Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

karolinusinka
14. dub 2015

@lenka27 mám stejný dojem a není to dobrý... zvlášť, když začali z RF odcházet klíčový lidi :(

moni34
14. dub 2015

teda to mě tak mrzí, že Štelcl odešel, sedl mi, na všechno jsem se mohla zeptat, musel mít hodně dobrý důvod, že odešel a navíc tak rychle, a to, že mu neumožnili dát o tom vědět pacientkám, je hodně sprostý a jsem si jistá, že kdyby to bylo na něm, tak bychom to všechny věděly přímo od něj 😒
@ivka3901 snažila jsem se dělat všechno tak jako vždycky, abych na to nemusela myslet, žádné ležení, chodila jsem na procházky a doma si vždycky našla nějakou práci 🙂 držím moc palečky, ať ti to čekání rychle utíká 🙂

moni34
14. dub 2015

jééé tam mělo být - je to hodně sprostý, pardon 🙂

pjja
14. dub 2015

Holky a budete se některá Štelclovi na nové pracoviště ozývat?
Já právě nevím, říkám si,jestli si ted třeba nechce od klientek budovat větší odstup, že už mu to přerostlo přes hlavu - všechny jsme chtěly Štelcla, denně prý odpovídal na 80 emailů..

karolinusinka
14. dub 2015

@moni34 je to sprostý! ať šel pryč z jakéhokoli důvodu, měli mu umožnit to pacientkám sám říct... pořád řeči o tom, jak jsou tu pro nás, jako pro lidi... a pokud s tou situací takhle naložili, tak se chovají především strašně nelidsky a nedívají se na to, co pacientky, o které se zrovna staral a že se vždycky staral!

sikulik
14. dub 2015

jéje, co to tady čtu o Štelclovi? Tak to jsem z toho paf, já k němu chodím jako ke svému dr. i na gyndu. A chtěla bych k němu chodit i dál ☹

@pjja tak to by mě taky zajímalo, já k němu chodím, protože je to on, ne proto, že pracoval v Reprofitu, znám ho už cca 10 let a celou tu dobu k němu chodím, a díky němu mám i svoje Zlatíčka

karolinusinka
14. dub 2015

@pjja kdyby nechtěl dělat to, v čem je dobrej, nešel by ke konkurenci, ale někam do špitálu operovat, tam mu ženský pod rukama spí a neotravujou :D ale vážně, myslím si, že neodcházel kvůli pacientkám...

karolinusinka
14. dub 2015

@sikulik tak pořád bude doktorem, když šel jen "o dům" dál, tak půjdeme s ním, nebudu měnit, co tak dobře znám, zvlášť gynekologa...

sikulik
14. dub 2015

@ivka3901 souhlasím s červeným vínem 🙂 a hlavně se něčím zabavit a snažit se myslet na TO, co nejméně 😉 . Držím pěsti, už to určitě vyjde 😉

sikulik
14. dub 2015

@karolinusinka taky k němu chodíš na gyndu? 🙂 . Já mám právě cca v květnu zase po roce preventivku a asi si ho teda vyhledám 🙂 , snad nebude naštvanej, že za ním pacientky přecházejí 😀 . Chodila jsem k němu právě ještě než byl v Reprofitu a taky si ho tenkrát musela hledat 😀 , když tam odešel

karolinusinka
14. dub 2015

@sikulik chodím a taky mě operoval a měl mě v péči na IVF.. takový už celkem "hluboký" vztah spolu máme :D nechci se ho vzdát, takže jsem odhodlaná ho následovat, ať chce nebo ne! (ale myslím, že jako chlapovi mu to bude jen lichotit, když se za ním potáhneme jako hejno hus :D :D :D)

lenka27
14. dub 2015

@sikulik
@karolinusinka akorat holky, mam dojem, ze Reprogenesis obycejnou gyndu nema ☹

sikulik
14. dub 2015

@karolinusinka 😀 😀 😀 , jé mě taky operoval a taky všechny pokusy IVF byly vždy jen s ním, taky je ten vztah už "hlubší", zná se i s mým manželem (vždy si spolu dobře pokecají 🙂 ) a dětmi 😀 😀 😀 .
PS: To by mě zajímalo, kolik holek takhle půjde za ním, jsem si jistá, že kdo ho má rád, půjde jistě za ním a takových jako my je opravdu pořádný hejno 😀 😀 😀

sikulik
14. dub 2015

@lenka27 nééé, to nééé, to by mě moc mrzelo ☹

karolinusinka
14. dub 2015

@lenka27 no tak to, aby si ji zřídili!! přece by nešel někam, kde nemůže gyndu dělat... to se musí zjistit!!!

sikulik
14. dub 2015

@lenka27
@karolinusinka nevím holky, ale u smluvních pojišťoven mají vždy pod pojišťovnou napsané IVF a gynekologie, tak že by???

katjja123
14. dub 2015

Ahojky máte zkušenosti s paní doktorkou Pospíšilovou z RF?? Díky

maikkynna
14. dub 2015

@katjja123 Já ji navštěvuji. Je příjemná a klidná. Nemám ráda když doktoři přehánějí a ona taková není. Můžu doporučit.

katjja123
14. dub 2015

Děkuji, máme právě problémy s početím tak doufám že poradí. Jsem objednaná na gynekologii a pak mi asi poradí co dál, že?

lenka27
14. dub 2015

@sikulik tak super, taky mi prijde, ze by uplne prestal delat normalni gynekologii. Tak to by bylo super

karolinusinka
14. dub 2015

@sikulik ulevilo se mi :D

maikkynna
14. dub 2015

@katjja123 Já jsem k ni šla také na gyndu a hned mi i manželovi udělali vyšetření.. následovalo IVF.

katjja123
14. dub 2015

@maikkynna A proběhlo všechno v pohodě? 🙂

katjja123
14. dub 2015

@maikkynna právě vůbec nevím co mě čeká

maikkynna
14. dub 2015

@katjja123 Úplně v pohodě a popravdě jsem takovou rychlost nečekala. Hned jak jsem se rozhodla IVF podstoupit, tak hned následující cyklus jsem vyzvedávala léky.

maikkynna
14. dub 2015

@katjja123 Záleží také na problémech a u každého je to asi jiné. Každopádně jsem na nic nemusela čekat

renitr
14. dub 2015

@ivka3901 drzim palce abz ta jedna bola ta pravaaaaaa 😉

ivka3901
14. dub 2015

Baby strašne ma bolí hlava dneska až mi je zle z toho ☹ aj vás bolela?čo ste robili?

moni34
15. dub 2015

dneska mi přišly výsledky testů a všechno je v pořádku, Downa nemáme a naše bublinka je chlapeček 😀
@ivka3901 zkus obklad na čelo, hodně pít a jestli to nezabere, tak musíš prostě vydržet...neboj to určitě přejde 😉

sikulik
15. dub 2015

@moni34 obrovská gratulace, to je nádherná zpráva 😉