Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

dancaa
26. dub 2012

@sikulik ahojky, no snad asi ano. To čekání je strašný ☹ a myslíš si, že by se mohlo uhnizďovat třeba až od včerejška? Bylo po 5-ti denní kultivaci.

dancaa
26. dub 2012

@sikulik no tak snad ano. Jenže to čekání je děsný. Myslíš si, že by se mohlo uhnizďovat třeba až od včerejška když je mi blbě? Bylo vkládáno po 5-ti denní kultivaci

kcvrcekz
26. dub 2012

@bambulajda musí!!!!!Teď už to výjde🙂

bublenudle
26. dub 2012

@dancaa Pokud jsi měla 5 denni embryjko, tak to se mělo zahnizdit do 2 dnu.. Takže teď už je rozhodnuto, akorát hcg se ukáže kazdemu jinak..

dancaa
26. dub 2012

@bublenudle takže myslíš, že to neni ještě ztracený? Možná se ptám jak hlupačka, ale já tomu všemu moc nerozumim 😖 a kdy si myslíš, že by se hcg ukázalo na 100%

bublenudle
26. dub 2012

@dancaa Urcite není nic ztraceny, je to ještě brzo. Moje kamarádka si dělala 13 den test a byl negativni, druhy den šla na krev a ejhle, už to tam bylo.. Takže se nenervuj, den něco dobrého na papu a pust si pohádku ať se brouckovi u maminky líbí a pustí se až za 9 měsíců 😉

dancaa
26. dub 2012

@bublenudle Jsi moc hodná 🙂 dala jsi mi naději 🙂 jenže já jsem jak praštěná, stejně s tim nic člověk nenadělá a přesto přemýšlí jakby a coby. Tak budeme doufat 🙂
Tobě přeji taky hodně štěstí 😉

bublenudle
26. dub 2012

@dancaa Jasny chápu.. Já už toho mám hodně za sebou.. Tak to je pak jiné haha.. Pekne odpocivej vše bude tak jak ma a ok 🙂

dancaa
26. dub 2012

tak to jsi hodně duchem silná žena 😉 Já si vždycky řeknu, ale co buď jo nebo ne a zachvíli už to šrotuje 🤐 já právě mohla dát jen jedno ohledně mé cukrovky. Vim, že asi větší naděje je jich dát víc.....ale zase takovýho prostoru by tam mělo jen pro sebe 😵

bublenudle
26. dub 2012

@dancaa mslím,že hodně zaleži na zdrav.stavu pacientky a taky jak je stavena.... 😉 já si je nechavam davat všechny kvuli věku a taky tolik pokusu neuspěšnych....tak doufam,že tento 7mej bude opravdu štastnej 😵 😵

dancaa
26. dub 2012

no právě, mám diabetes 13 let a ňáký ty důsledky to má, ale teď jsem kompenzovaná i jsem teda musela přibrat, což se mi povedlo 😅 Mě bylo řečeno, kdybych jich nechala zavést víc a chytily se, mělo by to následky na ledviny a oči. To by bylo aby se nám to nepovedlo. Snad ten nahoře neni takový kruťas 😉
Vyjde to, neboj, budou to siláčci 🙂

bublenudle
26. dub 2012

@dancaa ano,určitě se to podaři..a budeme taky mamky 😵 😵 😵 😵 😵 opatruj se,zitra pisnu pa 😉

dancaa
26. dub 2012

Taky se opatruj 🙂 budu se těšit 😉 zatim papa 🙂

evikj33
26. dub 2012

@bublenudle Super bojovníčci,jen tak dál a maminka at čechrá duchničku 🙂 At se jim hezky bydlí.Ja už mám nafasováno,tak spoléhám na vaše dobré zprávy a pořádnou těhu cunami at mužu naskočit. 😀

jana321969
26. dub 2012

AHOJTE HOLKY POSILAM POZDRAV, POSLEDNI TRI STRAN PŘÍSPĚVKŮ JSEM PŘEČETLA DLOUHO JSEM TADY NEBYLA.

olousek35
26. dub 2012

@jana321969 Ahoj Jani, jak se daří tobě a dvojčátkům? 😉

jana321969
26. dub 2012

ahoj aoj zatim to jde a nevolnosti snad uz budu končit mam ještě o kilo az dvě dule 🙂 jinak testy vcera dopadly ok, tkze jsem rada, asi bude páreček tak uvidime.

