Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
24. říj 2011

Holky - omlouvám se, totální nestíhačka - a dokonce týdne budu na služebce v Maďarsku ☹ Jak to vyjde, tak pisnu.
Ale @katem @lentilkal OBROVSKÁ GRATULACE, HOLKY 😉 😎

carlik
24. říj 2011

@olousek35 tak to můj kocour má průjem 🙂 no s tou stravou to zatím dodržuju, heřmákový čaj teda by asi nevypil. Jinak mu nic není, tak snad to bude brzo OK. A my když jsme byli malí a bydleli u rodičů v RD, tak jsme koček měli habakuk, jednou 18 i se všema koťatama 🙂 všichni měli jména, ale jejich životnost nebyla bůhví jaká, bydleli jsem u silnice ☹
@katem no jestli budeš "po mě", tak na zvracení ti bude do 25. tt. Kup si zázvorový lízátka v lékárně, zásobu dětských piškotů a colu (v ledničce), to si připrav na stolek k posteli a drž se 🙂 Je to na dobré cestě! A na Kouďase teda nemám mejlíka, ale zkus třeba: Koudelka@reprofit.cz nebo čekej, že mu ten první dojde a odpoví.

katem
24. říj 2011

@safarikovap diky moc a opatruj se v tom Madarsku.. at zase nechytnes nejakou rymu!! ber hodne vit.C!
@carlik... diky moc za rady, je to opravdu neprijemne, takze ty lizatka si koupim!! a piskoty tedy nebudu kupovat jen psum, ael i sobe 😀 a colu zeberu manzelovi 😝 😎 . (Jinak zkusim ten email, treba to vyjde 😉)
Jinak jste tedy meli hodne kocek, to si ani nedovedu prestavit!! a pamatovat si vsechny jmena, to bylo asi super na pamnet 😉!!!

veera2
24. říj 2011

Tak krev mám pouze 117. Dnes jsem 29 DC a 12 den po Et. Dr. mne chce ještě krev ve středu. Koukala jsem na tabulku hcg po týdnech a do rozpětí jsem se vešla, tak uvidíme... Musím čekat. Jak jste to měly vy holky vysoký?
@katem Kolik ti řekli? Jo, jinak gartuluju🙂
@lentilkal A tobě taky gratulka, z pregnylu to určitě nemáš, ten vyjde z těla do 5ti dnů do píchnutí.

meggar
24. říj 2011

@katem @lentilkal Tak holky, gratulace velikáááááá, pěkně se nám to tady rozbíhá.
@veera2 Tobě taky gratulace a držím palce na středeční krev. Mě řekli po odběru, že mám přes 400 (dál jim to myslím nevyměřuje), ale já mám dvojčátka, tak tím se neřiď.

veera2
24. říj 2011

@meggar A pamatuješ si, kolikátý den jsi byla když jsi šla na krev?

meggar
24. říj 2011

@veera2 Buďto 12. nebo 14. den. Už to nevím jistě. Né, že se zas budeš stresovat!!!!!!! 😉

veera2
24. říj 2011

@meggar Už jsem klidnější a těšim se domu do postele a jak ten dnešní den zaspim, díky!🙂

olousek35
24. říj 2011

@veera2 jak tu píšou holky, žádný stresy. Ty nikam nevedou. Hodnota je dobrá, tak se neboj. Někdo má víc, někdo míň. Každopádně jsi těhotná, tak si to užívej. 😉

vaculik
24. říj 2011

Krásný večer, moc vás všechny zdravím. Jaký byl víkend? U mě pracovní. Dnes jsem posílala Dr. Štelclovi email, jestli už mám schválení, tak jsem zvědavá, co mi napíše. Papkám tabletky na oddálení měsíčků a už z nich začínám být nafouklá. Těším se na vysazení. 🙂 a pak hurááá na injekce. 🙂

vaculik
24. říj 2011

Bublenudle 🙂 někdy se to přece už musí prolomit a já věřím, že to vyjde, neboj. Jsi bojovnice. A pak spolu budeme chodit do Aidy mlsat větrníky 🙂)

safarikovap
24. říj 2011

@veera2 No vidíš!!!! Na 12 den po ET to je přece super 😉 😉 😉
@vaculik Ehm...já bych taky chtěla chodit...na větrníky...až se teď v listopadu zadaří 😕 😀

