Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
18. říj 2011

@katem Ježiši, to néééé - to se nesmíš na ten dvoučárkovej test ptát - jako "jestli ho mají"? Ťunťo 🙂 To musíš "dejte mně ten dvoučárkovej" - žádný slitování s lékárnicí 🙄 😀
Ale jinak jo - hezky jsem si to naplánovala. Dám na radu @meggar a tuto stimulku "budu brát vážně", takže to tentokrát musí klapnout, páč...budou Vánoce 😵

katem
18. říj 2011

@safarikovap ok, ok.. budu tvrda!! zkusim to 😉 ja se stejne v tech nasich lekarnach bojim.. jako kdyby cely svet vas poslouchal 😉
jinak, ano, souhlasim s @meggar.. je nutne, to brat trochu vazneji, ale s poklidem... jak muj jeden dobry kamarad rikal, proc chodit jeste jednou, kdyz to zvladnes TED! .. tak hlavne s usmevem a optimisticky - vanoce se blizi, takze to pujde samo 😵 😵

holino
18. říj 2011

@safarikovap tak to se mi ulevilo 😀 😀 ....s tím kamenováním myslím 😀 :-d ....ale teda zatím žádná odpověd no uvidime uvidime .....musím bejt pokorná a trpělivá :-d ....hi je zlváštní jak se sama dokážu uklidovat ...no uviidime jak dlouho mi to zustane 😀 😀
no tak já to mám ted postavený tak že zítra 2 DC krev u svojí gynekoložky ....od 3-7 dc clostik 🙂 ....11-14 dc utz v Olomouci kde nejspíš dostanu pregnyl a pak šupajda k vám do Brna na IUI 🙂) ....co by bylo pak zatím teda neřeším .....páč mě i ta mrška překvapila a přišla dřív než jsem ji čekala 🙂) ....já jí taááák miluji že přšla ale zas doufám že s to tento měsíc užla a pak už nepříjde 🙂) ....ale to už hrooozně předíbhám .....ted m ke štěstí stačí jen potvrzení že 31.10. můžem přjet 🙂 ...a teda v kolik máme dojet ....páč hodinu jsem nechala na nich 🙂) ....ta není pro nás důležtá páč stejně si muž musí vzít volno nebo vyměnit směnu 🙂

K vánocům ....jo jo přesně kvůli tlačenicim a takovýmu tomu podzmnímu vlezlýmu počasí mám vánoční dárky už doma někde od srpna 🙂) asi
....no pak už jen budu v klídečku pect cukroví a strojit stromeček 🙂)
jinak nevím jestli jsi v dobrém slova smyslu takový blázen jako já ale já nám většinou strojím stromeček jeden dva dny po mikuláši 🙂) ....manžel prvně mamral ale ted už neee je zcela v pohodě a nechává to na mě 🙂)

Jinak holky nějaký rady a tpy na vánoce ....když už jsme tu takhle hezky začaly s Vánocema??jediný s čím si tak nějak lámu hlavu je moje mamča fakt mě nic nenapadá ☹
jinak manželovi bych chtěla - "musím" ještě koupit ....jako hlavní dárek holící strojek 🙂 ...a pak ještě takový ty vedlejší tady mám napsáno .....potahy do auta - autotrika , a nějaká mkča 🙂 a tím bude i on s vánocema jasnej 🙂)

holino
18. říj 2011

jediný komu by mě asi chyběl dárek by byla tečka v bříšku .....teda kdyby to vyšlo 🙂) no tak uvidme uvidime 🙂 ...zase moc předbíhám ☹

holino
18. říj 2011

@safarikovap jj co takhle napsat ježíškovi dopis s tím že jako dárek chcete mimi 🙂)
....my už takhle uvažujeme nějakej ten týden 🙂)
jnak teda jste mě fakt pobavily s těma // testama 🙂) ....takže v padnout do lekarny a říct ... CHC A MUSÍ TO BEJT ii TĚHOTENSKEJ TEST :-d :-d AT SE PANÍ LEKARNICE DIVÍ NEBO NE :-d :-d

