Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
30. zář 2008

Ahojík nicaa tak jsem kukla do snažilek BM a okolí tak jsem tě tam viděla,tak super že jsi tam mezi námi.
Já se chystám domů,ještě na nakup a pak domů,no zatím se teda zase zatáhlo trocha,tak uvidíme.

nicaa
30. zář 2008

Jo, jo ve snažilkách BM a okolí to přeci jen trochu žije 😅

nufice
1. říj 2008

Holkýýý, já mám super den, MS přišla skutečně už v plné síle dnes před polednem, takže na krev na HP jsem objednána na pátek. jdu na tu krev ke svém obvodní dr., takže krev se bude posílat do laborky. Kdy myslíte, že se mám objednat do Caru, za 14 dní už výsledky budou? Nebo se mám raději objednat, až budu mít výsledky v ruce? a co je nového? Nějak to tu vázne🙂

adrosek
2. říj 2008

Ahojík holky,no nějak je to tady slabé.Nufice já myslím že ty výsledky by mohly být aji dříve ne,tak za dva za tři dny,nebo ti říkala dr.že za až tak dlouho?
Jinak hezký den všem

nicaa
2. říj 2008

Nufi - asi bych se do CAR objednala co nejdříve, protože nevíš kdy tě vezmou. Nebo jak půjdeš na krev zeptej se kdy budou výsledky a hned se objednej....
Já jdu na HP 2-3d.c. a to mi hned v RF řeknou kdy jdu k dr. a ten mi už řekne kdy co píchat atd.☹
Já také čekám na ms, snad příští týden, ale po tom OHSS jsem měla velké zpoždění tak si říkám zda nebudu zase čekat.... ☹

nufice
2. říj 2008

ahoj, já už jsem se dnes objednala, Machač má stejně čas až 23.10., takže to už výsledky budou 100%. Nicco, tak doufám, že ti MS nebude meškat,a ť to do vánoc stihnem🙂

nicaa
2. říj 2008

Nufi - také doufám, držím nám pěsti, budeš malinko dopředu, ale doufám, že bude co oslavovat 😒
Tak bych si to přála 😔

nicaa
2. říj 2008

Adrosek bude mít pomalu OPU, tak doufejme, že bude hodně kvalitních vajíček 😉 a pak //. 😵

adrosek
2. říj 2008

Ahojík holky,tak držím pěsti všem.

nicaa
2. říj 2008

Na IVF. jdeme pěkně po sobě 😉 .....(no teda já ještě uvidím, ale doufám, že snad na ms moc čekat nebudu) 😎

adrosek
2. říj 2008

No já nicaa taky doufám,že to bude dobré,mám ztoho docela strach,že pujdu na utz a nic tam nebude.

nufice
2. říj 2008

Adrosku, určitě bude, uvidíš, držím pěsti. Já mám zase strach, že budu stimulovat a spermie nenajdou, ale musím tomu věřit, že najdou🙂 Tak holky, ať jsou dárečky pod stromeček🙂

adrosek
2. říj 2008

No já taky doufám že bude dáreček pod stromečkem,no tak doufejme!!!

nicaa
2. říj 2008

Adrosku - prostě opravdu hodně tekutin 2 - 3 litry a hlídat se....

Nufi - držím pěsti ať najdou hodně spermíků, věřím, že ano....Hlavně ať vám zamrazí co půjde...

Dobrou noc kočky 😉

adrosek
2. říj 2008

Tak jo snažím se,tak papa a dobrou taky přeji

karafit
7. říj 2008

Tak ahoj emanku tak si muzeme psat přes icq nebo volat přes skype, nebo emailem aby jsme opravdu nelekly ostatní holky. Já se omluovam ze jsem tak dlouho se neukazala na strankach, neměla jsem čas, a teď to mam trochu volnější, tak jak se domluvime?

adrosek
7. říj 2008

Ahojík holky tak jak se máte všechny?

karafit
7. říj 2008

tak tady dnes nikdo asi už nebude nebo jo?

adrosek
7. říj 2008

Ahojík,ono to blblo dneska tak se sem nešlo ani dostat až nyní večer.

martek
7. říj 2008

ahoj holky, vybirame s manzelem CAR a rozhodli jsme se pro Reprofit 😉
jak se tam ale dostanu? 😀 myslim, jestli je treba doporuceni, nebo to je jen pres zname.....
jak je to s pojistovnou?

diky
martek

adrosek
7. říj 2008

Ahojík marteki,normálně si tam zavolej a objednej se.

martek
7. říj 2008

takze doporuceni nemusi byt?
a delaji veskera vysetreni vcetne genetiky?????

martek
7. říj 2008

jeste jeden dotaz, zhruba jsem procitala diskuzi, jak je to s pojistovnou? maji smlouvu, nebo si vse budem hradit?

adrosek
7. říj 2008

Nás tam sice doporučil muj gynekolog,ale co jsem tady četla tak aji holky psaly že tam jen zavolali a domluvili se snima jestli je vemou.S pojištovnou smlouvu mají,vím s VZP ale s ostatníma nevím.Něco si ale platíš a něco ti hradí tedy.Zkus tam zavolat a zeptat se.

martek
7. říj 2008

ok, poslala jsem jim tam dotaz, tak uvidime.... v sobotu ma dostat mrchu, tak v pondeli zavolam
nadeje umira posledni, znas to 😉
manzel my jit na kontrolni spermio, tak by se udelalo primo tam. jaky jsou cekaci lhuty???? chci vedet vsechno a hned 🤐 😅 😀 😀
jsme oba VZP, tak by nemel byt problem

adrosek
7. říj 2008

Jasně to je taky varianta,že tam napíšeš a oni ti dají vědět,myslím že aji rychle odepisují vcelku.
Já myslím že to spermio dělají tak do dvou dnů,ale nevím to jistě.Možná aji dřív.Vyšetření HP měla hned dr.do druhého dne a to mi volala sama od sebe.A jak dloluho se snažíte nebo jaký máte problém?

martek
7. říj 2008

snazime se "jen" osm mesicu, ale manzel ma teratozoospermii (96% morfologicky spatnych spermii) 😔
pockam na odpoved, pak kdyztak zavolam 😉
ty uz mas nejakou "terapii" za sebou?

adrosek
7. říj 2008

Tak to mě mrzí s manžou,my už máme 2XIUI neúspěšně a nyní se připravujeme na první IVF.Tak snad už to vyjde konečně.

martek
7. říj 2008

my myslim pujdem rovnou na IVF+ISCI.... teda pokud to nepujde nejak prirozene, i se stimulaci... 😔
prosim te, co mysli tou alternativni lecbou IVF????

adrosek
7. říj 2008

Tak uvidíš,oni Vám určitě řeknou co bude pro vás nejlepší.AQle pokud máte taký spmg tak asi rovnou na IVF.To nevím co tím myslí stou alternativní IVF,není to někde na netu?