Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gammaray
10. čer 2012

@katka1311 dík za info.přeji,at i přes to tvé nízké amh,z tebe vydolují hezký počet a kvalitních vajíček 😉 a fsh dobré?

montysek
10. čer 2012

@meggar Tak to je pěkný. 🙂

mikula77
10. čer 2012

@montysek No nevím jestli bojovnice,už spíš zoufalec.Nic jiného než ten boj nezbývá,už vydžím fakt všechno,jen ať se dočkáme toho malinkatýho uzlíčku!!!!!!!!!

katka1311
10. čer 2012

@gammaray AMH 0.77 loni odběr a FSH 8.5 při krátkém protokolu 7 vajíček a teď v květnu dlouhý protokol,který mi vůbec nesedl 😠 a měla jsem jen 3 vajíčka z toho 2 zralé 😢

montysek
10. čer 2012

@katka1311 Já na tom budu asi taky bledě s AMH - "koňský" dávky Menopuru a 10 vajíček. ☹

katka1311
10. čer 2012

@montysek Jaké si měla dávky?Já první IVF 4x75j a teď u 2IVF 225j Gonalu +75j Menopuru

katka1311
10. čer 2012

@montysek ale 10 vajíček je hezké.

evikj33
11. čer 2012

@montysek No záleží zda jste ochotni nechat si 2mimi,když už jedno máte.Já byla na ET19.5.zaváděli jsme 1blastu A a jednu kapku slabší a chytly se obje,zatím nemáme srdíčka,ale ta šance je a je dost velká.Takže mně na to dr.před transferem upozornoval,at pak nelítám že 2v žádném připadě nechci.Jinak by doporučil jen 1.Nám ani 2nevadí,hlavně at jsou v pořádku a zdravé 🙂 A v RF dvojčátka opravdu umí. 🙂

kcvrcekz
11. čer 2012

@evikj33 Evuli a kolikátý dc jsi při et byta?

bambulajda
11. čer 2012

@kcvrcekz ahojky, a kdy máš ty ET? - to by už mělo být teď ...držím moc palečky 😉

kcvrcekz
11. čer 2012

@bambulajda jo jo 🙂 děkuji snad už se ve mě udrží🙂 jsem s toho nervózní. 🙂

evikj33
11. čer 2012

@kcvrcekz Já měla ET 18DC.Udrží se musí 🙂

drndapetka
11. čer 2012

Ahojky, tak u mě dnes došla mrška, můžu dojít boj a lá KETík 🙂 Už se na tu naši hatchující blastičku jedničkovou moc těším 😵
Jen se se chtěla optat holky, na kterej DC se mám objednat na UTZ když má delší cykly? A od kterého dne mám brát Estrimax? Já zapoměla jestli od 2DC nebo až od 3DC 😅
A když mám HB tak bude ET asi až 20DC, že jo? Asi to tak počítají jako že ovulka na 14DC plus těch 6dní jak je stará ta blastocysta, aby to dobře navazovalo jako v přirozeném cyklu.....jsem z toho trochu jelen 😀

@kcvrcekz zlatíčko, Tobě držím moc pěstíky, písni mi kdyžtak pak podrobnosti do IP, pokud budeš chtít 😉

lenajsek
11. čer 2012

Ahoj, zatím jsem nedočítala, jen písnu, že jsem si v neděli píchla Pregnyl, aby se uvolnilo vajíčko a ode dneška beru Utrogestan, ráno jsem si dva lupla a pěkně se mi z toho motá šiška.. 😝 Už jsem zapomněla, jaký to má následky, večer si radši zavedu, mám brát 2-0-2.
Na KET jsu objednaná až 21dc, ale když jsem v pátek byla na kontrole, tak mi Vitoušková říkala, že ten folikul není nějak velikej (13mm) a že bude lepší KET o pár dní posunout...
Tak snad ví, co dělá, není to nějak pozdě, je tam možnost, že se chytí?????? Nějak jsu z toho taky nervózní, jiného mražáčka už nemáme...

Ale asi to tak bude, jak píše
@drndapetka , asi fakt to počítají i podle toho, jaké je to embryjko, v jakém stádiu... No snad to vyjde...

lenajsek
11. čer 2012

@fretecka Ahoj, ten naplánovaný styk, to znám moc dobře, hrozně mě to stresovalo, tehdy jsme s tím začínali, byli jsme ještě v našem úplně prvním CARu v Repromedě v Brně, já nervózní, MM nervózní, pak jsme se na to vykašlali a nějakou dobu to nechali tak, bez CARu, nějak jsme jim přestali důvěřovat... pak další CAR a první IVF, taky velké zklamání z víc věcí (Fertimed) a pak jsme šli konečnš do Reprofitu, kde jsem se hlavně já úplně zklidnila a věřila jim, že tam se to prostě povede. Spíš jsem už chtěla rovnou IVFko (minimální stimulaci), nějak jsem si nedokázala představit, že bychom znova "na povel" museli sexovat, nerada na to vzpomínám, měla jsem podobné pocity jako Ty, MM byl taky napruženej, věčně jsme se taky hádali, pak z něj vylezlo, že ho to hodně stresovalo... Pro nás bylo mimotělní docela i vysvobození, konečně jsem věděla, že se prostě něco děje, že mám tolik a toli vajíček, jak vypadají, kolik se jich oplodnilo, na jednu stranu je to velký stres, jestli se to povede, ale já to brala spíš z té stránky, že vidím, že to prostě oplodnit jde, předtím jsem ani nevěděla, jestli se přirozeně to vajíčko někdy oplodnilo... a podařilo se napoprvé.
U nás to bylo asi protilátkama proti spermiím, nasadili jsme Prednison a vírou, že se to podaří, fakt jsem byla přesvědčená o tom, že se to povede.
Takže nevím, jak poradit, ale pokud jste ve stresu, tak nevím, jestli to má moc smysl, psychika je opravdu nevyzpytatelná a dělá si s náma co chce a pak se to projeví na výsledku..
Moc držím palce, aby se to zlepšilo, a nebo zkuste třeba pouvažovat o té minimální stimulaci a mimotělním oplodnění... drž se!!!!

