Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
12. dub 2012

@kcvrcekz ahojky, to mě mrzí, že se to zhoršuje, ale neboj, organismus bojuje a za dva tři dny bude líp!!! 😉 . No a já koncem dubna očekávám ms a pak 12 - 14 den do RF na UZ jak vyrostla sliznice a když bude dobrá, jdem do boje se sněhulinkou, věřím, že se nám to podaří, ale současně vím, že by to byl už druhý zázrak a neměla bych se na to úplně upínat 🙂

kcvrcekz
12. dub 2012

@sikulik no tak to držím pěsti😉 u nás pokud vše bude ok tak ke konci dubna se budu chytat na odběr.Tak držím pěsti ať to výjde.Zázraky se dějí😉

evulatko
12. dub 2012

@sikulik, no nase dcera neni reprofitacky zazrak,ale i tak to tam mam moc rada🙂 Dneska mi tam Stelc rikal, ze jsem jedna z nejvetsich bojovnic, co tam mel, ale je pravda, ze sily mi uz dochazeji... Tak snad ty zazraky na osobu omezene nejsou🙂))) Drzim Ti moc palce, at se sourozenec zadari🙂)))

sikulik
13. dub 2012

@kcvrcekz a @evulatko holky díky, jste moc hodné!!! Zázraky se povedou nám všem!!! 😀 Hodně sil do boje

kcvrcekz
15. dub 2012

Ahojky holky tak mám do první včelky pár dní a můj krk mi v to chce asi zabránit. Polknout nemůžu, pořád šplíchám orofar a piju zázvor, ale zatím se zdá že ustoupit to nechce....Teplotu nemám tedy nejvíc jsem měla 37.5 ale to bylo už tak 4 dny zpět, teď jsem pořád pod 37, ale raději s paralenem...Kdyby se to asi zhoršilo to stimulka padá co?☹

1miska
15. dub 2012

holky, pichali vam nekdy agolutin do zadku na vyvolání menses (2ampule jsem dostala) - v pondeli a menses porad nikde :( :( tak nevim, kazdy doktor rekne neco jineho - ze do tri dnu, do ctyr dnu, jeden rekl do 10 dnu - tak nevim nevim... nikdy jsem to nemela. Pichali vam to nektere? dekujííí 🙂

evulatko
15. dub 2012

@1miska, mne to ted trvalo asi osm dni, nez zabral, tak vydrz🙂 Jinak doktorka mi rikala, ze do ctrnacti dnu by mely mesicky dojit🙂

kalipso
15. dub 2012

@1miska mně dorazil menzes po agolutinu 10. den, doktorka mi říkala, že má dorazit do 14 dní.

olousek35
15. dub 2012

@1miska jj, mně i 17.den. To bylo před první stimulkou. Asi pracovala i psychika.

kacatka
15. dub 2012

@1miska já to dostala za 9 dní od aplikace agolutinu, průměr je prý 5 dní.

agnes88
15. dub 2012

@1miska já to po agolutinu dostala až 22 den. Bylo to pěkně na budku.

montysek
15. dub 2012

@kcvrcekz Ahojky, pokud můžu poradit, tak si kup v lékárně Stopangin sprey. Mám vyzkoušené vše možné ale tohle mi poravdu vždy během 3 dnů perfektně zabere! A k tomu cucám Homeogene nebo Septolete, když je bolest veliká a budeš fit,hlavně díky tomu Stopanginu! 😉

montysek
15. dub 2012

@1miska Já měla Agolutin několikrát a MS přišla mezi 10 - 12 dnem od píchnutí a doktor mi též říkal že do 14 dnů ale znám i holku, který to nezabralo a musela jít na nějakou další injekci.

kcvrcekz
15. dub 2012

@montysek díky za radu zítra jdu k doktorce a uvidím co se mnou udělá.

Holky stalo se to někomu,že těsně před stimulkou onemocněl?Odsunovalo se to? Nebo budu moci stimilovat?

olousek35
15. dub 2012

@kcvrcekz možná napíšu blbost, ale díky nemoci se ti třeba bude líp těhotnět. Budeš mít oslabenou imunitu, tělo se embryu nebude bránit. Zkus to brát z té lepší stránky. No a uvidíš, co ti na nachlazení poví v reprofitu.

carlik
16. dub 2012

Ahojky holky, už sem moc nechodím,ale jen občas nakouknu..jak se máte těhulky @safarikova,@katem, @agnes a spol.? A jak to zvládáte maminy s miminkama? My už máme 3 měsíce za sebou, takže snad to nejhorší za náma.Bylo to občas napalici ten brekot a moje bezmoc, když jsem nevěděla jak ji utišit. Už je Kristýnka sluníčko, zabaví se i sama, pěkně drží hlavičku a v sobotu jsme měly vítání občánků.

olousek35
16. dub 2012

@carlik je nádherná. Moc se vám povedla.

