Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veera2
6. lis 2011

@jana321969 Jani, klid, já měla při stimulaci taky vždycky zvýšenou tvorbu hlenu. 9. den je ještě čas, uvidíš zítra na utz. ,že vše bude ok.

katapola
6. lis 2011

@veera2 Máš úplnou pravdu, je třeba se k tomu postavit úplně jinak. Díky, potřebovala jsem slyšet, že to jde. Určitě to zvládnu taky. Vidím, že toho máš hodně za sebou a že se konečně zadařilo, tak držím pěsti, ať to vyjde.
S tím IVF mám ve svém okolí takovou zkušenost, že se to povedlo pouze párům, kde byl problém se spermiema, popř. tam, kde nesexovali moc často. Asi je to jen náhoda.
PS: O zvířátku jsme taky uvažovali.

jana321969
6. lis 2011

tady aspon na našem foru jde vidět, že to u někoho dlouho trvá ale nakonec se vše v dobré obratí 🙂

jana321969
6. lis 2011

@veera2 dík, právě uplně se v tom neorientuji já myslela, když se objeví ten hlen, že nastavá plodné období a vajíčko praská za několik hodin ( dní ,), zas při přirozeném otěhotnění jsem se řídila podle tohoto. 🙂

safarikovap
6. lis 2011

@jana321969 Jani, zítra držím palce 😉 Třeba budeš překvapená a ještě něco dorostlo 😉

lentilkal
6. lis 2011

Peknou nedeli preji,@katapola ja kdyz jsem chodila na obilnak tak jsem si vzdy nechala davat 3 ted co chodim do reprofitu tak mame tak jedno az dve a i s jednim se me podarilo otehtnet i kdyz to nedopadlo.A jestli se podari ted tak to bude taky s jednoho 9bun.
Jinak jsem se rozhodla jit zitra jako samoplatce na krev nebot me bylo receno ze v reprofitu uvadi hodnotu jen do 400 a vejs ne tak uvidime co je na tom pravdy.

kacnov
6. lis 2011

ahoj holky zítra jdu na ET 🙂 snad bude vše ok nezlobte se že vám sem lezu ale ste tu fajn

carlik
7. lis 2011

Ahojte holky a pěkný pondělní ranko přeji!
@jana321969 právě ten Orgalutran by měl zamezit tomu předčasnýmu popraskání vajuch, tak neboj a pak nám zahlas nějaký pěkný čísilko vajuch 🙂
@kacnov tobě příjemný zážitek u ET a zbylých 9měsíců těhulkování 😉
@safarikovap kdy ty ženo máš začít ďobat do bříška injekce?
A co naše maminka @saminka, už určo má prďolu venku ne?

katem
7. lis 2011

Dobre rano holcicky 🙂 ... tak doufam, ze jste mely vsechny krasny vikend... Ja jsem se trochu snazila relaxovat a tak si Vas dneska doctu a vsem behem dne odpovim 😉
Preji krasny slunickovy den a at vsichni maji krasne positivni myslenky!!! - lek k uspechu! 😵

safarikovap
7. lis 2011

@kacnov Zítra držíme palce 😉 A kdyby to nevyšlo, tak dej sbohem a šáteček Repromedě a alou do Reprofitu 😉 Ale - co víš - třeba už to nebude potřeba 🙂
@carlik Ženo ženo - dík za připomenutí 😖 Nene, dělám si srandu 😀 Měla bych začít...hmm...příští týden...cca 18. 11. 😵
@katem Matko - ahoooooj 😵 Jsem to s tím vínem přehnala - hlavička bolela - takže...prďolky budeš mít určitě zdravý 😉

safarikovap
7. lis 2011

@jana321969 Podej hlášení, jak dopadl dnešní UTZ 😉
@bambulajda Už se jenom 3x vyspíš... 😉

bambulajda
7. lis 2011

ahojky, zdravím všechny ženy po víkendu 🙂
@jana321969 ..no já jsem taky měla ten hlen a docela dost, ale mám to tak asi pokaždé - taky jsem z toho nesvá. Je možny že něco prasko, nebo nevím co to je. Tak držím palečky na dnešní UTZ - uvidíš, že jich tam bude hromada 😉
@safarikovap jo jo už se to blíží, ale tobě taky !! 😉 😀
@kacnov ..držím moc palečky, určitě to klapne 😉
@katapola no my s partnerem vlastně taky nemáme stanovenou diagnózu proč to nejde ...každý máme něco málo blbě, ale prý by to mělo jít i přirozeně - no tak nevím, snažíme se 3 roky - takže se mi už moc čekat nechce. 😅

katem
7. lis 2011

@bublenudle - dekuji mockrat za gratulaci!! jsete se z toho nemohu vzpamatovat... ale je to nadherny pocit!! vsak to sama brzy poznas.. - uz to musis mit za chvilku co zacnes?
@meggar - dekuji maminko 😉 no vyslo to!!! jsou to moji velci bojovnici! 😉 mam z mych miminek velkou radost, ze to se mnou takhle tahnou 😉 budu se snazit byt vice v klidu a soustredit se na me "broucky" (rozumim, doktori to berou profesiobnalne a my emocne 😉 )

