Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katem
23. lis 2011

@meggar no tak hodne stesti na tom velkem UTZ.. to bude OK.. neboj se.. jses uz skoro tam!! tak to zvaldnes ted tech par metru 😉

katem
23. lis 2011

@carlik no jo.. Dali 😉 😀 .. no asi si necham rici co to bude.. nevim co muj manzel na to, budu to muset s nim probrat 😉 no k Doubkovi jsu ten pristi tyden a to se domluvime, jake testy budu chtit a ktere chce udelat on 😉
No jinak s temi prackami jsme na tom stejn... ja si zase necham rust spinave pradlo tentokrat.. rikala jsem si, ze to prohodim... bud ciste a cekat na zehleni a nebo spinave a rikat si, ze jeste nemusim zehlit 😀 no ty jsi teda pekna ponocovatelka!! chtelo by to nejakeho "frtana" aby jsi se prospala!!
Jinak vse ok, doufam 😉

katem
23. lis 2011

@olousek35 tak to jsi v uplne pohode.. zase takhle se nestresovat to je take hezke... no a kdiz budes v klidu, tak i mimco bude fajn!! 20.12. to bude skoro jezisek 😉

katem
23. lis 2011

@meggar no tak uvidime, jak se natoci.. mojemu brachovi rekli, nejak kolem 12tt, ze bude mit kluka a par tydnu na to rekli, ze bude mit holcicku... ze bud tedy je to holka s velkym klitorisem, nebo kluk s malym 😀 😀 😀 .. tak budou mit HOLCICKU!!

safarikovap
23. lis 2011

@jana321969
@bambulajda
@carlik
@alex001
Jasná věc, ženy - v téhle diskuzi není prostor na nějakou pesimistickou náladu, takže - zaplať pánbůh, že jich je aspoň 5 🙂 Thank jou všem a já si jdu sbalit tašku zítra do Maďároš 😀 😠 Opatrujte se mně tady všechny, hlavně teda @bambulajda, páč ta se teď musí šetřit ještě o krapet víc.
@jana321969 Jaňule, vydrž, netestuj - na zklamání je času vždycky dost. Pokud tam ty // mají být, tak se nikam neztratí, neboj 😉 Držím palečky!!!
@katem Bud muset mrknout, jak Doubek vypadá...ještě tam všechny fešáky neznám 😕 😀

safarikovap
23. lis 2011

@jana321969 Jani, žádný další UTZ už nemám. Jen dneska 7DC a pak až 12DC odběr (každopádně - ode dneška až do soboty jsem vyfasovala Orgalutran - aby folíky nepraskly moc brzo - to bude pááááálka 😠 ).

saminka
23. lis 2011

ahojky holcinky

@bambulajda - obrovska tichounka zatim gratulka, ja vzdy rikam ze je to moc dobre znameni kdyz dve carky vykouknou tak pekne brzy, asi nejspis proto ze jsem taky rada testovala o dost driv 😉 drzim palecky at to pekne sili a mas krasne dalnice.

@safarikovap - 5 je krasne cislo, urco jeste par vykoukne, jde prevazne o kvalitu a ne kvantitu 😉 toho orgalutronu mas tedy dost, zvlastni ze uz tak brzy ho beres, ja zacala az 10.den s orgalutronem..

@katem - porad se z tebe raduji a tvych dvojcatek, gratuluji k dalsi uspesne kontrole

@olousek35 jak pise Carlik tak magnezium se ma brat max do toho 32.tydny se me zda, ja to nevedela a prestala snad az nekdy po 34.a fakt si myslim, ze me to zpomalilo porod, i kdyz jiste to nevim, porad jsem se k tomu nedostala vam to popsat i kdyz vim ze i ty planujes rodit cisarem takze v tom pripade si myslim ze to vubec neva jak dlouho ho budes brat, hlavne kdyz se ti ulevi...

@jana321969 ses sikula ze tak pekne odolavas, urco to bude stat za to!!!!

@agnes - drzim palecky na stimulku at mas hodne vajuch!!!

meggar
23. lis 2011

@olousek35 Může se max 8 tbl denně, já beru 6.

jana321969
23. lis 2011

@safarikovap ty jo ja ho pichala jen 2x ten oltrag...

