Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cilkaa
8. únor 2012

@drndapetka myslím, že zítra bude správný den rozjet minimálku. Ano, mně to Štelcl předepsal už od 2. DC (2-0-2) na 5 dní (celkem tedy 20 tablet), kontrola utz 8.DC...
Tak to budeme skoro spolu zobat Clostil a OPU a ET a pak čekat - snad se povede 😵

drndapetka
8. únor 2012

@cilkaa no jenže jdu zítra až na 14 hodinu a to bnych si měla vzít Clostil už ráno, ale nevím teda co doktor 😒 Vím, že spousta holek rozjíždí minimálku právě až 3DC, tak mi to rozjede asi až ten 3DC, no uvidím. No vidíš, to budeme vlastně spolubojovnice 🙂 Budeme si držet navzájem pěsti a podporovat se 😵

drndapetka
8. únor 2012

@cilkaa Ty už máš nějaké pokusy za sebou?

cilkaa
8. únor 2012

@drndapetka no,uvidíš. Vajíčka začínají svůj vývoj 2-3den, je pak na doktorech, jak to naplanují. Já mám svůj cyklus 28 dní, ovulace vždy 14DC. Minule jsem měla Clostilbegyt na IUI a ten jsem brala od 3.DC (1-0-1). Takže minimálka je asi pro mě jiná. Žádné pokusy jeste vyčerpané nemám,ale necítím se na hormony, tak volím lehčí formu IVF-minimálku. Tak si budeme držet 🙂) 😵
Jinak mně po tom clostilu nic není, normálně funguji, žádné závratě, nebo nevolnosti. (snad jsem to nezakrikla). 🤐

drndapetka
8. únor 2012

@cilkaa aha, no já mám svůj přirozený cyklus hodně rozházení, většinou 38-50 dní a ovulka až kolem 25.DC, takže asi nebude na škodu, když mi to dají později 😉 Mě Clostík taky nic nedělá, na to kolik jsem už do sebe za ty 4 roky snažení nacpala hormonů se divím. Třeba po Estrofenu mi bývá trochu špatně, nebo po injekcích jako je Puregon nebo Pregnyl 😒 😝

katem
8. únor 2012

@jana321969 tak jsem konecne dostala manzela aby me vyfotil... takze toto je muj 21tt.. dvojcatka bubnuji! 😀

carlik
8. únor 2012

@katem kde je proboha máš? Dyť to ještě není žádný pupík 😀

carlik
8. únor 2012

A my máme dneska 4 týdny, tak přikládám aktuální fotečky

bambulajda
8. únor 2012

😀 krásny fotečky
@katem ...krásnej pupík ...ale vůbec bych neřekla, že jsou tam 2 😀

@carlik kouzelná 😀 😀 ...přesné takovou chci 😀 😀 ....fakt se vám moc povedla 😉

bambulajda
8. únor 2012

...holky nevíte jestli má nachlazení nějakej vliv na KET - ztíra jdu na to a zrovna jsem dost nachlazená ☹

carlik
8. únor 2012

@bambulajda děkuju, je to fakt poklad malej 🙂 a prej celá maminka všichni říkají 😉
Jé a dneska jsem si vzpomněla na @bublenudle, že určitě by si mohla udělat už testík a vidět tam krásný 2 čárečky...tak jí to mocinky přeju !!!!!!!!

carlik
8. únor 2012

@bambulajda já měla před ET antibiotika na angínu a koukej na výsledek 😉

bambulajda
8. únor 2012

tak snad chytnu ten správnej bacil 😎

drndapetka
8. únor 2012

@bambulajda já mám taky chřipajznu a jdu do minimálky. Na prvním KET a na 2.IVF jsem byla taky nemocná, dávila jsem se kašlem a bolely mě průdušky, podle mě je to pro embryo ba naopak super, protože tělo bojuje s nemocí a nemá čas si všimnout embryjka, které někdy bere jako "cizí" předmět a proto se nepodaří uhnízdit. Takže pokud nemáš teploty, tak je to úplně o.k. Držím na zítřek pěstičky 😉