bambulajda
16. dub 2012

@kcvrcekz ...ahojky, neboj jestli nejsou horečky tak to nevadí,....na ten krk bych ti doporučila JOX je to fakt hnus, ale zabere to ! ale jak říká olousek spíš by nachlazení mohlo pomoct. ...držím palečky

kcvrcekz
16. dub 2012

@bambulajda
@olousek35 tak jsem hokky dostala Biseptol a Dr. Kuřecová nejsřív byla pro odložit,ale pak jsem jí vysvětlila,že mi opravdu není tak zle, že bych to nezvládla a tak nakonec budu normálně stimulovat až příjde ms a buseptol prý nevadí.🙂 tak jsem ráda🙂
Díky moc za rady a podporu😉

ddanecek
16. dub 2012

Ahoj holky,jsem tu nová,o miminko se snažíme už třetí rok,byli jsem na vyšetření ve fertimedu v olomouci,ale chtěla bych to zkusit v reprofitu v ol,nevíte jaká je tam čekací doba na objednání prosím?

kacatka
16. dub 2012

@ddanecek Ahoj, asi podle toho jak u koho, my čekali na konzultaci asi kolem měsíce, byli jsme u dr. Koudelky. No zkus tam zavolat a uvidíš. Je ti jedno ke komu půjdeš? Myslím si, že se tě budou ptát ke komu chceš.

ddanecek
16. dub 2012

Ahoj,tak já v podstatě nevím ke komu jít,jjen jsem četla,že je tam pani ted už nevím jméno a pan dr Macháček a u obouch psali v té diskuzi,že jsou bezva,koho máš ty a jsi spokojená v tom reprofitu? Ja už mám nějaké to vyšetření zasebou laparoskopii,ale to mi dělali v tom fertimedeu,myslýš,že budou chtít ty papíry od těch vyšetření? Tedy doufám,že by mi je z toho fertimedu dali,už je to tak rok necelej co jsem tam byla naposledy.

fretecka
16. dub 2012

tak a máme výsledky za sebou,přítel spermiogram v pořádku,no a u mě se prokázalo PCO,začneme něčím přirozenějším a když to nezabere tak pak IVF,dostala jsem metformin a clostilbegyt

bambulajda
16. dub 2012

@ddanecek ...ahojky, tak jestli chceš do Ol. tak tam je určitě machač.Ještě je dobrá Kuřecová, ale nevím jestli není jen v Brně. Jestli byla laparoskopie ok, tak to určitě nemusíš mít s sebou.

ddanecek
16. dub 2012

@bambulajda ahoj,já jsem totiž z Prostějova,takže přeci jen mám Olmik blíž,vyšetření bylo ok,tak já tam zkusím zítra zavolat a až nás vemou na ten pohovor,tak se jich kdyžtak zeptam,zda si to mám v tom fertimedu vyzvednout. Jsem už fakt smutná,že se nám nedaří ☹

bambulajda
16. dub 2012

...já chodím taky k machači...ale do Brna (ve čtvrtek je v Brně) ...budeš určitě spokojená. Taky jsem přešla z jiného centra a bylo to 100 a 1 😀 ....nevím jak budou moc ochotní ti dát výsledky vyšetření, ale zkus to. V některých CARech jsou protivní, přece jen jde o velky peníze, když jim odejdeš.

ddanecek
16. dub 2012

@bambulajda no já se právě bojím tam jít a říct,že chci papíry,tak mě napadlo,že jim řeknu,že se stěhuju a že už bych nedojížděla.

bellka
16. dub 2012

ahojky beruškýýý 😵
Zdravíme všechny snažilky, stimulantky, těhulinky a maminky s mrňousky 🙂
Doufám, že se máte všechny stejně super jako my 😉
Šimonek v sobotu oslavil svůj 1. roček, tak už jsme jednoročáci a suneme se pomalu ke druhému 🙂
Strašně to uteklo, ani si neuvědomuju kdy 😕
Koukám, že je tu spousta nových tváří, tak je srdečně vítám a jen takový můj dodatek: volba RF je půlka úspěchu 😵 tak tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

bambulajda
16. dub 2012

@ddanecek ...nebo tak 😉 ...asi budou chtít nějakou tu desetikačku za výpis z karty...ale to je v poho. A už máte za sebou nějakej pokus, nebo jen přirozené snažení?

ddanecek
16. dub 2012

@bambulajda tak ve fertimedu nám asi tak před rokem a pul dělali ty inseminace jen,ale to se nezadařilo,tam je prej uspěšnost jen 10% pak mi dělali jen tu laparos.,manželovi spermiogram, no v podstatě manža má spermiogrm v normě,já jsem taky ok akorát mi říkali,že mám nízkou děložní sliznici a na to piju ted vždy do ovulace kontryhelovy čajík jinak vše funguje. Pak když jsem na te inseminci byla potřetí tak jsme tam přestali chodit a asi tak za pul roku se nám podařilo přirozeně otěhotnět,ale bouhužel jsem měla zamlké těhu ☹ už je to tedka rok a pořád nic,tak už se mi nechce čekt tak to chci zkusit jinde,třeba mi poradí něco jiného nebo mi na něco přijdou v čem je problém