holino
18. říj 2011

NO TAK TO VYPADA ŽE DNES UŽ NKDO NEODEPÍŠE ....V OLOMOUCI JSOU DNES JEN DO 2 ☹ ....SAKRYŠ ....NO TAK MANŽEL ASI ZÍTRA TU DOVOLENOU NA TO PONDĚLÍ NENAHLÁSÍ NO ☹ ....UVIDIME UVIDIME MUSÍM BEJT TRPĚLIVÁ 🙂

katem
18. říj 2011

@holino oni moho jeste odepsat vecer. Maji toho pres den moc a vecer pak maji trosku si na to sednout. Ja jsem takhle dostala odpoved i v 21:00 😉 takze se neboj

evulatko
18. říj 2011

@carlik, no hlavne, ze to nakonec vsechno dobre dopadlo a brzy bude Kristynka na svete🙂)))))))

holino
18. říj 2011

@katem JEEE děkuji ....šak já vyčkám 🙂 ....na druhou stranu mi ani nic jineho nezbejvá 🙂)
si jen tak zoufám .....jinak co jsem řešla s brnem .....dárce tak odpovědi dotazníky byly na mejlu hned ....ale tak to je o něčem jiném 🙂

katem
18. říj 2011

@holino no tak uvidis, hlavne nestracej nadeji a moc si to vse nepripoustej.. odpoved dostanes, manzel si nejak zzaridi kratke volnicko, vzdyt to udela jen a jen rad!! takze vse bude fajn!! 😉

safarikovap
18. říj 2011

@holino No jasnačka - musíš přijít do lékárny s tím, že "jdu si pro ten dvoučárkovej" - žádný "máte/nemáte"? Jsem to takhle zkusila po zářijové stimulce a prodali mně jen jednočárkovej 🙄 🙄 🙄
Aha - takže IUI ještě teď v tomhle cyklu - promiň - už se tady v tom ztrácím. No tak...super, ne? A ptala ses na Clostil - nedali Ti dávkování? Já jsem užívala třeba 1-1-1, někdo 2-0-2...A pokud se Ti z RF neozvou, tak bych si tam hned ráno brnkla - to je přece jen jistější, než mailíky 😉

Moment, moment - jako stromeček...nazdobený...hned po Mikuláši? Tak to prrrr, to seš teda větší rarita, než já 😀 Přání k Vánocům o mimčo si s Tebou klidně napíšu, ale do stromku na záčátku prosince....do toho s Tebou nejdu 😅 😀

safarikovap
18. říj 2011

@katem Přesně 😉 I kdyby byla lékárna plná a nebylo slyšet vlastního slova, tak mám taky vždycky blbej pocit - i když si jdu třeba jen pro Paralen. Proto radši nakupuju tady v Brně na Běhounské - v samoobslužné lékárně - je to pohodlnější 🙂

agnes88
18. říj 2011

@safarikovap ještě nenapsala, furt načumuju do mailu. Ale počítám že nemá přes den čas, uvidím esi napíše odpo a kdyžtak to přepošlu aj tý asistentce, pak mi písneš mailika. Se bojím aby si vitulka neřekla že moc tlačím na pilu, ale taky bych chtěla stihnout ten příští cyklus, bo ten prosincovej určo vyjde blbě přes svátky

agnes88
18. říj 2011

@safarikovap tyjo na Běhounské je samoobslužná, tak to je dobrý vědět. Vím že aj v obchodnácích je samoobslužná, ale testy mají ty kozy za sebou a blbě na mě čuměly, když sem ho minule kupovala...asi tušily že zbytečně 🙂

