Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
13. bře 2012

@bobulinka74 to víš, že budeš dobře reagovat, držím pěsti 😉

jana321969
13. bře 2012

AHOJTE HOLKY JEDLI JSTE KROMĚ SÝRU JOGURTŮ I VITAMÍN D navíc??

katem
13. bře 2012

@sikulik mas pravdu, jsou to hezke starosti. Akorat tech moznosti je tolik, ze clovek nevi, co bude nej... ja a manzel jsme oba takovy analytici a praktici, ze je to celkem UKOL 😎 😝 ! 😲

agnes88
14. bře 2012

@katem ahoj, to jsou krásný starosti. Já mám kamošku dvojmamku, takže všechny rozumy co koupit čerpám od ní. Třeba tenhle kočárek baby jogger city select si určitě pořídím. Ale až na jaro. Hned po narození budu mít velký kočár vedle sebe, bazárkovej. Stejně je jen na půl roku +-.
A po včerejším utz už vím jakou barvu kupovat 🙂 miminka jsou v pořádku, žádný zjevný vady, vše je OK.
Zdravím všechny snažilky. Holky, jaro je tu, určo se zadaří, ať už máte taky taková krásný starosti 🙂
Pěkný den všem!!

kalipso
14. bře 2012

Ahoj holky, mám další dotaz 🙂 V květnu bychom rádi šli na IVF (pokud se nestane zázrak a nevyjde IUI), domlouvala jsem se s paní doktorkou Vitouškovou lehce přes email a psala že pohlídá podání žádosti na pojišťovnu, aby se to stihlo nechat schválit. Znamená to, že já nemusím nic podepsat pro tu pojišťovnu, vyřídí to komplet v Reprofitu?

bambulajda
14. bře 2012

@sikulik ..ahojky, v Praze jsem byla v pondělí a na výsledky si mám volat za 14 dní....tak doufám,že tam něco najdou jinak já už nevím 😀 ...paní doktorka mě poprosila, ať KET posunu o měsíc, až budou výsledky ...abych toho posledního chudáčka taky nezamordovala 😎

kcvrcekz
14. bře 2012

Ahojky holky všechny moc zdravím...
@agnes88 No a jakoupak barvu budeš kupovat? Vysněbou růžovou?😉
@kalipso Ahojky já se zrovna chytám taky na stimulku od dubna a zrovna jsme nechávali odeslat papíry na pojišťovnu...Nebudeš podepisovat nic, to zařídí v RF...Potom jen tě objednají na vyzvednutí...Tedy takto to máme my..A 3.4. jdeme pro léčbu, tak jsem zvědavá...🙂

kcvrcekz
14. bře 2012

@bambulajda Ahoooojky a jaký máš pocit z paní doktorky? A prosím tě chudáčka, je to určitě bojovník a pokud to posunete tak uvidíš že se pak dobře chytne..😉

cilkaa
14. bře 2012

@katem a @agnes88 holky vy jste tajemné jako hrad v Karpatech. Tak kápněte božskou s těmi pohlavími 😉

@bambulajda duben bude šťastnej

@kalipso my se domluvili na lécích a oni vše vyplnili a podali, nic jsem nepodepisovala mám dojem...

Holky, tak já včera začala krvácet,a le jen malinko a dnes mi Marcel řekl, že velké podezření na mimoděložní. V 11 si mám volat na výsledky HCG a pokud budou kolem té hodnoty 700, tak budu muset na laparku,a by mrknuli, jestli není ve vejcovodu 😠 Já se fakt zblázním 😠
No a tím pádem, když nevíme, co bude, tak musíme stimulku odložit, v tom lepším případě, na další cyklus, tedy budu stimulovat v dubnu!!!!
Tak to už se nám na duben sbírá hodně adeptek, to bude super 😉

