Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

pajulinecinka
26. čer 2014

@lenka27 Úplně jsi mi vykouzlila úsměv na tváři🙂

delfi75
26. čer 2014

@pajulinecinka také přeji hodně štěstí🙂

kacatka
27. čer 2014

@pajulinecinka 😵 😵 😵

delfi75
27. čer 2014

@kacatka ahoj, copak nového u Tebe?

kacatka
27. čer 2014

@delfi75 ahojky 🙂 No u nás čekanda 😉 Já jsem po KET teprve 4 den, takže času do testování habafuk 🙂 Sice mě bolívá břicho občas jako na menses, ale pořád věřím, že to vyjde, a když ne, svět se nezbortí. Máme Honzíčka a tak i snáz bojujeme s osudem 😉

delfi75
27. čer 2014

@kacatka jééé už po KET? tak hoooodně štěstí! a za týden // Honzíček to vše vynahrazuje🙂

kacatka
27. čer 2014

@delfi75 děkujeme moc 🙂 Uvidíme. Co u tebe nového?

delfi75
27. čer 2014

@kacatka v neděli odlet, pak ms a IVF...tak také uvidíme 😉

78marcela
27. čer 2014

@delfi75 Přeji kráááásnou a pohodovou dovolenou...my se z ní už budeme vracet, ach jo...ale dnes jsme se s přítelem bavili, že si dáme ještě jednu, tak je zase se na co těšit.
užij si to 😎 😎 😎

delfi75
27. čer 2014

@78marcela ahoj marci, díky mooooc... určitě si ještě jednu udělejte, odpočinek je potřeba🙂 a jak bylo?

78marcela
27. čer 2014

@delfi75 Klid, pohoda, akorát to rychle uteklo. Zítra fičíme domů. Ted si jel přítel ještě nafotit nasvícenou ostřihomskou baziliku. Mě už se nechtělo. Bylo to příjemné... (až na to, že nečekána, nezvána, po třech letech absolutně bez jakékoliv stimulky dorazila ms, slaboučká, spíše špinění, ale proč zrovna když jsme na dovolené v termálech, že jo, to se fakt může stát jenom mně).

delfi75
27. čer 2014

@78marcela nooo, tak to je fakt pech...si příroda pěkně hraje...

kacatka
29. čer 2014

Tak 6 den po KET krvácení ☹ Co na to říct: snad jen, že příště snad budeme mít větší štěstí 😒

simkar
29. čer 2014

@kacatka Kaci, není to implantační? To je na menzes brzo, ne?

Tak holky, po nativu je vajíčko kvalitnější, dnes druhý den 4B a super kvalita, jestli to tak půjde dál, tak ve středu by mohl být transfer 🙂)))

kacatka
29. čer 2014

@simkar ne ne, bohužel je to menses, poznám to, protože jsem stejnou situaci zažila při prvním neúspěšném pokusu ☹ Byla jsem kvůli tomu brzkému krvácení i na hysteroskopii, ale vše ok. Prostě tím, že se embryjko neujme se mi zkrátí nějak cyklus a začnu dříve krvácet. ☹ Je mě teda strašně zle, v břichu jak po výbuchu a to krvácení je opravdu otrava. Jsem z toho smutná, ale co už teď, budu doufat, že se náš poslední bojovníček zavrtá a bude zavrtanej celých 9m 🙂

Jinak gratulace k embryjku 🙂 jsou to super pozitivní zprávičky, držím palečky 😵

kalipso
29. čer 2014

@kacatka to mě mrzí ☹ Bereš utrogestan? Jen že mě zaráží, že se ti spustil menses, mně ho drží i při nízkých dávkách dokud ho nevysadím. 😕

@simkar bezvadný! Nativ opravdu má něco do sebe 🙂 držím pěsti ať je to ten pravý bojovníček. Já jdu zítra na kontrolu na gyndu, na srdíčko je sice brzy, ale snad mě to uklidní, že aspoň miminko odpovídá velikostí 🙂

catchulinecka
29. čer 2014

@78marcela ahoj Marci, to je pech s tou mrchou teda, ale víš co, mně by se to určitě stalo taky, při mém štěstí 😀 kam plánujete na druhou dovču? 😉

pajulinecinka
30. čer 2014

@simkar taky držím pěstičky, embryjko vypadá velice dobře, bude to bojovník 🙂 Já jsem dnes 5.den po et a šíleně mě bolí prsa a řekla bych, že je mám tak o číslo větší, do své podprsenky se nevlezu, snad je to dobré znamení a bublinkám se u mě líbí 🙂

kacatka
30. čer 2014

@kalipso ano, mám utrogestan a myslím, že na to nemá vliv, kamarádka taky začala krvácet tak brzy a opakovaně, takže možné to je a u mě už zcela jasné ☹

simkar
30. čer 2014

@pajulinecinka to vypadá nadějně

kacatka : 😠 snad to vyjde s dalším sněhuláčkem

kalipso: už jsi byla na UTZ?

