Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
20. dub 2012

@cilkaa tak to gratuluju k první včelce mě to čeká zítra...
@bublenudle tak to je super že folíci rostou.😉
Holky ms dneska dorazila tak zítra první píchanec 😲 snad to zvládnu dobře namíchat🙂

bublenudle
20. dub 2012

@kcvrcekz JJ,jsem rada...tak přeji pevnou ruku při včeličkování 😉

aidule
21. dub 2012

@bublenudle To je paráda, že zase bojujete 😉 ! Tak přeji, a't rostou jak mají a a't ten boj je už tentokrát ten vítězný!!! 🙂 🙂

kcvrcekz
21. dub 2012

První včelka za mnou🙂 ani to nebolelo.Jen škoda, že si přítel stále myslí že když kašlu tak je hloupost začínat☹

montysek
21. dub 2012

@kcvrcekz Ono jde taky o to, že kdyby jsi byla nějak nachcípaná i na odsátí ,tak jestli by Ti vůbec mohli dát narkozu...

kcvrcekz
21. dub 2012

@montysek je mi to jasné,ale kdybych byla moc nemocná tak to odložím,ale když si sem tam zakašlu neberu to nějak hrozně.Takže do odběru budu úplně v poho.

evikj33
21. dub 2012

@kcvrcekz Hlavně bud v poho.ja měla před OPU taky rymu a nebylo mi nadvakrát dobře,ale bylo to OK.Není to velká narkoza.Dokonce jsou i holky co jim to dělali bez narkozy.Nevím zda ne přímo tady a daly to.Držím pěsti 😉

cilkaa
23. dub 2012

ahoj holky, jak jde stumulka?
Já dnes 4. píchanec, ale dala jsem si ho na stejnou stranu jako včera, snad to nevadí. Úplně jsem ráno zapomněla, tak zítra musím na druhou, snad to nevadí 😲
Jinak se cítím dobře (ale to bude i tím počasím) a ve středu mi řeknou co a jak! 🙂

sikulik
23. dub 2012

@kcvrcekz sikulka, že jsi to tak krásně zvládla píchat, přítel je chlap 😀 a ti tomu nerozumí, tak dej na své pocity a jistě už budeš při odběru i ET zdravá 😉
@bublenudle tak jak pokračují v růstu folíci? Jistě se jim u tebe daří moc dobře a v tak krásným počasí rostou jako houby po dešti 😀
@cilkaa určitě nevadí, že jsi píchla na stejnou stranu dvakrát, to je v pohodě a jedno, na kterou stranu pícháš, důležitý, že se do tebe dostanou ty hormony. Na středu držím pěsti 😉

bublenudle
23. dub 2012

Takže máme 5 folíku 🙂 ve středu je OPU....tak už se mooooc těšinkááám.... 😵 😵 😵 😵

evikj33
23. dub 2012

@bublenudle No to je super počet,kráýsně reaguješ 🙂 Jsi šikula,na stř,držím pěsti Já mám kontrolu v Olmiku a fasuju injekce.Budu ti opět v patách,měla bych začít cca3.5-4.5. Tentokrát už nám to musí vyjít. 😉 😉

kalipso
23. dub 2012

@bublenudle krásný, držím pěsti!! 🙂

bublenudle
23. dub 2012

@evikj33 Ahoooj brouku, tak to je paráda ., ze frcis hned v závěsu haha.. Dej vědet jak jsi pak v olmiku dopadla.. Já už se moc těším na středu 😉)

bublenudle
23. dub 2012

@kalipso Dekuji moc ;)

kacatka
23. dub 2012

holky mám dotaz, jak se při OPU berou odběry na ty infekční nemoci, kdy se ví výsledky? A probírá to někdo s Váma, nebo když je vše ok, tak se to prostě přejde. Díky moc

cilkaa
23. dub 2012

@bublenudle tý jo, tak to je krása, tak držím palce, aby byly folíci plní 🙂

@evikj33 tak to půjdeš hned za námi, bezva!!!!

