Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
4. pro 2008

Tak jsem si přečetla celou diskuzi od začátku... 🙂
Adrosku, moc gratuluji k dvojčátkům, to je super, že hned první IVF vyšlo, četla jsem, že jsi chodila k Vitouškové, to se o Tebe starala i po celou dobu IVF, dělala i OPU a ET? Já taky chodím k ní, a právě se rozhoduju, jestli nativ s minimální stimulací, a nebo rovnou od začátku IVF s injekcema, aby bylo víc vajíček... jsu objednaná na konzultaci v lednu, co dál, tak se snad do té doby rozhodnu.
Martek, vy budete mít další snažení taky v lednu, jsem pochopila? Tak to nás tady bude víc takových... 🙂
Jinak zdravím všechny, a přeji pěkný den... 😉
Adrošku, můžeš ještě písnout, na kolik vás vyšlo to IVF? A měla jsi Puregon, jo?

lenajsek
4. pro 2008

A Labus, teď jsem četla v té druhé diskuzi, že jste domluvení na leden na nativ, a případně pak IVF.. držím palce, aby ten nativ vyšel! Takže s CARem spokojenost? 😉

labus
4. pro 2008

Lenajsek ahoj áno som spokojná a lekár je super a tiež riešim dilemu či rovno IVF alebo nativ no každopádne ma nativ láka a lekár nám povedal že by to skusil že ak nebudem reagovat nič sa nedeje a začneme vo februari riadnu stimulku a hlavne mi vravel že ak budem reagovat tak pridáme injekcie aby to bolo dobré .No bolo to iné ako v Ba lebo s nami prebral všetko pítal sa ,vysvetloval radil fakt super.Hned ako sme vyšli von sme sa z manželom zhodli že už nehladáme lekár nám obom sadol.

lenajsek
4. pro 2008

Labus, tak to je super, mít v dr. důvěru a oporu je hodně důležité... 😉 a věřím, že se to tentokrát povede. Uvidíš co ten nativ, vyzkoušíte, jak bude Tvoje tělo reagovat, a pak se uvidí, co dál.. a třeba se to povede, kdo ví? 🙂

labus
4. pro 2008

asi máš pravdu Lenajsek ved za pokus to stojí preto nám to lekár navrhol a ak nie ideme dalej tak aj ty začneš v januári-lednu?

lenajsek
4. pro 2008

Jojo, měli jsme jít právě na nativ s minimální stimulací už teď v prosinci, ale museli jsme to stopnout kvůli hlenu v mé děloze, takže 14/1 jdu na konziltaci za Vitouškovou, a domluvíme se na dalším postupu, jestli ten nativ, a nebo rovnou IVF. Už aby to bylo... 🙂

labus
4. pro 2008

Lenajsek ved to toto čakanie je najhoršie som zvedavá čo ti poradí dr.ja som mala pri IVF len 3 oocyty tak mám strach či zareagujem

lenajsek
4. pro 2008

Labus, já při minulém IVF u stimulace Puregonem měla jen 4 oocyty, z 6 folíků, taky nic moc... ale teď když jsem stimulovala Clostilbegytem před tím nativem, tak jsem měla 5 folíků. Takže neboj, určitě to bude úspěšnější... dr. vymyslí protokol na míru, aby Ti to sedlo... to není jak jinde, kde se s nějakým protokolem nepářou... 😉 Holky v na tom druhým serveru Ti to určitě potvrdí.

labus
4. pro 2008

Lenajsek dakujem bože si ma povzbudila fakt dakujem

adrosek
4. pro 2008

Ahjík holky,nějak sem tady chvílu nebyla,chodím ted do práce chvílu,pač to konečně všechno předávám,ještě příští týden a pak už budu doma stále.S dvojčaty mě nechtějí pustit a aji som ráda,jsem stejně unavená jako pes a nějaké ty nevolnosti.
Opu mi nedělala,pač mě to vyšlo na neděli a ona neměla sloužbu,ale dělala mi ET a pak som bola zase uní,hlídala si mě celou dobu.