Marci, já to mám podobně, at plánuju dovču jak chci, vždycky se mi nějakou záhadou změní cyklus a menstruuju

78marcela
30. čer 2014

@catchulinecka Ahoj, tu druhou dovču zatím nevím. Bud od 14. července nebo 15. srpna. To jsou jediný dva týdny kdy můžeme, protože ani jeden nemáme v práci nic důležitého.
Ale uvidíme, jak to všechno bude po hysteroskopii...
@simkar když já tři roky menses neměla a předtím jenom vyvolaný, jinak taky nic...ale ted se to nějak změnilo a nevím, jestli je to pozitivní nebo negativní...možná to nějak ovlivnily vitamíny, které beru, listovka nebo nosifol nebo nevím.

kalipso
30. čer 2014

@kacatka no možná by ses na to měla v Reprofitu zeptat, protože co jsem četla na jiných forech, tak některým jen utrogestan na podporu nestačí a je potřeba dávat agulotin. A může to zlobit, že se embryjko ani nemá šanci uchytit, protože není dostatečná hladina progesteronu. Nebo aspoň tu hladinu progesteronu příště sledovat a tohle vyloučit.
@simkar ano, dnes jsem byla na ultrazvuku a vše vypadá OK, srdíčko nebylo, ale to se při 5+5 ani neočekává 🙂 Tak za týden do Reprofitu a tam doufám už bude krásně tlouctl i srdíčko. Proč máš vlastně plánovaný transfer až na středu, když je jen jedno emryjko?

kacatka
30. čer 2014

@kalipso no čoveče, na tom asi něco bude 😒 Já jsem právě při prvním IVF měla taky utroš, ale měla jsem po něm bolesti v podbřišku, tak jsme u druhého pokusu zvolili agolutin a vyšlo to! Neříkám, že právě kvůli tomu, ale když si tak vezmu, tak teď jsem měla utroš jen 2-0-2, udržovací, protože prý v nativním cyklu se předpokládá, že vše funguje tak, jako kdybych otěhotněla přirozeně, takže i hladina progesteronu by měla být vysoká. Teda je pravda, že jsme začli agolutinem, ale po 3 injekcích jsem měla skoro zánět ve stehnech, tak jsem toho musela nechat. Ale vím, že třeba v Unice je standart začít s agolutinem a po pozitivním testu se přechází na utroš. Zeptám se na to, jestli se během cyklu nedá nějak sledovat hladina progesteronu v krvi. Vím, že standatrně to nedělají, ale zkusím to. Díky za tip, si hodná a držím palečky na další UZ 😵

simkar
30. čer 2014

Marcela: já to vidím pozitivně, třeba se tělo probouzí

Kalipso: Já měla při IVF nekvalitní vajíčka a prý první tři dny ovlivnuje kvalita vajíčka a zbytek spermie. Tak vyčkávají, jak se to bude vyvíjet. Je rozdíl 3 nebo 16 tisíc.

Kacatka: taky mám jen 2-0-2. Zavádím, ale je mi to dost nepříjemné, chci se zeptat, jestli by to přece jen nešlo polykat.

sblanch
30. čer 2014

Tak jsme dnes byli na KETu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Kvalita embrya byla prý dobrá, tak se uvidí, co z toho bude. Jen asi nebudu mít odvahu testovat a půjdu až na krev...

kacatka
1. črc 2014

@sblanch jéééé, ahoj spolubojovnice 🙂 Nechalala sis zavést 2? Tak držím i palec u nohy ať to vyjde a vychází i celých následujících 9m 🙂 Ale že nebudeš testovat to jsi teda dobrá, to já bych nevydžela. Sice teď jsem netestovala, nebyl důvod, ale příště snad budu mít alespoň tu příležitost 😉

cermi77
1. črc 2014

@sblanch hodně štěstí 😵 !!!

simkar
1. črc 2014

dneska ráno jsem si vzala Utrogestan polykáním a cítila jsem se jako opilá, úplně se mi motala hlava. Měla jste to některá taky tak?

kacatka
1. črc 2014

@simkar jj, to je obvyklý jev. Radši bych ho ale zaváděla, protože pokud ho polykáš snižuješ účinek. I když já pochybuju i o účinku vaginálního podání, teda aspoň z mé strany, vždy jsem měla globule jen na vložce, těžko říct, zda se něco vstřebalo.

simkar
1. črc 2014

@kacatka mně to je strašně nepříjemný a začíná mi i svědění. Jsem na cokoliv dost citlivá, tak se bojím, abych si nakonec Utrošem nerozjela nějaký zánět. Crinone gel mi to dělal taky.