Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
9. lis 2010

@saminka super. Reprofit je nejlepší. Gratulujuuuuuu

olousek35
9. lis 2010

@gabikri datum testu máš ve zprávě. Mně to vycházelo na 13.den.
Jo a jsem těhu. Krev 68,4 prý skvělý na 13.den. Volali mi sami, když viděli jak se klepu strachy. 😀

gabikri
9. lis 2010

@olousek35 : jéééé, tak to už ti můžu oficiálně nahlas pogratulovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 A bouchám virtuální šampíčko 😎 A co teď? Kdy máš jít na UZ? 😕

gabikri
9. lis 2010

@olousek35 : a jo, je to tam to datum......10.11...........tak tomu zítra neuteču 😝

olousek35
9. lis 2010

@gabikri dííííky. 22.11. hned z rána ultrazvuk

saminka
9. lis 2010

@mammut diky moc, moc verim ze v reprofitu zazraky delaji, jeste se nechci moc radovat,zacatky jsou tezke 😔 a kdy se chystas testovat a nebo dalsi pokus?

@gabikri neboj Gabi ted budes jiste testovat kazdy den, ja uz nemam zadne levne testy a tady jsou taaak priserne drahe, ale jeden koupim na ctvrtek a pak skocim na krev.... 😅 fakt prekvapko ale na cele care 😵

@olousek35 moc gratuluji, budes je ted opakovat? za dva dny?

olousek35
9. lis 2010

@saminka nebudu, i když mě to láká. Ale nejspíš vydržím na ultrazvuk

luckap123
9. lis 2010

Holky no takový úžasný zprávy..supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ty jo já mám radost jak malá 😀
Já taky doufám,že mě přinesou ty jedničky 11.11. štěstí jdu na ET 😉

Holky nám se začaly ještě embroušci dělit,takže ke dnešnímu dni máme 5 osmibuněčných.4 sedmibuněčné a 3 šestibuněčné takže super 🙂

kachen
9. lis 2010

@olousek35 Strasne moc ti gratuluju. To je nadhrna zprava. Ted uz jen samy pozitivni zpravy,jo.
@saminka Super. Taky potichounku gratuluju, abych kolejnice nevyplasila.
@gabikri Tobe mackam pesti co to jde. Ale vypada to slibne 😉 Ja trpela nespavosti snad tyden od ET a trpim do ted. Jsem vubec netusila, ze by to mohl byt nejaky priznak. A to jsem normalne medved brtnik, zvlast v zime. Mne rekli testovat az 14. den. Ale ja jsem nechtela, tak rekli rovnou na krev. A bylo to tam. Ono se vyplati si pockat. 😉 Tak to taky vydrz.

kachen
9. lis 2010

@luckap123 Hura, ty zpravy jsou cim dal lepsi. Zbyde spousta i do mrazaku.

mammut
9. lis 2010

@saminka já byla včera na ET, takže do testování je ještě daleko. Zkusím ale vydržet až na krev. Už jsem viděla tolik těch bílých testů, že se toho bojím

olousek35
9. lis 2010

@olousek35 i když jsem právě psala meila mýmu gyndařovi, tak uvidíme. Ale jen info jak to vypadá.

maakovaa
9. lis 2010

@olousek35 Já se taky musím přidat ke gratulaci, takže - GRATULUJU! 😵 😵 😵 Každá dobrá zpráva tady člověka nakopne 😉 Tak hezky drž až do konce! Tfuj tfuj pro štěstí

luckap123
9. lis 2010

Holky no ještě že mám PK,protože kdyby se embryjko začalo dělit až ve mě,tak by z toho byly asi jednovaječný dovjčátka,že?