lenajsek
5. pro 2008

Adrosku ahojky, tak to ještě příští týden vydrž, a pak budeš doma, opatrovat svoje poklady v bříšku, a budeš mít pohodičku... 😉 A snad nevolnosti brzo přejdou.
Díky za info o Vitouškové, je moc fajn.
Jinak jak jsem Adrosku četla předchozí vaši debatu, tak jsi psala, že máš staršího partnera (manžela?). Tak to jsme na tom podobně, mezi mnou a manželem je rozdíl 12 let... 🙂

lenajsek
8. pro 2008

Aho holky, přeji pěkné pondělí všem, a úspěšný celý týden... kde se touláte? 😎

adrosek
11. pro 2008

Ahojík holky,kdepak jste co?Jak se máte co taky?
Lenajasek jojo mezi námi je rozdíl 13.let tak sme natom stejně prakticky.No ještě zítra naposledy do práce a pak už se budu jen flákat,chce se mi stále jen spát hrůza jako.

lenajsek
12. pro 2008

Adrosku, tak to je fajn, že je dneska poslední den v práci, to zvládneš, a pak bude odpočívat doma, a užívat si těhotenství... 😉 Chodíš ještě do Reprofitu, nebo už ke svému gyndr? A chtěla jsem se zeptat na screening, který se má dělat v 12tt, ke komu půjdeš? Jestli si ho necháš dělat...
Jinak zdravím všechny všechny, mějte krásnej pátek, a fajn víkend! 😉

lenajsek
15. pro 2008

Haloo holky Reprofiťačky, to tady nikdo není? 😕

martek
15. pro 2008

ja jsem tady!
ahoj

asi budu muset zavolat Koudelkovi, mam tyden zpozdeni s menzes....a tehu nejsem, pac sme meli cely mesic zakaz sexovani....ale byla sem nachlazena, zhubla sem 7 kilo, stresu taky malo nemam..... no nevim, jestli me pochvaili.....ale myslim si, ze vyvolavacku bych mela resit s nim, a ne s gynekologem....co myslite?

lenajsek
15. pro 2008

Martek ahojky, já bych jako první volala asi do CARu Koudelkovi, a až podle toho, co Ti řekne, bych se případně domlouvala s gyndr. To mě mrzí, že jsi byla nachlazená a jseš ve stresu, a zhubla jsi... ☹ Tak zkus brnknout, za to nic nedáš... ta MS si fakt dělá, co chce, co? A proč jste měli zákaz, jestli se můžu zeptat?

martek
15. pro 2008

leniku, zakaz sme si dali jen tak...pro odpocinek 😅
za ten rok sem mela sexu az nad hlavu 😀

lenajsek
15. pro 2008

Aha, já jsem to pochopila tak, že jste měli zákaz nařízený, jsem to právě nějak nechápala... 😀
Jo, taky mi už někdy z toho začíná hrabat, že nesexujeme pro radost, ale kvůli mimi... psychika je děsná.

martek
15. pro 2008

tak sem mluvila s koudelkou, abych nemusela jezdit do brna, mam si nechat pichnout vyvolavacku na gynde..... 😔

lenajsek
15. pro 2008

Martek, tak to je jedno, kde Ti to píchnou, hlavně aby MS přišla a mohlo se něco dít dál... plánujete nějakej další postup v lednu?

martek
15. pro 2008

v lednu se jedem do reprofitu objednat na ivf+icsi.....

lenajsek
15. pro 2008

Tak to budu moc držet palečky!!! Já jdu v lednu 14. na konzultaci, co dál, a rozhodujeme se jestli nativ, nebo IVF...

adrosek
15. pro 2008

Ahojík holky tak jak se máte?
Já už nechodím do Reprofitu,jakmile mi tam dr.potvrdila těhotenství a srdeční akci tak mě předala zpět mému gyndaři,takže chodím už tam.Jinak vtom 12.týdnu si to určitě nechám dělat,sám dr.mi to řekl,že to bude na další kontrole všechno,krev a moč atd.Jdem zase 22. čili v pondělí.
Jinak vás zdravím všechny

lenajsek
17. pro 2008

Adrošku, a můžu se zeptat, kam chodíš? U někoho v Brně? Protože já hledám kvalitního gyndr., nejsu s tou mou gynekoložkou v městě kde bydlím moc spokojená, ale nevím, ke komu jinýmu jít, nikoho neznám...
Teda jedna moje kamarádka chodí k výbornýmu dr., ale ten nemá smlouvu s VZP. VZP jsem si musela kvůli Reprofitu změnit, měla jsem ZPMV, ale Reprofit s nima zase neměli smlouvu... ☹

