Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jantarka
9. črc 2012

@borufkam né že byla nízká, ale nerostla mi v celé děloze, ale jen z části 😒

kcvrcekz
9. črc 2012

@drndapetka Krásná dálnice...🙂Tfuj tfuj tfuj..🙂

kcvrcekz
9. črc 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY /// JUPÍ MOC DRŽÍM PĚSTI
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS.
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny // moc držíme pěstičky ať cg stoupá..🙂
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus.držím pěsti
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

Holky kdyby chtěl někdo něco dopsat či tak tak mi dejte vědět.Díky

misha83
9. črc 2012

Tak OPU byla naopak pohodovější než minule (opět bez narkozy). Máme 2 vajíčka a zítra si budu volat.

misha83
9. črc 2012

@drndapetka Nádhera, moc ti přeji ať je vše v pořádku a konečně se dočkáte vytouženého mimi.

drndapetka
9. črc 2012

@misha83 jééé, tfuj tfuj, ať jsou vajíčka kvalitní a krásně se oplodní 🙂 To je super, že jsou vajíčka, že to jde i takto a neženou Tě do dárkyně....uvidíš, že se Vám podaří z Tvých vlastních a já budu držet pěstíky , a´t už je to te´d 😵

drndapetka
9. črc 2012

@fretecka prosim Té,na tu krev musim hned ránk a nebo muzu i odpolko?

fretecka
9. črc 2012

@drndapetka já jsem byla o 12hod,říkala sestřička do 14hod abych došla

haaappy
9. črc 2012

@drndapetka Petiiii, to je nadhera!! Moc gratuluju, to urco klapne 😉 A pockej, manzel Ti takovy darek k narozeninam nezapomene do konce vaseho zivota 😀 Nicim se netrap, niceho se neboj, melo to tak byt, ze jste cekali tak dlouho... hold si junior pockal na kulatiny sveho tatinka 😅 Je to zlobidlo uz odmala, nooo 😀 Dobre to dopadne, neboj!!!

haaappy
9. črc 2012

Jinak jsem dnes byla na UTZ, sliznici mam 8mm (to jeste dozenu vinkem a materi kasickou..chichi), folik 19,5mm, tak mi hned sestricka dobla pregnyl a zitra vecer snad ovulace. Tak uvidime 🙂

lenajsek
9. črc 2012

Ahoj kočky, nakukuji...

@drndapetka Týjo, krásná dálnice, paráda!!! Na tu krev nevím, do kdy se tam má jít, ale zkus brnknout... moc držím palce!!!

@haaappy Tak to je parádní, 8mm je super sliznice a folík je taky fajn 🙂 Jen jsem asi nepostřehla, snažíte se doma, nebo budeš podnikat nějaké IVF? Držím palce!!!

@misha83 Paráda, moc držím palce, aby se vajíčka oplodnila, tfuj tfuj!!!! A OPU jde i bez narkózy? To jsem netušila... a nebolí to? V kolik hodin máš volat?

@fretecka N Utz bude určitě vše v pořádku, moc držím palce!!!

Krásný den všem!

haaappy
9. črc 2012

@lenajsek Ahoj, no my se ted snazime doma s tamoxifenem a pregnylem, akorat dochazim na kontrolni UTZ a podle toho to vzdy naplanuji. Mam za sebou 6x IUI a 1x IVF, nikdy z toho nic nebylo, tak ted to trochu nechavame, pres leto jeste takto a pak treba na podzim zkusime neco vic... asi minimalku. Zadny detailni plan nemame, ja uz radsi nic neplanuju 😀

lenajsek
9. črc 2012

@haaappy Super, tak moc držím palce, my to budem mít příští měsíc taky tak, jen s Clostíkem... tak třeba to takhle bude to správné, já mám za sebou taky asi 8x IUI, z toho 7x v jiném CARu a jeden v RF, jednu teda úspěšnou minimálku před třemi lety a teď nepovedený KET, tak zkusíme doma, taky budu docházet na UZ a pak se uvidí na podzim.. tfuj tfuj!

