Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

carlik
30. led 2012

@lenka27 no prdíkujeme pěkně, obě dvě, tak ty to nejsou 😒 Asi prostě chce na sebe upozornit a abych ji měla vedle sebe pod peřinou 😉 Dneska v noci to tak bylo opět asi 4 hoďky,ale po dalším kojení šla spinkat do košíku, teď tam zase spinká....
@bublenudle tak si pěkně odpočiň a za pár dní se ozvi s krásnou zprávičkou!!!!

montysek
30. led 2012

@meggar Tak to mám opravdu radost, že jste tam spokojené....,dodalo mi to takovou kuráž do dalšího boje! 😵 A myslíš, že je jedno ke komu se objednám nebo bys mi někoho doporučila? Prosím Tě a musí být mezi IVF nějaká pauza?

safarikovap
30. led 2012

Dámy, tak teď se pobavíte 🙄 🙄 🙄 Utrogestan užívám 2 měsíce vkuse (4-0-4). Leze mně už nosem, ušima a nevím kudy možně...chybí mně jeden týden do vysazení - jeden jedinej týden 😨 😨 😨 A já - dostanu zánět!!!!!! Už jsem stříhala metr, jak si tenhle poslední týden s Utrošem užiju a už se s ním nikdy nepotkám...a na zánět jsem dostala jiné čípky, které se vylučují s Utrogestanem. Takže - můj poslední týden s Utrogestanem bude opravdu radostný - protože ho budu muset polykat!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝 Já bych si nejradši nakopala do hader 😝
@bublenudle Leošku - supeeeeeeeer 😉 Drž se 😉 Těhu bacily Ti radši neposílám, protože je určitě máš od @agnes88 a...kdyby se ty naše bacily sečetly, tak by Ti vyšla fakt trojčátka 😅 😅 😅
@meggar @carlik Zdravím maminy 😉
@montysek Já doporučuju Vitouškovou 🙂 I když - je to jedno - všichni jsou skvělí...už je mně po nich smutno 😔

agnes88
30. led 2012

@safarikovap no já bych se taky nejrači vyprdla na utrouš, ale jelikož sem včera začala krvácet, a dnes mi pan doktor řek že utrouš je na zklidnění vaječníků po stimulaci a na peřinku, tak že já ho klidně budu brát až do toho 17tt co mi řekla vitule. Polykání ti nezávidím, bude ti z něj fakt blbě. Vydrž prdka!! Prcoš ti to vše vrátí 🙂 @bublenudle tak trojčátka by bylo moc radostí naráz, co 🙂
@montysek já bych doporučila Machače nebo Vitouškovou, ale na utz se chodí k tomu kdo má službu. Takže se pak s nimi už nemusíš setkat. Všichni tam jsou fajn.

kcvrcekz
30. led 2012

Ahojky všem holky nemáte někdo zkušenost s Dr. Kuřecovou? Jdeme k ní na konzultaci tak by mě zajímalo jaká je.Děkuji moc

kcvrcekz
30. led 2012

P.S.: Ještě se chci tedy omluvit, že jsem sem tam vtrhla a ani nic neřekla.Mám pocit, že jsem už něco psala, ale jsem jak prvňačka...Blíží se nám konzultace a já nevím co můžu čekat..Jsem dost nervózní...Všech 424 stránek nezvládnu dočíst a tak vám moc prosím o rady ohledně RF...Děkuji moc

safarikovap
30. led 2012

@agnes88 No jasný, i já ho budu ještě dál poctivě polykat, ale...kdyby se to stalo kdykoliv před tím, ale týden před vysazením...jsem fakt jelito 😝
@kcvrcekz Ahoj 🙂 K dr. Kuřecové chodí @jana321969 - jinak o nikom tady nevím. Na první konzultaci nejdřív chvilka zpovídání, Tebe objednají na hormonální profil a protějšek půjde (možná vám to nabídnou ještě v den konzultace) na spermiogram 😉 My jsme s tím spermiogramem počítali v den první konzultace, takže jsme dodrželi před konzultací 3 dny "abstinování", protože si neumím představit, že bych tam toho mýho chlapa táhla ještě jednou, jenom kvůli spermiogramu - chtěla jsem, aby to měl za sebou všechno v jeden den...Kolikátý DC budeš v den konzultace? Kdyby Ti to dobře vyšlo (2-4DC), mohli by Ti hormonální profil udělat taky v den konzultace 😉

montysek
30. led 2012

Aha, takže na tu první konzultaci si sice můžu vybrat lékaře ale pak stejně budu chodit třeba pokaždé k někomu jinému podle služeb-chápu to dobře? 🙂 Holky, taky jsem na jejich stránkách našla, že se u nich je možno objednat na konzultaci nebo rovnou na léčbu a to tam je takový dotazník, který se vyplní a pošle a oni by se měli ozvat.Tak nevím, zda jít popř.touto cestou nebo tam pak zavolat?