gabikri
9. lis 2010

@luckap123 : měla by si dětí jako smetí 😀 Jinak gratuluju, vedou si moc dobře 😵 😵

ester32
9. lis 2010

Ahojky zdravím po dlouhé době)))) všem mooooooooc gratuluji já jsem dnes 7 den po ET a byl to celkem můj 7 pokus a 5 v RF sice ještě není vyhráno,ale toto jsem nikdy neviděla

luckap123
9. lis 2010

holky to je super,jak je tedka RF úspěšný..ty jo mám fakt radost..doufám,ž se taky přidám ester supeeer,tak at sílí 😵

ester32
9. lis 2010

@luckap123 ahojky měla jsem přesně tak to ten 3 den embrya jako ty vypadá to super řekli mi,že ty 8 a 7bb jsou jedničkový tak to jich máš spoustu i zmrzlík bude)))))

mammut
9. lis 2010

@ester32 velká gratulace! Je to úžasný, jak všechny hlásíte ty pozitivní zprávičky 🙂

gabikri
9. lis 2010

@ester32 : tak to je supeeer, další s // tak držím palečky, ať sílí 😵 😵 😵

ester32
9. lis 2010

@gabikri děkuji snad budou tobětaky gratuluji a doufám,že ti špinění už přestalo)))))
@mammut budeme postupně všechnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

saminka
9. lis 2010

tak holky uz jsem doma ze skolicky, moc gratuluji vsem novotehulkam,ja tomu jeste porad nejak neverim...ale prikladam muj testik na porovnani, testomanie muze zacit 😉

veveram
9. lis 2010

@saminka :my ti to říkali,že se stane ten zázrak 😉 😉 😉
Jinak všem ostatním gratulace,jen tak dál. 😲 😲 😲

saminka
9. lis 2010

@veveram no to teda jo, a to k tomu vsemu uz jsem se s tim smirila, dali jsme si vinko a dal si domyslite 😅 no ale zase verim, ze jestli to ma byt tak se to stane a pokud ne tak nic z toho..

ted tak premyslim, ze jsem sla na zachod dnes rano okolo pul seste,vycurala do misticky ale test udelala az okolo pul osme, myslite ze to muze byt jen nejaka chemicka reakce 😨 jsem z toho blbec 😨

veveram
9. lis 2010

@saminka :to určitě ne

olousek35
9. lis 2010

@saminka žádná chem.reakce, maminko 😉 A pak že tam není žádná čárečka. Reprofit tentokrát opravdu kouzlil.
@ester32 gratulujuuu. Já měla duchy už od 7.dne po ET. Další maminka do sbírky. 😉

olousek35
9. lis 2010

Já dnes v reprofitu říkala, že mám čárky od 7.dne a sestra na mě koukala jak na idiota. Prý proč tak brzo testuju, že tam nemohlo nic být. Pak na mě čuměla, když jsem jí řekla, že čáry byly. 😀

olousek35
9. lis 2010

@luckap123 k těm jednovaječnejm dvojčatům. Tak to teď ještě nepoznáš. Já díky mé blbé děloze budu ráda, když donosím jedno a taky mi jen jedno zaváděli. Bylo by to veliký riziko. No a probírali jsme s dr.ty jedovaječný. Ty se začnou dělit až později. Jinak reprofit je fakt kouzelnej a i kdyby mi to nevyšlo až do konce, tak budu pořád tvrdit, že čarovat umí. Lepší car opravdu není.

bublenudle
9. lis 2010

Ahoj holky.... 🙂 zdravím a mám dotaz..prosím přešli jste někdo z Repromedy sem do Reprofitu??? ja chodím do Repromedy a zvažuji přestup..Byla jsem 2x po sobě na IVF a pak hned na Ket..dnes se opět potvrdilo neuspěšné..jsem už na hlavu a zvažuji o tomhle caru...děkuji za radu...pěkný večer... 😉

okcelok
9. lis 2010

@bublenudle já byla poprvé v Repromedě a utikej odtamtud do RF!!!!!!!!!!!!!!!!!Nedá se to absolutně srovnávat!!!