Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
2. srp 2011

@grel Ahoj, pokud vám bylo doporučeno ICSI, tak v tomto centru vychází cenově o hodně líp, než v Repromedě, kde jsme taky absolvovali IVF. S jinými centry nemám srovnání. V Reprofitu jsem naprosto spokojená jak s jednáním, tak i s cenama. A to nejenom proto, že se nám tady teď zadařilo 😉 Ptala ses cenově, tak nás to v Reprofitu vyšlo cca na 30tis.-měli jsme PICSI+prodlouženou kultivaci+doplatek na lepší léky+spec.vyš.+zamražení embryí.
Hodně štěstí při výběru centra 😉

grel
2. srp 2011

@meggar Moc děkuju za odpověď,zatím vyhrává tohle centrum🙂
Musím ale počkat až to stráví všechno přítel,já si s tím prošla už s minul.partnerem.Ale to stačilo IUI.
Ted u tohoto přítele je to horší,spermiogram je děsnej a na IUI to prý nestačí řekl muj gyn,ale počkám si co nám řeknout tady.Já byla tehdy ve zlíně,ale už kvuli vzpomínkám se vydám na brno,vyjde mi to časově nastejno,a do brna mam i lepší spoj.Jáka tam probíhá první sezení?udělají spermio?jinak i když se vidíme prvně moooooc bahopřeju k těhulkování 🙂

mourinka29
3. srp 2011

dobré ránko holky 🙂 🙂 🙂

já mám dneska KO,bojím bojím 😀 😀 😀 ,ale od včerejška večera je mi zle 🙄 😀 ,dneska ráno,když jsem otevřela ledničku,tak jsem letěla,ale rozdýchala jsem to 😀 😀 😀 ,tak snáádje miminko v pořádku,když se co den to víc hlásí o slovo 😀 😀

meggar
3. srp 2011

@grel Myslím, že spermio dělají kontrolně hned na prvním sezení(co vím od holek), protože my jsme trochu nestandartní případ 😉 , takže nám ho nedělali.A je uplně jedno k jakému doktorovi se objednáš. Všichni jsou tam fajn,a stejně se střídají při OPU a ET, takže je potkáš všechny. Jinak díky za gratulace 😉

@mourinka29 Gratuluju k nevolnostem. Já už jsem myslela, že mě přešly, ale včera večer mě zas vyvedly z omylu 😀 😀 😀 Držím palce na kontrolu. Taky za chvilku vyrážím.

mourinka29
3. srp 2011

@meggar ahojkyyyyyy,fáákt?? 😲 😀 😀 😀 😀 ,no já taky už měním svou výpověd,máme dma štěnátko,které čura ny tu velkou plínku a já ji chtěla vyměnit a tu výměnu jsem jaksi nezvládla 🙄 😀 😀 😀 a celá snídaně je fuč 😝 😀 😀 😀 a nevím nevím,jesli to bude konečná,momentálně pomáhá pepermintová žvýkačka a pak až se žaludek sklidní,tak se budu muset najíst znovu 😀 😀 😀

katem
3. srp 2011

dobre rano holcicky, maminky, tehulky... je to tu super optimisticke a ja jdu 18/8 na prvni navstevu REPROFITu.. tak jsem zvedava... vsichni tu rikaji, jak jsou spokojeni, tak uvidime... Ja moc nebyla nadsena v PRONATALu a tak chci zkusit RF a doufam, ze to bude fajn.. psychyka je u me jednim z nejdulezitejsich faktoru!!!
Jsem rada, ze se tu vsem dari...
Ja si vzdy myslela, ze jsem jedna z 1000 co ma takove problemy, ale jsem rada, ze se muzu sverit zde a nabyt energie a byt positivni, ze to jde a muze to jit!
Drzte se holicicky a hodne stesti vsem!!

dasa2412
3. srp 2011

Ahojte kočeny,
chtěla jsem se zeptat,na kolik vyjde IVF v RF?Žádné léky neberu,jen Clostík od 3 DC 1 tabletu.Byla jsem na IUI,které nevyšlo a můj dr.mi doporučuje pouze vzhledem k věku(je mi 37)podstoupit IVF,abych otěhotněla co nejdřív.
Děkuju vám všem za odpovědi a přeju ať se daří!!!!!!!!!!!!!!!!!

olousek35
3. srp 2011

@dasa2412 koukni na str.reprofitu, je tam aktuální ceník + připočti léky. Fostimon je bez doplatku, Merional, menopur něco nad 2000,-kč, puregon 5000,-kč. Nebo můžeš minimální stimulaci, o té ti holky napíší víc.
@katem spokojená určitě budeš. Držím pěsti a těším se, až nám dáš vědět zážitky. 😉
@mourinka29 ahojda, no já v noci prožila žlučníkovej záchvat, i když už žlučník nemám. Ale topinky a vajíčka udělali své. Takže 1.zvracení. Brrrrrr. Ale jinak už tak od 10.tt bez nevolností. Jo a co kontrola? Bude fotečka?
@meggar tak co kontrola? Máš nové fotečky?

olousek35
3. srp 2011

@bellka jsi hooodná, ale já už s váhou nad metrák začínám, proto nechci moc přibírat. Se za pár týdnů neunesu. Už mám nahoře skoro 5 kg, to je šíleně moc. Přitom se nijak necpu, hýbu se. Hrůza.
@saminka zdravím do ciziny, jak se daří?
@gabikri ahojda, už se ti to taky krátí, co? Nevolnosti pryč, ted se ozvaly žlučové cesty, ale snad to bude dobré. Piškotky chutnají 😀

