Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

11112
13. pro 2011

@veera2 pokusím se to vypít co co bych neudělala pro zdraví,přinejhorším to zase půjde ven.Tobě už není špatně?Co špinění ještě ho máš?Já jsem přestala špinit asi tak před týdnem.

11112
13. pro 2011

@safarikovap Já mám jen jedno nechtěly mě vložit dvě,tak máme aspon mrazáčka,ale doufám,že vše dopadne dobře a nebudu ho potřebovat a budu ho moct někomu darovat,kdo ho pak bude potřebovat víc než já a udělá ho štastným tak jako nás i když je pravda,že pořád ještě se neraduju tak jak bych měla mám strašný strach.

veera2
13. pro 2011

@11112 Už nešpiním 4. den, tak doufám, že už to vydrží🙂

safarikovap
13. pro 2011

@11112 Ženo, vzpomeň si na sebe pár týdnů zpátky...a tak se teď cítím já...takže...Tě naprosto chápu 😉 Ale kdybys ten strach neměla, tak bys byla asi trošku krkavčí matka 😉 Nesmíme si připouštět, že by mohlo být něco špatně - jenom by jsme se trápily ještě víc...Budou přece Vánoce 😵

Takže dámy...měním téma - máte už všechny nakoupené vánoční dárky???????????

olousek35
13. pro 2011

@safarikovap nj, ale zase lepší dvě než žádný, ne? A klíííd, oni se můžou rozdělit, takže klidně ze dvou i čtyři. Takže dvě jsou dobrej kompromis, ne? 😉 😉 😉 😉

11112
13. pro 2011

@safarikovap Hihi dárky?Chystám se do obchodu už 2 týdny a ještě nic tak doufám,že do neděle mě bude líp a vezmu obchodáky útokem,protože syn má 18 náct a dárečky musejí být pod stromečkem vždyt je nosí ježíšek.Ty už máš dárečky?Jo ale mám už balící papíry 🙂

safarikovap
13. pro 2011

@11112 No tak teď jsem málem odpadla 😕 😀 😀 😀 😀 😀 Prý "už mám vánoční papír" - tak omlouvám se, ale tohle je hláška dne. Od rána mě nic tak nepobavilo - ale myslím to v dobrým 😉 😉 😉 Já už Vánoce řeším asi od září - ale dárky mám nakoupené zhruba tak od července...jsem v tomhle trošku mimo... 😕 Poslední dárek jsem doobjednávala včera - 2 lístky na světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě. Ostatní už mám zabaleno, nachystáno k "vyexpedování" 😀 Ale tak...určitě máš už vymyšleno, co budeš kupovat, ne? Nepatříš mezi ty chaotičky, co lítají mezi regálama a neví co by🙂

@olousek35 Oli pravdu? Já jsem vždycky chtěla jedno dítě. Ještě před tím, než jsem zjistila, že "budeme mít problém s početím" - natož potom, když jsme zjistili, jak se věci mají. Vždycky jsem razila heslo "radši dám všechno jednomu, než dělit mezi dvě" 😔 Možná trošku sobecký, ale je to tak 😔 Proboha, vždyť my i když jsme teď stavěli dům, tak máme vlastně jenom jeden dětský pokoj - z druhého jsme udělali mega šatnu...takže, jestli tam jsou opravdu 2, tak pro mě to je megapecka 😨 😨 😨 Ale jak říkáš - radši 2, než ani jedno 😔

safarikovap
13. pro 2011

@11112 Už sem taky patříš - nechceš se dopsat do tabulečky? 😉

olousek35
13. pro 2011

@safarikovap no, můžu říct, že z pohledu jedináčka teda nic moc. Pořád ti někdo chybí. Ale uvidíš. Já taky měla strach z jednovaječných dvojek a nakonec čekám jen jedno. Ale hlavně to nějak neřeš. Bude to přesně tak, jak to má být. Pokud ti jsou souzeny dvojčata, tak to taky tak bude. Pokud jedno, bude jedno. Neovlivníš to.

