Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
1. lis 2011

@safarikovap ano, videla jsem te tam na FB 😉... jo jo.. styzka se mi po letech slaveni Haloweena 😉 je to sranda... deti chdi od bytu k bytu a ty se zenskymi si das nejaky kostymek taktez a rozdavate detem sladkosti a potom si date sami sklenicku 😉

katem
1. lis 2011

@carlik presne tak!!! uz aby to tady bylo.. to je porad nejakeho cekani! kdyz si mala, tak se tesis a cekas na narozeniny a na vanoce a ted se ani na svoje narozeniny netesis 😉 ale je tu zase TOTO 😉

m.o.n.i.k.a
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
safarikovap
1. lis 2011

@holino Jéééžiši, chlapi - Katy, vůbec neber v potaz, co na to říká manža. Za prvé je to chlap, takže to všechno vnímá jinak. Za druhé - sám možná neví, jak se s tím poprat a jak hlavně Tobě pomoct. Holky to téma načnuly už pár stránek zpátky, ale nás to umělko na chvilku taky spíš "rozdělilo" než spojilo. Ale všechno to bylo jen v mé hlavě - byla jsem hnusná, protivná, naštvaná na všechny, kopala jsem kolem sebe a nejvíc to odnášel Honza. Taky z toho byl špatnej, ale tím, že mně to tak šrotovalo, tak i kdyby mně 100x sliboval, že příští pokus vyjde, tak to nemělo význam 😖 Hlavně se nezačni litovat, protože to je to nejhorší, co bys teď mohla udělat. Všechny jsme na tom stejně - Ty sis toho teda musela vybojovat daleko víc, než my všechny ostatní, ale co se týče mimča, tak jsme všechny na stejné lodi 😉 Možná je to i těma blížícíma se Vánocema - člověk začíná být citlivější už teď a tak to vypadá. Počkej, jak si užijete se mnou, až se pár dní před Štědrým dnem dozvím, že 1. IVF neklaplo - to bude tyjátr 😀 To pak pošly manžu ke mně a já mu ukážu, jak vypadá protivná a rozmazlená ženská 😉 Prostě...nemůžeme mít všechno hned... 😔
@katem Nene - Ti říkám - Velikonoce a potom až Vánoce - žádný slavení Haloweenu mně sem netahej 😀 😀 😀 Jak je Ti brouku?
@alex001 Tabulku jsem omrkla a řekla bych, že je to jasné 😵

safarikovap
1. lis 2011

@bambulajda Beru, jak zvládáš ten Menopur - zatím O.K. nebo se mám začít strachovat? 😖

katem
1. lis 2011

@safarikovap jo jo.. rozumim.. tady v cechach je to stejen "mratvvy" na Haloween 😉.. ja se jinak mam fajn.. je mi porad na omdleni rano a po obede tak na zvraceni! ale ten vit. B6 to myslim trosku zlepsil. Hlavne ze me uz nepali zaha!! jedla jsem ty Renese jak na bezicim pasu a ted je to dobre! Take mi kamaradka doporucila Zazvorovy napoj "Ginger Ale" a to je take fajn! Jak se ty pripravujes.. uz jen par dni a zacnes injekcicky 😉 je je je .. to bude chemie 😉

safarikovap
1. lis 2011

@katem Jaj, bývá Ti po ránu špatně? ☹ Tak to je hnus - a ustálas to zatím vždycky nebo už si taky musela objímat mísu? 😕 😅 Jojo, mám to za pár a už se těším - zůstanu doma hned od stimulky až do konce roku. Konečně si ty svátky užiju naplno 🙂 V pátek podej hlášení, kolik bylo jednotek 😉

safarikovap
1. lis 2011

@bambulajda Jo, prosím Tě - a ještě něco - platil se ten Menopur při vyzvednutí nebo se započítal do celkové částky? Mám doplácet cca 2,5tis., tak ať vím, jestli mám s sebou tahat peníze nebo se to vyúčtuje až na konci. Děkuji.

katem
1. lis 2011

@safarikovap no jeste jsem nemusela "nikam volat" 😀 (jit na misu😉) je to pouze takovy stav jako ze by jsi sla, ale nic! dopeledne je to jako stav na omdleni, jako ze nemam energiii a odpoledne se to trosku pretoci, ze mi je na to zvraceni 😉 ale vzdy to ustalim!! ... jeee.. ty budes hezky odpocivat a relaxovat, tesit se na Vanoce a na miminko.. .. to bude super prosinec!!!

bambulajda
1. lis 2011

@safarikovap ahojky, no zatím je to OK, nic nepociťuju - nemám moc chu´t na jídlo, což je fajn 🙂 ...jinak vůbec nic, tak snad to bude pracovat 🙂 ....penízky zatím po mě nikdo nechtěl, to až pak....jen se bojím té závěrečné částky.

