Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

agnes88
19. kvě 2012

@kcvrcekz výtok je barevný? Sand to bude fajn, některý holky prostě špiní a je to v pořádku. Budu držet palečky aby hcg bylo vysoký

kcvrcekz
19. kvě 2012

@agnes88 jj je tak do hněda... Tak nevím. Od toho čtvrtka jsem raději netestovala. Tak jsem zvědavá. Moc děkuju snad se tam mimčo udrží.

agnes88
19. kvě 2012

@kcvrcekz tak klídek, ani to nemusí nic znamenat!

lenka27
19. kvě 2012

@katem jsi šikulka, takhle držet plody😀 uteklo to jako voda

fretecka
20. kvě 2012

Tak to tu tak pročítám,všem držím palečky.První snažení u nás neúspěch,právě dnes přišla. Poprvé snad v normální 28DC (jinak mám 36).Tušila jsem že se to na poprvé nepovede,nadruhou stranu jsem doufala. Fakt mi je moc smutno,přítel mluvil se mnou jako by jsme byli dva,věřil, že jo 🙂 .No co se dá dělat,tak druhé kolo snažení 🙂

fretecka
20. kvě 2012

Mohu se zeptat,tak asi jsem plašila,nebo spíš to nechápu.Ráno ve 4 když jsem vstala tak to vypadalo,že mrcha přišla,ale ted 3 hod poté to vypadá,že nic,čisto.Myslíte,že třeba by to nemuselo mít souvislost s mrchou. V patek jsem psala Kuřecové,že na testu mám stále slaboulinkou čárku,jestli to může být ještě po pregnylu (7.5.),odpověděla,že testuji moc brzo a nejdřív,až 22.5..Tak nevím,byla jsem smířená,ukápla slzička a ted jsem na rozpacích.

kalipso
20. kvě 2012

@fretecka to mohlo být implantační špinění, ještě vydrž. Držím pěsti! 🙂

kcvrcekz
20. kvě 2012

@bambulajda
@agnes88
Ahojky holky tak dnes 14. den po ET ten výtok je slabší, ale na testu jen duch hoooodně pidi a po limitu. Takže bych řekla, že je asi jasno. Zítra ještě na krev a tam se to rozsekne.

bambulajda
21. kvě 2012

@kcvrcekz ...myslím na tebe 🙂

kcvrcekz
21. kvě 2012

Tak to nevyšlo i krev negativní☹

bambulajda
21. kvě 2012

😖 hmmm to je mi líto, ale první pokus málo komu vyjde, ...máš mražáčky a můžeš hned jít do dalšího pokusu 😉 ....příště to klapne

olousek35
21. kvě 2012

@bambulajda tak to je mi líto, ale neboj. Mimčo, který za tebou má přijít určo brzo přijde. Půjdeš hned další měsíc do KETu? 😉

kcvrcekz
21. kvě 2012

@bambulajda kolikátý máš už za sebou et či ket?

kcvrcekz
21. kvě 2012

@olousek35 mám pocit, že to je na mě. @bambulajda zatím drží plod😉. Pokud mi něco neuniklo. Já bych chtěla jít hned do dalšího pokusu KETem. Prý není třeba prodleva takže tak, čekám co napíše Dr.

bambulajda
21. kvě 2012

@kcvrcekz mám za sebou 2 IVF na pojišťovnu , 1 minimálku a 2x KET - takže celkem 5 pokusů.....no tak zatím držím, ale teprve se uvidí jestli bude něco na UTZ

sikulik
21. kvě 2012

@kcvrcekz ahojky, to mě moc mrzí, ale důležité je to, že máš zmrzlinky a můžeš jít hned do dalšího pokusu. Ptala ses dr. jakto, že jsi měla stále duchy? To přece už nemohlo být po Pregnylu???

sikulik
21. kvě 2012

@bambulajda drž se holka 😉

kcvrcekz
21. kvě 2012

@bambulajda drž drž drž musí to klapnout😉 a za jak dlouho jsi šla na KET. Psala jsem Dr. Kuřecové že bychom chtěli začít hned, tak nebím zda to jde.😲

kcvrcekz
21. kvě 2012

@sikulik ahojky no je to na prd. Ještě jsem s Dr. Nemluvila teprve jsem jí psala mail skrz ten KET, ale má asi hafo práce ještě nenapsala. A co ty? Jak jsi na tom? Já teda dneska bulela jak želva.