jana321969
8. únor 2012

@carlik to je fakt kde je má že hezké bříško 🙂

jana321969
8. únor 2012

@katem to je krasné bříško fakt ani, že jsou tam dvě bych nepoznala 🙂

jana321969
8. únor 2012

holky mluvila jsem s urogolem, že by manžela do te operace na tu žilku (varikokelu) nehnal zatím - že je to asi díky temu že v mladí prodělal nejakou infekční chorobu a ta žilka tam z teho prý pak naroste, tak nevím no. Zatim vitamíny nechame furt a budem bojovat dal, ale když je to v jedné kulce ta žilka, která to ohřívá tak druhá by měla byt snad o.k. a asi zrovna v laboratoři vyberou ty z druhé strany :(

katem
8. únor 2012

@carlik no to by jsi se divila.. oni ty kalhoty asi pekne zkresluji 😀 musim mazela poprosit aby me jeste jednou vyfotil bez tech kalhot 😉
Jinak mala je uzasna!!!! wowwww ... jak moje kamaradka na Slovensku by rekla : moc sladka!! 🤐 🤐 🤐 hned bych si ji vzala do naruce!! 😵

lenka27
8. únor 2012

@katem mini bříško na dvojčátka teda 😀

lenka27
8. únor 2012

@carlik krásná prinezna 🙂

lenka27
8. únor 2012

a kde máme Olouska s Tomáškem, asi mají hodně práce 😀

olousek35
8. únor 2012

ahojda, jasně, nestíhám. Jsem pár hodin doma a ještě nemám vybaleno. Fotky vkládám a já někdy příště 😀

veera2
8. únor 2012

Zdravím vás holky!🙂
@katem
@carlik
@olousek35 Jedna fotka hezčí než druhá 🙂 🙂 🙂

lenka27
8. únor 2012

@olousek35 to je jasný, tak se budeme těšit. Tomášek je kouzelný😉 a má stejné dupačky jako náš Adámek🙂

holino
8. únor 2012

HEZKÝ VEČER HOLKY - PODPOROVATELKY MOJE
TAK UŽ JSME DOMA a mám ty nej nej zprávčky ... i když mi to trošku skazil nějaký hajdalak z pojštovny co si po měsíci něco uvědomil ☹ ....ale snad jsme to s doktorem zažehnali ....papírově je to podloženo že i z neurologckého hledska nic nebrání těhotenství tak ufuf snad už nás čeká jen sladka odměna v podobě našeho mminka ....páč další klacky pod nohama to už fakt nevím to bych si začala něco už fakt myslet
no ncméně V NEDĚLI V 7.30 OPU .... sice to nebude dělat štěpán ☹ no ale co no myslím že po dnešku a příhodě z pojštovnou zvládnu všechno 🙂)
Jnak by mi opu měl dělat Mudr štelcl 🙂 .....můžete mi prosím napsat jaký je a tak ....mám se bát nebo je to taky takový pohodář jako štěpán???
děkuji moc
jáááá su taaaaak štastná ..... když vím že teprve ty správný strachy o vajčíka potažmo embryjka teprve příjdou
ale ja to zvláááááádnu

olousek35
9. únor 2012

@holino v klidu, ženská. Já mám díky Štelclovi Tomáška. Dělal mi jak OPU, tak ET. Opu dělal v obou případech. Je fajn,že jedná na rovinu a řekne svůj názor, když se ho zeptáš. 😉 Drž se, holka, a Štelcl je zázračnej. Já po něm chtěla zázrak, řekla jsem mu to, a zázrak se stal 🙂 Hodně štěstí a test bude stopro //.

olousek35
9. únor 2012

@carlik jééé, nádherná prizncezna. Zamlouvám ji Tomíkovi jako nevěstu 😉

olousek35
9. únor 2012

Jinak tak nějak dočítám a mooooc děkujeme všem za přání. Koukala jsem na vás z porodky přes mobila, ale časově to prostě člověk nějak ted nestíhá. Aspon režim si už ale můžu udělat doma sama.
Tak kdo nás následuje? Ted to čeká mourinku? Nebo někoho jiného? 😉

agnes88
9. únor 2012

@katem sakryš, musím jít do sebe, takový pupík mám už teď 🙂 nebo se na sebe dívám z jinýho úhlu 😀

lenka27
9. únor 2012

@holino no já mám zase díky němu Adámka😀 při ET mi řekl, že určitě otěhotnim a já mu to uvěřila😀 mě vyhovoval jeho pozitivní pristup