Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jantarka
21. zář 2012

@montysek jůůů to jsi měla na moje narozeniny 😵 😵 😵 Tak to bude tutovka 😵

kacatka
21. zář 2012

Takže holky, dneska jsme byli na krvi - genetika a HP. 4. 10 si jdu pro léky a pak začínáme se stimulací 🙂 Už se těšíme a doufáme, že ty těhu bacily přinesou štěstí i nám 😵 . Jinak všem hodně síly 🙂

lenajsek
21. zář 2012

@kacatka Moc moc držím palce!!!

Já zítra poslední Puregon, v neděli pak Orgalutran a večer Pregnyl a budu doufat, že mi ty tři folíky vydrží do úterka do osmi ráno a doufám, že v nich budou v každém vajíčko... snad se to povede.
Musíme ještě domluvit hlídání malýho, když budem oba s MM ráno v RF a já se pak vrátím domů někdy kolem poledne, jak se vyspím z narkózy, MM musí do práce...

Navíc jsu nachlazená, ale snad to nějak překonám...

@montysek A jo promiň, jak to není napsaný v tabulce, tak se neorientuju, se přiznám...

kacatka
21. zář 2012

@lenajsek Taky držím všechny palečky ať se zadaří 😉 a určitě se zadaří 😉

matysek123
22. zář 2012

@montysek Tak to fakt moc gratuluju!!! A držím pěsti 🙂

misha83
23. zář 2012

Ahoj holky, tak se po delší době hlásím... Zahájili jsme jsme zase minimálka, úroda po clostilu nic moc, navíc nízká sliznice, takwwe připíchávám fostimon a zavádím estrofem. Bohužel to na sobě cítím, zkrátil se mi cyklis a MS už není co dřív... Zítra jdu znovu na UTZ a udělají mi znovu AMH, jestli to nějak výrazně kleslo, tak to už asi vzdáme...

kacatka
23. zář 2012

@misha83 Držím všechny palečky co mám 😉 Někdy už to přece musí přijít. Vím, že je to těžký těžký, ale nevzdávej to, příroda je mocná čarodějka a společně s reprofitem jistě udělá zázrak v podobě vytouženého miminka 🙂

1miska
23. zář 2012

@misha83 nevzdavej to!! 🙂 urcite to jeste půjde. Můj přiklad je treba @cilka 🙂 taky bojovala s nizkou sliznici, menses kdysi psala, ze by ji stacili 4 tampony na celou dobu (doufam, ze te ted cituji spravne) a koukni do tabulky, uz je mezi tehulkami 🙂

kcvrcekz
23. zář 2012

Ahojky holky chci se omluvit, že stále není tabulka..☹ pořád ještě nemám počítač a na ipodu to fakt nezvládám. Tak prosím vydržte. Pokud by ji chtěl někdo převzít dejte vědět...

lenajsek
23. zář 2012

@misha83 Moc držím palce, aby to jednou klaplo!!! Takže teď stimuluješ? Kolik jsi měla Clostíku, 3x1 na těch 5 dní? A AMH je co? Moc držím palce a hlavu vzhůru, jednou to vyjít musí!!! A na klasické IVF bys nešla?

Já dneska píchla Pregnyl, tak ještě zítra a v úterý ráno na odběr.. jsu sice pořád nachlazená, ale snad to zvládnu i tak...

misha83
24. zář 2012

@kacatka @1miska Holky já ani nemyslela vzdát to úplně, ale jít do toho znovu s dárkyní, uvidím co dnes, jak to bude vypadat a hlavně co řekne Dr.
@lenajsek AMH je hodnota ovariální rezervy, tzn. určuje, jak ti fungují vaječníky, normální hodnota je myslim 5-8, ale každopadnqq s věkem klesá až do přechodu kdy je nula. Já už v únoru měla 0,24 ☹. Uvidíme... Klasické IVF jsem už taky měla. Bohužel ty maximální dávky u tlumovaly vaječníky a navíc měly vliv na kvalitu těch vajíček.

lenajsek
24. zář 2012

@misha83 Tak to mě moc mrzí, tak uvidíš, jak se domluvíte s dr... držím moc palce! takže teď na IVF nejseš, čekáš, jak se s dr. domluvíte, jo...

Holky, já se začínám trošku bát, aby v těch folících něco bylo, aby tam vůbec ještě byly folíky... jsou jen tři, tak snad něco vydolují...

kacatka
24. zář 2012

@lenajsek neboj, budou tam všechny a o to kvalitnější. 😉 Nezáleží na počtu, ale kvalitě! Myslím na Tebe a držím palečky 🙂

lenajsek
24. zář 2012

@kacatka Tím se taky trošku utěšuju, minule jsem měla čtyři folíky a v každém z nich vajíčko, kromě jednoho přezrálého se všechny oplodnily a já otěhotněla... tak snad to tak bude i tentokrát...

misha83
24. zář 2012

@lenajsek Uvidím, jak dnes dopadnu na UTZ, od pátku jsem připichávala fostimon, tak jestli to k něčemu bylo. Jinak bysme to stopli a domluvíme se s dr. Držím pěsti i tobě!

lenajsek
24. zář 2012

@misha83 A kolikátý DC jseš? já dnes 15dc a doufám, že v den OPU 16dc něco bude...
Tak moc držím palce!!!

