Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bosorkajarka
4. črc 2012

@bublenudle ale n a vyvolani ms se dava agolutin ne pregnyl, jinak jeste muzes mit cystu pokud nejsi tehu a ms nechodi

kalipso
4. črc 2012

@fretecka mně bolelo v křízí asi od 6tt do 10tt, není to nic neobvyklého, jak se zvětšuje děloha, tak může tlačit na záda 🙂
@bublenudle mně po Agolutinu (to ti spíš píchl, ne Pregnyl) přišla MS 13tý den. Moje dr říkala, že je dorazí do 14 dní.

olousek35
4. črc 2012

@bublenudle já minule dostala po agolutinu ms cca 17.den. Byla jsem to konzultovat 15.den, že pořád nic a řekli mi, že určo dojde. Každopádně mu klidně napiš, at máš klid. Oni stejně víc udělat nemůžou. 😉

bublenudle
4. črc 2012

@bosorkajarka nene,dostala jsem Pregnyl..určo...tak nevim no...

bublenudle
4. črc 2012

@olousek35 no,ja se tam v ponděli stavím,at koukne i na utz,co ten gestacni vacek,jestli je už pryč...dostala jsem Pregnyl,to vim určitě...ach jo,furt neco..a to jsem myslela ,že v srpnu dám 8mé kolo ☹ ☹ ☹

sikulik
4. črc 2012

@bublenudle nevěš hlavu, Broučku, všechno co se děje má svůj smysl, a co má přijít to přijde 🙂 . V pondělí uvidíš, třeba do té doby ms přijde. Hlavně zůstaň v dobré náladě a těš se, že to prostě už jednou vyjde, musííííííííííííííí 😉! A je vážně zvláštní, že jsi dostala Pregnyl, ten se přece dává na to, aby přišla ovulka, nebo ne???

bublenudle
4. črc 2012

@sikulik seš brouček,dekuji.....no ja vim,ale dal mi určo Pregnyl..asi proto,že je tam ten gest.váček a folikul byl 26mm...tak asi aby prasknul,nebo já fakt už nevím... ☹ ☹ snad to nebude nic hroznyho.... 😉

mikula77
4. črc 2012

@1miska Ahojky,já teda tak nějak taky nepatřím k příznivcům "zelené lékárny",ale na tu řasu sem četla samá pozitiva,tak sem si ji koupila,hned dvě balení.Já nevím zda to vůbec je možný,ale nesedla mi ani trochu,první dny sem tomu nevěnovala pozornost,říkala sem si pořád ještě chvíli vydržím,to nemůže být z toho,ale asi po 9 dnech sem to vzdala a letěla doslova do koše 😝 😝 .Fakt mi bylo blbě,těžko popsat jak,ale co sem to přestala jíst,tak zase bylo vše oukej,takže to můžu i když tomu možná nikdo neuvěří,těžko svést na něco jinýho.Navíc sem teda měla dost velkej problém to polknout,když sem otevřela piksličku a vyvalil se ten odér 😝 😝 😝 😝 .Takže pouze moje zkušenost,snad to budš snášet lépe a prospěje Ti.

mikula77
4. črc 2012

@bublenudle Ahojky,ten pregnyl mě teda taky zarážíl,ale určo ví co dělají.Takže nezoufej,na všechny injekce dávají deset dnů jako minimální dobu kdyby" to " mělo dorazit,takže pokud nemáš žádné obtíže,myslím že těch 14 dnů můžeš klidně vyčkat a určo doarzí.Telefonem nic nezkazíš,ale myslím že Ti řeknou to samé,pokud nemáš potíže,ještě vyčkej,přes víkend Ti mrška dorazí 😀 😀

mikula77
4. črc 2012

@1miska Jo ještě teda koukám na tu sumu kolik jsi za ten zázrak dala,já platila okolo 250kč !!!!!Jinak by to tak rychle do toho koše neletělo....... 😀

bublenudle
4. črc 2012

@mikula77 Ahojky,no jo Štepán určo vi co děla 🙂 ale štve mě,že jsem si v srpnu vzala volno kvuli dalšimu pokusu a ted mi to vubec nevychazi,pokud nedojde co nejdřiv,safra 😠

mikula77
4. črc 2012

@bublenudle Do konce týdne dorazí,zkuste to popostrčit 😀 😀 ,vše má svůj čas.Já taky furt něco počítám,plánuju volna,atd,však to znáš,ale už sem si řekla dost,stejně to vždycky osud vyřeší za mě a uplně jinak,tak žádný plány,ještě že přes léto nám to jakž takž utíká...

bublenudle
4. črc 2012

@mikula77 Jsem na služebce,takže nic 😀 ..já vim,ma se to nechat tak,ale mam to trochu blbý,jelikož jezdim do zahraniči na služebky a proto bohužel planovat musím... 😠 😠 😠

sikulik
4. črc 2012

@bublenudle tak si zkus dát 2dc červeného vínka a teplou koupel, to by mohlo mršku popostrčit dopředu, když už to nejde jinak 😉 , neboj, ono to všechno nakonec vyjde, jen se tak nenervuj 😉

lenajsek
4. črc 2012

Ahoj holky...

@bublenudle Ahojky, tak jestli tam máš ještě folík a tak veliký, tak Ti Machač dal asi fakt Pregnyl, aby prasknul a vajíčko se uvolnilo... ale teda je otázka, kdy MS dojde... 😝 Nejsu doktor, nevyznám se v tom... ☹ Snad dojde co nejdřív!!!

