Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

nikolav
22. dub 2014

@delfi75 Stojí to za prd. Kdyby mi aspoň ten posraný Utrogestan nezvedal teplotu a nebrzdil MS. Ach jo je to nahovno.

delfi75
22. dub 2014

@nikolav vydrž ještě 2 dny...fakt se nestresuj...i když mně se to povídá, já vím...

nikolav
22. dub 2014

@delfi75 Už jsem to hodila za hlavu. Test už si dělat nebudu. Ve čtvrtek si zajedu na krev a budu mít jasno hned. Ale výsledek je mi už jasný. Doktor sice říkal, že aby to bylo zcela jasný mělo by se testovat až 14 den po KET a den zavedení se nepočítá. Ale v tom případě mi do toho chybí už jen 4 dny. a zaváděli mi expandovanou blastocystu, takže ta už musí být uhnízděná a produkovat HCg. A na testu by musel být aspoň duch. A ten tam není ani náznakem. A byl to desítkový test. Takže bohužel smůla no. A Utroš je pěkné svinstvo už ho brát nikdy nebudu. Akorát jsou po něm zvýšené teploty a drží MS! To je vše co dělá.

nikolav
22. dub 2014

@delfi75 A jediné co je mi na tom divný, že mám krásnou pleť a nehty. Protože jinak mám mírné akné. A teď nemám skoro pupínek a mizí mi to co jsem tam měla fleky a tak. A ty mizí dlouho. A když mi pupínek vyskočí tak jen opravdu mini mini. A to je dost divné. Ale asi je to tím Utrogestanem taky.

78marcela
22. dub 2014

@nikolav no, je mi to moc líto, že to zatím takhle blbě vypadá...na krvi uvidíš...akorát neříkej, že nebudeš matka, ted jsi smutná, ale člověk to prostě nesmí vzdávat, dřív nebo pozdějí se zadaří...

nikolav
22. dub 2014

@78marcela Třeba ano. Ale je to hrozné. Já nevím fakt. Teď to bolí. Vím, že když nastoupím do nové práce budu se jí muset věnovat. A přes léto budou výstavy se psem. Ale i tak to bolí moc no. A vypadá to blbě a lepší už to nebude. Začali mě bolet záda tak jako před MS mě poslední dobou bolí. Takže asi tak. A utroš mi to asi drží.

ella123
22. dub 2014

Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli se platí ICSI a PK pokud nedojde k embryotransferu.Trošku se v tom ztrácím:( U minimálky mají uvedenou cenu i bez ET, ale moc tomu nerozumím. díky za rady 😒

lenka27
22. dub 2014

@nikolav nevěš hlavu, nějak to prostě dopadne. A já si myslím, že I když to teď nevyjde tak určitě maminkou jednou budeš aby to pak nebylo rechleji než si myslíš😉

nikolav
22. dub 2014

@lenka27 Děkuji třeba ano. Ale hrozně mě to mrzí. Že to stále nevychází!!!

delfi75
22. dub 2014

@ella123 ahoj ,myslím ,že ano .Ale nejlépe se zeptat přímo v CARu.

delfi75
22. dub 2014

@ella123 teda, pokud ty výkony udělali ...

kacatka
23. dub 2014

@ella123 ahojky, ty výkony ti musejí udělat, abys za ně platila. Jsou to nadstandarty. 😉

kacatka
23. dub 2014

@nikolav ještě den vydrž a pak si ten test zopakuj s 10 citlivostí.

meisinka
23. dub 2014

@nikolav Uplně s tebou soucítím,já toto prožívala už 5x..nejhorší bylo,že to pokaždé mělo jiný průbeh,takže jsem taky nikdy nevěděla,na čem jsem,až do odběru krve..

meisinka
23. dub 2014

holky,zkoušely jste někdy nějakou "léčitelku" ??

gittynka
23. dub 2014

@meisinka já ne vylozene lecitelku, ale jezdila jsem do Prahy na cinskou kliniku cinske doktroce Zhang, zabyva se gynekologii a je i vystudovana doktorka, je vyborna

nikolav
23. dub 2014

@kacatka Test byl s desítkovou citlivostí. Takže už by tam muselo něco být. Když mi dali expandovanou blastocystu.

kacatka
23. dub 2014

@nikolav uvidíš, ještě to zítra zkus.

nikolav
23. dub 2014

@meisinka Co se dá dělat. Bohužel to nevyšlo. Už potřetí. Opravdu bych chtěla být žena, která to zkusí první měsíc a otěhotní. Ach jo ☹.

pt1981
23. dub 2014

@nikolav to mě moc mrzí, že je pokus neúspěšný ☹ , drž se....

nikolav
23. dub 2014

@kacatka Už to zkoušet nebudu ten test. Nemám doma ani desítkový test a nechci se čumět na jednu čárku a v CARu se dozvědět to stejné. To radši ať si vyslechnu jen jednou.

nikolav
23. dub 2014

@pt1981 Co se dá dělat. Mám hrozný vztek. Kord dnes. Když se mi zdálo zase o té švagrově zlatokopce, která má rodit každým dnem. Otěhotněla aby dostala třípokojový byt a to hned první měsíc. A to se mi ještě smála po potratu do obličeje a pak si do toho vlítla. A mě štve, že jsem stejně stará a nejde mi otěhotnět. I když mám nějaký problém, tak není to zase až tak vážné. Ale prostě i když jsem na to myslela a i když ne tak se to nepovedlo stejně. Tak už nevím no. A přitom embrya jsou v pořádku a velmi kvalitní. A přitom mi řeknou, že jsou kvality dárkyně a z toho otěhotní většina. Tak asi mám smůlu. A táhne se to se mnou už od minulého roku. IVF, OHSS, KET a potrat pak ta pinda, pak její těhotenství a pak zase nepovedený KET, problémy v práci, úmrtí dědečka, nepovedená přímá adopce týden před porodem a další nepovedený KET. Tak to už i na mě je moc ☹

meisinka
23. dub 2014

@nikolav já myslím,že to bysme tu chtěly všechny...🙂

nikolav
23. dub 2014

@meisinka To věřím.

meisinka
23. dub 2014

@gittynka a pomohla ti k miminku??

meisinka
23. dub 2014

@nikolav já si vždycky řeknu,že to ještě nemělo být...a že až bude ten správnej čas,tak to příde..mám kamarádku,2 děti,obě počaty hned a byla nešťastná,že tak brzo nechtěla-manžel ji do toho nutil...ono si nevybereš..

nikolav
23. dub 2014

@meisinka Nevybereš si, ale radši hned než zažívat toto co zažíváme my.

delfi75
23. dub 2014

@meisinka ahoj, no já v tomto ohledu jsem nevěřící...věřím klasické medicíně...ale bylinky nevylučuji...

nikolav
23. dub 2014

@delfi75 Já si prošla tím i tím a musím říct, že ty bylinky mi pomohly více. Na hormony jsem nereagovala vůbec a nebo velmi málo. Bylinky mi vrátily MS a ovulaci!!! Takže já jsem za to ráda. Ještě to těhotenství no....to už je prostě zázrak.

nikolav
23. dub 2014

Holky já mám teď tak špatné pocity, že bych se nejradši zbalila a od všeho utekla. Úplně od všeho. Začala naprosto znova se vším a daleko od tohoto všeho....