aidule
26. dub 2012

@bublenudle No bezva, pohádkový motiv pokračuje, to je krásné znamení! Tak tedˇo víkendu ještě odpočívej, pak už budeš pracovatve prospěch mimísků 😀 .

sikulik
27. dub 2012

@bublenudle 😀 tak 4 to by pak byla sranda s čtyřčatama 😀 , já jsem měla taky jednou zavedený 3 a zůstal nám ten jeden, co spinká v postýlce. Držím vše co mám, aby se všichni tři bobísci krásně vyvíjeli a mohla jsi mít všechny 3 u sebe v bříšku, a pak už je to jen na přírodě, kolik ti jich nechá. Ale teď už to štěstí musí přijít!!! 😉

sikulik
27. dub 2012

@dancaa možné je všechno, každá holka to má jinak. Někdy se může embryjko chytnout hned, někdy může chvíli "bloudit" a pak se chytne třeba později. Věř mi, že to čekání tady všechny mooooc dobře známe a ne jedenkrát, ale třeba i několikrát, když se stále nedaří. Tak mysli pozitivně a snaž se na to tolik neupínat a najít si nějakou činnost, kterou se aspoň trochu zabavíš a odvedeš myšlenky, ale vím je to těžké

cilkaa
27. dub 2012

AHoj holky, tak jsem zpět z utz:
takže na utz pořád 20 foličů. Marcel Š. říkal, že nebude zastírat, že jich chtěl méně, ale ať se ničeho nebojím, že se o mě osobně dobře postará s SLIBUJE, že žádný OHSS nebude (co se týče vody v břichu, kapaček atd.) a že budu normálně fungovat (ve středu do práce, nechci být doma) - je zlatej, uklidnilo mě to..

A teď tedy mám ještě zítra píchat Puregon, k tomu 2x Orgalutran, aby nepraskli foliči. Zítra ve 24:00 mám píchat Decapeptyl, aby dozráli a pak ještě tabletky Dostimexu, taky na oddálení OHSS. Pregnyl nebude kvůli tomu OHSS, aby se nerozjel, to dělá on-HCG, mrcha..
OPU pondělí v 12h - to zdechnu hlady ☹

sikulik
27. dub 2012

@jana321969 moc moc gratuluju k testům a k případnému párečku 😉

dancaa
27. dub 2012

@sikulik Mockrát děkuji za podporu 🙂 Je to fakt, kdyžtak je další pokus 🙂 Budeme doufat a nehroutit se z toho.......Přeji hodně štěsí 🙂

sikulik
27. dub 2012

@cilkaa Marcel je bezva, že tě tak uklidnil, ale teda koukám, že jsi toho vyfasovala pořádnou náruč. Zato bude spousta luxusních embryek, uvidíš 😉 . A s tím hladem, musíš holt pořádně jíst už odteď až do nedělní půlnoci a udělat si zásoby, aby tělo vydrželo než se pak zase najíš 🙂

bublenudle
27. dub 2012

Máme 4 bojovníky !!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 náš 4tý miláček se ještě oplodnil,tak jsem štěstím bez sebe... 🙂 🙂 máme 3 Muštetýry a Zorra.. 😀 😀 😀 😀

ET v poněli,už se nemužu dočkat....

sikulik
27. dub 2012

@bublenudle BOMBA 😀 , takže budeš dávat všechny? 😀

bublenudle
27. dub 2012

@sikulik
@sikulik ahojky...no jasný 😀 😀 😀 😀 😀 se těěěěšim na ponděli 😵 😵 😵 😵

cilkaa
27. dub 2012

@sikulik to je výbornej nápad 😀 Budu tlačit jak nezřízená 😀

@bublenudle tak to je úžasný!! Pondělí já mám OPU, bude určitě šťastnej den 😵

sikulik
27. dub 2012

holky @bublenudle a @cilkaa přesně tak, pondělí bude extrémně šťastnej den!!! Jsou čarodějnice, takže tam bude i nějaká vyšší síla 😀

bublenudle
27. dub 2012

@sikulik Jo to je fakt haha.. Tak šup ať už je pondělí 😉