safarikovap
30. led 2012

@montysek Přesně tak 😉 Vstupní konzultaci absolvuješ u jednoho lékaře a pokud máš hoooooodně štěstí, tak se se stejným doktorem potkáš třeba na UTZ nebo punkci a ET. Ale jinak ano - objednáváš se na určité dny cyklu a nemůžeš si vybírat, jestli půjdeš k tomu nebo tomu doktorovi 😉
Na dotazník bych se vyprdla - s holkama na recepci je dobrá domluva a přizpůsobí Ti termín objednání 😉

kcvrcekz
30. led 2012

@safarikovap Jeee děkuji za odpověď..No přítel tam už byl na spermiogramu a právě to vyšlo blbě, takže ho pozvali znovu za 3 měsíce a jelikož se snažíme už rok a pořád nic tak už mi to trochu leze na hlavu a chtěla bych aby se něco dělo.Tak jsem teď nervózní. Budu 22DC počítám s tím, že jak příjde MS tak půjdu na hormonální profil a přítel na to spermio, ale spíš tak nějak počítáme s tím, že tam vzorek zase doneseme aby nemusel do kabinky...No a pokud by bylo u mě vše ok myslíš, že je pravděpodobnost, že by mě mohli stimulovat už v tom dalším cyklu?

safarikovap
30. led 2012

@kcvrcekz Ahaaaa - takhle 🙂 Tak pokud budeš v den konzultace už skoro na konci cyklu, tak se na hormonálním profilu jen domluvíte a přijdeš 2-4DC na odběry (pokud si pamatuju - je to bez objednání, prostě jen na recepci řekneš, že jdeš na HP) 😉 Výsledky jsou tuším do 14 dnů 😕 Takže pokud přítel půjde v den konzultace na další spermiogram a Ty potom cca 14 dní na to na hormonální profil, tak se hned v den, kdy půjdeš na odběry HP, objednej na další konzultaci - cca za 14 dní po odběrech HP, ať tam není zbytečná prodleva (v té době už budou i výsledky spermiogramu). Pokud bude HP v pořádku, tak není na co čekat - domluvíte se na IUI nebo IVF a hned v dalším cyklu začneš se stimulkou (pokud teda budete muset na IVF, tak je to podmíněné ještě schválením pojišťovny - u někoho to schválí do 10 dnů, u nás to trvalo 3 týdny a taky jsem kvůli tomu jeden cyklus prošvihla 🙄 ). Prostě jakmile budete mít výsledky v ruce, tak pak už to je fakt fičák 😉

kcvrcekz
30. led 2012

@safarikovap Aha takže to není hned.Mě sestra řekla, že výsledny HP jjsou do dvou hodin..A spermio měl přítel poprvé do hodiny hotové. Myslela jsem, že by se to vše právě stihlo ještě v březnu, ale to zas asi takovej fičák nebude, že? ☹
No to je teda šílenost, jestli jsi skrz papírování prošvihla jeden cyklus.. ☹ A jak dlouoho chodíš do RF?

meggar
30. led 2012

@kcvrcekz Ahoj, já jsem ke Kuřecové chodila. Podle mě je v pohodě, nemaže zbytečně med kolem pusy a řekne na rovinu, co a jak. Ale bylo i pár holek, kterým právě toto jednání moc nesedlo, ale my jsme s ní neměli problém. Měla jsem jí i na OPU.

kcvrcekz
30. led 2012

@meggar No tak jednání na rovinu tak to je moje krevní skupina..🙂 jen nevím co je OPU 😖

meggar
30. led 2012

@kcvrcekz Odběr vajíček 😀

kcvrcekz
30. led 2012

@meggar Ahaaaaa tak to joooo..🙂 No jsem teď s toho taková zmatená myslela jsem si, že to bude frkot a ono asi prd...☹