karafit
17. pro 2008

Ahoj Lenajsek, jak to že kvůli Reprofitu si musela zněnit pojišťovnu, Já mám taky VZP a jim to vůbec nevadilo a teď jsem těhotná 13 týden

lenajsek
18. pro 2008

Karafit ahojky, tak to moc gratuluju! Já toho nelituju, já stejně žádný výhody u pojišťoven nikdy nevyužívala. Jen je blbý, že ten gyndr., ke kterýmu jsem chtěla přejít, zase nemá smlouvu s VZP, u které jsu teď... 😒 Ale nevadí, snad natrefím na nějakýho, který má dobrý reference.
Můžu se zeptat ke komu jsi v R. chodila? Asi jsi tam byla taky spokojená, že? 🙂
Pěkný den přeji všem!

lenajsek
29. pro 2008

Ahoj holky, sem vážně nikdo nechodí? Už máme po Vánocích, a za chvilku je tady nový rok... tak ať se všem daří, a snad se snažilky brzo dočkají toho nejkrásnějšího dárečku, a další Vánoce už nás bude u stromečku víc... 🙂 😵

emanek
30. pro 2008

Ahoj holky,

občas k Vám kuknu a přečtu si Vás, ale moc nepíšu. Čeká mě to co všechny z Vás na této diskusi, a proto bych se k Vám ráda přidala. Taky chodím do Reprofitu k Machačovi. V lednu bysme rádi podnikli IVF. Už třetí. Předchozí dva jsem měla v jiném caru, poslední v lednu, pak jsme změnili car, párkrát jsme to na doporučení Machače vyzkoušeli jen tak s lékama, potom asi 4 IUI, v říjnu lázně, ještě v září laparoskopie. Žádné znatelné problémy u mě ani u manžela. Manžílek v normě, já reaguje dobře, vajíček vždy dost. Takže problém je snad ve hvězdách. Dnes stojíme před posledním pokusem. Ne že bych měla strach to ne, už vím co mě čeká, ale obavy trochu jsou. Vyjde to nevyjde. Říkám si, že musím věřit a myslet pozitivně. Na druhou stranu jsem i klidnější díky rozjeté adopci. Během roku jsme vše absolvovali a teď už jen čekáme na rozhodnutí. Díky tomuhle vím, že nějqaký cvrček u nás jednou určitě bude. 😉

lenajsek
2. led 2009

Emanku ahojky, no vidím, že toho máte za sebou už dost... i lázně, laparka, několik IUI, 2x IVF... a mimi pořád nikde... ☹ To taky vždycky nechápu, když není nikde žádný "viditelný" problém, tak jak to, že to nejde? Ale je fajn, že máte rozjetou adopci, a uvidíš, třeba se zadaří i to vlastní... a budete mít broučky dva... 😉 Jseš určitě v dobrých rukou, o Machačovi se pějí chvály, i když já ho jako dr. nemám, věřím, že v Reprofitu jsou odborníci, a konečně je to CAR, kde se opravdu zajímají o pacienty, a pevně věřím, že to tam klapne, takže držím palce, aby to klaplo i vám.. 😉 Píšeš, že stojíte před posledním pokusem... jak se říká, do třetice všeho dobrého, tak ať to vyjde!
CHtěla jsem se zeptat, kde jsi byla v lázních? My plánujem teď v lednu nativ, a pokud by to neklaplo, i když doufám, že jo, ale člověk nikdy neví... uvažovala jsem taky o lázních. Ale do Frantovek se mi moc nechce, i když vím, že tam je to asi nejlepší, ale je to dost daleko, bydlíme kousek od Brna, a nedokážu si představit, že bych byla tak dlouho mimo rodinu, a nemohli mě navštívit, když je to na druhým konci republiky... uvažovala jsem o Klimkovicích, ale tam prý zase není nic moc co dělat... kde jsi byla Ty?

Jinak všem přeji vše NEJ do nového roku, maminkám, ať jim drobečci krásně rostou a prospívají, těhulkám bezproblémové těhotenství a porod v pohodě, a nám snažilkám, ať se konečně zadaří a máme vytoužené poklady v bříšku... 😵 😉