holino
24. říj 2011

ahoj holky všechny vás moc zdravím
tak se hlásím ....dnes ráno poslední clostik a v pondělí (14 dc) tradá do Olomouce a pak snad doufáme že do Brna ....no snad ten 14 DC bude ok ....páč je ten svátek a zatracený víkend k tomu 🙂)
Jinak teda nevím jestli je to tím clostíkem ale emoce semnou cloumají hezky ......z ničeho nic mě přepadne hrozná uzkost že se to nepovede ....že všechno děláme "zbytečně.....že vánoce zase budou ve dvou ......brečím a brečím nejde to zastavit síla ....napadají mě číííílené věc ☹
.....za chvili mě čekají narozeniny ale já je nějak neeším ....v rodině se mě všichni ptají co bych si přála že by mi rádi udělali radost a kdesi cosi ale já odpovídám že nevím že nic nechci ....je mi to jedno ......JÁ FKAT NIC NECHCI ......KDYBY RADŠI ŽÁDNE NAROZENINY, SVÁTEK ANI VÁNOCE NEBYLY ....NO A TED SI TU ZAS BULIM

holino
24. říj 2011

HOLKÁM TĚHULKÁM MOOOOOC GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIII🙂 A PŘEJI SPOUSTU POHODY A ZDRAVÍČKO PRO VÁS I TEČKU V BŘÍŠKU 🙂

safarikovap
24. říj 2011

@holino Beru, hlavně žádný slzy 😔 Když napíšu, že jsme na tom všechny stejně, tak to sice pravda nebude, protože chca nechca, máš to oproti nám o krapet těžší, ale když už sis toho tolik vybojovala, tak Tě přece nemůže srazit na kolena něco takovýho 😉 Když je to pro mimčo, tak přece "nic není zbytečný" 😨 V PO moc držím palečky na UTZ 😵 😵 😵

holino
24. říj 2011

@safarikovap ZLATÍČKO moc děkujeme za prstíky ....štěstíčka budem potřebovat hoooooodně
saf já vím já vím žádný slzy stejně si tím nepomůžu spíš uškodím ale hold srdci neporučíš .....je toho už na mě fakt hodně ....futr nějakej boj ☹ .....mám strach že tentokrat už fakt nemám sílu ☹ a už vůbec si nechci raději ani přestavit kde vezmu sílu k životu pokavad to nevyjde

agnes88
24. říj 2011

@holino Peťa má pravdu, zvládla jsi toho hodně a tohle se ti taky podaří. Jen trochu víc optimismu! U iui je velmi málo procent že to vyjde, přesto to vychází!!! Mysli pozitivně, v pondělí určo budeš mít krásný folikly. 🙂

@safarikovap ty si takhle cestuješ, jo. Já ti závidím, dřepím v práci na prdeli 🙂 a na žádnej vejlet mě nevezmou....

safarikovap
24. říj 2011

@holino Tak Ty mně chceš říct, že sis s tím svým (teď to nemyslím zle) handicapem vybojovala už tolik věcí a nevíš co dál, kdyby to teď nevyšlo??? 😕 Holka, neblázni - Ty si tady udělala takovej průvan se svým příběhem, jedno oko nezůstalo suchý, spoustě holek si dodala odvahu a chuť bojovat s něčím novým a samotnou by Tě tento neúspěch dostal na kolena 😠 😠 😠 Nevyjde to teď, vyjde to příště - máš chlapa, o kterýho se můžeš opřít a super rodinu, která Tě vždycky podrží - co víc si můžeš přát... 😨 Určitě je to teď jenom těma poplašenýma hormonama 😉 Páč jestli ne, budu muset sednout do auta, jet k vám, zacloumat s Tebou a říct Ti: "neboj, všechno bude dobrý" 😉

safarikovap
24. říj 2011

@agnes88 Ženo - než k těm tatarům do Maďarska, bych radši dřepěla v kanclu a dívala se na ten svůj úžasnej miniaturní vánoční stromeček 😀 Hele - vy jste se nakonec dohodly na ICSI? No super - větší jistota 😉