bambulajda
21. kvě 2012

@kcvrcekz ...jojo šlo by to když dáš KET bez léků - určitě se s Kuřecovou domluvíš. Jinka já to taky vždy ořvala ☹ ...tak se drž

kcvrcekz
21. kvě 2012

@bambulajda a ono se něco zase bere i při KET?😲 a na kolik to vychází KET?

sikulik
21. kvě 2012

@kcvrcekz já jsem ty neúspěchy taky vždycky obulela, ale je to lepší než to držet v sobě a vnitřně se tím ničit. Na druhý den už jsem byla zase plná sil jít co nejdříve do dalšího boje. Mě bolí asi od 5-tého dne břicho jako na ms, však to tady všichni znáte. Mám takový jakoby křeče, který mi vystřelují až do třísel, to mi dělá vždy před ms. Ale nejdůležitější je, že červená ještě nedozarila. Mám testovat ve středu, tak uvidíme. Jsou to ale nervy, uf. Držím pěsti, aby jsi mohla jít hned do KETu, nejsou to takové nervy, protože nemusíš hormony (pokud máš tedy ovulku) a nemusíš se nervovat s tím, jestli ti budou růst vajíčka a kolik jich budeš mít. Ale zase jestli se rozmrazí v pořádku a budou se po rozmražení vyvíjet.

1miska
21. kvě 2012

@kcvrcekz kamaradce co ted nevyslo IVF a meli mrazacky, tak jim Vitouskova doporucila jeden mesic pockat - dat si pauzu a do KETu jit az dalsi mesic - asi co doktor to nazor 🙂

1miska
21. kvě 2012

jinak ja jdu ve ctvrtek na kontrolni UZ - kouknout jestli si sliznice nedala rict a kousek nepovyrostla (brala jsem ted 14 dni ATB - jen tak preventivne - z HSK vysel nejaky malinky zanet, ktery by se normalne neresil, ale kdyz ho prelecime, tak ze muze treba o kousicek vyrust) tak jsem zvedava - vyslo me to zrovna na Kuřecovou - no nemam ji moc rada, ale co uz 🙂 a rovnou se tam domluvim jestli bych se tam mohla registrovat - mam sice fajn gynekologa, ale pristi mesic me vychazi prevence, tak at nemusim jezdit tam i tam - tak snad budou mit jeste u nekoho misto - brala bych nejvic Rottra, tak uvidime ke komu me šoupnou 🙂

sikulik
21. kvě 2012

@1miska držím palce, aby se sliznice už sama umoudřila 😉 a mohli jste jít do boje

kcvrcekz
21. kvě 2012

@sikulik no tak držím pěsti🙂. Já doufám, že to půjde hned po ms. Ovu mám v poho. Tedy vše bylo v po tak snad se nic během stimulky atd nepo...
@1miska no to doufám, že půjde dřív. Uvidím co mi napíše Dr.

cilkaa
21. kvě 2012

@kcvrcekz jejda, tak to mě mrzí ☹ Asi se mímo chvilku chytalo si myslím. Pregnyl určitě ne, přece jsi měla ten 7. den negativní test. Spíš se pořádně nezahnízdilo a i tak si myslím, že to je dobré znamení, že se chytlo ,ale nedokončil se proces... Takže hlavu vzhůru, mrazáčci čekají 🙂
V Reprofitu jsou celkem benevolentní, myslím, že ti ten KETík udělají hned další měsíc, mně Štelcl řekl, že do dalšího IVF můžu za 2 měsíce. Krom toho máš mrazáčků dost, tak si myslím, že není na co čekat a zkusila bych to hned. Kdyby to pak nevyšlo, tak třeba bych počkala (zvolila bych jinou strategii).

@1miska tak držím palečky na sliznici, přece tě nebude takhle trápit...

@sikulik budu držet palce, někomu to musí vyjít, když nám to tady tolika nevyšlo ☹

bobulinka74
21. kvě 2012

@kcvrcekz to mi je líto... Nebuď smutná, příště to určitě vyjde. Já měla při prvním pokusu taky biochemické a pak ten další měsíc jsem otěhotněla.
@1miska @sikulik @bambulajda holky, hodně štěstí
@bublenudle jak se máš? Kdy jdeš do dalšího boje?

kcvrcekz
21. kvě 2012

Tak holky ms se rozjela a prý můžu začít hned na ket jen nevím co jsou léky Estrofem, Estrimax mám je začít brát od třetího dne, ale nevím zda jsou na recept nebo ne. No a 13. Den na utz. Tak jsem zvědavá😲.

1miska
21. kvě 2012

@kcvrcekz estrofem i estrimax jsou estrogeny na podporu růstu sliznice a jsou na recept