Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
25. srp 2014

@arixtra to je můj ošetřující lékař. Měla jsem ho na vstupní konzultaci a jsem s ním naprosto spokojena. To on mi doporučil hysteroskopii, že by mohla pomoct a díky ní mám teď naději.

@lenka27
@cermi77
@simkar
@olousek35
@sblanch díky všem za podporu. Tak strašne bych si to přála.. Na mém blogu jsem zjistila že minule jsem měla desátý den pouze 15 a spineni. Teď 42 a žádné spineni tak to snad bude lepší. Pročetla jsem teď některé diskuze a jsou holky co to měly jako já a vyšlo to, Některým ne. Tak půl na půl. Budu se teď modlit aby ten náš pátý transfer byl konečně úspěšný a my se dočkali.

arixtra
25. srp 2014

@78marcela dakujem za odpoved. A ako suvisi hysteroskopia s uspesnostou IVF?ktory den cyklu ti ju robili?

78marcela
25. srp 2014

@arixtra dělá se počátkem cyklu. U mě to bylo jedno, protože ms běžně nemám, tak se prostě zvolil jeden den, pak týden vyvolávací léky na ms a v dalším cyklu KET.
Říkal pan doktor, že hysteroskopie ma dvojí účinek, jednak se prohlédne deloha jestli je v pořádku a jednak se tím zvyšuje šance, že to je po ní jako když se pohnojí.

delfi75
25. srp 2014

@78marcela Marci ,tak zítra !!!!ostatní...však víš. ... 😉

arixtra
25. srp 2014

@78marcela dakujem, inak to tvoje hcg je podla mna v pohode, ved vela bab nema na 10. Den ani test pozitivny a nakonec tehotne su. Dolezite ja aby sa ta hodnota zdvojnasobovala.

catchulinecka
25. srp 2014

@78marcela Marci, božíííííí!!! 😉

kalipso
25. srp 2014

@78marcela ja mela 9. den po transferu hcg 60, takze dle me to mas bezva. Drzim dal pesti!

78marcela
25. srp 2014

@arixtra snad ano, teď budu nervózní jak pes do středy. Snad to tam bude konečně.
@delfi75 ano, vím a zítra 🙂

78marcela
25. srp 2014

@kalipso tak jsi to taky neměla moc vysoké i když přece jen vyšší. Ale snad mi to taky dobře dopadne jako tobě. Kéž by.
@catchulinecka uvidíme ve středu. Jsem teď víc nervózní než jsem byla předtím. To jsem byla už smířena, teď nejsem, teď to prostě už strašne chci.

78marcela
25. srp 2014

Někde jsem četla že 7-8.den po transferu je hodnota 10-50 jednotek. Takže do toho se vejdu v pohodě. Kdyby bylo osmý den deset, tak desátý dvacet a já mám čtyřicet. Takže by to mělo byt snad v pořádku. Strašne bych se chtěla dočkat hezké čárky, pak srdíčka, pak krásné fotky z utz, pak miminka v náručí..

catchulinecka
25. srp 2014

@78marcela Ach jo! to už musí vyjít!!! prostě musí, ty to začneš holka a my se svezem s tebou na této úžasné vlně 😀 jupíííí!!!! 🙂 já se těším 😀 ve středu budu držet všechno co mám 😉

78marcela
25. srp 2014

@catchulinecka díky moc. Mám bolesti jako na ms, tak jenom doufám že nepřijde a že se jenom mimi hezky zvětšuje. Tak jdu do peřin, a ráno zase budu zkoušet test, snad bude hezký a nespadnu z nadějných výšin zase na tvrdou zem. Věřím že ne.

sblanch
25. srp 2014

@lenka27 Tito dva doktoři dělají genetické uzv v reprofitu? O tom nic nevím, jsem objednaná k paní doktorce, jméno mě vypadlo. Nebo jestli reaguješ na něco jiného, tak to se omlouvám.

sblanch
25. srp 2014

@arixtra dr. Otevřel přešel vloni z Uniky, ale osobně ho neznám... Je vidět, že unica to lehce nezvládá. Svým přístupem k pacientům se ani nedivím...

sblanch
25. srp 2014

@78marcela věřím, že se ti to splní, koukni na mě, téměř beznadějný případ a teď se nám rýsuje dokonce i druhátko 🙂

lenka27
25. srp 2014

@78marcela dočkáš se, věřim tomu. Za 8 měsíců bude ve Znojmě veselo 🙂

lenka27
25. srp 2014

@sblanch no když jsem tam ted chodila tak tam txhle UTZ dělali tihle dva tak nevim, ale asi se to tam vic měni

gittynka
25. srp 2014

@arixtra ahoj ja mam endo IV. stupne, nefunkcni zjizvene a zcela nepruchodne vejcovody, podarilo se hned 1. IVF.. Kdyby te neco zajimalo, klidne napis 😉

lenka27
26. srp 2014

@78marcela co je Marci nemůžeš spát? nespavostí jsem trpěla u obou kluků hned ze začátku taky 😉 jasný příznak holka 😉

78marcela
26. srp 2014

@lenka27 nemohla jsem spát, kvůli testování.

delfi75
26. srp 2014

@78marcela ahoj, a?

lenka27
26. srp 2014

@78marcela no a co?????

delfi75
26. srp 2014

@78marcela ale vlastně proč testuješ!!!!

delfi75
26. srp 2014

jinak všem přeji pěkný den🙂

78marcela
26. srp 2014

@lenka27
@delfi75 dnešní ranní test je silnější než včerejší ranní ale slabší než včerejší odpolední.

lenka27
26. srp 2014

@78marcela musis srovnavat ranni s rannim, a spravne se má testovat obden, mě se stalo, že jsem vecerni mela druhy den slabsi než večer predesly a už jsem šílela a pak jsem udelala dalsi den večer a už byl o dost tmavsi

kacatka
26. srp 2014

@78marcela hele, myslím, že takové testování ztrácí smysl a hlavně Tě to musí hrozně stresovat! Já jsem taky nedočkavec, nikdy bych nevydržela čekat do krevních testů, ale když už, tak jsem vždy testovala ve stejnou denní dobu. Prostě jak je vidět, tak ranní test sílí, tak klid. Hoď sem ty testy, mrknem, zhodnotíme. A určitě se vyfotit dají.

78marcela
26. srp 2014

@kacatka no pořád jsou ještě slabé. Nevím jestli půjdou vyfotit, na mém novém foťáku jsem ještě nepřišla na to, kde se fotí zblízka. Tak všechno co vyfotím, je rozmazany. Uvidím, zkusím jak dorazím domů.

78marcela
26. srp 2014

Holky, jak to vlastně chodí normálně v Reprofitu? Testy se mají dělat 12.den oficiálně a pak co? Kdy jste šli k ním na krev nebo jaký byl postup když jste jim 12.den zavolali že máte pozitivní test?

kacatka
26. srp 2014

@78marcela já jsem v den pozitivního testu (ofiko testování) šla na krev (bez objednání) a za 2h jsem si volala na výsledek. Pokud je HCG vyšší jak 100j, tak se to bere jako pozitivní a objednají Tě na UZ za 14dní. Pokud bude HCG pod 100j, krev se myslím za 2 dny opakuje.