safarikovap
13. pro 2011

@olousek35 Máš recht - jsem vděčná za cokoliv, když to nebude mimozemšťan 🙂

olousek35
13. pro 2011

Jinak já ted zase s pesanama mizím mezi popadaný budovy cvičit 😀. Jinak za mě vysává vánoční dáreček pro naše, je to bomba. A donutila jsem se vyházet staré oblečení ze skříně. Tak letí celý pytel. Takže takovej plodnej den 😀 😀 😀
Tak pá a dejte si po obídkách dvacet. Já teda v začátku těhu musela 😉

11112
13. pro 2011

@safarikovap Naštěstí mám vše vymyšleno jen tam zajít,ale pořád nebyl čas a hlavně mám fakt velký nevolnosti,že jsem nebyla schopná doma nic dělat.Syna stejně vezmu at si vybere nějakou mikinu na sebe,protože jen tak něco se mu nelíbí tak je to jistější,že nevyhodím peníze z okna. 🙂Vidím,že ty jsi hodně vzorná co se týká dárečků.Jo ještě otázečka ty sis dávala vložit dvě embryjka?Do tabulky se ráda zapíšu,ale nevím jak?To víš blondýna..jé ty jsi taky bond 🙂 to byl jen vtip.

safarikovap
13. pro 2011

@11112 No tak Ty dneska perlíš 😀 To jsem potřebovala, takhle zvednout náladu 😉

Já jsem měla krátký protokol a po něm jen 4 oocyty. 1 se neoplodnil, 1 nebyl nic moc, takže automaticky se vkládaly 2 embryjka (navíc obě byla dvojkové kvality), proto se vložily 2 😉

No tak - osmnáctiletýmu "chlapovi" už se fakt nevyplatí kupovat něco "jen tak". Stejně bys nevybrala dobře - známe dnešní mládež 😀

Tabulečku si jen celou označ, zkopíruj do vlastního příspěvku a tam uprav dle potřeby 😉

11112
13. pro 2011

@safarikovap Děkuju za radu,půjdu si něco sníst,at mám co zvracet a pak se na tabulku vrhnu.To jsem ráda,že jsem ti zvedla náladu taky jsem to potřebovala 🙂 To jsem zvědavá jestli budeš mít dvě nebo jedno 😉 Zatím se měj hezky a taky odpočívej už to potřebuješ s miminkem nebo dvouma v bříšku. 🙂

carlik
13. pro 2011

@11112 no tu teplotu zkus srazit zábalem a nemáš doma Oscilo? To by taky mohlo zabrat, ale já mám ANTB přímo na krk, páč to bylo nejhorší. Ikdyž ten kašel je taky děsnej.
Jinak baby, vy jste hrozný kecalky 😀 Chvilku tady člověk není a mám číst 3 stránky 😀
@safarikovap prej každýmu je něco dáno do vínku, a jestli to budou ty dvojčátka, tak prostě vyměníte šatnu za pokojíček 😉
@katem tak jak ty jsi dopadla dneska, doufám že na 1 🙂
Jinak já na KO jsem poprvý měla asi půl hodiny monitor na srdíčko přiložený a byl to super zážitek. No a čípek drží, takže prej do Vánoc určitě neporodím 🙂 A za týden se mám ukázat naposledy a pak už do FN 😒 A taky jsem dostala prenatální kufřík a 2 balení vitamínů Elastiqu 🙂

katem
13. pro 2011

@bellka ja vim, je toho tu na zapamatovani pekne dost.. ja jsem ztracena... jinak dnes UTZ ve 12tydnu a vse se zda OK!! Dr. rikal, ze neni nutne zadnych dalsich testu, ze toto je velice hezky vysledek! 😎

katem
13. pro 2011

@meggar dekuji za palecky.. miminka se "usmivaly" a mavaly!!! takze vse je v poradku, testy rovnez 😵 a jak se dari tobe????

