Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

agnes88
1. bře 2012

@holino páni, moc blahopřeji, úžasná zpráva. A já vím další ...@jana321969 jani, pojď nás taky potěšit 🙂
@cilkaa jasan, klasika je klasika. Určo to vyjde!!

bublenudle
1. bře 2012

Ahoj holky,takže dnešní hlášeni z RF...jdu po MS na hysteroskopii a uvidi se co tam je..dalsí stimulka minimalka je na duben-květen dle vysledku....
@holino velká gratulace k // 🙂

bublenudle
1. bře 2012

Holky,byli jste nekdo v RF na hysteroskopii ?? jak to probíhá??díky za info..

1miska
1. bře 2012

@bublenudle byli 🙂 a ne jednou :( zakrok byl ve 12, dosla jsem na "prijem" v 11, od pulnoci nic nejedla nepila.... ve dve za mnou dosel doktor rict mi co tak vedel a jak dal, sestrika vytahla flexilu a rekla me ze se muzu chystat domu, motala se mi dost hlava, tak jsem se napila, dostala oplatek a pul ctvrte sedela v autu smerem domu - tesne po to krvacelo jak silnejsi menses, doma jsem si vzala ibalgin a dalsi den uz pohoda, tyden to jeste spinilo

1miska
1. bře 2012

@holino gratulace velika 🙂 🙂 A kolik vam z te puvodni velke urody zbylo mrazacku? za dva roky se budou urcite hodit 🙂

cilkaa
1. bře 2012

Holky, díky, tak na březen teďka všechny povinně palečky držet pro mě 😵 a pak hned pro @bublenudle
@jana321969 Jani u tebe jsou také novinky? 😵

Nikdo nebude stimulovat se mnou v březnu? No tak si uzmu všechny pěstičky štěstí pro sebe 😉

Holky, tak radíte 150 jednotek... a jak Vám po tom bylo? Vše OK? Kolik jste měly vajíček?

sikulik
1. bře 2012

@bublenudle ahojky, je fajn, že zkusí zjistit, proč to nevychází, držím pěsti, ať je vše tak jak má být!!! 😉

bublenudle
1. bře 2012

@1miska Ahojky, tak díky moc za info.. No snad budu o něco chytřejší a nebude to nic hrozného, myslim jako vysledek vysetreni 😉

bublenudle
1. bře 2012

@sikulik Dekuji, jsi hodna. Snad se nekam posunem ;0)

olousek35
1. bře 2012

@bublenudle u mě hysterka v pohodě, slabé špinění, žádná bolest. Hele, ale těš se. Když zvládneš další pokus do 3.měsíců, tak se hooodně zvyšuje naděje na otěhotnění. Aspon tak mi to Kuřecová povídala. 😉

olousek35
1. bře 2012

@holino no úžasný. Věděla jsem, že to musí vyjít. Hlavně ted zůstaň v klidu a věř, že vše bude dobrý. Pokud nám neutečeš, tak to budu prožívat s tebou. 😉

olousek35
1. bře 2012

Něco pro povzbuzení

holino
1. bře 2012

holky děkujeme moooc 🙂
@1miska z tý naší urodčky jsme si nechali zamrazt jen jedničkový blastocysty .....takže 8 sourozenečků máme v Brně .....tak za pár let je určitě přivezeme domů ....aspon jednoho 🙂 ale to už je hoooodně daleko ted je nejdůležtější Š P E N D L Í K v bříšku 🙂
holky blbej dotaz ....ale taky dotaz 🙂) ....dostaneme fotečku hned z prvního utz ???....samo pokud tam bude něco vdět .....ale as by už mělo ....uvidim co se zítra dovím až budu volat do RF v Ol 🙂

holino
1. bře 2012

@olousek35 ahojky děkuju ...nebuj určtě neuteču 🙂)
....malý je kouzelný =)

kcvrcekz
1. bře 2012

@bublenudle tak držím pěsti ať to divře dopadne.🙂 a v dubnu budu držet pěsti ať to výjde třeba se tam potkáme taky budu stimulovat od dubna. @cilkaa držím všechny co mám!!!😉 a pár temch pěstiček si prosím i já na ten duben...🙂

cilkaa
1. bře 2012

@kcvrcekz no jooo, to je fakt, duben bude velkej!!!! jasan, že budu držet 😵

kcvrcekz
1. bře 2012

@cilkaa tak teď ty a v dubnu my s @bublenudle😉

bublenudle
1. bře 2012

Holky dikec, jste zlaticka !!! Jsem moooc rada, ze mám na duben partacku 🙂

drndapetka
1. bře 2012

@cilkaa ahojky, já čekám na mrchu a začínám znovu stimulovat na minimálku , takže v březnu budeme bojovat spolu 🙂 teda doufám, že už budu reagovat lépe, né jak minulý cyklus,kdy byl jen jeden folík, potřebuji aspoň 3 folikuly - tak jsem se domluvila s Machačem 😀 Akorát ta mrcha se teda loudá 😝

cilkaa
1. bře 2012

@drndapetka no tak supeeer, také mám parťáka 😵 Snad mrchy brzo dorazí, nejlépe v neděli nebo pondělí, pro výbavičku si jdu zítra, tak budu vybavená 😎
Kolik zkusíte nyní tabletek?

