Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jantarka
1. srp 2012

@bobulinka74 super HCG, gratuluju 😵 😵 😵

lenajsek
1. srp 2012

Ahoj holky, po dovolené chci jen napsat, jak jsu na tom, takže jsem brala 3-7.DC Clostík a včera jsem byla 11.DC, byla jsem na UZ v Reprofitu, jsou tam dva folíky, oba už docela velké, jeden 18mm a druhý 23mm, sliznice 8mm, tak mi rovnou píchli Pregnyl, takže se s manžílkem doma snažíme. Tak uvidím, jak to bude...
Byl tam dr. Kozumplík, sice sympoš, ale já jsu zvyklá na Vitouškovou, nějak mi přijde vstřícnější a otevřenější, sice tady někdo psal, že zrovna ona není moc sympatická, ale mně to tak nepřipadne. Vždycky mi podá ruku, sem tam prohodí nějaký vtípek, Kozumplík teda nic... 🙂
No ale to je fuk. Pokud by to te´d neklaplo, tak mám doma ještě na další cyklus Clostík, tak jsu zatím domluvená i příští měsíc případně na časovaný domácí styk a pak se uvidí, s MM jsem IVF ještě neprobírala, nějak nebyla vhodná doba...
Ale pokud bych do toho šla, tak asi až koncem září, začátkem září musím ještě s malým na týdenní diagnostický pobyt do Brna na logopedii, tohle chci mít vyřešené... takže u nás je to prostě takové složitější všechno s tím druhým mimčem.
Ale snad se někdy dočkáme... Nejraději bych teda navázala neschopenkou na rodičovskou dovolenou, ta mi končí 30/11, kdy malý bude mít tři roky, tak snad se do té doby zadaří... ale to víme tady všechny, že se nedá osudu a přírodě poručit.

Ještě jsem se holky chtěla zeptat, kdo jste měly buď domácí časovaný styk, nebo jste byly na inseminaci, zobaly nebo zaváděly jste Utrogestan? Já mám doma hodně Utroše ještě po KETu, ale Kozumplík nic neříkal a já blbec jsem se zapomněla zeptat... ale asi se Utroš nezavádí, že... jen asi po mimotělním oplodnění...

Moc díky, zatím nedočítám, MM má ještě dovolenou, tak jsme všichni doma, není na PC moc času, jen jsem chtěla napsat, co a jak...

Držím všem moc palce a opatrujte se!!!

sonapokorna
1. srp 2012

Ahoj

lenajsek
1. srp 2012

@bobulinka74 Velikánská gratulace, to je paráda!!!! 😵 😵 😵

drndapetka
1. srp 2012

@bobulinka74 super hcg, to bude silnej bojovník 🙂 jinak mě bolí střídavě vaječníky doteďka, někdy to docela píchá tak, že nadskakuju...nejhorší je to, když rychle vstanu z postele nebo udělám větší pohyb, včera mě to bolelo při čůrání, ale všechno to je o.k., je to vlivem hormonů a jak se natahují ty vazy dělohy, tak to tam všechno pne, tlačí, píchá....ptala jsem se na to doktora,...a navíc Ty jsi měla před ET stimulku ( to já před KET ne), takže máš ještě zvětšené vaječníky, bude to chvilku trvat, než se zmenší a povolí to.
Každopádně se teď opatruj a drž plod 🙂

bobulinka74
1. srp 2012

@jantarka @lenajsek děkuji 🙂
@drndapetka děkuji za uklidnění 🙂 . No, bát se něčeho bude člověk pořád...ale co, co má být se stane a stejně nic neovlivníme. A ani nemusíme, protože se nám na jaře narodí zdravá miminka, viď? 😵 🙂 😀

sikulik
1. srp 2012

@cilkaa neboj, to je dobrá kvalita, já mám přesně takovou už 15. týden v bříšku 🙂

sikulik
1. srp 2012

@bobulinka74 bombaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 sílí sílí, to je supeeeeer, juchuuuuuuuu

cilkaa
1. srp 2012

@sikulik jakou? Exp Blasticku 2/3 ?
Já mam ted v sobě dve blasty 1 Gr. Tak se modlim.

