Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sune
5. pro 2011

@olousek35 tak ještě znovu gratuluji a drž se nebo spíš držte se! A co Gabikri, jak se má, myslím , že jste spolu dost komunikovaly. No já doufám, že mi 7.pokus už vyjde,naděje umírá poslední,že 😉 . Můžu se zeptat, vím, že jsi taky dost bojovala, jak se zadařilo 🙂 po klasickém IVF? jéé, koukám, že tu mám víc těhulek termín únor, tak se opatrujte všechny a čekatelkám přeji II 🙂

alex001
5. pro 2011

Ahoj holky tak se musím přiznat ze uz je mi týden dost soufl. Tak ani nemám náladu na konika.

alex001
5. pro 2011

@safarikovap dávej na sebe pozor odpocivej a za 13 dnu se těšíme na dobre zprávy s // 🙂.

alex001
5. pro 2011

@katem prdolky jsou bozi 🙂 jen tak dal kdy mate další kontrolu?

alex001
5. pro 2011

Carlik, meggar, olousek35 - holky vám uz se to blíží to je parada tak at je vse jak ma byt 🙂.

veera2
5. pro 2011

@safarikovap Držím palečky! A neboj, taky jsem byla po Et nastydlá a vidíš, mimísek se drží🙂 Aspoň tvoje tělo nebude bojovat prti embryjkům,ale jen proti chřipce.

veera2
5. pro 2011

@sune Ahoj, taky jsem dřív užívala chlorelu a můžu jen doporučit! Tak ať se zadaří!!!

carlik
6. pro 2011

@alex001 jo, jo, krátí se nám to.....tak snad to dotáhneme všechny do úspěšného konce 🙂
Teď jsem se dočetla, že Lucka Vondráčková nás nějak předběhla se synáčkem....
@katem hojky, jak se vede? Co nevolnosti, pořád? Já bojuju s tou nespavostí,ale je to marný ☹ Snad to moje tělo vydrží, když si neřekne o příděl přes den, tak asi to vydržím...kocour to hravě zvládá i za mě naspat 🙂

katem
6. pro 2011

@saminka tak to jsi tedy sikovna, ze uz i obchod zvladas!! no a hodne uspechu s pecenim.. ja letos, jako uz hodne roku nic nebudu pect... 😉 moje kamaradka dela v cukrarne a tak jsem si u ni objednala 2kg cukrovi. Je to nase dobra znama a vim, ze to bude jako kdyby to bylo od jeji nebo moji maminky, coz mi uplne staci!
Mozna s mymi spunty budu pect, aby vedeli o te tradici atd 😉

katem
6. pro 2011

@carlik tak to jsem moc rada, ze vse je ok s tebou.. a uz si uzivas materske! to ot leti... za chvili a uz tu bude dalsi spunt!! - uplna parada! Tak si krasne uzive tech svatku Vanocnich.. ja vubec nic nestiham a tak mi to jeste moc nedochazi a hlavne, kdyz neni snih, tak je to takeve jine!
no zatim me ty moje mimca honi na zachod v noci!! - uz jsem premyslela, ze bych si dala nejakeho "bazanta" k poteli 😀

katem
6. pro 2011

@alex001 diky, prdolky jsou krasne, hlavne se porad melou! na te kamere vubec nechteli se prestat tocit!! na dalsi kontrolu jdu 13. - coz je jiz za tyden!! - je je je...

holino
6. pro 2011

Ahoj holkyyyy tak je to tadyyyyyyyyk 🙂)
ve čtvrtek tradá do Brna 🙂 ...jště nevím v kolik ale právě jsem poslal potvrzující email že teda ve čtvrteeeeek 🙂)) .....zázraky se asi vážně dějííí

olousek35
6. pro 2011

@holino tak vidíš. Hlavně v klidu, nezmatit, nestresovat. Držím palečky. 😉

katem
6. pro 2011

@carlik cauky.. no nevolnosti jsou porad.. nekdy je to horsi a nekdy lepsi... mam porad taky hlad.. a kdyz se najim, tak si myslim, ze se to zlepsi 😉 - ale ono Neeeee 😉
Jak ty? kocour ti hezky naspava... a ty jsi vzhuru! 😉 nedal ti Dr. aspon nejaka homeopatika, aby aspon trosku jsi si odpocla a prospala?

katem
6. pro 2011

@safarikovap Takkk se drz ty jedna zenska!!!! drzim ti moc a moc palecky 😉 to bude SUPER.. aspon se sousredis na neco jineho nez na mimca a bude to fajn!
Ty to zvladnes.. to bude nadherny darecek k VANOCUM 😉 - ten nejkrasnejsi!!

carlik
6. pro 2011

@katem s tím bažantem pod postel jsi mě pobavila 😀 taky jsem o něčem uvažovala, ale radši se 3x v noci projdu, to ležení je fakt za trest ☹ neboj, poznáš o čem mluvím... jé a dneska budu od večera do rána čůrat do zavařovačky 😒 jdu ráno na krev na cukr. S těma homeopatikama na nespaní nevím, jestli by zabraly. Piju čaj, kde je i meduňka,pak si dám teplý mlíko a výsledek 0.

lenka27
6. pro 2011

@carlik tak to je blbý s tím nespaním, to budeš aspň nachystaná na potom 😀 no to já s tím neměla problémy, to já poslední noc před porodem dokonce zaspala i poslíčky 😉 to jsem dokonce spala celou noc bez přestávky na záchod, asi mě to někdo zařídil abych si pořádně odpočla no ale pak už mi v porodnici spát vůbec nešlo a když už by to šlo tak Adámek mě nenechal 🙂

carlik
6. pro 2011

@lenka27 to fakt závidím, já bych se počůrala do lůžka, kdybych nevstala ☹ taky si říkám, že už se chystám "na kojení". V porodnici nebudu spát už vůbec, tak si vážím aspoň těch pár hodin teď.