lenajsek
11. čer 2012

@drndapetka Ahoj, na který DC se máš objednat netuším, nejseš dopředu s nějakým dr. domluvená?
Já to měla teď tak, že jsem se šla domluvit, ale byla jsem 3DC a rovnou mi Vitoušková řekla, kdy mám dojít na kontrolní UZ... Tak by to chtělo se asi domluvit s nějakým dr, ke kterému chodíš, nebo se kterým ses domlouvala?
O lécích taky neporadím, já žádné na sliznici neberu...
Držím moooc palce!!!!!

lenajsek
11. čer 2012

@kcvrcekz Držím moc moc palce, tfuj tfuj!!! Bereš taky Utrogestan a píchala sis Pregnyl?

montysek
11. čer 2012

@katka1311 Já měla při IVF první dva dny 300j a pak další dny 225.

montysek
11. čer 2012

@evikj33 Určitě by jsme si nechali oba dva bobky, kdyby na to přišlo. 😵 Ale musím se ještě poradit se svým gynekologem,protože jde taky o to, že před 5 lety jsem měla císařský řez a to prý neni pro případný dvojčata ideální - aby prý nepraskla děloha ale zase v předchozím caru mi dvě zavedli,tak uvidím, co mi ještě řekne můj doktor a dám na něj. 🙂 Držím moc palce, aby oba mrňousci byli v pořádku a měla jsi 3 dětičky !!! 😵 😵 😵

kcvrcekz
11. čer 2012

@lenajsek děkuji moc. Věřím, že tentokrát už to výjde🙂.Utroš taky beru, ale nepíchala jsem si nic. Beru Estrimax na sliznici a to je vše🙂 asi to má každá jinak🙂. Taky přeji hoodně štěstí🙂

evikj33
11. čer 2012

@montysek Tak to se určo porad2 bobci jsou nápor na dělohu a většinou pokud byl císař oprve u jednoho tak u dvou by byl na tuty a určo před termínem at předejdou ohrožení.Plánovaně se to někde dělá cca v 37tt.Přeju hodně štěstí,já budu moudřejší zítra,jedu za Macháčem a asi naposled. 🙂 Pak už budu v péči svého gyn.

kcvrcekz
11. čer 2012

holky mám dotaz čím to může být, že mi je 2 den od et tak blbě. I včera mi teda bylo blujno, ale jen do chvíle než jsem se najedla. Toto jsem při prvním et neměla. Že by utroš?

mikula77
11. čer 2012

@drndapetka Já bych řekla-dle mých zkušeností,že pokud je v tom cyklu užíván Estrimax,určí se ten transfer dle sliznice,takže je uplně jedno zda 19tý nebo 21 den.Takže se to dozvíš při kontrolnín UTZ.Alespoň já sem si mohla posledně vybrat kterej den by mi nejvíce vyhovoval.No a pokud tedy užíváš ten Estrimax,tak na UTZ by jsi měla tak ten 14tý den,délka Tvého cyklu by hrála roli jen pokud by jsi nic nebrala.Takže je jedno zda ho máš delší nebo kratší.Jinak přeji hodně štěstí,a prefektní "zavrtání" 😀

drndapetka
11. čer 2012

@kcvrcekz mě spíš bylo nevolno z toho estrimaxu, až na blití.
Jen tak pro zajímavost: hatchující blastocysta se zavrtává do sliznice do 24 hodin a pak začíná vypouštět pomalu hcg, takže bych si ty nevolnosti vysvětlila i takto 🙂

kcvrcekz
11. čer 2012

@drndapetka no byla bych za to ráda, ale příjde mi to fakt moc brzo. Dneska je divnej den. Fakt bylo mi na bleee pak mě pobolívá břuch a teď mě začíná bolet hlava. Úžasnej den... Doufám, že zítra už toto opadne.Jinak po utroši mi nikdy zas tak zle nebylo a zda je to z estrimaxu netuším, ale je to možné.

drndapetka
11. čer 2012

@kcvrcekz tak dám ještě jeden příklad : byla jsem 8DPO a doktor mi nabral krev a měla jsem hcg 14, a blbě mi bylo už 3dny, takže neboj, poznat se to dá i tak brzo, každé tělo je jinak citlivé 😉 Přeji Ti, ať je to ono 😵

kcvrcekz
11. čer 2012

@drndapetka děkuji moc🙂 no nechám se překvapit🙂.

evikj33
11. čer 2012

@kcvrcekz Mně taky hlava bolela celkem brzo tuším 3den po a to jsme měli jen Blasty ne hatchujici.A blbě je mně dnes odrána. 😉

kcvrcekz
11. čer 2012

@evikj33 tak to bude počasím😉 jak jsou ty stádia embryí? Blasta, hatch. Blasta a pak expandovaná?

fretecka
11. čer 2012

@lenajsek děkuji za podporu. No bohužel drahá polovička to přestala zvládat,nejhorší je. že o tom nechce vůbec mluvit. Včera mi řekl, že to je samé mimino a odešel. Ja to obulela. Šli jsme do toho spolu a on teď utíká.