lenka27
1. lis 2011

@alex001 tak to je super, měla jsem to podobné

safarikovap
1. lis 2011

@katem Tak to já bych radši právě tu mísu šla objímat, než jen "mít ten stav" ☹ Člověku se pak uleví, ale když má jen pocit a nic s tím nemůže dělat...brouku...snad to bude brzy O.K. Ehmm, není to tak dlouho, co jsme se s @agnes88 dušovaly, že budeme tu mísu rády objímat celých 9 měsíců 😀
@bambulajda Super!!! Tak když to zvládáš Ty, tak já musím taky 🙂 Nebavily jste se s dr. o částce? Mně to Vitoušková spočítala šul nul jako při minimálce - za léky doplatek zhruba 2,5tis., celkově potom kolem 20tis. Tak si s sebou zítra hotovost neberu, přinejhorším mám kreditku - tak ať zbytečně u sebe netahám miliony, když budu léky platit až při celkovém vyúčtování. Hele a sestřička si Tě odvedla do ordinace a tam Ti vysvětlovala jak to ředit? Nejradši bych jen sbalila léky a cupitala zpátky - když už jste mě tady tak pěkně poučily 🙂

lenka27
1. lis 2011

@alex001 tak já měla přes 400 takže jsem se spletla, no to u tebe fakt vypadá na 2 mimuška 😀

katem
1. lis 2011

@safarikovap jo jo.. ja taky bych to radsi "objala" a pote mi bylo zase ok... no tak uvidime, jak dlouho 😉
no a ja si take rikala, cp bych za ty stavy dala a ted je tu mam.. tak s nimi musim zit 😉
Ty se hezky priprav na to pichani.. vypada, ze mas vse jiz pod kontrolou, takze huraaaa!! do boje!

agnes88
1. lis 2011

@safarikovap sestra si tě veme do sesterny, jak ti tam odebírala krev. A tys měla ten merional minule? A kolik? Sem myslela že sis píchala ten orgalu....cosi, nebo to je na vyvolání ovu - něco jako pregnyl?

agnes88
1. lis 2011

jinak jak mi ty krabičky předávala, říkala že to mám na pojištovnu, takže mám nárok na 26 ampulí, ale že je ted nevypíchám všechny, ale určitě s tím budu ještě pokračovat, tak doufám že to nemyslela že s tím budu pokračovat v příštím cyklu, chjo. Mě když machač srovnával léky merional a gonal tak řek že gonal je 10 a merional 8 na stupnici od 1-10, a 10 je the best. Tak snad to není nějaký odpad, já nechci mít tohle ivf jako zkušební. Začínám se klepat, že mě v práci někdo předběhne, bych tu pak musel azustat do konce a zaučovat a to nechcu!!!

lenka27
1. lis 2011

@katem ještě zkus ráno studenou kolu, to také pomáhá

safarikovap
1. lis 2011

@agnes88 Nene, měla jsem 2x Merional (aby bylo víc folíků), pak jsem měla 1x Orgalutran - ten jsem pochopila je na to, aby folíky nepraskly moc brzo a pak jsem měla 1x Pregnyl na vyvolání ovulky. Ten Merional byl jen 1x po dobu dvou dnů - neměla jsem ho hned od začátku. Tak - ten Gonal je sice asi lepší, ale proč by ho do Tebe hned rval, když Ty (kromě lehčího PCO) nic nemáš a jseš v pořádku. Sice jsem ten Merional píchala jen dva dny, ale během těch dvou dnů folíky nádherně vyrostly!!! Takže - určitě to není žádnej šunt.
@katem Beru, těším se jak blázen...však, jen vy tady můžete pochopit, jaký to je 😵

agnes88
1. lis 2011

@katem hele víš co by mě zajímalo, jestli máte už vybraný jméno. Zajímá mě to proto, žes žila dlouho v zahraničí a přemýšlíš že se usadíš v čechách, a pokud je manžel cizinec, tak jestli budete volit jméno české, nebo nějaké cizí. I když u tebe to nebude tak hrozné, jako s českým příjmením. Kamoška má Vanessu Ticháčkovou, to mi příjde dost nahov*** pro další život, ne? 🙂 Jo a ještě znám jednu Jessiku Třískovou. 😀 😀

maminky nahoďte Vaše vybraný jména 😵 😀

bambulajda
1. lis 2011

@safarikovap ...no se říká, že od 20 do 30 tis. ...ono asi taky záleží jestli se bude mrazit nebo ne. ...jinak je to v pohodě, nedá se na tom nic splést. - sestřička ti to ukáže, dá ti balíček a valíš dom. 😉 ...já mám nachystaných 30 tis. to musí stačit, jinak bude trapas 😖 ....na Obi mě stálo IVF 24 tis. minimálka v RF 14 tis. no a teď jsem zvědavá
@agnes88 ...gonal je nejdražší a asi i nejlepší, ale je pravda, že každá paňuška reaguje jinak. Na Obi jsem měla kamošku a ta měla 2x gonal a výsledek nic extra a pak menopur a super úrodička. ...jak kdo, jak na co a taky to mohla být i náhodička 😀

safarikovap
1. lis 2011

@bambulajda Jojo, taky radši počítám s vyšší částkou 😖 Ovšem - 14tis. za minimálku v RF, to je luxusní. Je fakt, že jsme měli PICSI (a jen za to jsem si připlatila 3tis.), ale i tak. A vlastně - i tentokrát jsme se dohodly na PICSI. No brouku, jsem zvědavá, až uvidím tu konečnou cifru. P.S. Jak mrazit nebo ne? Snad sneseme tolik vajíček a tolik se jich oplodní, že bude co k zamražení - s žádnou jinou variantou ani nepočítám 😀

