Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanickas1
4. črc 2014

Holky,je tu nektera z vas,co jde take na prvni konzultaci v cervenci?

cermi77
4. črc 2014

@pajulinecinka já bych to nevzdávala, kromě tohoto těhotenství jsem měla test pozitivní 5 x až 14. den po oplodnění a to počítám i s dcerku, která to nevzdala 🙂. Pevné nervy přeji.
@simkar moje mamka mi podobný kompliment vysekla taky dva dny po transferu a měla pravdu, tak tomu věř 😉.

pajulinecinka
4. črc 2014

@simkar no moc děkuji, vliva jsi mi zase trochu krve do žil, uvidíme, když nedorazí MS do pondělí, tak snad pořád je naděje, u předchozího IVF jsem začla už 8.den špinit, tak třeba tam alespoň jedna bublinka je!!!

kalipso
4. črc 2014

@hanickas1 u darovaných vajíček uvádějí úspěšnost až 60% 🙂 takže pravděpodobnost opravdu veliká.

kalipso
4. črc 2014

@pajulinecinka taky bych to nevzdávala, ještě je na testování čas. Já měla 14DPO slabou čárku, den předtím nebylo vidět skoro nic a to jsem měla ten den z krve HCG 130, takže to fakt trvá než se to dostane do moči 😉

pajulinecinka
4. črc 2014

@kalipso moc díky, snad máte holky pravdu🙂

simkar
4. črc 2014

@hanickas1 my jsme tu všechny dýl.

hanickas1
5. črc 2014

@kalipso
@kalipso Tak budu doufat...Pry doporucuji jist vitaminy pro tehotne..uz pred IVF..🙂

kalipso
6. črc 2014

@hanickas1 určitě, vitamíny jsou dobré i před otěhotněním, ať má miminko z čeho brát hned jak se k tobě nastěhuje 🙂

hanickas1
7. črc 2014

Omezujete se holky po IVF nejak,nebo fungujete normalnim zivotem?

simkar
7. črc 2014

@hanickas1 strašně se pozoruju, ale chodím do práce, jen doma na všechno kašlu, odpočívám a cpu se dobrotami 🙂

simkar
7. črc 2014

@pajulinecinka tak jak jsi dopadla?

kalipso
7. črc 2014

@hanickas1 mám 1,5 roční dítě, takže kromě toho, že 3 dny po transferu jsem ji minimálně zvedala a nosila musím fungovat normálně... a miminko se chytilo a dneska bylo už krásně se srdíčkem 😉 Ale kdybych nemusela fungovat jako normálně, tak bych se asi rozmazlovala a odpočívala 😉
@simkar kdy máš testovat?

kalipso
7. črc 2014

@pajulinecinka taky na tebe myslím, jak jsi dopadla... 🙂

simkar
7. črc 2014

@kalipso až příští pondělí, to snad ani nejde vydržetr

kalipso
7. črc 2014

@simkar to budeš kolik dní po transferu? Přijde mi to hrozně dlouho.

pajulinecinka
7. črc 2014

Bohužel happy end se nekoná, holky už jaksi nemám sílu, máme jednoho mrazáčka, uvidíme co Kouďas vymyslí, ale sám z toho byl zdrclej:(

kacatka
7. črc 2014

@pajulinecinka ☹ nu, jsme na tom úplně stejně ☹ Taky poslední mrazáček, poslední pokus vůbec. taky doufám, že Koudelka něco vymyslí, slíbil, že na to koukne a řekne mi co a jak by se ještě dalo dělat. Vím, že je to smutné, ale si mladičká a máš ještě spoustu času, tak to nevzdávej. A dr. Koudelka je fakt kapacita, snaží se pomoct až do úmoru kostí. Tak se drž. Kdy jdete do dalšího KETU? My v říjnu.

simkar
7. črc 2014

@kalipso 5. den

pajulinecinka
7. črc 2014

@kacatka Já taky hrozně Kouďasovi věřím, no nevím, myslím že hned po menstruaci, ale uvidíme, co nám poradí. Tak si budem držet pěsti navzájem, sice jsem mladá, ale bez vejcovodů ☹

kacatka
7. črc 2014

@pajulinecinka nám právě říkal, že si máme i psychicky odpočinout pokud se to nepovede a nejít hned i když by se to dalo bez problému u mě. Já jsem sice zdravá, ale partner má minimum zdravých spermií, takže nás nic jiného než IVF také nečeká. Ale u mě je situace jiná. Je mi 35 a mám jedno nádherný reprofiťácký mimčo doma, takže nám nezbývá nic jiného než vložit poslední síly do už teď jediného mrazáčka. A ty jdeš ještě před KET na konzultaci k němu? Já s ním vše řeším po mailu. Tak si budem držet palce, někdy to přece musí vyjít 😉

pajulinecinka
7. črc 2014

@kacatka jo to já právě nevím, teď jsem mu teprve psala, že to neklaplo, tak uvidíme, co navrhne, ale asi se sejdem, my se známe trochu blíž, mamča s ním chvilku pracovala, tak asi bude chtít být u toho, když budeme řešit, co dál. Já mám jen šílenej strach z toho, že mrazáček nebude ready po rozmrazení...

kacatka
7. črc 2014

@pajulinecinka no tak to máš super, jsi v těch nejlepších rukou 🙂 Rozmrazení se vůbec neboj. Nerozmrazí se prý jen tak 3% embryjek 🙂 Tohle bude to pravé, uvidíš. Vím, že to teď hodně bolí, bolelo to tady každou z nás ať je v jakékoliv situaci, ale musíš nabrat síly a bojovat přes pozitivní testíky až do porodu 😉 A to je pak teprve záhul 😀

simkar
8. črc 2014

@pajulinecinka hodně síly !!!!!!!!

maikkynna
8. črc 2014

Ahoj holky, tak se k vám přidávám. Na začátku srpna mě čeká návštěva Repro fitu. Jdu k MUDr. Pospíšilové. Chtěla jsem se zeptat, jak probíhá první návštěva? Děkuji a všem přeji hodně štěstí 🙂 

simkar
8. črc 2014

@maikkynna spíš si budete povídat, jaký je problém, jak dlouho se nažíte. Pozvou tě na krev, udělají utz, manželovi spermio. Pak se domluvíte, až budou mít výsledky a oni vám udělají nějaký plán

maikkynna
8. črc 2014

@simkar Děkuji za odpověď. A další vyšetření bude probíhat u stejné Dr. nebo můžu být pozvaná k jiné? Jde mi o to, jestli se o celý proces vyšetření stará jedna a ta samá..

izka1
8. črc 2014

Ahoj holky.30.7. jdeme na první konzultaci k Dr. Koudelkovi.Já jsem ještě nikde vyšetřovaná nebyla, partner má ke konci června udělaný SPG, který nic moc..Chtěla jsem se zeptat, jestli tam má se mnou jít i můj partner, nebo je to zbytečné..Musel by totiž kvůli tomu extra přijet rychle po práci.. 🙂 Díky za odpověď, at se všem daří 🙂

simkar
8. črc 2014

@izka1 plánuje jeden, UTZ , OPU nebo ET ti může dělat někdo jiný, ale je to na domluvě, většinou si domluvíš další konzultaci přímo nebo telefonicky řekneš, že chceš jít k tomu a tomu, když to jde, vyhoví

simkar
8. črc 2014

@izka1 jestli má čerstvé SPG, můžeš jít sama