Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

11112
10. lis 2011

Hezký večer holky dlouho jsem tu nebyla,naposledy jste mě uklidnovaly,že i z jednoho embryjka budou dvě čárky tak štástná hlásím,že jsou tam dálnice už dva dny za sebou.Moc vám děkuju,že jsste do mě hustily naděje 😉

evulatko
10. lis 2011

@11112, to je bomba, moc gratuluji🙂

11112
10. lis 2011

@evulatko Děkuju je to krásnej pocit,ještě když jsem tomu opravdu nevěřila 🙂

lentilkal
10. lis 2011

@11112 tak velka gratulace a jen tak dal
jani to je krasny pocet a urcite budou mrazacci neboj

11112
10. lis 2011

🙂 @lentilkal Mod děkuju vidím,že máš taky termín v červenci jako to počítám myslím,že budu mít termín na konci července taky,poud bude vše jak má.

evulatko
10. lis 2011

@11112, o to je to lepsi, kdyz jsi tomu neverila, vid🙂

11112
10. lis 2011

@evulatko To máš pravdu koukala jsem na test jak blázen. 🙂

saminka
10. lis 2011

ahojiky holky,moc dekuji za vsechny gratulace a pozdravy 😉 vyuzivam chvilky kdy manzel vzal starsi dcerku k sousedum 😉

@jana321969
@bambulajda holky moc gratuluji k super urodickam, to je bezva cislo a urco budete mit krasna embryjka miminka na transfer, drzim palce a tesim se na nove zpravicky...

@veera2 moc gratuluji k srdicku, opatruj pekne mimiska 🙂

@katem kde pak ses ze se moc neozyvas??? jak je tehulinko?

@safarikovap taky ti to krasne utika a za chvili zacnes, jen tak dale!!!! jinak mala ma ocicka uplne stejna jak Mia kdyz se narodila, maji fakt hodne spolecneho, jsou takova sikma ale casem jak je starsi tak se krasne zvetsi a zkulati 😉

dari se nam dobre, mala je moc zlatounka, je to fakt pohoda ji kojit, s Miuskou jsem mela dost problemy, porad mi usinala pri krmeni jak byla malinka tak ted si to o to vic uzivam, mala taha o sto sest 😀 nikdy bych neverila ze se dokazu tak rychle zamilovat i do druheho ditete ale je to tak, uplne prirozena reakce, strasne jsem rada, ze je to prave holcicka a zdrava!!!! tak holky opravdu bojujte, my uz mame dobojovano 😎 tady jedna fotka z dneska, je hrozne zvedava a ocicka otvira celkem casto

safarikovap
10. lis 2011

@saminka Malá je překrásná, Deni 😵 A s těma očičkama nééééééé - takhle působí hodně exoticky...jen ať jí zůstanou jen čárečky 🙂
@11112 Tak to je pecka - obrovská gratulace 😵

saminka
10. lis 2011

@safarikovap no ale my moc exoticky nepusobime ...hahahaha 😀 😀 😀 a moc diky 😵 😵 😵

aidule
10. lis 2011

@11112 Veliká gratulace a přání, ať je vše i nadále v pořádku s tebou i miminkem 🙂 😉 !!! To budou ale nádherné Vánoce, že jo????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😵

jana321969
11. lis 2011

Dobré ránko kamarádky 🙂 🙂

jana321969
11. lis 2011

@11112 moc moc gratuluji 🙂

carlik
11. lis 2011

@saminka jé malá princezna vůbec nevypadá jak čerstvý miminko, už jak kdyby měla aspoň měsíc 😉 A taky doufám, že u nás půjde všechno tak hladce s kojením atd...

lenka27
11. lis 2011

Tak dnes je tomu přesně rok co jsem našla na testu 9.den po ET dvě čárky (jako dálnice 🙂) a pak nastalo nejkrásnější období i když samozřejmě také plné strachu i obav, ale ty endorfiny štěstí byly mnohem větší 🙂 ten rok utekl jako voda a já děkuji za každý den s naším miláčkem. Takže všem tady přeji to samé a hlavně ženský v Roprofitu dělají mooooooooooc hodný děti 😀 takže hurá do toho a půl je hotovo jak se říká

katem
11. lis 2011

@saminka Deni, ta mala je absolutne uzasna... moc a moc ji to slusi. Je moc hezka na te cervene decce 😉
Ja mam nejak moc prace a tak vubec nic nestiham! rada bych zacala trosku vice relaxovat, ale nejak mi to zatim moc nejde.... tak Vas tu vsechny trsoku zanedbavam!!! a moc se omlouvam...
HODNE A HODNE STESTI!!!

