě vždy zlé znamení 😖

misha83
19. črc 2012

@drndapetka Já vím a vím, že utěšovat ti nepomůže, ale každopádně strašně moc mačkám pěsti ať je vše v pořádku!!!!

sblanch
19. črc 2012

@drndapetka Nevěš hlavu, určitě to dopadne dobře - dnešní kontrola přece dopadla dobře. Neboj, to bylo 3x a dost a po čtvrté to bude se šťastným koncem