Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
7. říj 2011

Ahojky, tak jaká @bublenudle, všechny na tebe myslíme a držíme palečky 😉
@katem no samozřejmě mobilem to jde vyfotit taky, a můžeš i s hlavou Dr,jako to udělala jedna kočena z MK v OL 🙂 A výbavičku jak do hotelu faktnepotřebuješ, jen ty miliony na zaplacení na účtárně nebo kartu. Večer si s manžou uděláte romantickej večer, 2 deci červenýho a prosím tě žádnej sexík 5 dní jo 😉 , taky vana a hodně teplá sprcha není vhodná. Taky žádný parfémovaný slipovky a tělový mýdla. Ale to už snad víš 😉
@bellka ty jsi to testování tak krásně popsala, že mi málem uronila slzička 🙂 Já se na ten test nechtěla ani strachy podívat, co ukáže....ale tušila jsem že tam budou dvě čárečky 🙂
@safarikovap co chceš, dyť miminka v posteli pod peřinou jsou kolikrát taky za 15 minut, či dřív hotový 😉
Tak nám začal podzim, tady prší je a je tma jak v pr.... Jo a včera jsem naší berušce zase něco hezkýho koupila -šatičky s bodýčkem Next, hřebínek s kartáčkem a nůžtičkama, no a myslím ještě cosi, jo osušku 🙂

jana321969
7. říj 2011

@safarikovap blbě ořízlá ale lepší foto fakt nemám 🙂

jana321969
7. říj 2011

@bellka je pěkně jsi to napsala 🙂

safarikovap
7. říj 2011

Já už dneska nahlížím asi po šesté a čekám na @bublenudle 😔 😕 Leoooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meggar
7. říj 2011

@safarikovap Tak ta tvá výbava na sál mě fakt dostala. Já na tom byla ale skoro stejně 😉 Jen jsem neměla svačinu a místo ní měla vlhčený ubrousky 😀
Tak co @bublenudle? Já nedočkavě čekám a držím všechno, co mám. Tak moc bych jí to přála!!!!!!!

bublenudle
7. říj 2011

NEGATIVNI 😢 😢 😢 😢 zase nic

bublenudle
7. říj 2011

Holky,diky vam moc,ale nemam fakt ani silu zapnout pc....jsem fakt uz zoufala 😢 😢 😢 😢

saminka
7. říj 2011

@bublenudle ale ne, to je mi hrozne lito zlatko, opatruj se ☹ vybrec se a urco se ti ulevi a pujdete znovu do boje...

meggar
7. říj 2011

@bublenudle Ježíš, to mě strašně mrzí. Já ti to tak moc přála. Zasloužíš si to. ☹

agnes88
7. říj 2011

@bublenudle to ne, to není možný. drž se! Mě to mělo nevyjít a ne tobě. Sem z toho smutná, fakt

olousek35
7. říj 2011

@bublenudle chjo, tak to je mi líto. Už se musíš dočkat. Zkus být trochu pozitivní a načerpej hodně sil do dalšího pokusu.

safarikovap
7. říj 2011

@bublenudle Slzím, fakt 😢 😢 😢 Věřila jsem tomu, že tentokrát to vyjde. Nemá význam Tě nějak utěšovat - sama se tím musíš prokousat 😔 Dej si od koníka na chvilku oraz, vypni a pak se s čistou hlavou rozhodni, co dál...Asi @bellka jediná chápe, jak Ti teď je a nejlíp Tě dokáže povzbudit 😔 Myslím na Tebe a věřím, že to nebyl poslední pokus...Opatruj se!

safarikovap
7. říj 2011

@meggar Jsem věděla, že to tady nemám zvěřejňovat 😠 😀 Aspoň jsem vás pobavila - na další pokus jsem už poučená 🙂

bellka
7. říj 2011

pěkný páťulínek všem, holčičky moje zlaté 🙂 jen v rychlosti, páč nemám moc času, ale nakukuju a @bublenudle holka zlatá, je mi to tááák líto, opravdu jsem věřila v ty // dálnice, nic jiného jsem nečekala ☹ hele, teď Ti to bude znít jako pitomá fráze a já se Ti nedivím, páč tohle všechno mám za sebou a jediné co se mi určitě nechtělo, poslouchat nějaká povzbuzení, když mi bylo na nic 😔 Vybreč se, zakřič si, klidně rozbij nějaký talíř, teď je Ti ouvej a nemáš chuť už nic podnikat, ale já vím, že se z toho otřepeš a půjdeš dál, protože na Tebe, stejně jako na ostatní snažilky, čeká ta plná postýlka, která stojí za všechny slzy a hlavně, pak si na ně ani nevzpomeneš 😵 teď Ti jen posílám pohlazení a věř, že mám husí kůži, když tohleto píšu a myslím to úpřímně, drž se, holčičko, bude líp 😵 @katem držíme palušky, mimoušky už máš jistě v pupíčku, tak teď ten pupíček hlaď a hýčkej si ho 😵

katem
7. říj 2011

@bublenudle achhh.. jooo.... jen i tady u toho PC poplakavam a vim, co to je... !! tak jsem si prala aby to vyslo! no... musis byt ted silnoucka a jak rika @olousek35 tak hodne positivni!!!.. je dobre si vybrecet a krasne to rekla @belka.. takze se hodne opatruj!!