katem
13. pro 2011

@carlik jeee. ..tak to moc blahopreji!! tak vse je ok, jak ma byt! to je nadhera 😉 to srdicko muzelo byt tedy super zazitek. Manzel sel dnes poprve se mnou na UTZ a tak mu nejvice utkvelo to srdicko - tedy srdicka! 😀
No tak opatruj hezky ten tvuj kufricek a jeste si to pres vanoce uzivej! 😵
Jinak my jsme dopadli dobre, Dr. rikal, ze miminka krasne spolupracuji a vsechny hodnoty jsou dobre a i miminka na UTZ jsou v dobrych proporcich a tak se zda vse uplne normalni!

katem
13. pro 2011
meggar
13. pro 2011

@safarikovap No, já jsem si taky říkala, že by mohly být dvě, když je čárka tak brzo a tak hezky vidět, ale nechtěla jsem tě stresovat 😀 😀 😀 Kdyžtak po nás budeš dědit, no. Když máme nakoupený samý neutrální věci 😝
@olousek35 U mě taky prcci už nekopou tak prudce, jen se mě občas někde vyduje nožička a pak zas zaleze, tak spoju hrajem přetlačovanou. Jinak mám obě mimča příčně, takže císař je (díkybohu) téměř jistý. Ve čtvrtek jdem ještě na další velký UTZ, ale pochybuju, že se otočí, když jsou tak uložený už od 19tt. Jinak mám cca 14kg nahoře, ale stále jsem si nekoupila těhukalhoty(a na ty necelý 2měs. to už myslím nemá cenu 😀 ), tak jsem ráda, že to všechno tahám jen na břiše.

meggar
13. pro 2011

@katem Chacha, ta první fotka je dobře vysmátá 😀 😀 😀 Aspoň vidíš, že je jim u tebe dobře 😉

bellka
13. pro 2011

@safarikovap helééé, Peťko, mě na krev nikdo neposílal 😕 Já šla honem na krev na štítku, aby mi navýšili léky, že mám pozitivní testík a HCG jsem sei nechala udělat sama, jako samoplátce, ať mám klid 😉 a já teda typuju jednoho prďolínka, ale je to fuk, hlavně, že tam je, broučínek, né 😵😵😵
@veera2 Věruško, já vysazovala postupně a trvalo to cca 14 dní a byla jsem na nule 🙂
@11112 brzy se uzdrav a neboj, zvládnete to, jen buď na sebe a pupíček opatrná🙂
@agnes88 jsme s Tebou a držíme všechno co máááme 🙂
@katem krááása, nááádhera, gratulujemééé 😵😵😵

lenka27
13. pro 2011

@safarikovap tak to je jasnýýýýýý 😀

safarikovap
13. pro 2011

Holky, všem moc děkuju za podporu a za povzbuzení 😵 Vždycky vám sem ráno hodím fotečku - pro kontrolu, ale dám si od koníka zase na pár dní pauzičku. Dneska jsem se přistihla, jak už zase sonduju po albíčkách, kontroluju čárečky, kontroluju příznaky - jsem zralá akorát tak na blázinec 😠 😠 😠 😅 😅 😅
V PO si zajdu na krev a uvidíme 🙂

Opatrujte se mně tady 😉 😉 😉

safarikovap
14. pro 2011

4. - 11. den po ET. Mějte se 😎

agnes88
14. pro 2011

@safarikovap juu, moc pěkný 🙂

jana321969
14. pro 2011

@bellka díky 🙂

jana321969
14. pro 2011

@safarikovap supr supr 🙂

jana321969
14. pro 2011

@katem hezké fotečky opatrujte se 🙂

holino
14. pro 2011

Dobré předvánoční ranko všem
@safarikovap SUPER DRŽÍM PRSTÍKY A GRATULUJIIIII