katem
7. lis 2011

@veera2 - DIKY MOC A MOC .. jsem rada, ze to tak krasne vychazi!!! ani nevim, jak si to mohu vse zaslouzit!! preji Vam vsem aby to tak slo!! ... no a budu se snazit si vice odpocivat.. no ale kdo mi tu uklidi??? 😉 vzdyt ja se na ten neporadek nemohu divat 😉.. budu to muset chvili nejak "flinkat"... no a co ty? kdy jdes na UTZ?
@samika - dekuji dekuji dekuji... budu se starat o miminka a davat vam vedet, jak se vse rysuje!! je to ta nehezci vec ktera se mi v zivote povedla!! no a jak je tobe, uz to musi na tebe prijit ne kazdym dnem, ale kazdou minutku 😉)
@safarikovap - dekuji za to zapiti na ZDRAVI - sampanske, nebo cervene je UPLNE SUPER!! ja mam rada obe 😉 a miminkum to je jeste jedno 😉 dekuji.... doiufam, ze ta hlava tolik nebolela 😉
@belka - MOCKRAT TI DEKUJI je to opravdu jako ZAZRAK a vse je tak krasne RUZOVOUCKE... chce se mi porad z toho brecet stestim!! je to nadherne mit takove stesticko a videt dve blikajici "tecky"!! - uplne nadhera!!
@olousek35 - mockrat ti take dekuji.. budu se snazit se setrit! vzdyt mame pred sebou dlouhou cestu 😉 ale my to zvladnem!!!! - jsem nejaci bojovnici 😉 no a jak jde skola? jsi pilna skolacka?
@carlik - no bacily se rozmnozuji ted o Vanocich rychle!!! tak to tu bude smam tehulka za chvilicku!!
- pobavila jsi me s tim panem v Bille. Pamatuji si film s J.Lopez jak hrala budouci maminku dvojcatek a kdyz ho koupila, tak se ji nevesel do bytu... . 😉 probehlo mi to jen tak v hlave a rikala jsem si, ze nesmim byt "blond" - no on me vsak manzel hned srazi, kdybych uvazovala z "cesty" Jak se jinak ty mas? uz mas prectene vsechny knizky a upleteno pro celou rodinu? 😉

jana321969
7. lis 2011

ahojtě takže UTZ pry dobrý měla jsem poprvé ŠTECLA tak i ten druhý vaječník se rozjel on napočítal 10 ks, takze pry to do stredy doroste takze ve stredu jdu na odber, hromadu formulářu jsme dostaly na vypsání a večer v 9 pregnyl.

jana321969
7. lis 2011

@safarikovap bojím bojím jsem sestře ráno říkala kolik injekcí za těchto 9 dní jsem fakt skoro za celý život neměla asi. Vím, že to zvladnu musím, ale ty nervy mám hrozný strach ja jsem u doktorů hrozný posera jako.

jana321969
7. lis 2011

@safarikovap jo dorostlo ale jestli do úplné velikosti a zralosti jak má to nevím jen mě Štecl řekl a cosi tam měřal, že je to dobrý a objednal mě na středu. Takže co z té 10 foliků bude uvídíme. Holky a metodu PCSI hlasit kdy az dr. sdělí jak vyšel a jak vypadá odběr??

carlik
7. lis 2011

@jana321969 tak super tolik folíků a určo ve středu se najde aspoň 7 pěkných vajuch 🙂
@katem a kdy a ke komu teda budeš chodit dál do poradny? Jak jsi se domluvila v RF? Jinak všechno
přečteno ještě nemám, mám obj. předplatné Maminky a listopadový číslo je nějaký tlustý 😉 a oplítat celou rodinku taky nebudu, jen malou a jen něco co zvládám .... žebych ještě upletla do soupravy něco kocourovi? ale ten nechodí ven a jen se válí na gauči, jako zrovna teď 🙂 A koukala jsem na tvůj TP a představ si, že to má narozky moje mamka!!! To je nějakej osud 🙂 Jo a taky jeden můj bývalej kluk, který je z dvojčat (má ségru) a taky H. Vondráčková má narozky.... takže určo máš v bříšku páreček 😉 nemyslím tím jako hotdog 😉

katem
7. lis 2011

@jana321969 to bude vse ok... nestrachuj se!! to nikomu nepomuze.. bude vse ok! uvidis...
@carlik ty jsi me ale rozesmala s tim kocourem 😉 jinak Dr. Koudelka me doporucil k Dr. Doubkovi.. tak jsem rada, rekla jsem ze budu radsi dojizdet aspon do konce roku.... a potom se uvidi!! NO tak precti jenom ty dulezite clanky v tom casopisu!! - to ale urcite uz delas... no jeste ze je hezky, tak muzes jit hezky na prochazku.
No ja se take koukla na TD a jsem rada, ze nejenom ty mas k tomu dni dobra znameni, ale i moje babicka by mela 80let kdyby tu s nami byla!! Je to ale nahod.... tvoji znamy, H.Vondrackova a jeste moje babicka!