1miska
9. črc 2012

@lenajsek
@haaappy
holky ja vas obdivuju ze jdete do IUI - vim ze pro nas by bylo nejlepsi taky - ale zkousime ted doma a pak půjdeme v zari do minimalky s tamoxifenem. Doporucovali IUI, ale ja tomu vnitrne jaksi neverim, ta uspesnost mi prijde tak mala - i kdyz vim, ze je to setrne atd.... tak drzim pesticky, at to klapne!!! 🙂

lenpes
9. črc 2012

Ahojky všichni, minulý týden nedopadl dobře již moje 8IVF. Pravidelně sem chodím, ale až teď jsem něco napsala. Mám endometriózu 4.stupně, za sebou 7operací, již bez vaječníku, druhý špatný, bez vejcovodů. Příští rok mi bude třicet. S tímto problémem se potýkám již 8let a už jsem na pokraji sil. Zbyla nám ještě zamražená embrya, tak už vážně uvažuji o náhradní matce, protože vím,že konkrétně v Reprofitu to lze. Nevím, jestli to má smysl zkoušet znovu a znovu. Už teď jsem měla neuvěřitelné komplikace s pícháním agolutinu po transferu. Jsem bezradná.

haaappy
9. črc 2012

@lenajsek Já vše taky absolvovala v jiném CARu a když jsme přestoupili letos v březnu do RF, tak nám bylo řečeno, že u nás je zatím IVF zbytečné mrhání peněz a že to zkusíme takto přirozeně, jen s malou podporou léků... Tak uvidíme, chce to čas, já už to počítám na roky, ne na měsíce, takže jestli srpen nebo říjen, vem to čert. Až to bude mít klapnout, tak to klapne.. já už k tomu přistupuju takhle. Než něco zbrkle uspěchat a pak mít třeba postižené mimčo nebo komplikace, tak radši pár měsíců ještě vydržím a pak půjde všechno jak po másle 😵 Tím se momentálně uklidňuju 😀

haaappy
9. črc 2012

@1miska My jsme to IUI zkoušeli v jiném CARu a už na to nejdu, asi to nemá smysl. Nám to nepomohlo, i když to vždy vypadalo nadějně. My půjdem asi taky do minimálky, ale nejspíš s injekcema, tamoxifen dobrý, ale mám vždy jen jedno vajíčko, tak to by moc nemělo cenu... Každopdáně držím pěstičky!!!

jantarka
9. črc 2012

@misha83 fůha, jaké je OPU bez narkozy? To si neumím představit 😕 Je to bolestivé nebo se to dá vydržet?

mikula77
9. črc 2012

@evulatko Tak jsem se přece jen tady s někým shodla-myslím jantarku,naprosto stejný názor a zkušenost,víš zkus si najít na netu nějakou jinou diskuzi ohledně Heliosu,ne na koníkovi,třeba Ti to řekne víc.No a já tam vydržela tak dlouho také z důvodu slepé důvěry,no a hlavně někdy před deseti lety když sme tam začínali ještě nebylo tolik možností sednout k netu a najít si něco jiného,lepšího a získat větší rozhled.

mikula77
9. črc 2012

@lenpes Jo holka taky Tě to zkouší co vydržíš.Mrzí mě že to nedopadlo ani po osmé,ale pokud máš ještě sílu,určitě pokračuj a ten boj musíme vyhrát 😀 😀 Seš ještě mládě,pokud Tě lékaři neodrazují ze zdravotních důvodů,ještě to zkus sama se sebou a zadaří se 😀 Zotav se a naber sílu,bude dobře,uvidíš.Já si to vždy vyžeru s pěkným OHSS,tolikrá sem to vzdala a vždy se oklepu jak pitbul 😀 a jdu dál,a pokud nevyjde KET,určitě bude pokus č.9 !!!!Tato diskuze je ůžasná,protože vidíš že v tom nejsme samy a má smysl se nevzdávat,drž se holka,vyhrajem !!!!!!!!!Posílám Ti sílu-aspoň trochu,nemám ji ještě moc 😀 😀 😀

mikula77
9. črc 2012

@borufkam Na stránkách RF je možnost návštěvy psychologa po transferu.Já tam nechodím,jen jsem se ptala zda toho někdo využil,tam jako chodit nemusíš.Přišel Ti ten můj email do pošty?

