Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

1miska
12. zář 2012

@drndapetka ja beru vzdycky po casovanym styku s pregnylem duphaston nebo utrogestan a menses dostanu vzdy v terminu, hormony nehormony :(

jantarka
12. zář 2012

@drndapetka vyjímka určitě ne, já mám za sebou 10.ivf a když se to nepovedlo, tak prostě přišla mrcha. Spíš jsou vyjímky ty, co se jim to rozjede až po vysazení léků 😉

drndapetka
12. zář 2012

@jantarka to je fakt divný, mě to prostě hormony vdycky udržely a kdybych je nevysadila, tak mrcha by prostě nedorazila vůbec, ale možná je to taky tím, že jsem mívala hodně nepravidelný cykly a mám PCO

drndapetka
12. zář 2012

@1miska to fakt koukám, já při duphastonu taky nic, dostala jsem to, až když jsem ho vysadila, vždy 3.den po vysazení....ale asi pokud máš svůj cyklus pravidelný, tak si to tělo nedá říct a udělá si to po svém 😒

jantarka
12. zář 2012

@drndapetka těžko říct, ale rozhodně patříš spíš mezi ty v menšině 😉
Já jsem dnes 7.den po ET a máme taky //, takže je snad na cestě druhý budulínek z Repra 😵

olousek35
12. zář 2012

@jantarka potichounku gratuluju a přeji at se udrží

lenajsek
12. zář 2012

@jantarka Tak to potichounku taky gratuluji a moc moc držím palce, aby sílila!!! 😉

Jinak holky, je tady někdo, kdo bude stimulovat se mnou, kdo teď taky bude procházet IVFkem...?

A já po Utroši taky dostanu MS, nijak to nebrzdí... a když jsem nedostala, byla jsem těhotná.

lenajsek
12. zář 2012

A jinak moc děkuji za držení palečků...

lenajsek
12. zář 2012

@jantarka Ještě se chci zeptat, synka máte taky z RF a teď jste si byli pro sourozenečka? 😉 To je paráda... a ke komu chodíš? Promiň, že se ptám, ale nejseš v tabulce, tak nemám moc přehled, omlouvám se... 😉

jantarka
13. zář 2012

@lenajsek jj máme Matěje z 9.ivf a nyní jsem měla stimulku v srpnu a dnes jsem 8.den po ET. Chodím ke Kouďasovi. 😉

haaappy
13. zář 2012

@lenajsek Ahojda, hlasím se po delší době... Néé, že bych byla v nějaké depce, ale už mě to tak nějak "nebere", soustředím se na jiné věci a z toho všeho snažení jsem jakási unavená 😝 Každopádně my zkusíme teď minimálku, příští týden bych měla dostat ms a pak začínám s větší stimulací tamoxifenu.. budˇ z toho něco bude a zkusíme minimálku nebo se to stopne a na OPU ani nepůjdu. Pak bychom možná zkusili klasické IVF. Takže dotaz na Tvou otázku zní: já bych od příštího týdne měla začít stimulovat 😵

ivcacig
13. zář 2012

@jantarka Tak ten mi dnes nevyšel, asi je ještě brzy.....to čekání☹

jantarka
13. zář 2012

@ivcacig jj možná je pro tebe brzy...můžeš zkusit určitě později 😉 Moc ti držím palečky, jsme stejný den 🙂

ivcacig
13. zář 2012

@jantarka Jak to myslíš, stejný den? Byla jsi na KET též 5.9? A ty sis test už dělala a vyšel?

jantarka
13. zář 2012

@ivcacig ne na KET, ale na transferu z minimálky 😉 5.9. v 8:30 u Kouďase 😉

kacatka
13. zář 2012

@ivcacig Ahoj, neboj, to je opravdu mooooc brzo na testování. vím, že je to těžký vydržet, ale zkus ještě tak 3-4 dny počkat a pak zkusit testnout z první ranní moči. Jinak já měla křeče 4 den po ET-nevyšlo to :(((. Nejpíš ty křeče byly způsobeny utrošem nebo špatným embryotransferem. Stane se. Od dalšího pokusu budu mět pro jistotu píchanej agolutin a embyrotranfer nejsíš v CA. Tobě držím palečky, jistě to vyjde 😉

ivcacig
13. zář 2012

Co je to minimálka? Já v květnu začala tak, že jsem si píchala menopur na stimulaci. Odebrali mi 16 vajíček a jelikož byl špatný spermigram( mršky jedny pomalé) tak do transferu mi aplikovali jen jedno a a jedna pejetka zamražena. Ty ostatní se asi nevyvíjely. Po transferu jsem brala utrogestan a píchala si fragmin. 3 dny před HCG testem jsem měla nesnesitelné bolesti , cítila jsem že chce přijít menstruace, ale řekli mi ať to vydržím a beru vše dál. V den HCG testu mi řekli že negativní, věděla jsem to, protože to tělo cítilo a chtělo menstruovat. Nyní ty bolesti nebyly takové, včera i dnes mám klid. Ted jsem byla 11 den na ultrazvuku a 5.9 jsem šla na KET, bez žádné přípravy ale beru utrogestan. Je to též minimálka? Kdo se v tom má vyznat, vy tu všechny mluvíte tak odborně, že by jste myslím složily i zkoušky z gynekologie a mohly se rovnou zaměstnat v reprofitu🙂)))

jantarka
13. zář 2012

@ivcacig minimálka je jako IVF... 12.dnů jsem si píchala Merional a k němu 3 Orgalutrany. 12.den večer Pregnyl a 15.OPU Odebrali 22 folíků, ale bylo tam pouze 10 vajíček. Z toho bylo 8 embryjek. Pátý den kultivace mi jedno zavedli a 2 zamrazili. Beru taky jen Utrogestan a jsem 8.den od ET, jako ty. 😉

jantarka
13. zář 2012

@ivcacig ty jsi měla pouze KET...zavedení rozmraženého embryjka 🙂

bobulinka74
13. zář 2012

@ivcacig ahoj, minimáka je stimulace na ivf s minimální dávkou hormonů. Neproplácí ji pojišťovna a tvoří se míň vajíček. I když- někdo reaguje i tak dost dobře. Většinou si ji nechají dělat holky, které už mají vyčerpány všechny pokusy přes pojišťovnu anebo ti, co si nechtějí zatěžovat tělo velkou dávkou hormonů. Jsou i holky, které při minimálce reagují líp, než při klasickém ivf.

bobulinka74
13. zář 2012

@jantarka tak tfuj tfuj tfuj!!! 😵

jantarka
13. zář 2012

@bobulinka74 děkuju 🙂

ivcacig
13. zář 2012

Těch léků co zbaštíme je hromada...to je šílené.....moc se mi to nelíbí ale poslouchat musíme🙂

kcvrcekz
13. zář 2012

@jantarka potichonku gratuluju..🙂

jantarka
13. zář 2012

@kcvrcekz díky 🙂

montysek
13. zář 2012

Ahoj holky, tak hcg mám 2987. Tak jsem zvědavá na ultrazuk. Jakou hodnotu jste měly tak vy?

jantarka
13. zář 2012

@montysek ahoj, kolikátý den jsi po et? Jinak gratulka 😉 😵 😵

misha83
13. zář 2012

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Teď čekám na MS a opět se chystáme do akce, tak uvidíme.

montysek
13. zář 2012

@jantarka Krev mi brali 17 den po ET a jinak dnes jsem 19 den ale výsledky jsem se dozvěděla až dnes.

olousek35
13. zář 2012

@montysek gratuluju, to je super. At se prcek udrží. Hodnota je luxusní.