Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

evulatko
18. srp 2012

@katka1311, ano, chodim🙂

bublenudle
18. srp 2012

@1miska 🙂 uvidime co nam zivot prinese!! mej se pekne 😉

sblanch
18. srp 2012

@saraha2 je, dalsi fotecka, nadhera 🙂 To ti zavidim, ja snad v pondeli - teda jestli bude co fotit... Mam hrozne obavy. Ale je pravda, ze jestli je to silne, tak se snad udrzi a kdyby se mela nekde stat chyba, tak to priroda vyresi za nas a nic z toho nebude. Jsem uplne vystavena, unavena, dnes jsem jen uvarila a lehce poklidila a jinak lezim. A doufam, ze energie prijde, nebyla jsem ani schopna jit na prochajdu. Snad zitra, je krasne. Uz ale aby bylo pondeli... Snad vedi co delaji kdyz jsou ty kontroly za tak dlouhou dobu.

saraha2
18. srp 2012

@sblanch tak určitě..mají to ozkoušené..ale člověk se cítí líp,když má každý týden kontrolu,že mimi je tam,kde má být!a hlavně..i na fotečkách je vidět,jak porostlo 😉

cilkaa
19. srp 2012

@katka1311 ano- do výše 8 ks je to 1 tis. / ks a přes 8 ks je to pak už pořád jen 8 tis.

@safarikovap Peti, moc gratuluji k narození Adámka!!!! Hlavně zdravíčko a štěstíčko 🙂)))

katka1311
19. srp 2012

@cilkaa Jééé Cilko děkuji 🙂 tak je to tak?No super 🙂 zpráva potvzena děkuji.

kcvrcekz
19. srp 2012

@bellka Jůůů děkujem za zprávičku @safarikovap mooooc gratuluju k broučkovi a přeji moooc zdravíčka..🙂

kcvrcekz
19. srp 2012

Jinak ahojky holky moc zdravím čárka sílí a zítra jdu na krev. Chci se zeptat dělali vám UTZ i dřív než až se srdíčkem nebo jste museli čekat až na srdíčko?

katka1311
19. srp 2012

@kcvrcekz gratuluji ke // 🙂 .Ať je vše v pořádku.

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz já byla na ultrazvuku zlatíčko už 19.den po ET, ale kvůli tomu, že jsem špinila a měla jsem strach, jinak Tě pozvou od pozitivní krve za 14 dní na srdíčko 😉 Držím na zítra pěsti, ať je to mega hodnota hCG 😀

drndapetka
19. srp 2012

@safarikovap Taky se přidávám ke gratulacím a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka Tobě i Adámkovi 😉
Pak písni dojmy z Ivančičké porodnice 😀 Opatrujte se 😉

cilkaa
19. srp 2012

@kcvrcekz super, že sílí... já se naspomřila také na 19 den po ET a bublinky jsou o dvě strany předtím.. srdíčko až za týden... na krvi jsem dokonce byla dvakrát 11. a 16. den po ET. A to zdaleka nejsem jediná.. Záleží, jak chceš ty, tak prostě přijdeš.. a když prostě sestřička bude mít blbé kecy, tak jí řekneš, že jsi už jednou potratila a chceš to sledovat a basta! Ale mně nikdo nic neřekl..

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka
@cilkaa no zítra uvidím co mi tam řeknou. Snad mě nepošlou domů. A ten UTZ nooo neumím se moc probojovávat. Asi budu muset vydržet až do srdíčka. Doufám, že bude vše ok. Mě spíš jde jen o to aby mi ukázali, že je tam kde má být.

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz pokud Ti bude růst hcg, tak miminko určitě bude tam kde má být 😉 proto doporučuju jít pak ještě 1x na krev, člověk se uklidní. My s @cilkaa jsme měly obě mimoděložní těhu a proto jsme se cpaly na utz dříve, ale myslím, že u Tebe to nebude asi třeba...ale kdybys třeba špinila, tak Tě v RF vezmou hned,já si zavolala, za 10 minut jsem tam byla a Vitoušková mě vzala bez objednání během chcilky, takže nebuj

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka no doufám, že bude vše ok. Přemýšlím, že bych šla na tu krev ještě v pátek. Snad bude tam kde má. Prý při mimoděložním není ani ta čárka na testu tak silná je to tak?