Zdravím všechny ostatní i nově příchozí. 😉

meggar
3. srp 2011

@dasa2412 Ahoj, záleží na tom, jaké metody byste použili. Pokud má partner spermio O.K.tak je to o něco levnější. Jestli bys to chtěla vědět přesně, tak mám někde ještě schovaný ceník. Minimálka vyjde cca 10-20 tis., ale to by věděly jiné holky. Normální IVF cca20-30tis.

meggar
3. srp 2011

Jinak dnes na kontrole všechno v pořádku. Prcci mají už 6,5cm a jsou o 3 dny starší.

olousek35
3. srp 2011

@meggar no nádhera. Já jdu na vše v úterý. Zase budu pěkně vystrašená. chjo.
@dasa2412 k mým přesným cenám. 1.IVF 800,-doplatek za přečerpaný fostimon + 6000,- za prodlouženou kultivaci. 2.IVF puregon 5000,-+ 6000,-prodloužená kultivace + 4000,- zamražení zbývajících embryjí.

meggar
3. srp 2011

@olousek35 Fotku mám, tak až bude mít manžel čas, tak ji sem hodím. 😉

grel
3. srp 2011

Ahooj.Tak jsem tu zas.Muj přítel stále těšce vstřebává že mu vyšli výsledky tak blbě.řekla jsem mu že to nechám na něm,kdy do toho pujdeme,musim mu dát čas.
Holky jaka je tam obj lhuta.....když zavolám......

mourinka29
3. srp 2011

@olousek35 no teda,žlučníkový záchvat je hnus 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,asi je fákt lepší jist trošku dietněji 😀 😀 😀 ,já jsem dneskana bramborové kaši a přesnídavce 😖 😀 😀 a na KO jdu až o pul sedmé 😀 😀

mourinka29
3. srp 2011

@grel já se měla objednat v den ms,tak jak přišla,tak jsem zavolala a za týde jse tam byla na utz,ale se štelclem jsem si už předtím psala meil,takže o mě vše věděl,takže jsem nemusela na konzultaci

olousek35
3. srp 2011

@mourinka29 tak zítra fotečky, prosím. At se můžeme kochat. 😉

gabikri
3. srp 2011

@olousek35 : ahojky, tak piškotky, jo? Neokoukalas to náhodou od těch chlupáčů? 😀 😀

olousek35
3. srp 2011

@gabikri jj, asi jo. Akorát za ně nesedám a neštěkám. 😀

mourinka29
3. srp 2011

@olousek35 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak kontrola dopado dobře 😵 😵 😵 ,máme už i srdíčko 😵 😵 😵 a miminko dokonce odpovídá 6+1,2,přitom jsem 5+4 😵 😵 😵 😵 😵 ,a fotečku mi sice dal,ale on to jinak nahrává na flesku,tak příště mu dám flešku a z ní jde udělat pěkná fotečka,tahle co mi dal je blbá,ale zkusím to zítra přefotit 😀 😀

meggar
3. srp 2011

@mourinka29 Vééééélká gratulace. Mě se líbilo, jak ze začátku bylo srdíčko velký přes půl mimča a teď, jak prcci rostou už je to srdíčko proporčně menší. 😉 😉 😉
@grel Pokud je ti jedno, k jakému doktorovi půjdeš, tak tě objednají klidně do týdne. 😉

mourinka29
3. srp 2011

@meggar to je fákt,to srdíčko bylo všude 😀 😀 😀 😀 😀

dasa2412
4. srp 2011

Zdarec holky,já vám moc děkuju za odpovědi,je mi jasný,že přesně mi to stejně může říct jen dr.,kolik to bude stát.Byla jsem v RF dvakrát a pokaždé u Štelcla.Ježe se ho nikdy na nic nezeptám,bo jsem tak vystresovaná ze všeho,že si nikdy nevzpomenu co jsem to vlastně chtěla vědět!!!!!
Tudíž se vás ptám-jestli tomu některá rozumíte-jaký máme SPG?
asthenozoospermie/240mil,84%pohyb,25%progres,6%morfol.
Děkuji a mějte se báječně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bublenudle
4. srp 2011

Ahojky holky,moc Vás zdravím...mate někdo mail na Stelcla??? byla bych vděčna....děkuji moc 🙂

evulatko
4. srp 2011

@bublenudle, marcel@reprofit.cz 🙂

1miska
4. srp 2011

@dasa2412ahojky mrkni na tuhle temu - treba ti to pomuze https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/asthenos...

bublenudle
5. srp 2011

@evulatko
děkuji moc 🙂

bublenudle
6. srp 2011

Holky,mám dotaz....když jsem měla ted IVF bez ET,jelikož embryjko se přestalo vyvíjet ,po jaké době se muže opět na další IVF v Reprofitě?? stimulace je vždy bez komplikaci....
děkuji Vam za reakci,pěkný den 😉

bublenudle
7. srp 2011

Ahoj,mate prosim někdo zkušenosti s NATIVEM nebo MINIMALKOU ?? jaky je mezi tim rozdil a co ma větši uspěšnost??? chci vyzkoušet něco jineho než klasicke IVF s max..davkami gonalu 😝 to už jsem měla 3x a nic

saminka
7. srp 2011

@bublenudle ahojky, nativ je myslim v normalnim prirozenem cyklu bez zadnych leku na stimulaci vajecniku a minimalka je s minimalni stimulkou, ja mela jen clostylbegyt, brala jsem tri denne, ale i to se lisi, nektere holky berou i 4x denne. nektere holky jeste dopichavaji dalsi fsh hormony, je to ale mnohem setrnejsi nez klasticke ivf a vsem to jen vrele doporucuji, mam za sebou klasicke i minimalku a je to fakt rozdil 😉 😉 je mi lito ze jste nedosli k ET, to je vzdy zklamani ☹ drzim palce aby vam to v reprofitu vyslo 😉