1miska
14. bře 2012

@cilkaa tak drzim moc pesticky, treba to bude jeste dobry 🙂 zatim slo HCG porad nahoru
jinak u nás nic nového - pořád bojujeme se sliznici - v době ovulace má vždy max. 4 mm, i přes vínko, kontryhel, estroferm - takze nema cenu tam ani zavadet zadne vajicko nebo spermijky, dnes jsem byla na kontrole 14 DC, krasny folikul, ale sliznice 3 mm.... tak pristi mesic kontrola, na srovnani a teprve se budeme domlouvat co dal - tak jsme nejak ustrnuli na mrtvym bode :(

kalipso
14. bře 2012

@kcvrcekz @cilkaa díky holky, jsem z toho dost vyjukaná 😅 Nějak je to moc informací a mám furt obavy abych něco neprošvihla 😉

@cilkaa snad to není mimoděložní 😖 držím pěsti ať je to v pořádku!

cilkaa
14. bře 2012

Holky, tak HCG vzrostlo dost krutě na 1500. Vypadá to jako všechno v pořádku dle krve...ale má to háček- sliznice už se odlučuje a má už jen 4mm a v děloze není nic vidět, takže to na 99% procent roste jinde (a daří se mu tam!!!!)
😠 😠 😠

@1miska já ti povím, ta sliznice je pěkná mrcha, také mě sužuje už celou dobu a dnes je také jen 4mm, takže mímo se muselo uhnízdit jinde, to je v pr... Kdyby byla narostlá, tak bych ještě doufala, ale takhle ☹

bobulinka74
14. bře 2012

@cilkaa Tak jak?? Doufám, že je vše v pořádku?!!

bobulinka74
14. bře 2012

@cilkaa tak to mi je líto, já měla to samé, hcg bylo už 3500, pak začly bolesti. A nepřeslechla jsi se s tou sliznicí?

1miska
14. bře 2012

@cilkaa ach jo.... to asi jo, k HCG 1500 i kdyby nebyl videt gestacni vacek, tak sliznice musi byt vyssi - takze DGL? a v RF?
sliznice je fakt mrcha... trapim se s ni uz vic jak rok, nikde jinde neni problem, jen ta sliznice proste nikdy nenaroste a moje menstruace vypada tak ze hnede zaspinim na jednu vlozku a to je vse :( zkusili jsme za ten rok uz vsechno mozne i nemozne, ale rust porad nechce :(

cilkaa
14. bře 2012

@bobulinka74 Ne, ne.. je to tak... 4mm. Kdyby byla více, jak byla v pondělí, tak by ještě byla šance, že se embryjko schovává. Ale takhle je už téměř jasné, že je někde jinde ☹ A jak to probíhalo u tebe, napiš prosím...

@1miska ty jo, to je fakt na palici. Když neroste ani po těch lécích, ach jo, to jsou trable

Doufám, že by mi vše udělali v RF- nevím...

bobulinka74
14. bře 2012

@cilkaa já jsem tenkrát nechtěla věřit, že to je GEU, nic mi nebylo a doktoři byli různých názorů. Dokonce jsem odešla z nemonice na revers 😕 , což bylo dost nebezpečné. Za pár hodin mě hrozně začlo bolet břicho, embryjko už bylo dost velké, vejcovod už začal praskat. Operovali mě pak tentýž den odpoledne, ničeho se neboj, jde to rychle a za 2-3 dny jsem šla domů. Po pschychické stránce mi to tenkrát dalo víc zabrat, protože mi vzali vejcovod a řekli, že ten druhý je totálně na nic.
Laparoskopie není nic hrozného, ale já jsem strašný poseroutka a všeho se bojím. Přeju ti, at' to máš všechno rychle za sebou, je to hrozné, když člověk neví, co se přesně děje a taky nemůže nic pro to sám udělat, aby bylo líp ☹ . Myslím na tebe, pohlazení a hodně štestíčka.

lenka27
14. bře 2012

@cilkaa no já měla mimodelozni a vysvětlovali mi. Že u těchto případů HCG stoupá až moc, tak nevím. Přeji ti ať to tahle možnost není.