@sikulik jo, tak bezva, už jsem měla strach. trochu to dnes i bolelo se musím přiznat, asi jsem napíchla nějakou žilku

@kacatka tak já jsem to s nikým neřešila a nikdo mi o tom nic neřekl, takže vlastně asi nevím, jestli nám to dělali? Při OPU mi krev ani chlapovi nebrali 😕

evikj33
23. dub 2012

@cilkaa Pevně doufám že pujdu hned za váma a spoléham že našlápnete pořádnejma//dálnicema at se mám čeho držet 🙂

kacatka
23. dub 2012

cilkaa aha, tak to je zajímavé, i na internetových stránkách reprofitu to mají napsané, že se to bere v den OPU. No ono to není až tak důležité, jen mám chlapa, který je trochu srabík, bojí se každé injekce či odběrů, omdlívá u nich a tak jsem mu řekla, že bude muset ještě podstoupit jeden odběr, no tak asi ne. Tím líp pro něho. 😉

aidule
23. dub 2012

@bublenudle Jé beruško, jsi naa tom s počtem stejně jako já tenkrát, to je super, určo je to na té nejlepší cestě!!! 🙂 😉 Drž se a ve středu budu na tebe i tvé mimi moooooc myslet 😉 !!!

kcvrcekz
23. dub 2012

@bublenudle tfuj tfuj tfuj ať vše proběhne jak má🙂
@cilkaa no jako já dneska 3. a příjde mi,že ten břuch se mi nějak zvětšuje 😲 .Jak se cítíš? Já jdu na utz ve čtvrtek 🙂

bublenudle
23. dub 2012

@aidule Achooj zlatičko 🙂 no jsem šťastná.. Ať už je středa, mooc se těším.. Hned pak písnu.. Děkuji ze na mě budeš myslet 🙂)

bublenudle
23. dub 2012

@cilkaa Dekuji.. Uvidíme ve středu 🙂

cilkaa
24. dub 2012

@kcvrcekz teď jsem si píchla 5. džoganec. Břicho je OK, nejsem nafouklá, nemám ani jednu modřinu, prostě nic. Trochu mě možná bolí hlava, ale to nemusí být z toho. Normálně chodím do práce.
Ale zase si říkám, jestli na to vubec reagují, tak zase mám obavy. To si nevybereš. Zitra budu v 11h vědět víc.

agnes88
24. dub 2012

maminky poraďte prosím, koupit monitor dechu, nebo ne.
Omlouvám se že sem lezu, dotaz sem vůbec nepatří ☹
@bublenudle Leonko, na zítra držím pěsti, aby se oplodnily všechny a tentokrát to bude to pravé ořechové. Moc ti to přeji!!!!
Všem stimulantkám přeji aby tohle byly poslední píchance a abyste už měli jiné, krásné starosti. Všechny do jedné si to zasloužíte.

sikulik
24. dub 2012

@agnes88 ahojky, no určitě s monitorem budeš klidnější. My jsme ho dostali než se malej narodil jako dárek od kamarádů, složili se. Ale zkus si ho od někoho půjčit nebo ho půjčují i některé porodnice na půl roku za poplatek.

bublenudle
24. dub 2012

@agnes88 Ahoooj zlatičko,děkuji,už se moooc těšim.... 😵 zitra hned podám hlášeni...měj se krasne 😵

sikulik
24. dub 2012

@kcvrcekz ahojky, to že se ti nafukuje bříško je úplně normální reakce, ale nemusí to tak mít každý, že @cilkaa 🙂, tak holky, ať vám to jde i dál tak pěkně jako doteď, bojovnice 😉

sikulik
24. dub 2012

@bublenudle gratuluju k úrodičce, přeju ať jsou ve všech krásná a zralá vajíčka!!! 😉

agnes88
24. dub 2012

@sikulik děkuji za zprávu, tohle mi právě říkaj všichni okolo, že budu mít klidnější spaní, kor když bych top měla hlídat dvojmo, jeden už mám objednaný, teď jen sehnat druhý.
@bublenudle vypadá že jsi dobře naladěná, uvidíš že se mimouškům u tebe bude líbit.
@kcvrcekz jsem zvědavá kolik bude ve čt na utz vajíček. Věř že stačí jedno, ale určo jich bude víc

safarikovap
24. dub 2012

@agnes88 A tak to já zase povalím bez monitoru. Jsem hysterka - párkrát by se to spustilo bezdůvodně a já už bych lezla po stěně, takže já Bety ne-e.
@bublenudle Leošku, zítra držím pěsti 😵 😵 😵