agnes88
24. říj 2011

@safarikovap no je fakt, že kdo jezdí rači by dřepěl a kdo dřepí rači by jezdil, že 🙂 já jen že mě to v práci tááák nebaví, už se těším až začnu stimulku, klíďo se ráno rozhodnu esi se cejtím jít do práce nebo ne a klíďo si odpočinu. A příští po jdu za štěpánem, pro léky a sama budu překvapená co mi namíchal za koktejl 🙂 páč mi sice vysvětlovat jak se co děje, jako že píchám, pak utz, pak opu....to všechno vím, ale jakej protokol a léky mám to fakt nevím 🙂 ale plně mu věřím a když ne letos tak na jaře určo se zadaří, a na ty šmetrlóny budu chodit s Vámi 🙂

safarikovap
24. říj 2011

@agnes88 Jo aháá, Ty ani nevíš, jaký léky a jaký protokol...No, tak dlouhý protokol to nebude, protože to bys začala píchat už v tomto cyklu. Takže jedině krátký nebo minimálka. Ale když budeš píchat, tak to znamená krátký, protože minimálka je jen s Clostilem a injekce až ke konci na připíchnutí. A je to - vylučovací metodou jsme to daly dohromady 🙂 Ty jseš taky ready, takže to bude taky Menopur nebo Merional...Příští týden uvidíme, jak jsem se trefila 😀
Já budu do RF volat zítra, jestli mám schválené IVF pojišťovnou, tak bych si hned tento týden skákla pro inejkce, kdyby mě mrcha zase překvapila dřív 😠
To víš, že jo - na větrníčky zajdeme - a určitě né samy 😉 😀

agnes88
24. říj 2011

@safarikovap no koukám že už si poloviční doktorka 🙂 já sem to taky tak nějak vydedukovala. A ICSI bude taky, i když sem si myslela že nebude potřeba, ale štěpán mě vyved z omylu, řek že ve mě není problém ale v honzovi jo, chudák malej, když si pomyslím že sem ho nahnala do ty operace.....ale třeba to chce ještě nějakej čas a oni ty spermoníci se z toho dostanou.

agnes88
24. říj 2011

joo a dámy kdyby to náhodou někdo nepostřeh tak za dva měsíce tu jsou vánoce 🙂 😀 😀 😀

dendinka
24. říj 2011

Pěkný večer holky, taky se chystám na návštěvu reprofitu po průzkumu netu a recenzí na brněnské CAR, mohli byste mi doporučit k jakému dr. se mám objednat dle vašich zkušeností, jestli to bude žena nebo muž je mi jedno, dříve jsem preferovala ženy, ale už sem is zvykla i na muže. Případně není tu některá, co má PCO a léčí se tam? Byla bych velmi ráda za veškeré informace, co se tam při této diagnóze dělá za vyšetření a jak se postupuje.

holino
24. říj 2011

@safarikovap
@agnes88
holky děkuji 🙂
@safarikovap
jo jo právě že i já ted nevím kudy kam a ffakt nemám sílu se zvednout a bojovat dál ☹ i na mě nezvykle a i mě samotné z toho není dobře tak nevím co to je že by na mě fungoval i takhle ten clostik ?? ....netuším je toho na mě nějak poslední dobou fat hodně tak ted nějak přežívám ....a dotoho ještě moje narozeniny :p ....nemohla jsem se narodit jindy aspon 🙂 ....no každopádně tam něde v zadu doufám že to přejde a že mě aspon trošku sil vlejou v Olomouci v pondělí 🙂) ..Vidiš to a to je taky jedna z věcí co si furt dokola říkám .....mám báječnou rodinu super chlapa vedle sebe ....tak proč pokoušet osud a chtít něco co mi je třeba odepřeno ...no tak nic no ale třeba ne .....he he zase mám city jak na houpačce a teda musím reagovat na tvůj příspěvek ....povede se píště......jak jako příště ??? ....nám se musí fakt povýst na poprve jako pájovi v tom večerníčku 🙂 ....jnak ten následek fakt nechci vidět 🙂)
holky pokud jsem v takovým dobrým rozmaru páč za deset minut to může bejt zase jina :p jsme jak na nějaký hrosý dráze :p
procentuální jistota uspěchu iui nic moc ja vím ale zase mě tak napadlo že dyby v tom Machač nebo Soušková neviděla aspon nějaký uspěch myslíte že by do toho šly .....myslím že kdyby to bylo nějak ovlviněno nebo nejistý nebo tak něco že by nám třeba nenavrhli rovnou IVF?? .....možná trošku schíza ale ta mě to napadlo no
....jo a holky dneska jsem 7 DC - poslední DEN CO JSEM SI VZALA CLOSTIK a musím říct že mě docela obstojeně pobolívá podbříšek ....je to normální .....??? ......asi se tam roztahují zvětšují fazloky (myslím foliky ale manžel tomu říká fazolky - tak jsem si to propůjčila na chvilku ) .....na pondělí ?? 🙂).... je to možný ?? ....měla jste to taky některá takto ?? já nedokážu psooudit páč jsem to nikdy nezažila a clostik beru prvně
díky 🙂