lenka27
14. bře 2012

@cilkaa ta laparoskopie není nic hrozného, mě ani potom nic nebolel, ale já pořád věřím, že to snad bude aspoň jinde než ve vejcovodu, prý to může být někde v rohu dělohy atd. Ten život je fakt nespravedlivý, těm co o děti nestojí se to nestává ach jo

sikulik
14. bře 2012

@katem no tak to abyste vypracovali napřed průzkum trhu, pak si to všechno zanalyzovali a pak vyhodnotili pozitiva a negativa a aplikovali je na své konkrétní potřeby 😀 😀 ty jo, to bude fuška, to už budou mimísci skoro na světě 😉

sikulik
14. bře 2012

@agnes88 ahojky, že by růžová?? 😉

sikulik
14. bře 2012

@kalipso taky mám z dřívějška zkušenost, že to vše zařídí RF

sikulik
14. bře 2012

@cilkaa je mi to líto, držím pěsti, ať ti to dopadne jak nejlíp v téhle situaci může!!!

sikulik
14. bře 2012

@bambulajda snad tam najdou "jen nějakou banalitu", která se dá lehce napravit, až budeš vědět, tak napiš, jak to dopadlo 🙂

cilkaa
14. bře 2012

holky, tak mi volal Marcel, mám přijít zítra na lačno a jdu pod kudlu. Nelíbí se mu to...
Holky, děkuji všem...
Mně štve, že přijdu asi o vejcovod. A kdy se pak můžeme zase snažit??? Nevíte?

@lenka27 v tom rohu dělohy je to prý také na pytel, to pak ještě musí zašívat dělohu a to je pak s dalším těhotenstvím pěkně na prd ☹ A jak jsi to měla ty?

Já se nebojím té operace, nebo narkozy... ale štve mě, že už budu mít jen jeden vejcovod.

Jako plus beru to, že se mi aspoň mrknou do dělohy a na vejcovody.....
Ležet bych tam měla do pátku (přes jednu noc).

kacatka
14. bře 2012

Zdravím všechny diskutující o IVF 😉 Chystáme se s přítelem do reprofitu Brno. V dubnu jsme objednáni na konzultaci u Dr. Koudelky. Máte s ním některá zkušenosti? Jinak už jsme zkusili 1x IUI, ale bez úspěchu, což se dalo čekat. Naše spermijky jsou na hranici naprosté katastrofy ☹ . Co se týká mě, tak já jsem měla normálně bez stimulace 2 folikuly, nebrala jsem před IUI ani clostil (prý snižuje sliznici), ale stejně to úspěch nemělo, tak podstoupíme IVF a uvidíme. Přeji všem hodně štěstíčka a doufám, že se tu někdy sejdem s ukázkami našich povedených dětiček 😉

katem
14. bře 2012

@sikulik no to to u nas tak bude asi vypadat!!! 😀 ale ja to vzdam, protoze nebudu mit dostatecne dukazu 😉
No manzel uz rikal, ze si ty postylky sam udela.. no a mozna az budou 2roky tak je akorat dodela 😀 .... no jsem opravdu zvedava, co vymyslime... ja vim, ze cas bezi, ale manzelovi to porad nedochazi, si myslim.... on rika, ze u to vice mysli ve stressu.. !!! ha ha ha.. tak uvidime!

bublenudle
14. bře 2012

@cilkaa Ahojky,to je teda smula...ja mela mimona nezi 3-4 pokusem přirozenou cestou...vzali mi oba vejcovody,jelikoz jeden poskozenej a druhej na prd,srusty..musela jsem mit minimalne 3 mesice pauzu a pak dle kontroly...tak uvidis ..myslim na tebe...

bublenudle
14. bře 2012

Jinak Vás všechny zdravim ze služebky....... 🙂

lenka27
14. bře 2012

@cilkaa no já to měla po přirozeném pokusu a v pravém vejcovodu a jsem bez něj byla to prý blbá náhoda, srůsty jsem tam neměla, o to víc mě štvalo, že se to stalo. Jsem ani netušila, že se to může stát po IVF. No půl roku byla pak nutná pauza. Tak držím na zítřek palecky ať to dopadne co nejlíp v rámci možností.