sblanch
9. črc 2012

@drndapetka Já PCO nemám, teda aspoň podle laparky ne, ale vždycky takhle reaguju. Co se dá dělat. Mám ale dojem, že v RF mým problémům rozumí (dr. Koudelka) - prý mají podobné pacientky jako jsem já. Mě totiž nefunguje hypofýza, takže bez jejich hormonů to nepůjde. Prý je pro mě vhodný menopur, protože má jak FSH, tak LH (snad si to pamatuju dobře), a já potřebuju oba hormony.
S počtem folíků jsi se strefila - podle UZV mám na obou vaječnících po 5 🙂 Snad budou kvalitní. Na kontrolu jdeme ještě ve středu a OPU vidím na pátek nebo spíš sobotu. Jo a sliznice 8,5 mm, což je taky dobré.
Tobě gratuluju k sílící dálnici 🙂 Musí to být skvělý pocit, ne? Hlavně se nenervovat, určitě všechno dopadne dobře. Psychika udělá hodně, já při minulém pokusu chodila na rozdíl od těch předešlých do práce a když to pak nedopadlo, tak jsem to myslím nesla líp. Teď taky nebudu doma, i když jsem strašně utahaná.

sblanch
9. črc 2012

@bobulinka74 A co si vlastně pícháš, puregon? Mě břicho pobolívá vždycky - ale tak od 5 dne to je cítit víc, jsem asi citlivá.Po OPU to odezní, to vůbec nebolí, doporučují ten den poté proležet - většinou to dělají v narkoze, takže je to záhodno. Nejhorší je OHSS - jednou se mě rozjel parádně. Prý to chce hodně pít a snad se i trochu hýbat a dá se tomu předejít.

sblanch
9. črc 2012

@misha83 Gratuluju k vajíčkům, určitě budou prémiové kvality a držím pěsti, ať je vše ok 🙂 Transfer ve středu? Jaká je vlastně ta punkce bez narkozy, dá se to? Dají Ti léky proti bolesti? A kdo tam byl? Koudelka má dovču, na UZV kontrole byl Štelcl a připadal mě celkem unavený, asi nestíhá.

misha83
9. črc 2012

@lenajsek @sblanch Jj, měla jsem Štelcla a byl jako vždy super 🙂 . Transfer bude ve čtvrtek. ÓPU bez narkózy jsem měla už podruhé. Minule to bylo daleko horší, protože to dost bolí, když je tam menší folík. Tentokrát to sice zase bylo z jednoho vaječníku, ale fakt v pohodě. Pravda, že já mám posunutý práh bolesti a netvrdím, že jsem o tom nevěděla, ale ok. Jinak ne, nic se na bolest nedává, ale taky se to nemůže dělat při hodně folících.

mikula77
9. črc 2012

@misha83 Tak se připojuji ke gratulaci k ůrodičce,ať jsou to ty pravé ořechové 😀 .Teda klobouk dolů,to si říkám že snad práh bolesti ani nemám,po tom co mám z OHSS za sebou,ale bez narkózy máš můj obdiv.Mně to hrozilo jednou,já měla nervy a strach že to každej musel vidět,ale nic se nekonalo,páč folík těsně před tím ovuloval,ale nevím zda bych to zvládla.No asi jo,ale byl to nervák 😝

jantarka
9. črc 2012

@mikula77 tak to je má zkušenost a opravdu po těch zážitkách nikomu nedoporučím. Vidím, že nejsem sama 😎
@lenpes Hele u nás taky klaplo až 9.IVF, tak to bude určo to šťastné i u vás 😉 Budu vám držet paluchy 😉
@sblanch já OOHS znám taky dost dobře... v Heliosu u dlouhých protokolů jsem měla vždy kolem 30 vajuch a břicho jak balon. Bolesti šílené, tekutina, dokonce chtěli udělat znovu OPU 😠 Vzpomínky úžasné.
@misha83 tak Štencl taky dobrý ne? 😵

jantarka
9. črc 2012

Holky nezbyly vám náhodou nějaké injekce?

evulatko
9. črc 2012

@mikula77, no za konzultaci nic nedam, ze jo🙂 Jinak na RF ani dr. Stelcla nemuzu rict jedineho kriveho slova, je super doktor a i clovek🙂

bobulinka74
9. črc 2012

@jantarka 225j, tak tomu už se snad ani minimálka říct nedá,ne?? 😕
@misha83 super, ať se obě oplodní a krásně vyvíjejí 😵 Já tě obdivuju, OPU bez narkozy bych nedala
@sblanch pěkná úrodička 🙂 No toho OHSS se taky docela bojím, doufám, že mě mine. Rozvíjí se většinou až po OPU, že? Píchám Menopur.