holino
18. říj 2011

@katem jj tak manžel pro mmnko udělá všechno a hrozně rád ....jen v práci jak je to takhle hodně na rychlo tak občas mamřou
@safarikovap
iu super .....vůbec jsme s touhle varantou nepočítali takže pro nás super 🙂
ad clostík ajo vidíš to dávkování 🙂 jdu se juknout do papírů 🙂))))...nebo na krabku 🙂))
Dnešek vyčkám a pokud do zítřka do 12 se neozvou tak pak volám a uvidme 🙂 ...ale já věřím že se určo ozvou
🙂)
ad vanoční stromeček .....😀 😀 😀 ....no jo no jsem vánoční prdlouš 🙂 🙂 🙂 🙂 .....jj přesně ne teda přímo na mkuláše ale kolem 15 už stopro stojí 🙂) .....prostě si ho potřebuji užít co nejdýl a tohle se mě zdá jako super řešení 🙂)

drndapetka
18. říj 2011

Ahojenky kočenky,
tak já odpočítávám už hodiny 🙂 Jen 2x se vyspím a je tu konzultačka s Machačem 😀
Holky, měla by mi dojít zítra ms, vysadila jsem už všechny léky, takže bych byla 2DC na konzultačce, myslíte, že my vezmou krev na HP, nebo ho nedělají, když mám výsledky z jinýho CARu a z endokrinologie? Mě se ty hormony dost často mění, myslíte, že si mám kdyžtak o tu krev říct sama? nechci být drzá 😀

agnes88
18. říj 2011

@drndapetka já bych si řekla, přece jen at maj svoje výsledky a kor když ti to takhle vyšlo 2DC...akorát nevím esi by to tu krev neměli vzít ráno, jdeš tam až na 13h, ne?

holino
18. říj 2011

tak ještě k tomu clostiku ....tak na krabce je psáno 1x1 a to samo v papírech ....takže usuzuji že 1 denně a to ráno 🙂

agnes88
18. říj 2011

nestrašte s vánocema, já su teda asi jediná která je neprožívá, u nás je to celekm itálie, a furt se jen válíme u bedny, vytáhnout manžela ven je nadlickej výkon a sama jako na prochajdu nejdu, se ví. Celá rodina sme doma, naši jedou k nám, pak se navštěvujem, no se dycky teším po svátkách až všichni vypadnou a sme sami doma, uklidím si a máme klid.Jinak v práci míváme volno takže fakt 14 válečka a odpočívačka 🙂

agnes88
18. říj 2011

@holino nemáš tam napsaný 1-0-1? a poud máš je 1 tak bych ho vzala večer, teda já sem takový dávkování měla kdysi nazačátku, vzala sem piluli a šla spát 🙂 bereš ho úplně poprvé? Jo a můžu se zeptat na kolik vás vyšlo dárcovství spermatu? díky

holino
18. říj 2011

@agnes88 ne ne v papírech mám napsáno přesně 3-7 dc (1) a na krabce 1x1
beru ho uplně poprvý 🙂) ....jsem hlava mapa fakt si nepamatuju jak říkal že ho mám brát ...no možná si to bude pamatovat manžel 🙂

k dárcovství ....to víš že se můžeš zeptat 🙂 ....kldně se ptej 🙂)
.....zatím jsme za dárcovství neplatli ani korunu ......ale co jsme se tak bavili s Machačm i Souškovou tak je to 5000,- ....na stránkách v ceníku jsou uvedeny 4000,- takže to v podstatě souhlasí ....no jnak samo + IUI že 🙂 ....což podle mě vychází na těch 5 000,- ....ještě musím zjistit u te pojištovny jestli IUI proplácí celý nebo jen do určitý částky a já pak ten zbytek ....no zítra to as vezmu jedním vrzem ....přes pojštovnu

bambulajda
18. říj 2011

ahoj paňušky, tak já se po dlouhé době zase hlásím, doufám, že jste už na mě úplně nezapomněly 😅 ..na konci srpna jsem měla mini IVF. ...všechny vás moc zdravím
@katem moc držím palečky, určitě to vyjde 😉

drndapetka
18. říj 2011

@agnes88 jdu tam na 13:30, ale na HP nemusí být ženská nalačno pokud si dobře pamatuji, ne? 😕

agnes88
18. říj 2011

@drndapetka no to nemusí, ale aby odpo dělali rozbory, např utz nedělají odpo a transfery zase nedělají dopo

agnes88
18. říj 2011

@holino tyjo, 4000 za cizí spermoníky.....no a dej vědět jak je to s tou pojistovnou, jakou vůbec máš?