bublenudle
6. pro 2011

Ahoooooj holky moje 🙂
takže IVF domluveno na leden....22.12 si jdu pro léky a hormony....jelikož 27.12 frčim opět na služebku....a to na 11 dni,takže kdyby MS došla dřiv,tak at mám vše u sebe....se nemužu zase dočkat 😀 tentokrat jsem dopředu vše domluvila a od začatku OPU až do testiku budu pěkně doma 😵 😵 😵 😵 at už to je 🙂

lenka27
6. pro 2011

@carlik co ty víš třeba to tam dospíš já jsem měla na spaní dost prostoru maličkej býval spavý. Ale mě to vůbec nešlo. Já taky chodila pravidelně v noci na záchod. Ale tu poslední noc jsem nešla doteď to nechápu spala jsem jak dřevo a ráno hned jak jsem se vzbudila mi praskla voda no sranda teď když na to vzpomínám

neka12
6. pro 2011

Ahoj holky, prosím o radu, než jste podstoupily IUI byly jste a vyšetření průchodnosti vejcovodů ?
Moc děkuji.

lentilkal
6. pro 2011

Ahoj holky jen v rychlosti hlasim ze vcera na ko vse ok,akorat teda dr.Doubek na me vubec nezapusobil tak jdu ke svymu a tam me objednali na tento patek tak uvidim mimiska znova.Jinak me je spatne cim dal vic tak nemam silu ani docist tak doufam ze tu jsou jen same dobre zpravicky

1miska
7. pro 2011

Tak jsem včera byla na UZ 12 DC - a paráda 🙂 levý vaječník 4 folikuly od 18 do 22 mm a pravy vaječník 3 folikuly od 19 do 23 mm - tim padem je rozhodnuto, jestli nevyjde IUI půjdeme do minimálky, na clostik tělo reaguje dobře

sune
7. pro 2011

@neka12 ahoj, já třeba nebyla, šla jsem po IUI na laparku,měla jsem i jiné problémy,tak proto do mě koukli a po nějakém čase a x neúspěchů znovu laparka a nedávno mi dělali vyšetření průchodnosti, zda to zůstalo ok či ne. Byla jsem na tom v RF, doporučili mi dobrého dr., který má s tím zkušenosti. Tak jsem trochu pomohla 😉

sune
7. pro 2011

@veera2 ahoj, díky 😉 Musím teda uznat, že mi je lépe celkově a i když toho moc nenaspím, nejsem unavená,což jsem dřív byla neskutečně pořád 😀. Přeji hodně zdraví a hodného mimíska 😉

sune
7. pro 2011

@neka12 mělo tam být, snad jsem ti trochu pomohla aspon. Dělám víc věcí najednou a pak to tak vypadá 😉
Přeji všem hodně úspěchů a mějte se moc krásně a adventně 😉

veera2
7. pro 2011

Ahoj všem. Hlásím, že u nás ve středních Čechách je první sníh 🙂
@katem Chození v noci na záchod, to je taky moje. Naštěstí to mám zatim jen 1x za noc. Ty už jdeš zase na utz? Já jdu taky 15. a už se moc těšim,ale zároveň mám i strach aby mimísek byl v pořádku. Bude mi dělat měření-
@holino Tak zítra hooodně štěstí!
@bublenudle Správně, s novým rokem, do nového boje! Mně to vyšlo taky až na 6. pokus, takže neboj, jednou to musí přijít! Dobře děláš, že budeš doma.
@neka12 Průchodnost vejcovodů jsem v RF podstoupila, ne laparoskopicky, ale novou metodou hydroskopie. Zkus se tam na to zeptat. Neni ani nějak bolestivý a dělá to šikovný Dr.
@1miska Krásná snůška🙂 Tak pozor, aby jsi z IUI neměla rovnou dvojčátka, nebo i trojčata 😀

Holky, já stále špiním. Už jsem si myslela, že to přestává,ale zas se to objevilo. Snažim se to už nějak neřešit a brát tak, že to jako k mému těhu patří. Taky jsem nastydlá a hodně zahleněná. Nemáte nějaký typ na odhlenění v těhu?

carlik
7. pro 2011

@bublenudle tak dobře děláš a schvaluju, pěkně si to v novým roce s mimiškama užijete doma, žádný cestování po služebkách atd.....určo to teď vyjde!
@veera2 podle ostatních kamarádech soudím, že když jsou ze začátku nějaký problémy (špinění atd), tak to vždycjy dobře dopadne! Na nastydnutí nic neporadím, teplo, čajík, já teda někdy si napařovala obličej ve slené vodě, no zkus.
Jinak jsem teď volala na cukr z ranní krve a mám ho opět v normě, takže za 14 dní Ko, hurá. A jinak jsem táák unavená, všechno mě bolí, tlačí...no jsem zvědavá, jak to ještě měsíc vydržím...

olousek35
7. pro 2011

Ahojda holky, dnes je zase divnejj den. Od rána se motám a ted jsem si změřila tlak a mám 183/59 a tep nad 100. Pěkně rozhozený. Snat to nevyvolá nějaké komplikace.
Jinak v Brně chvilku poletoval sníh, vypadalo to moc pěkně.

neka12
7. pro 2011

@veera2 Dííky, chodím taky do Reprofitu a mám za sebou první IUI, ale průchodnost vejcovodů mě ještě nedělaly .... jen jsem se dívala, že všude se píše, že většinou se podstoupí vyšetření průchpdnosti a pak až je IUI ... ale snad doktoři v reprofitu ví co dělají ... tedy doufám ... 😒