lentilkal
7. lis 2011

AAhojky holky tak jsem zpatky a o trochu klidnejsi dnesni hcg bylo 3184 tak snad je vse ok
@jana321969 to je pekna urodicka blahopreji a jen ak dal

safarikovap
7. lis 2011

@jana321969 No tak supééééér 😉 My jsme se na PICSI ve chvíli, když mně Vitoušková stanovovala protokol. Ale samozřejmě - dohlásit to jde vždycky. Je to u vás fakt nutný?
@lentilkal Nádhera 😵

carlik
7. lis 2011

@lentilkal no super čísílko! A kdy jdeš na UTZ?
@katem Dr. Doubka jsem měla kdysi 2x při OPU, ale bohužel neměl pro mě dobrý zprávy...ale jinak je to prý machr na genetiku. Jezdí k němu holky až ze Slovenska, co jsou těhule v RF. jsem ráda, že tě aspoň rozesměju svýma "postřehama". A do toho 26. 6. to budeš muset vydržet s miminama v břiše, už k vůli tvé babičce, to je fakt asi osud 😉

jana321969
7. lis 2011

@safarikovap dik, no kuřecová, že není potřeba ale ja jsem myslela, že to bude lepší jako, prykdyztak kdyby nahodou tak na pristi pokus rekla to PCSI. tak jak to vidite holky jako vis jake mame vysledky progres jedno procento a morfologie taky jedno sotva.

jana321969
7. lis 2011

za pár hodin pichám pregnyl teda 🙂

jana321969
7. lis 2011

holky mam volno na odběr vajíček ale na druhý den to nedám jít do práce? dělám zapisovatelku a sedím, kromě bolesti břicha ještě něco, vím, že to přežiji ale ty nervy a strach jsou.

1miska
7. lis 2011

tak jsem hledala neco na internetu a nahodou se dostala na stranku noveho IVF centra, ktere sidli taky na Hlinkach - jmenuje se reprogenesis, nevite jestli ma neco s reprofitem spolecneho? celkem nahoda, ze na jedne ulici jsou hned dve IVF centra....

veera2
7. lis 2011

Ahoj holky, jdu vám popřát krásnou dobrou noc.
@jana321969 Tak co, jaký byl pregnýlek? 🙂 Máš krásnou úrodu! Držím dál palce!
@lentilkal Co to je za číslo? 😲 Nečekáš ty náhodou dvojčátka? 🙂 😉
@katem Já jdu na utz u nás a až ve čtvrtek... To nevydržím a bojííímmm....

Dobrou noc!

jana321969
8. lis 2011

@veera2 AHOJ AHOJ PREGNYL JSME ZVLÁDLY JEHLY JSME NESPLETLY DÍKY PŘÍSPĚVKU NAŠÍ KOLEGYNĚ TADY 🙂 JEN SE BLBE OTVÍRALA TA VODIČKA V TOM SKLE. TAKŽE ZÍTRA RANO, ZÍTRA JESLTI BUDU FIT TAK SE PŘIHLÁSÍM A PÍSNU VÁM HOLKY DÍKY MOC, VEČER BUDU NERVOZNÍ A MÍT STRACH. DR. RIKALA AT SI VEMU PAPUČE A NĚJAKÉ DLUHE TRIKO NEBO NOČNÍ KOŠILU CO JSTE MELY VY TRIKO NEBO KOŠLU NOČNÍ PŘÍMO 🙂

jana321969
8. lis 2011

@safarikovap NUTÝ VÁM ŘEKLA, ŽE JE TO NUTNÝ PŘI ČEMŽ MÁME SKORO DOPUNTÍKU STEJNÉ VYSLEDKY U CHLAPA, A KUŘECOVÁ ŘEKLA, ŽE NA PRVNÍ POKUS TO NENÍ POTŘEBA TAK NEVÍM JAKO JESTLI TO JDE DOHLASIT PO ODBERU CO A JAK JAK MĚ SDĚLÍ KOLIK VAJÍČEK SE DÁ OPLODNIT TAK TEPRV JIM TO STAČÍ TAKY ŘÍCT?? VÍŠ CO JA BYCH CHTĚLA KDYZ ASPON TECH 5 VAJICEK BUDE OK PRO TEN PRVNI POKUS UDELAT MAXIMUM.

lentilkal
8. lis 2011

Dobre rano,
@carlik ahoj na ULt jdu v pondeli 14.11
@veera2 no pravdepodobne n protoze jsme meli jen jedno embryjko a ja myslim ze to neni zase tak vysoke aby to bylo na dvojcatka.