@agnes88 Tak kamoška žila taky dlouhý roky v zahraničí, teď se vrátila a malej se jmenuje Sebastian Prušánský (ve Švýcarsku prý Sebastian obvyklý jméno). Já jdu do Kubíka nebo Adama - pokud se nade mnou pánbůh neslituje a bude to nedej bože holka, jednoznačně Annička 🙂

agnes88
1. lis 2011

@safarikovap jéé, já mám taky favotiry aničku a adama, ale honza chce honzu, tak to bude boj, rači se ani nemodlím, protože by to byl určo kluk a já chci panenku 🙂 a asi bude Hana nebo Iva. Líbí se mi krátký jména. I když mít doma ještě jednu Alžbětku 🙂 malou Bětušku. Můžu Vám říct že sem trpěla na základce ale pak si to začala užívat, tolik variací a tak krásnejch, fakt su za to jméno ráda 🙂
A Sebík je pěkný, fakt záleží jak se člověk jmenuje příjmením, taky jsem chtěla Ondřeje, ale kdyby neuměl ř, a příjmení mám přikrylová, to by byl chudák 🙂

bublenudle
1. lis 2011

@safarikovap Ahoooooooj zlato,ja se vracim az ve ctvrtek,nedostanu se na net tak si vas vsechny doctu doma...kdy jdes na dalsi pokus????

bublenudle
1. lis 2011

Ahoooj holky moje 🙂
vsechny vas moc zdravim,jsem na sluzebce jeste a namam moc pristup na net.,..tak si vas musim vsechny docist jak dofrcim....mejte se pekne 🙂

carlik
1. lis 2011

@katem teda ty máš fakt přesný stavy jako já na začátku těhu (no nejen na začátku) 🙂 akorát na to zvracení mi bylo tak co 2 hodiny a vždycky se to usálilo v krku s rukou před pusou 😒 A ráno jsem si teda vůbec nemohla čistit zuby ☹ Možná na zklidnění žaludka by byl dobrý i zázvorový čaj, pila jsem ho ráno, ale až tak moc nezabíral.
@safarikovap ty prašule můžeš určo nechat doma, oni tě vždycky zkásnou až po ET 🙂 A to si piš, že teď sneseš celý plato vajec 😉

safarikovap
1. lis 2011

@bublenudle 😨 😨 Aaaaaaž ve čtvrtek? 😢 😢 😢 Tak já tady na Tebe počkám 😎 Čekám na MS - zhruba za 13 dní, takže cca zároveň s Tebou 😉
@carlik No jo - není plato jako plato. Jsou i ty menší platíčka na vajíčka (na 10ks) - takový plato nechci 😀 O.K., penízky nechávám doma - díkec brouku 😉
@agnes88 Já bych taky chtěla Honzíka - ale velkej Honza, malej Honza - to je blbý. Adama a Annička se mně líbí ze všeho nejvíc 🙂 Ale je fakt, že Bětuška je taky pakná - samozřejmě, že děcka ve školce a ve škole to neocení (ale to asi žádný jméno - na každý se najde nějaká narážka), ale v dospělosti...a jak Ti říká manža???

carlik
1. lis 2011

@safarikovap broučku tomáš pravdu s těma platama, ale je lepší platíčko 10 krásných zralých vajec než 30
nakřáplejch 😒
A my máme taky v rodině velkýho a malýho Honzu a další spousta kámošek má Honzíky....takže já jsem ráda, že budu mít holčičku a dám jí vytoužený jméno Kristýnka 🙂

agnes88
1. lis 2011

@safarikovap říká mi Bety, otec mi říká Alžbět, v práci Bětu, Betyš, juu a šéfi mi říkaj Alžběto a to zní taky pěkně, jo a aničku sem zavrhla protože by na ni děcky volali ano, Ano? Ano. 🙂Nebo ne 🙂 víš jako že by si z ní dělali prdel že je souhlas 🙂. Právě s tím malej a velkej Honza mám taky problém, u nás by byl starej a mladej. No ale jelikož je Honza už asi osmej v rodině....počítám s psychickým nátlakem, až budu na hekárně tak to bude podle mě 🙂

agnes88
1. lis 2011

@carlik Kristýnka je krásný

carlik
1. lis 2011

@agnes88 jj a není jich teď tolik 🙂 No mám to jméno už vymyšlený 20 let 😉