katem
7. říj 2011

@bellka @carlik tak uz jsem doma, tranasfer mi delam muj pan DOKTOR 😵 🙂 🤐 ... Koudelka - je opravdu pryma a muj manzel si ho moc vazi, takze je to opravdu paradni!!.
Mam tam dve miminecka - uz mely 8 bunek, tak Dr. byl spokojeny!! take uvidime, co ty dve zbyvajici budou delat, ale vypada to, ze jedno asi nebude... tak mozna jen to jedno na mrazeni, ale to se jeste uvidi...
Ted si pujdu dat obidek... JInak jsem si embryjka nevyfotila, protoze manzel tam se mnou nesel a me to bylo opravdu blbe 😝 si brat telefon se mnou! - mela jsem ho nachystany, ale potom jsem couvla! - jo jo.. srabicek 😉
Zadny sexik a parfemovane veci... tak trochu o tom neco vim 😉 ale diky za pripomenuti!!
Jinak to bylo opravdu velice zajimave, videt ty embryjka jak vypadaji a jak se vkladaji!! - to me v cizine neukazali.... Uz se tesim na tu veceri a sklenicku cerveneho vinka.. kdyz mi to Dr. take rekl, tak jsem si rekla - SUPER!!! 😎

carlik
7. říj 2011

@katem tak to máš na chlup přesný jako já můj poslední vydařený transferek 🙂 Takže určitě budeš pokračovat v mých šlépějích!!!! Pohlaď za mě miminečka a ať se aspoň jednomu v bříšku líbí zbytek těhu 😉
@bublenudle já i spousta koček tady se dovede vcítit do tvých pocitů, je nám to moc líto, že to zase nevyšlo. Ale jak píšeme všechny, vybrečet se a za podpory manži se znovu se pokusit bojovat !!! Nic není pořád ztraceno a věřím, že se taky dočkáš toho miminečka jako ostatní. Někdo musí projít hodně trnitou cestou, zato potom to stojí za to všechno obětování se 🙂 Drž se!!!!!

bublenudle
7. říj 2011

Holky,moc Vam dekuji...nakonec jsem sla do toho obchodu,kde jsem naslibovala tolik krasneho obleceni pro mimuska a vse to koupila !!!!!!!! No a venku jsem pak dostala hysterickej zachvat place,no jo...je to na h....,ale trochu se mi ulevilo...takze hned v pondeli valim do RF a uvidim,co dal..musim tam stejne na krev...

carlik
7. říj 2011

@bublenudle to jsi udělala dobře a protože věříš, tak to miminko vybojuješ!!!!!!!!! Jestli za měsíc nebo za dva, to už je fuk 😉

jana321969
7. říj 2011

@bublenudle holky nemám slov není spravedlnost kdo tak po miminku touží ne a ne a jak vidim kolem sebe některé ty holky se to malé ani nezaslouží a my se musíme tak trápit.

bublenudle
7. říj 2011

@carlik
ano,mimi bude a hotovo...musela jsem to koupit...tak to budou mit doma pekne nachystane....

jana321969
7. říj 2011

máš temu dobrý přístup asi je fakt kdyby se člověk do sebe uzavřel,že si tím nepomůže a je fakt vyhoda tady teho našeho dopisování aspon me to tady pomuže, že si mam o tom všem vubec s kým řict. Protože nikdo nepochopí kdo nezažil - neprožil.

carlik
7. říj 2011

@bublenudle krásnej přístup!

bublenudle
7. říj 2011

Takze,v pondeli jdu pro prasky a valime znovu.... 😵
nekdo prece musi nosit vsechny ty hadriky,ne????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aidule
7. říj 2011

@bublenudle Bublinko naše, jsem beze slov a opravdu se slzami v očích...doufala jsem v dobrý konec, ale na druhou stranu tě ten dobrý konec vlastně ještě čeká....jen nenastal teď, ale asi chce přijít o něco později....možná to má být dárek na Vánoce 🙂 ...vykročila jsi mu správně pozitivně vstříct, tak jen do toho, myslím na tebe 🙂 !!!

katem
7. říj 2011

@carlik diky moc.. no mrzelo me, ze jsem si neudelala tu fotku, ale samotne me to bylo blbe... 😉 tak doufam, ze to bude fajn a ze se miminka na me nebudou zlobit!!az me uvidi za 9mesicu 😉pohladim miminka at se drzi!! - maji silnou maminku, tak to take musi zvladnout 😉

safarikovap
7. říj 2011

@bublenudle 😵 😵 😵 Jseš tvrďák 😵 😵 😵 Super, Leo!!!
@katem Gratuluju brouku - teď jseš na řadě Ty a všichni se tady k Tobě budeme upínat - mooooc držím palečky 😉 😉 😉

aidule
7. říj 2011

@bublenudle Přemýšlela jsem, zda ti o tom psát nebo ne, ale nedá mi to.Nechci, aby to znělo jako falešná naděje, je dobře, že se smiřuješ s negativním výsledkem....ale známá měla taktéž negativní test a krev potvrdila těhotenství. Slyšela jsem od kámošky, že to není ojedinělé, stává se to...občas...možná ten nákup věciček má svůj skrytý význam, uvidíš v pondělí 😉....anebo pak v listopadu atd. 🙂

carlik
7. říj 2011

@katem no mě to bylo samotné taky blbé si je vyfotit, ale zato mám první fotečku z UTZ 🙂 Ale v RF jsou myslím zvyklí úplně na všechno 🙂
A všechny jsme tady hodně silné, takže holky, co to ještě nevzdají, určitě vyhrají!!!!!! Zato budeme mít ty nejhodnější miminka na světě, viď @bellko?
@bublenudle a ještě jsi doufám nevysadila Utroš? Až po krvi, když bude úplně jasno jo! A hadříky určo unosí tvoje mimi 🙂 No dyť ti ještě není ani 40 😉

bublenudle
7. říj 2011

@carlik Berusko, v utery 39 😀 jeste pockam s tema praskama do pondeli 😉