safarikovap
18. říj 2011

@drndapetka Spíš bych se divila, kdyby Ti ten HP nechtěli udělat sami 😉 A pokud ne, tak bych si o něj klidně řekla!!! Pořád to beru tak, že oni tam jsou pro mě a mají to pěkně zaplacené, takže...se vůbec nezdráhej 😉
@bambulajda To víš, že nezapomněly 😉 Jak to s Tebou ženo vypadá?
@holino Taky bych Clostík vzala radši večer, než ráno 😉
@agnes88 Tak, první problém - si na ten mail na asošku nemůžu vzpomenout - zeptám se doma Honzi 😉 Nejsem si jistá, jestli je to gabi@reprofit.cz nebo gabriela@reprofit.cz 😖

katem
18. říj 2011

@safarikovap diky, diky, ze v tom pocitu nejsem sama... jen je problem, ze ja nejsem z Brna, tak to musim zvladnout s tou lekarnici!! 😎

holino
18. říj 2011

@agnes88 no je to dost ....ale to tak nám to neva pro nás maj cenu zlata 🙂
spíš je zvláštní že dárce za to "nic" nedostane ....jen ušlej zsk, proplacené jízdne stravne prostě veškere náklady spojene s dárcovství ale odměna žádná ......ale pro nás mají cenu zlata takže penízků nelitujeme 🙂
jnak mám RVBP - REVÍŘNÍ BRATRSKOU POKLADNU.....
@safarikovap JEŠTĚ KE CLOSTIKU ....KDYŽ TAK NAD TÍM ČISTĚ PRAKTICKY PŘEMEJŠLÍM TAK PŘECE JEN BYCH HO MĚLA BRÁT RÁNO ...KDYBYCH JEJ BRALA VEČER BYL BY TO UŽ SKORO 4 dc A NE 3 ....AEL TO ČSTĚ PRAKTICKY ....NO NEVM NO ALE TAK TŘEBA SI TO MANŽEL BUDE PAMATOVAT 🙂) ....PÁČ JÁ FAKT NE ☹

bambulajda
18. říj 2011

@safarikovap ...včera jsem byla v RF u Machače na UTZ a měli jsme se rozhodnout co dál. Měla jsem na výběr laparoskopii, nebo 2. IVF. UTZ byl Ok a jdeme do toho 😀 už mám menopur a všechno k tomu doma, čekám na mrchu ta by měla dojít cca 2. listopadu a začínám stimulaci.....a modlím se a´t se to tentokrát povede 😅 ...a jak je to s tebou - jdeš do toho taky v listopadu?

saminka
18. říj 2011

ahojky holky kecalky, pekne nam to tady ozilo 😀 😉

uz se moc tesim na vsechny super zpravicky z konzultacek a hlavne od @katem, je to tutovka 😵

doctu vas pozdejc ted je v rychlosti 😅

@holino ja si myslim, ze je celkem jedno kdy beres clostik, jestli rano nebo vecer, ja treba brala 3x tabletku, tak to bylo rano odpolko vecer ale pri IUI staci jen jedna tabletka,to je jasne, nektere holky to spatne snasi tak si to radeji vezmou vecer nez jdou spat a aspon jim po tom nic neni 😉

no kde pak mame @bellka ??? jak pak se asi Stepan tvaril na bednu sampana ??? 😀 😀