aidule
1. bře 2012

@bublenudle Ahoj zpět! Jsem ráda, že se posunujete dál, je asi třeba se na vše kouknout pěkně "z blízka". Snad už se podaří zjistit příčiny neúspěchu a pak už ta šťastná 7 vybojuje mimíska 🙂 😉 !!! Tak se opatruj a hezky poslouchej pány doktory 😉 !

agnes88
2. bře 2012

@holino jasan že bude fotka, bude i srdíčko. Třeba ti ho pustí nahlas, na mě se štelcl vyprd...
@bublenudle bezva že se něco děje. Najdou příčinu a do léta budeš řešit novou garderobu 🙂 moc ti to přeji
@olousek35 Tomík je úžasnej, jak frajersky leží na boku.
@drndapetka ahoj, zkus víno a vanu, třeba se spustí. Kolik clostilu jsi minule zobala?
Jinak zdravím všechny holky...krásný pátek, díky bohu 🙂

holino
2. bře 2012

Krásné dobré páteční ránko všem 🙂)
jsem dneska nějak nemohla dospat 😀 😀 tak už tu straším 🙂))
Ncméně jsem pro dnešek jen tak ofko kontrolně testovala ......a JÁ SEM ASI VÁŽNĚ TĚHOTNÁ ! ! ! ! ! myslím .....že NENÍ CO DODAT 🙂 🙂 🙂
@agnes88 ahojky děkujiiii .....no uvidim dneska budu do RF v Olomouc volat ....sce v papírech mám že mám volat až za 14 dní po poztvním testu a objednat se na utz (nebo tak něco v takovém znění ....samo že volám ještě dneska .....aspon budu vědět kdy bude náš velký den 🙂))
Jej tak mě asi bude stačt že ho uvdime a povezem s důkaz v podobě fotky 🙂) ....jakmle bych slyšela srdíčko asi by byla pobočka v olomouc vyplavená slzama 🙂) .....ale neee samo by to bylo to nejužasnější ...uvdime necháme se překvapit 🙂))

kcvrcekz
2. bře 2012

@holino Já mám s tebe takovou radost..🙂 Jsem tady sice asi nejkratší dobu, ale jsem moc ráda, když se někomu zadaří..🙂 Dává mi to naději, že by třeba i nám se mohlo zadařit hned na poprvé..🙂 Dáš sem pak fotečku?

meggar
2. bře 2012

@cilkaa Já měla taky kolem 150j, ale po UTZ mě to myslím ještě snižovali na 112j. Měla jsem nakonec 22 vajíček a všechny zralý, ale já moc dobře reaguju na hormony, takže i Dr. se divila. Cílem je totiž získat kolem deseti vajíček.
@drndapetka @cilkaa @cilkaa @bublenudle @kcvrcekz Holky držím palce do dalšího pokusu. Jaro je procentuelně nejúspěšnější na IVF, takže to by bylo, aby to nevyšlo 😉
@holino Gratuluju moc k zavrtané bublince. Neboj, fotečku dostaneš. My jsme srdíčka taky neslyšeli, ale je zážitek už jen vidět je blikat na monitoru.
Jinak my jsme včera byli v poradně pro rizik. novorozence a dopadli jsme dobře, vývojově odpovídáme termínu porodu, přibrali jsme od porodu 1500gr a vyrostlao 7cm. 😉

jana321969
2. bře 2012

ano test me vyšel pozitivní 10/11 den na krvi jsem byla 13 den a hcg potvrzeno tak uvidime za 14 dní do Brna 🙂 🙂

kcvrcekz
2. bře 2012

@jana321969 No nepovídej..🙂 SUPEEEEER..🙂

bublenudle
2. bře 2012

@aidule No ahoooj dračico, jj už jsem pekne doma. Jsem moc rada, ze se bude dít něco nového a snad se najde příčina proč mimi nezůstanou.. Tak uvidíme. Vlastně už se na tomooc těším, snad se posunu dal a blíž k miminku.. Také mi odebrali krev na různá vyšetření a ty budou tak za 14 dni . Tak jsem zvědavá. Zlatí, měj se krasne a posílám pusinku pro Natalku .. Paa

bublenudle
2. bře 2012

@agnes88 Ahojky , no jsem fakt mooc rada ze se bude něco dít.. Snad bude jaro opravdu nejlepší 🙂 měj se krasne a posílám pohlazeni na briško ..

aidule
2. bře 2012

@bublenudle Tak, tak, člověk je hned optimističtější, když se něco děje. Naty jsem pusinku předala, no ječí tu vedle mě....je to úžasné, však za pár měsíců sama uvidíš. Jaro znamená nový život v celé přírodě, tak proč ne u vás 😉 😀 🙂 ??!!! Hezky si užij víkend, my odjíždíme k rodičům mimo Brno, taťka slaví 60-tiny, tak to bude velká oslava 😀 😵 . Pa