@fretecka Ahojky, buď v klidu, mně v kříži bolelo už od začátku a to v podstatě celé těhotenství, tak to nemusí vůbec nic znamenat... jak píšou holky, vše se pomalinku roztahuje, přece jen je to pro tělo změna... držím moc palce na UZ!!!!!

lenajsek
4. črc 2012

@fretecka A kdy jdeš na UZ, zítra? To už by tam mohlo být srdíčko,...? Moc držím palce!!!
Jinak ještě se chci zeptat, když jste zkoušeli ten časovaný styk, kolik jsi brala CLostíku denně? Já mám brát jeden, ráno... A byl manžel na spermiogramu, nebo jste to zkoušeli bez toho, aniž byste věděli, jak je na tom? A Ty jsi asi měla hormonální profil v pořádku...?

bublenudle
4. črc 2012

@sikulik jj beruško,no stress,máš pravdu..stejně tomu nepomužu..akorat mě mrzi,že ten srpen nestihnu a pak musím makat... 😠 😠

bublenudle
4. črc 2012

@lenajsek JJ,já vím,dal ho aby praskl,ale potřebovala jsem aby ms došla brzo,a prd....tak jsem mimo schema ☹ tak budu muset vše posunout,ale kdy to teda fakt nevim... 😒 no jo,nedá se nic dělat....

kcvrcekz
4. črc 2012

@bublenudle beruško určo dojde🙂 neboj🙂
Jinak holky tabulku udělám v pondělí tak mi když bude někdo chtít napište co opravit🙂 jinak všem krásný prodloužený víkend🙂

fretecka
5. črc 2012

@lenajsek ahoj děkuji ,terochu mě odpovědi uklidnili,jsem taková nervozní,pracuji s postiženými dětmi,takže vím co vše může v těhu být tak se bojím,ale nepřipouštím si to. Jinak na Ultrazvuk jdu 12.7. ještě týden čekat.Ohledně časovaného styku. Já mám PCO a přítel měl spermio v pořádku. Brala jsem metformin a clostík od 3.-7.dne cykllu 1-1-1.vždy reagovala levá strana a vždy byl 1 folík 23,sliznice se mi pohybovala mezi 10-12.

misha83
5. črc 2012

Ahoj holky, zítra jdu na UTZ, tak jsem zvědavá jestli tam nějaký folík roste, ale od včerejška mě začal zlobit močák (trpím na to) ach jo. No dopuju se brusinka a urologickým čajem, tak snad to bude ok ☹ .

sikulik
5. črc 2012

@misha83 na močák jsem expert, trpím na něj skoro pořád, ještě se hodně prolívej vodou, čistou bez bublinek, to vyplaví bakterie a nebudou se stačit znovu vytvářet, protože budeš chodit pořád na záchod, ale zase to moc nepřeháněj 🙂 s tou vodou, držím palce!!!

sikulik
5. črc 2012

@bublenudle tak třeba ti to pak vyjde na dobu, kdy budeš v práci a nebudeš mít čas na to myslet, taky dobrý 😉

bobulinka74
5. črc 2012

@bublenudle ahojky bobku, nestresuj se a zkus to odevzdat ,, nahoru". Já dostala pregnyl v uterý před dvěma týdny a mens mi došla dneska. Určitě do víkendu dojde. Do kdy musí, abys nemusela vše přeplánovat? Držím pěstičky
@misha83 na zítřejší ultrazvuk hodně štěstí! Na ten močák je super krom brusinek i lichořeřišnice.
Tak holky, já začínám zítra stimulovat na klasické ivf, trošičku se bojím, jak na mě budou působit ty hormony, ale zároveň se těším. 🙂

misha83
5. črc 2012

@sikulik Jj, já jsem taky expert, trpím na to od dětství, byla jsem i na operaci, ale teď jsem měla klid delší dobu. Štve mě, že je to zrovna teď.
@bobulinka74 Děkuji, jj, taky znám, dopuju se vším.

Přemýšlím, jestli to zítra na tom UTZ říct, ale asi jo že. Bojím se, že mi to stopnou ☹ .

1miska
5. črc 2012

@mikula77 jj celkem velka suma 🙂 ale mam hodne alternativni kamaradky - zajimaji se o zdravou vyzivu, ziji hodne ekologicky, praktikuji bezplenkovou metodu, vsechny tri rodili sve ditka doma atd.... takze opravdu hodne prirodni typy 🙂 a ty me prave doporucili tady tuhle, ze se neda koupit v lekarne, ale jen ve specializovanem obchode zdrave vyzivy, ze by to mela byt ta nejcistsi rasa, tak uvidime 🙂🙂 A i tam pisou ze prvnich par dni se muzes citit dyskomfortne - nadutost, plynatost atd.... tak uvidime 🙂 co te nezabije, to te posili 🙂

mikula77
5. črc 2012

@1miska Aha,tak to sem nějak přehlídla,ani si nejsem vědoma žeby tam nějaké vedlejší učinky kde byly psány.No už je to fuk,co nás nezabije,to nás posílí,souhlasím,ale ne v tomto případě,fakt bych to nedala 😝 😝 😝 ,radši si poslední zbytky sil uchován pro případ něčeho horšího 😀 😀 😀 ,fujtajbl jeden 😀 .

bublenudle
5. črc 2012

@bobulinka74 Ahoooj zlati,tak mrcha došla prave,sice lezu po už asi 3 hodiny,ale jsem rada....no,musim dalsi dostat zase normalne,jinak je problem....uz budu muset do prace,jsem doma v srpnu..jezdim pracovne mimo CR nemuzu pak byt na utz pred stimulkou...tak snad to dobre dopadne 😉 😵 😵

bublenudle
5. črc 2012

@sikulik No na dobu v praci to nesmi vyjit jelikož jsem mimo CR ,a tudiž bych nemohla jit na UTZ...před OP... ☹ tak snad to bude ok..no jo,uvidime....

mikula77
5. črc 2012

@bublenudle No vidíš,tak sem Ti to přivolali 😀 ,hurááá.