misha83
24. zář 2012

@lenajsek Já jsem dnes 11DC, ale díky selhávajícím vaječníkům mám cyklus posunutý a teď už i krátký, takže ty dny mám jinak. No dnes 1x15, 1x12 a 1x10, ve čtvrtek OPU, tak snad alespoň ten jeden doroste. Dr. mě hrozně povzbudil, pry mu k darovaným ještě utíkat nemám 🙂 , tak uvidíme.

lenajsek
24. zář 2012

@misha83 Tak to je parádní, to máš folíky větší, než jsem měla já 11DC, já neměla ani těch 15mm. Takže taky tři, tak moc držím palce, aby to nakonec vyšlo a k OPU došlo a pak i k transferu a nakonec vše dobře dopadlo!!!!!!

adella1
25. zář 2012

@montysek ahoj,tak dnešní UTZ- jsou tam dva živé plody -8mm velké,ale zatím se potichounku raduju...ještě genetika....a pak si snad víc oddechnu.. 😀 🙂 tobě hodně štěstí na zítřek a všem ostatním taky,aby se jim dařilo a vše probíhalo jak si přejí... 🙂 🙂

adella1
25. zář 2012

jinak říkal MUDr.Machač,že jim to teď nějak těhotní,že bude zachvilku s takovou bez práce... 😀 😀 opravdu kdo vydrží a nevzdá to tak se dočká,moc ,moc to přeju všem 🙂 🙂

lenajsek
25. zář 2012

Ahoj holky, tak dneska po OPU čtyři vajíčka, zítra kolem poledne si mám volat, jak to vypadá... tak moc držte palce, pořád jsem myslela, že tam jsou jen tři folíky a ony to nakonec čtyři... 🙂 Tak snad budou dobré kvality, spermio snad taky a snad se oplodní...
Jen mi teda dali koňský dávky Utrogestanu, 4-0-4, při první minimálce jsem měla 2-2-2, tak teď je toho nějak víc, možná proto, že jsem měla nezdar u toho KETu...

@misha83 Tak Tobě taky moc moc držím palce na OPU, ať máš taky krásná vajíčka!!!

@adella1 Teda, paráda, moc gratuluju!!! 😉

Krásný večer všem!

adella1
25. zář 2012

@lenajsek děkuju a jinak mám utrogestan taky tak 4-0-4 + estrofem 1-1-1 před rokem v jiném centru jsem měla taky utrog.2-2-2 🙂

adella1
25. zář 2012

@lenajsek držím palce 🙂 😉

kcvrcekz
25. zář 2012

@adella1 jů tak to je super gratuluju a držím pěsti🙂
@lenajsek supééér čtyři to je dost😉. Taky ti moc držím pěsti ať je vše ok. Jinak ten utroš jsem tak měla taky i u ET i u KETů a ještě pořád to beru... Už se těším až vysadím...🙂

A jinak jak se máte holky? Stále jsem bez PC☹.

lenajsek
25. zář 2012

@adella1 Já měla úspěšnou minimálku právě v RF, ale v roce 2009, tak možná teď dávají víc. a moc děkuji!

@kcvrcekz Jojo, taky jsem se těšila, jak Utroš vysadím, si to moc dobře pamatuju ještě dneska.
A moc děkuji! Jinak se máme docela hekticky, pořád se věnuju malýmu, tak ani nebudu mít moc času myslet co by kdyby... 😉 A je nádherně, tak budem chodit po venku a budu fotit, budu si dobíjet baterky... dneska bylo úžasný počasí, tak jsme si to fakt užili.

@adella1 Mám Tě napsat do tabulky? 😉

@kcvrcekz Mám zkopírovat tabulku s novými info? 😉

misha83
25. zář 2012

@lenajsek Super 🙂, já měla taky takové dávky utrogestanu ☹ .

1miska
26. zář 2012

@misha83 to vypada krasne, to by mohli dorust klidne i dva a aspon jeden byt krasny zdravy.... a jeden prece staci 🙂 a kolik vam vyslo to AMH? dobry?

haaappy
26. zář 2012

Ahoj holky, tak velice potichu a s velkou pokorou sděluji, že minimálka padá, neboť jsem zcela nečekaně včera našla // a mám to i potvrzené z krve 😵 Tak daleko jsme ještě nikdy nedošli, tak držte pěstičky 😉 Za 14 dní jdu na první UTZ, tak budem vědět víc. No jsem z toho úplně paf a vůbec nevím, co jako teď mám dělat 😀 😀 😀

bobulinka74
26. zář 2012

@haaappy jůů, krása, tak potichounku gratuluju a držím vše, co mám, at´ je za 14. dní srdíčko 😵 A co máš dělat? Bud´ haaappy 😵 🙂 😀 !!!
@lenajsek ahoj, já měla taky 4 vajíčka a z jednoho se mi ted´ klube v bříšku medvídek 😉 🙂

lenajsek
26. zář 2012

Holky ahoj, tak jsem si volala, jak to vypadá s embryjkama, tak z těch 4 vajíček byly zralé 3, všechny se oplodnily a krásně se vyvíjí, ET vypadá na sobotu, mám si ale ještě zítra zavolat.
Tak držte palce... 😉

@haaappy Teda, to je paráda!!!! 😉 Příroda je mocná, moc moc držím palce, aby bylo vše v pořádku a na UZ krásné srdíčko!!!!