safarikovap
24. říj 2011

@agnes88 Jojo, já už teď fušuje do všeho... 😀 Taky si myslím, že ICSI bude větší jistota - dobrý, zkusili jste IUI, nevyšlo to, tak proč se trápit dalšíma pokusama, když můžete jít na jistotu 🙂 Hele - Tě uklidním - nám se během 2 měsíců pěkně spermiogram vylepšil (sice ne progresivní pohyb, ale morfologie a hlavně celkový pohyb šly nahoru 😉 ). Chápu, že Ti chlapi to tak těžce nesou - ten můj dáreček je z toho vykolenej ještě teď 🙄 ☹

holino
24. říj 2011

@agnes88 🙂 hele tak já letos vánoce nějak letos no nevím no ☹ uvidime ......ae zase na druhou stranu 🙂 🙂 🙂 .....u nás myslím vánoční dáreček je jen jeden a je zcela jasnej ....tak uvidime jestli ježíšek je a jestli se sliby a přání ...plní obzvlášt o vánocich 🙂)))
MY TOTIŽ ANI NIC JINÝHO LETOS ANi KDY JINDY NECHCEME 🙂))))

safarikovap
24. říj 2011

@holino Ale ne-ne, Katy. S tou rodinou jsem to vůbec tak nemyslela - proč máš pocit, že bys zrovna Ty to mimčo mít neměla a že můžeš být ráda za takovou super rodinku??? Holka, neblázni - v dnešní době může miminko každej...skoro...Ty už máš prvenství v hodně věcech, ale pochybuju, že "nemít prcka" by k nim taky patřila 🙂
Kdyby si v RF nemysleli, že IUI stačí, tak vám rovnou nabídnou IVF. Ale za pokus to stojí - za málo peněz, hodně muziky 😉 K IVF můžete přistoupit vždycky... 😉
Já jsem brala Clostík teď při minimálce, @agnes88 ho teď taky měla - hormony byly v pohodě (u Tebe spíš není Clostilem, ale celkově strachem z toho neznáma, což je naprosto v pořádku), ale to břicho - to teda bylo...Nafouklý, jako kdyby já nevím - občas píchání...takže - je to v pořádku. Ale hlavně Katy - bereš JEN Clostil - tzn. to minimum, co vůbec jde, tak se v pondělí nelekej, že budou třeba jen dva folíky (ale taky jich můžeš mít pět, šest i víc) 😉

safarikovap
24. říj 2011

@holino Hlavně, ať se manža moc nestresuje a odevzdá nejlepší mrskavce 😉

saminka
24. říj 2011

ahojky holcinky 😉

@holino Petra ti to krasne vysvetlila a domluvila ti, tak ti uz urco bude jen lip....my taky byli na IUI a je to pohodicka oproti IVF, vyslo nam to na podruhe ale bohuzel skoncilo to zamklym potratem, jsem si jista ze by vam Stepan IUI nenavrhoval kdyby si myslel ze to u vas nema smysl 😉 jen jak pise Peta, nespolehala bych se na prvni pokus, vetsinou se navrhuji tri pokusy nez se prejde na IVF, Urco ted to vse vic prozivas, Clostik ma i takovy efekt na lidi, hodne depresi atd ale urco se to zlepsi a budes na tom jen lip, ber to sportovne, vsechny tady si tim prochazime a nebo si tim prosly, ja to taky hrozne prozivala po tom potratu ale nezbyva nic jineho nez se zvednout a jit dal a proste bojovat a miminko si vybojovat,opravdu to stoji za to 😵 😵
@safarikovap no myslim, ze @holino budou stacit uplne dva pekne foliky na to IUI, vic jich fakt neni potreba 😉 a at ti to teda rychle utece u tech Madaru a moc te tam neotravujou 😀