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz nene, podle testu to bohužel nepoznáš-mě třeba sílila čárka i při mimoděložním,sice né hodně ale sílila, tak jsem si tenkrát taky myslela, že je to o.k. a ono ne ☹ Na 100% to jde poznat jedině z krve a z ultrazvuku. Na krev si určitě zajdi. Hcg musí stoupnout minimálně o 70% za 48 hodin, říká se že dvojnásobek za 2 dny, ale může to být i klidně míň, každý to má jinak, ale kdyby stoupalo pomaleji, tak by to značilo nejspíš to mimoděložko....ale na to fakt nemysli, žádně mimoděložko se konat nebude, já ho po IVF nikdy neměla, je tam strašně malé procento, že se to zavrtá jinde než v děloze, mě se to stalo po přirozené početí a to proto, že jsem měla neprůchodný vejcovody (teda pořád mám), a když Ti dají hatchující blastocystu do dělohy, tak ta niduje (zahnizďuje se) do 24 hodin po ET (KET), takže ani nemá šanci odcestovat někam jinam, tak neboj 😉

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka tak teď jsi mě trochu uklidnila. Moc děkuji. I tak mám strach, ale věřím Sněhul🙂.

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz žáááádnej strach, věř mi 😉 Jsem ráda, že jsem Tě uklidnila 😉 Smůlu sis už vybrala , tak nebuj 😉

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka No v to doufám...Jako už mám uvařenou meduňku. 🙂 Abych dnes vůbec usla..🙂

Tak a holky tabulka..🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Ale držíme pěsti. Zítra krev…
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti JSOU TAM // HCG roste super  Držím pěsti ať je ♡♡♡♡♡♡♡ .
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7. HCG je tak ještě srdíčko a je to 🙂 @1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz tfuj tfuj na zítra, uvidíš, že to bude dobré 😉 pak se přijď pochlubit 🙂

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka jasně🙂. Jen nevím zda se to bude dát brát jako stěžejní to bude až po té druhé krvi ne? Zítra asi jen zjistím zda jsem těhotná. Ne?A děkuji moc:-*

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz jj, zítra Ti potvrdí, že těhu testy nelžou 😉 a v pátek si ověříš, že je vše o.k. 😉

sblanch
19. srp 2012

@kcvrcekz Neboj, těhu testy ti to jasně ukazují, když čárka sílí, takže krev bude zítra naprosto v pořádku 😉 Možná se tam potkáme, já jdu v 7:45 na UZV 🙂 Taky nebudu moct usnout, jsem nervózní od předminulého pondělka - od té krvi, a čím dál víc...

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka 🙂 děkuji moc Peti🙂. A prosím tě kdy je vůbec srdíčko? V kolikátém týdnu myslím.

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz začíná se tvořit už v 5.týdnu a na ultrazvuku je viditelné mezi 6-8 týdnem, každý to má jinak....nejčastěji v tom 7.týdnu-to jsem měla taky tak 😉

kcvrcekz
19. srp 2012

@sblanch jé no já tam chci tak na půl osmou🙂. A asi budu mít s sebou podporu. Můj drahý se rozhodl, že chce jít taky . Jen nevím zda tě poznám musíš se kdyžtak hlásit🙂.

kcvrcekz
19. srp 2012

@drndapetka aha takže to by bylo fakt za těch 14 dní já mám začátky týdne vždy v neděli. Takže dnes bych měla být 4+0.

drndapetka
19. srp 2012

@kcvrcekz jj, v 6+0 by už mohlo být vidět jak tluče, já ho měla v 6+1, ale někdy je i vidět později a je to o.k.

sblanch
19. srp 2012

@kcvrcekz Snad se poznáme 🙂 Já jsem blondýna, menší postavy a taky budu mít doprovod - o hlavu větší 🙂

sblanch
19. srp 2012

Potřebovala bych poradit, jestli si myslím správně, jak se počítá těhotenství. Ode dne menstruace, že? A 4+0 znamená dokončený 4 týden a 0 dní navrch. Jsem v tom trochu jelito 🙂 Jinak si občas pročítám knížku o těhotenství, mám jí od začátku našeho snažení. Je to tam názorně ukázáno, jak se prcek vyvýjí. Kéž by to bylo tak jak má být. Myslíte, že by mělo zítra být srdíčko? Budu 7+0...