safarikovap
11. lis 2011

@katem 😠 😠 😠 To se mně ale vůůůůbec nelíbí 🙄

katem
11. lis 2011

@11112 tak moc blahopreji!! to je nadherny zacatek!! jen tak dal!!

katem
11. lis 2011

@safarikovap vid, me se to take nelibi 😢... ale snazim se... spis po te celodenni praci jiz nemam cas Vam tu neco sdelit co a jak a radsi si jdu lehnout k televizi 😉.. dnes se chystam delat jen do 3pm a potom budu delat nejakou buchtu - strudl 😉 a o vikendu jedeme k me kamaradce a tak se uplne odrelaxuji a zmenim prostredi... jeste to nevi a ja nevim jestli ji to mam rici, vzhledem k tomu, ze spolu vzdy vypijeme lahev sampanskeho, tak to bude celkem viditelne 😀 😀 😀 - no nevim co rici?
Ja ty jsi na tom.. polovina listopadu uz tu skoro je, vse je schvaleno a tak uz zacnes??? 😉

katem
11. lis 2011

Jaky je nazor Vas vsech holcicek... rici to kamaradce, nebo ne?? - OTAZKA pro vsechny 😎

jana321969
11. lis 2011

no já jestli to vyjde tak to řeknu jen tej mojí nej nej co to prožívá semnou od 1 dne přirozeného snažení až do dnešního dne po umělým a doma to řeknu co jak zda to vyšlo, ale ostatním kamarádkám atd... v okoli se mě to říkát nechce, až po 3 měsíci bych chtěla.

lenka27
11. lis 2011

@katem nechala bych to vyplynout ze situace a rozhodla se až podle toho. Uvidíš buď to půjde úplně samo nebo ne. a nebo to kamarádka stejně pozná, já to třeba dost často na holkách poznám 😀

katem
11. lis 2011

@jana321969 DIKY.... ja take mam jenom jednu kamaradku, co to se mnou proziva tech 5roku a ktera me vlastne pred 5roky do toho vseho nakopala, ze pry kdyz mi to uz tak dlouho nejde, tak at to zkusim jinak 😉
no potom jeste manzel 😉 a obcas to rikam mamci, podle toho jaka je intuice 😉
@lenka ja take hodne spoleham, co ta situace udela 😉, jenze obcas je dobre miti "back-up" plan 😉 a tak opravdu nevim, co a jak! Ty uz jsi super, ze poznas, jestli je nekdo V a nebo ne 😉 to je hezke!

lenka27
11. lis 2011

@katem no myslím, že bude stačit, že si nedáš šampíčko 🙂 🙂 no jinak záložní plán je výborný film a s tématem tobě blízkým 😀 pokud to není úplně nej kamarádka tak bych to zatím neřílkala

lenka27
11. lis 2011

tak já se s vámi pro dnes loučím, můj smíšek se budí tak valím kojit to naše zlatíčko

jana321969
11. lis 2011

ahojte takže dneska 3 vajíčka - 4 buněčná, 3- vajíčka 2 buněčná, zítra zase volat a daly me i transfer na 14.11.2011 v 12*30 hod zas moje dr. Kuřecová, prý i ty dvoubuněčná jsou tak jak by dneska prý měli byt mě řekly tak nevím u těch dvoubuněčných.

jana321969
11. lis 2011

@katem jako pokud kamoška je v pohodě a vše ví mrzelo by ji, že to nevím, ja tej jedné taky se mam hlasit skoro kazdý den, a prožívá to semnou. Takže ty bojuješ V RF 5 let??

jana321969
11. lis 2011

holky a zítra by ty dvoubuněčné měly podle tabulek skočit na 8 bunečné ne ale to asi těžko takže kdyz z dvojky budou zitra teprv 4 bunečné už to není dobré??

bambulajda
11. lis 2011

ahojky, takže podávám hlášení z 11 vajuch bylo 9 zralých a oplodnilo se jen 7. 😔 ....takže máme 7 bojovníčků - doufám, že vydrží 😀

jana321969
11. lis 2011

@bambulajda tak gratuluji jsme na tom skoro stejně 🙂 ale kdyz je 9 zralých tak proč se oplodnilo jen 7 jakoze ty 2 nebyly nejak o.k. nebo je ONI blbe oplodnily??? MELA JSI TAKY METODU icsi?- pcsi?