Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bambulajda
23. říj 2011

@katem ..jééééé velikáááá gratulace 😀 😀 😀 ..tak to je super
jinak všechny moc zdravím, zítra všechno dočtu - dobrou noc

veera2
24. říj 2011

Holky, něco se stalo. Včera jsem testovala pořád stejnýma testa 10 a byla tam zase tlusčí dálnice a dnes jsem si vzala test z RF 25 a je tam jen těžko znatelný duch.Přitom je ten test citlivější. Udělala jsem ještě jeden ten samý a zase jen duch. Nevím co mám dělat. Od včera mám blbý pocit. Dnes bych měla psát Machačovi. ☹
☹ ☹

carlik
24. říj 2011

Brý ranko, já jsem opět od 6 hodin vzhůru 😒 Jsem zvědavá, jak to dlouho vydržím....
@veera2 pejsek je teda model 🙂 No a já si kocoura pořídila rok po tom, co mě opustil manžel, takže je to takovej náhradník za chlapa i dítko, což se za chvilku změní 😉
@safarikovap takže kocourovi nastoluji tvrdou dietu a nic kromě granulí nedostane, ať ten průjem už skončí! Nebo poradíte některá něco?

carlik
24. říj 2011

@veera2 mě ten RF test taky ukázal slabší čárku a šla strašně pomalu, tak neboj. A na krev se nechystáš? Já bych zašla a budeš vědět aspoň Hcg a to pak můžeš napsat Štěpánovi. Já to tak tenkrát udělala.

veera2
24. říj 2011

Jdu si udělat ten desítkovej. Jsem hotová, rozklepaná...

carlik
24. říj 2011

@veera2 právě o tom RF testu psalo víc holek, že ukazuje prostě hůř ty čárky.Tak doufám, že už jsi udělala ten 10 a jsou tam pořád krásný 2 🙂

veera2
24. říj 2011

@carlik udělala a je možná i o trochu silnější než včera,ale bulim jak malá.

carlik
24. říj 2011

@veera2 no tak vidíš 🙂 A to bulení nepřestane, to jsou prostě naše poharašený hormony....já bulím dost často a bez důvodně 😉

safarikovap
24. říj 2011

@veera2 Beruuuuu, no tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Carlik má pravdu - taky jsem četla, že na testech z CAR ty čárky nabíhají hůř!!! Desítkovej je jistota a je to tam...Zajdi si hned zítra na krev, ať jseš v klidu 😔 A vůbec - už netestuj!!!

saminka
24. říj 2011

@veera2 musim te jit taky uklidit, ja panikarila uplne stejne jako ty, cela nadsena jsem si sla udelat ten jejich testik a jak jsem byla z toho zklamana ze carecka byla tak malo videt ☹ hned jsem psala holkam a ujistili me, ze ty jejich testy jsou fakt slabe a ze nejlepe je si je delat az nejaky 17. -18. den po ET ze i doktorka jim to rekla, no me to tehdy nikdo nerekl ale opravdu je to tak, tak ted hlavne klidek 😉 😉

veera2
24. říj 2011

@saminka Díky, už jsem malinko klidnější. Dnes jsem 12 den po ET, tak asi to bude tím,ale dost mne to vyděsilo. Odpoledne jedu na krev , tak doufám, že bude vše v pořádku.

katem
24. říj 2011

Zdravim Vas vsechny holcicky tady!! 😉 tak jsem byla na krvi v RF a je to pozitivni 😉 takze vse je potvrzeno a za 14dni UTZ!! o vikendu jsem si odpocivala vesmes a nesahla na praci a pocitac ani jednou 😉) MAM RADOST!
Doufam, ze se vsem tu darilo pres vikend dobre...
@safarikovap ty uz jsi hezky uzdravena!!
@carlik doufam, ze tvoje kocicka take a dnes vecer se ti bude uz dobre spat! - nobo si muzes zdrimnout pred poledni prestavku 😉
@bambulajda dekuji moc za gratulaci, jeste ted se z toho porad nemuzu zpamatovat!! - takoveho stesticka najednou...
@veera2 vidis, jen klidek, to se nemuze jen tak ztratit!! a relax.. to bude vse ok!!

katem
24. říj 2011

@lenka27 dekuji za palecky od tebe i Adamka, stesticko potrebuji 😉 - moc a moc dekuji.. dej za me pusinku Adamkovi 😉

meggar
24. říj 2011

@veera2 Taky tě jdu uklidnit. Testovala jsem vždycky stejným 10tkovým testem a čárka mě sílila dokonce i za půl dne (dvojčata). Pak jsem si v oficiální den D ještě udělala ten jejich Reprofiťáckej test a málem mě to složilo. Přišlo mě, že ta čárka není vůbec vidět. Ale všechno bylo v pohodě. Tak nestresuj. Vážně to na tom jejich testu není moc vidět. 😉

meggar
24. říj 2011

@katem Gratulace velikááááááááááááááááááá 😀

lenka27
24. říj 2011

@katem vrrací se mi vzpomínky, kdy před rokem taky to bylo pondělí jsem volala na výsledky a sdělili mi tu krásnou větu "je to potvrzená gravidita, gratulujeme" moc ti to přeji a nadále na Tebe budeme myslet 🙂 bude to dlouhých 14 dní, ale užívej každého dne 😀

lenka27
24. říj 2011

@veera2 držíme palečky 🙂

katem
24. říj 2011

@meggar dikyyy.. dekuji mockrat!! 😉 mam obrovskou radost... 😵 😵

katem
24. říj 2011

@lenka27 to je super, ze ti to takhle hezky vyslo a ze mas uz Adamka v postylce, to je zmen behem jednoho roku!!
14 dni utece, jelikoz mam porad co delat! ale budu se snazit uzivat tech momentu... Je to krasna veta "ano, vas test je positivni, opatruj te se" ...Diky jeste jednou 🤐 😵 🤐