bellka
23. lis 2011

krásný večééér 🙂 🙂 🙂
@bambulajda tichounkááá, ale o to srdečnějšííí gratulacééé 😵 😵 😵
@safarikovap tfuj tfuj tfuj, hlavně a´t je tam ten pravý bojovníček a klidně stačí jeden, myslíme na Tebe, zlatííí 🙂
@olousek35 @meggar @carlik už začněte stříhat metr, těhulinky 😉
@katem opatruj ty svoje dva drobečky 🙂
Zdravíme vás všechny moc a moc a moc 😵 😵 😵

bublenudle
23. lis 2011

Ahoooj holky moje 🙂
tak vas vsechny zdravim,a vsem drzim vse co mam...ja jsem jeste furt pracovne mimo cr,prodlouzila jsem si to a ted uz budu az do Vanoc asi doma...tak jsem rada...Marcel mi posilal zadost na pojistovnu,ohledne klasiky..mam jeste jeden pokus na pojistovnu,ten posledni v Repromede byl bez ET..tak doufam,ze bude vse ok a v pulce ledna se zacina dalsi boj.. 🙂 a doufam,ze posledni 😉 v nedeli budu doma,tak si vas vsechny doctu,jelikoz ted nestiham,hahahaha...tady snad nikdo nepracuje 😀 a jen pismenkujete na konikovi hahahah..mejte se kraasne,a paa v nedeli 😵

jana321969
24. lis 2011

@safarikovap ahoj ted me volala bývala kolegyně z práce, že ji naše dr. řekla, že je taky probléím nejspíš u chlapa ale cpala jí UNICU A REPROMEDU - ze v Repromedě proplácí nebo jak to říkala i pojišťovny nějaké jiné výkony, no ja jsem v RF spokojená a věřím, že tam budu brzo těhotná jak ostatní holčiny z tama. 🙂

carlik
24. lis 2011

@bellka no jo metr, mám dřevěný, ale krátí se to šíleně....za měsíc Štědrý den a pak hned nový rok a jdeme na to 🙂
@jana321969 on každej gyndař má svoje oblíbený CARy kam posílá svý pacientky, takže se může klidně rozhodnout i jinak na rady dalších spokojených pacientek v RF
@safarikovap to těch Orgolušů máš dost, já píchala jenom jednou 🙂 Cena necena, hlavně, že nepopraskaj!
@katem s tím frťanem nevím,nevím....piju těhu čaj před spaním, tak to usnu, ale jsem vzhůru ve 12, pak ve 2, a tak to jde dál až do rána ☹ Hele, my jsme asi byly v minulým životě dvojčata 🙂 Taky to tak dělám s tím praním a žehlením....Dneska musím ten zbytek dožehlit a pak se ani nehnu.
Tak pěkný den kočeny!

carlik
24. lis 2011

@jana321969 a co testík ještě nemáš odvahu?

jana321969
24. lis 2011

@carlik ahoj ahoj další taká mě chce zlákat jsem zvěda a nervozní sem ale mám strach, a jak říkala savarikovp - pokud tam ty // mají být tak o vikendu tak ty // budou, 😨

carlik
24. lis 2011

@jana321969 né, jen jsme tady všechny napnutý jak kšandy 🙂 Já si to přesně pamatuju, jak jsem se nechtěla ani na ten proužek v ruce kouknout....tak do víkendu to nějak vydržíme s tebou 😉

jana321969
24. lis 2011

@carlik no taky se na to nechci kouknout tu druhou carku si tam dokreslím 🙂, no jako sama jsem napnutá ale nevim nevim no holky, pokud se v sobotu odmlčím je to jasné a břečím dopeřin.

lentilkal
24. lis 2011

Ahoj holky,tak u nas vse pri starem zatim tak snad je to dobre.
Jen jsem chtela napsat k tomu NTscreeningu kamaradka me odrazuje od toho abych si ho nechala delat v reprofitu ze ji pripadlo ze to Doubek nejak odflinknul ani fotku prej nedostala pak ji rekl ze je vse ok a za 14 dni ji prej volali ze na ni zapomneli ze to vyslo spatne a ze musi na plodovku no nastesti uz bude rodit za chvilku a je vse ok.Takze za me ja asi zustanu verna prenatalu tam vemou krev udelaj ult a vysledky jsou jeste ten den odpoledne kdyz teda neni zrovna patek.Tot jen aby jste vedeli jak to kde chodi a jeste to delaj v Heliosu ale vysledky jsou taky do par dnu az

fidac
24. lis 2011

@lentilkal jsme ani nevěděli, že NT+ dělají i v Repráči...my jsme byli v Prenatalu a byli jsme spokojení, jenom jsme přijeli domů a už mi volali i výsledky...jinak NT+ dělají i v Bohunicích - je to sice o nějaké 300-400 levnější, ale známá čekala na výsledky 14 dní, takže si myslím, že je lepší si připlatit a vědět výsledky hned než se 14 dní nervovat.... 😒

lentilkal
24. lis 2011

@fidac no ja vim tady o tech trech ale vsude se ceka krome toho prenatalu akorat az tam pujdu tak jedine k Vlasinovi minule jsem byla u nejake dr.a jsem z toho poznamenana az do dnes jak s takovym chovanim muze neco takoveho delat

fidac
24. lis 2011

@lentilkal já jsem byla poprvníu MUDr. Drábkové - byla jsem spokojená, podruhé u jednoho doktora, ale ten nedělá screening, taky v poho, a ve 20 tt u doktorky Pavkové a to byla taková rychlost, že jsem sama hleděla a nedozvěděla se vůbec nic...