1miska
30. led 2012

@kcvrcekz ja jsem se s Kuřecovou potkala jeste pred tim, nez jsem začala chodit do RF a nesedla mi a to hodně - takže moje jediná podmínka když jsem šla do RF bylo ne k ní a vyšli mi vstříc. Odborně proti ní nemůžu nic namítat, ale působila na mě hrozně suveréním a arogantním dojmem a nesedla mi

1miska
30. led 2012

u nás tento měsíc proběhlo poslední "časové" snažení a nic :( menses chodí jako hodinky, tentokrát má už 14 dní zpoždění, ale všechny testy sněhobílé - testovala jsem až předvčerem a ty dny před tím jsem si fakt už byla skoro jistá, že to klaplo, zpozdeni jeden, dva, tri, ctyri dny jsem brala v pohode, ale od pateho jsem zacala byt hodne natesene a testovani porad odkladala a tak byla natesena vic a vic a pak testovala skoro s jistotou že je tam uvidím ... a nic :(

kcvrcekz
30. led 2012

@1miska A jako chovala se nějak blbě jo? No já jsem taky dost od huby takže tento typ mi nějak nevadí...A vy jste byli na IUI nebo normálně?

safarikovap
30. led 2012

@kcvrcekz Spermio do hodiny? Nám teda dělali důkladný rozbor a trvalo to opravdu zhruba 10 dní - to stejné hormonální profil 😕 😕 😕

kcvrcekz
30. led 2012

@safarikovap Aha no tak to my máme klasické výsledky jak měla i kamarádka a fakt to bylo tak rychlé..Tak já nevím, no jestli vám nedělali i imuno...To nám ne a to prý trvá tak dlouho..Ale jen to základní prý netrvá tak dlouho..Tak teď jsem s toho jelen... 😲 😲 😲 😲

1miska
30. led 2012

@safarikovap kamaradka jde na konzultaci pristi tyden a rekli ji, ze chlap udela odber pred konzultaci a za hodku budou vysledky, takze na konzultaci pujdou i s vysledkama a hormonalni profil ze bude do druheho dne - ono treba laborka v bohunicich dela standartne hormonalni profil ve vsedni dny tak do 3 hodin, takze realne to asi je 🙂

1miska
30. led 2012

@kcvrcekz prostě me nesedla, to se tezko popisuje.... citila jsem jakysi hrozny odstup, aroganci....

safarikovap
30. led 2012

@kcvrcekz Imuno ne-e - to vím určitě 🙂 Zkus se zeptat ještě holek...nicméně - jak spermio, tak HP jsme absolvovali vloni v létě v Reprofitu a fakt to trvalo tak dlouho 😒 No, to je jedno - hlavně, aby výsledky byly O.K. 😉

kcvrcekz
30. led 2012

@1miska Jeee teď si mě tím, že je to možné do dvou dnů potěšila..🙂 No a k přístupu Dr. jsem teda zvědavá co mě čeká..Připravím se na nejhorší a třeba budu mile překvapena..🙂

kcvrcekz
30. led 2012

@safarikovap No přesně jen aby to bylo ok, alespoň na to IUI..🙂 A moc děkuji za pomoc..🙂

safarikovap
30. led 2012

@kcvrcekz Tak jsem si našla protokol ze spermiogramu (výsledky přišly mailem - spermiogram + kultivace) - odběr 12.7., výsledky 21.7. Hormonální profil - odběr 3.8., výsledky 12. 8. - obojí jsme absolvovali v Reprofitu 😉

safarikovap
30. led 2012

@kcvrcekz A jak moc špatný jste měli ten spermiogram?

kcvrcekz
30. led 2012

@safarikovap no oligoteraspermie tak nějak se to píše...Ale prý je možné, že se to zlepší...Tak doufám v to, že to bude lepší a alespoň na IUI...No to je docela dlouho teda..No snad to u nás bude kratší...A jaký byl u vás problém?

safarikovap
30. led 2012

@kcvrcekz U nás jen ve spermiogramu - proto jsme se hnuli z místa dost rychle, protože mně vyšel HP dobře. Jé, tak to jste na tom ještě dobře 😉 My máme oligoastenoteratozoospermii - množství a pohyb ještě jakž takž, ale progresivní pohyb 0% a morfologie (při posledním odběru) už taky 0% - a zadařilo se - takže - i kdyby to nebylo na IUI, tak v Reprofitu vám to prostě vyjde 😉