Jinak bych se Vas vsech rada zeptala, jestli mi doporucite co bych mela jist za potrebne vitaminy, jidlo a ceho se vyvarovat.. jen tak obecne, jelikoz to mam samozrejme prectene, ale je mozne, ze na neco jsem zapomnela 😉 DIKY

carlik
24. říj 2011

@katem no tak gratuluju!!!!!!! 🙂 A za 14 dní jdeš ke Kouďasovi, už jsi mu to psala? A já brala teda z vitamínů kyselinu listovou a Magne B6. A z jídla se má vyvarovat plesnivým sýrům, alkoholu a ani jinak nevím....ono si totiž samo tělo řekne, co ti sedne a vydrží v žaludku 😒
No a po obídku radši už nechodím spávat, protože pak nemůžu usnout večer. A ani mě to tak nebere, ta únava jako na začátku těhu, kdy jsem fakt lehla po obědě na gauč a hoďku jsem spala.
@veera2 tak vidíš, holky mají taky ty zkušenosti s RF testem. Tak zítra si udělej naposled a pak už škoda peněz a stresů 🙂 Jistota je krvička 🙂

lentilkal
24. říj 2011

Ahojky holky tak hlasim ze mam // tak jen doufat ze to neni pregnyl protoze testuji brzo ale vypada to ze sili tak snad ne no nechame se prekvapit

carlik
24. říj 2011

@lentilkal tfuj, tfuj, a kolikátý den si po ET?

olousek35
24. říj 2011

Ahojda děvčata, jdu za vámi opět na otočku. Jedu ke kamarádce na pizzu.

@lentilkal Kolikátý den jsi? Jinak moooc gratulujuuuu. Krásně se nám to tu rozbíhá.
@veera2 ty zbytečně neplaš. Já už měla hcg hodně vysoký, když jsem testla rf testem, a tam čárečka téměř neviditelná. Mamatest ti na porovnání a uklidnění bohatě stačí. Tak žádný zbytečný nervy a užívej si to 😉
@safarikovap jak na průjem u kočky? Zkus ho nechat spíš den hladem, jen vodu, nebo heřmánkovej čaj. Ale jinak u koček je průjem normální věc. Pokud není nějak atypicky zabarvenej, tak bych byla v klidu. Jinak volat veterináře a radit se.
Jinak já se s kočičákama přidávám. Už máme jen dva. Černou Bellu, útulkovou, a pak nalezenýho rezavýho úžasnýho Kubíčka. Ale byly doby, kdy u nás byly čičiny i 4. A loni jsme měli současně i 4 německé ovčačky. Jinak se to snažíme držet na čísle 3. To je tak optimum 😀

Jinak zdravím samozřejmě i všechny ostatní a přeju dobré zažití po obědě 😉

lentilkal
24. říj 2011

No dnes teprve 7 tak mam obavy z pregnylu ale zase zda se silnejsi tak snad ne

katem
24. říj 2011

@carlik diky, jsem moc rada 😉 porad se jen usmivam 😉
uz jsem se objednala ke Koudasovi - jo jo... psala jsem mu na "info@...." nemam na nej osobni email, takze doufam, ze mu to bude opet predano, jako to bylo na zacatku, kdyz jsem se objednavala 😉 psala jsem mu v patek a jeste nic, tak uvidim 😉
Jinak kyselinu listovou beru a to B6 si jeste koupim! Alkohol mi "smrdi", takze to je v pohode, na to, ze mam cervene vino silene rada! a ted nic 😒
Jinak se citim porad na "zvraceni"

lenka27
24. říj 2011

@lentilkal tentokrát to vyjde uvidíš 😉

lenka27
24. říj 2011

@katem no myslím. že já jsem si z té euferie přivolávala všechny příznaky, abych se stále ujišťovala, že jsem těhotná 😀 já měla teda šíleně skelné a tzv.plavací oči, manža mi říkal už 7. den po ET, že jsem stopro v tom, že ty oči mě dělají úplně jinou a to, že je jasný důkaz 🙂 no jinak nám Adámek asi onemocněl díky mé švagrové, která k němu došla s dvěmi nemocnými dětmi, takže mám chuť zabíjet 😠 naše neplačící a stále usměvavé miminko, jenom plače, má zvýšenou teplotu a úplně nemocný očička 😔

bublenudle
24. říj 2011

@katem Obrovská gratulace mamino 😵 😵 já ti to beruško řikala....super super 😉

katem
24. říj 2011

@lenka27 no to mi je tedy moc lito, ze ti Adamek takhle stune a breci.. asi to musi byt hrozne, kdyz by jsi chtela tolik pomoci a nevis jak, aby jsi tomu mimcu usetrila bolest a opet se smal!!.. to verim, ze se ti chce zabijet!
no ja jsem byla nafoukla take hrozne brzy a to paleni zahy take zacalo brzy.. manzel take rikal, ze bud jsem tehotna, nebo ze nevi!! 😉 - sladke.... take poznamenal, ze mam hrozne cerno pod ocima! 😉

katem
24. říj 2011

@bublenudle jsi moc moc hodna - dekuji!!! 😵 😵 .. ty to budes mit pristi mesic!!! 😉