lentilkal
24. lis 2011

@no nejsem si jista ale ja mela zlou skusenost s tou Drabkovou je to takova starsi dr ne

fidac
24. lis 2011

@lentilkal jo jo blondýna...

lenka27
24. lis 2011

@lentilkal no já taky byla na Veveří, protože jsem velmi nedočkavá a stresuji tak jsem chtěla vědět výsledek hned a hlavně jsem dbala na dobrou pověst tohoto zařízení, tím samozřejmě nehaním něco jiného, ale nevýhoda Prenatalu je, že se musíte zavčas objednat

lenka27
24. lis 2011

@lentilkal no já na tom prvním taky byla myslím u Drábkové teď si nejsem jistá, byla jsem u jedné nepříjemné, ale měla pro mě dobré zprávy tak jsem to neřešila. Pokud chceš doktora Vlašína musíš to při objednání říct, ale ještě to neznamená, že tě vezme, u mě byl zrovna nemocný tak mi objednání k němu bylo na nic

1miska
24. lis 2011

ahojte, možná toho měl Doubek zrovna moc, nechci ho omlouvat, ale jako doktor na UZ je výborný, výbroný porodník, vyborný "zvukar" a vetsinou jsou z nej zeny nadšené 🙂. V bohunicích si můžete UZ taky nechat udělat, je tam fakt o něco levnější a as. Gerychová nebo as. Hruban jsou super, ale někdy odbíhají k porodům, nebo se protáhne plánovaná operace a tři hodiny čekání nejsou vyjímkou :( Od nás z Bohunic z gyn - por kliniky hodně holek, co otěhotnělo přešlo k Doubkovi, protože ho znají a ví jak pracuje a já bych se mu taky klidně svěřila do péče 🙂

myska000
24. lis 2011

Ahoj holky, jsem tu nová a potřebovala bych se zeptat na Reprofit v Brně. Jezdíme sice do Reprofitu v Olomouci, ale na IVF jsme byli v Brně. Máme po 1. IVF, teda skoro máme. V narkoze mi odebrali 6vajíček, oplodnili 5, 4 se nezačaly vubec vyvíjet a 1 ano, ale pomalu, něco tam nebylo ok. Využili jsme ICSI, tak je mi divné kde byl problém. máte některá takovouto zkušenost, že by se embrijka nevyvíjela ani ve zkumavce? Doktorka nám jen 15 minut opakovala, že si nedokáže představit, proč se to nepovedlo. Máme být oba dva zdraví. Taky ta dr. nebyla nic moc (bohužel si nevzpomínám na jméno, ale byla mladá moderní střih mikádo z jedné strany a vystříhané vlasy na druhé 🙂 ). Který z dokrotů je tam super? Taky jsem docela dost rozdýchávala to, že ráno mi oznámili, že jezdit nemusíme (embryjko se nevivíjelo jak má) a odpo už mi přišla faktura. Docela mě to zarazilo, když si vezu fakt, že psychicky jsme vše dost špatně nesli, že opět na vánoce budeme pouze sami. Budu rada za jakékoliv info. a taky se chci zeptat zda některá nemá mail na dr. Macháče. Díky.

11112
24. lis 2011

@jana321969 Ahojky tak vidím,že nejsem jediná která si myslí,že by jsi mohla testnout,ale úplně chápu tvůj strach.Já ne něj zase koukala a říkala si že si ho tam snad vymodlím,pokud se neukáže.Jak se objevil první proužek měla jsem srdce,až v krku,říkala jsem si to je konec druhý tam není a najednou jsem viděla,že se klube. 🙂 Držím palečky at to udělá zítra nebo správně až v pondělé.V pondělí na Tebe budu myslet já jdu k Machačovi na UTZ tak doufám,že i já budu mít dobrou zprávu,že tam je váček. 🙂

1miska
24. lis 2011

@myska000 to byla asi doktorka Kuřecová - taky ji nemám ráda, vždycky když se objednávám, tak píšu nebo říkám prosím ne k doktorce Kuřecové 🙂 jinak si myslim jsou tam fajn všichni. Machace nevim, ale vzdycky kdyz pisu na info@reprofit.cz tak mi odpovida on

evulatko
24. lis 2011

@myska000, machac@reprofit.cz 🙂