sikulik
1. srp 2012

@cilkaa je tam napsáno XB gr. II

sikulik
1. srp 2012

@cilkaa modlím se s tebou 😉

1miska
1. srp 2012

@lenajsek snazime se taky doma s pregnylem, rikali ze utrogestan brat nemusim, kdyby to neklaplo a sli jsme do IVF, ze pak tech hormonu bude az az - ale tento mesic jsem ho preci jen brala, sice to i tak nepomohlo, ale nejaky jsem doma mela, tak jsem to zkusila

mikula77
1. srp 2012

@bobulinka74 Téééda to je super zpráva,krásné HCG,to je silák po Tobě,ten vydrží všechhno.Ať je vše jak má,a přeji jen to nejlepší.A pak že Pregnyl chichichi,mám radost že sem to věděla jako první,byla bych asi možná dobrá sudička 😀 !Opatrujte se ,mamčo 😵

bobulinka74
1. srp 2012

@mikula77 ty jsi fakt číslo!!! 😀 Děkuji, zlatičko, sudičko 🙂 😵 😀

fretecka
1. srp 2012

@bobulinka74 jéé držím palečky,to vypadá dobře,že by další spolubojovnice těhulka.Já už jsem na druhé straně republiky a strašněse mi po tom mém blbounovi stýzká.Ach jo

fretecka
1. srp 2012

@lenajsek no já brala jen ten clostík 3-7den a metaformin jinak nic

kcvrcekz
1. srp 2012

@bobulinka74 super hodnota🙂 jupí jupí 🙂

kacatka
2. srp 2012

Holky prosím, byla z vás některá s neplodností v lázních?

kcvrcekz
2. srp 2012

@drndapetka Peti tak hodně štěstí na UTZ já za chvilku vyrážím🙂.

cilkaa
2. srp 2012

@kcvrcekz tak ať vyberou to správné. Držím palecky. Das zase jedno?

@drndapetka tak tfuj tfuj na kontrole.

INFORMUJTE!!!!

haaappy
2. srp 2012

@lenajsek Ahojda, tak to máš krásné výsledky!! Šup šup, ať to klapne 😵 Jinak já při domácím snažení nic nebrala, Machač mi říkal "na co léky, nejste nemocná". Na Obi mi dávali utrogestan jen při IUI a IVF, jinak jsem nic nebrala a jen čekala. Tak se neboj, že nic nezobeš ani nezavádíš 😉

haaappy
2. srp 2012

@bobulinka74 Paráda, obr gratulace!! Hlavně klid, žádné stresy a negativní myšlenky. Moc gratuluju, mám z tebe radost! 😵

kcvrcekz
2. srp 2012

Tak jsem zpět 12DC sliznice 8,3mm a vše OK, takže příští týden 9.8. ve 12 jdeme pro snehuláčka.🙂 @cilkaa jj dáme jedno poslední HB jedničkové kvality, tak snad se holka zakousne a nepustí🙂.

kcvrcekz
2. srp 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET..🙂 9.8. KET
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti..🙂.JSOU TAM // TFUJ TFUJ TFUJ ať zůstane mimis musíííí
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011

bobulinka74
2. srp 2012

@fretecka děkuji 🙂 Hani, vím že to není jednoduché, ale vydrž, prospěje vám to. Zkus se odreagovat, všechno bude dobré, uvidíš.
@haaappy děkujiiiii, jsi zlatá 😵
@kcvrcekz táák a teď jsi na řadě ty. 😵 Hodně štěstí!!!!
A co moje spolubojovnice @sblanch a @saraha2, jak se cítíte?

kcvrcekz
2. srp 2012

@bobulinka74 No ráda bych mooooc ráda...🙂 Děkuji :-* :-* A ty oddechuj..🙂
@drndapetka tak co prcíček?

drndapetka
2. srp 2012

Ahojky,

tak na utz vše o.k., ♥ tluče, miminko odpovídá 7+1 , měří 1,08 cm a mě je dneska táááák blbě , že se ani radovat pořádně nemůžu 😖 Bolí mě klouby, kyčle, bederka, hlava, mám zvýšenou teplotu na 37,4 tak jdu zalehnout a vyspat se z toho....

@kcvrcekz Tobě gratulka ke kontrole 🙂

fretecka
2. srp 2012

@bobulinka74 To víš že vydržím,včera ba dokonce sám psal od sebe a dnes znovu.ještě vychutnám zbylé 4 dny 🙂

fretecka
2. srp 2012

@drndapetka tak to je super že je vše ok,mě bylo takhle včera zle a to jsem jela 4,5 hod busem k rodičům.Hrůza.Lehni a odpočívej a bude lépe 🙂

sikulik
2. srp 2012

@kcvrcekz nádherná sliznice, budu ti držet vše co mám, aby to už tentokrát dopadlo!!! Do třetice všeho dobrýho 😀