Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
24. čer 2013

@olousek35 já to věděla😉 jak by řekla sestra u našeho pana doktora, tak nikdo neřekl, že to bude po IVF jednoduchý😉 držím palce dál🙂

saminka
24. čer 2013

@olousek35 tak to je ta nejlepsi zpravicka 😉 😉 😉 😉 jsou to ale nervy, co? ja mela uplne stejnou situaci u prvni dcerky, taky tolik krve a taky jsem si rikala ze to nemuze dobre dopadnout ale dopadlo, jsou to nasi velci bojovnici. U druhe jsem cekala podobnou situaci a ani kapka 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 drzim moc palecky na dalsi ultrazvuk 😵 😵

haaappy
24. čer 2013

@olousek35 Paráda, držím pěstičky!! Co se má stát se stane, ale v tomto případě to vypadá, že je to opravdu silný kus (to bude určitě ženská 😀) a zvládne hodně 😀 Neboj, bude to OK 😵 Hlavně klid, stres ničemu nepomůže...

misha83
25. čer 2013

@olousek35 supeeeer, držím dál pěstí, je to bojovník.
@cermi77 ale je tam to icg, můžeš mít pomalý start. Uvidíš.

cermi77
25. čer 2013

@misha83 jsi moc hodná, díky 🙂, na testu už čárka skoro není vidět, prsa bolí pořád, beru duphaston 1-0-1 a ten to asi drží, nešpiním, nekrvácím, strašně moooooc bych si tu rybičku přála 🙂, ale to by byl vážně asi zázrak, uvidím ve čtvrtek, držím si palce, už jsem v noci projela diskuze, kde psaly ženy, že to i přes HCG 18 dobře dopadlo, tohle by byl náš čtvrtý neúspěch, už začínám mít pocit, že mi někdo chce naznačit, že mám sklidnit hormon a být ráda za jedno zdravé dítě, v lednu jsem po laparce málem vykrvácela, byla na transfuzi, před tím zase hrozila trombóza...
Před rodinou dělám strašně silnou, jako pohoda, nic se neděje, však to všechny znáte, ještě že tady se člověk může vypsat 😵
Člověk má blbý myšlenky ať chce nebo ne, rozháním to v práci (teď teda opět čumím na koníka 😀), Už jsem si říkala, že se na snažení vyprdnu, ale nedám se,...zatím to nevzdávám 😅

borufkam
25. čer 2013

@go ahoj, děkuji za přání. V RF jsem chodila ke Koudelkovi 😉

kacatka
25. čer 2013

@borufkam 🙂 Tak to se máme na co těšit, když pan doktor dělá tak krásný děti 😀 😀 😀 Nedám na něho jako odborníka a člověka dopustit! Už za pár týdnů uvidíme, jak se mu druhý Honzík v téhle partě povedl 🙂

kacatka
25. čer 2013

@cermi77 Ještě bych to nevzdávala, opravdu se tady jak vidím dějí zázraky a určitě čeká jeden i na Tebe 😵 Držím palečky 😉

go
26. čer 2013

Dobre ranko, rada bych se zeptala zda nektera z Vas uzivala Estrimax? Pry je to na sliznici, ale tu ja mam pry super.

olousek35
26. čer 2013

@go jj, beru estrofem, to by mělo být to stejné. Ve větších dávkách zamezí ovulaci, užívá se před KETem.

go
26. čer 2013

@olousek35 tak to nechapu proc ho ted po Opu mam 😒

olousek35
26. čer 2013

@go tak asi na podporu růstu sliznice. Oni ví, proč Ti ho dali. Věř jim.

go
26. čer 2013

@olousek35 verim, ale je to divne. Sliznici mam hoodne vysokou a pry super 😉

borufkam
26. čer 2013

@kacatka tak to držím všechno co mám dr. Koudelka je opravdu na svém místě 😀 Těším na další pěknou fotečku 😉 🙂 😵

go
26. čer 2013

@borufkam take chodim k Mudr. Koudelkovi, ale zatim nevim co si myslet, prijde me super, ale trochu zrychleny 😉

kacatka
26. čer 2013

@go se nediv, šéf kliniky 😉 Ale neboj, je to opravdu odborník tělem i duší 🙂

kacatka
26. čer 2013

@lenajsek Leni tak co ty??????? Už to máš za sebou ne? Chceme fotečku 🙂

lenajsek
28. čer 2013

Ahoj holky, moc se omlouvám, ale nestíhám chodit na koníka, jsem spíš na FB, pokud se dostanu k internetu...
ale
@kacatka ano, máš pravdu, Tomášek se narodil 19.6.2013 v 6.30 ráno v Bohunicích, váha 3490g a 52cm, je nádherný, krásně se hned přisál, a saje doteď, v jeho 8 dnech mu včera dr. navážila 3670g 😀 je to naše zlatíčko, starší brácha si pomalu ale jistě zvyká, včera mu dal první pusinku, houpe ho v autosedačce, nosí mu dudlík, sem tam ho pohladí...
Máme obrovskou radost, je to sice docela někdy náročný s dvěma, ale chce to čas a trpělivost a trošku si věci zorganizovat... ale to půjde.

A tady fotky:

kacatka
28. čer 2013

@lenajsek jeeeeejda Leni, ten je nádherný 🙂 🙂 🙂 Gratuluji moc moc. Další potomek strýců a tet z reprofitu 😀 A jde vidět, že svoji práci rozumí. Je až neuvěřitelný jak ten čas letí, za chvíli budeme mít i našeho drobka u sebe, už se nemůžeme dočkat. Budu taky rodit v Bohunicích. Jaký tam je personál a měla si nadstandart nebo klasiku?

cermi77
28. čer 2013

@lenajsek moc gratuluji, překrásný chlapeček, je jako panenka, moc se Vám povedl 😵 😵 😵 , hodně štěstí a zdraví do života 🙂

olousek35
28. čer 2013

@lenajsek jééé, taky Tomášek. Je nádhernej. Rf fakt umí. Oběma hodně zdravíčka v životě a samože i hodně štěstíčka. 😉

borufkam
28. čer 2013

@lenajsek ahoj Leni, posíláme velkou gratulaci 😉 toto uteklo, pamatuji si, jak jsme začínaly a čekaly na srdíčko a už máme ty naše srdíčka doma v postýlce 😵 Tomášek je opravdu nádherný, moc se Vám povedl 🙂 taky jsme nakonec byli v Bohunicích a máme stejné dupačky 😀 😀

misha83
28. čer 2013

@lenajsek moc gratuluji, je opravdu krasne miminko.

montysek
30. čer 2013

@lenajsek To je krásnej bobíšek, moc gratuluji ! 😵 Dobře vím, jak je to náročný, když má doma člověk dva rarachy ale jak píšeš, chce to čas a hlavně trpělivost. 😀

cermi77
30. čer 2013

Holky, dělali vám někomu v RF test zda si nevytváříte protilátky na partnerovo sperma ??? Nebo to dělají automaticky ? Díky za radu 🙂
O víkendu bylo krásně, máme za sebou výlet na Macochu, prolezli jsme co se dalo, jen náš tatín za každým rohem házel šavli, má hrůzu z výšek, ale jel s námi i lanovkou, sice se zavřenýma očima, tolikrát jsem ho říct "Ježíši !! Maria !!" ještě neslyšela, jo, naposled v Paříži, když jsem ho vytáhla na Vítězný oblouk a to je jen 50m 😀

kcvrcekz
3. črc 2013

@lenajsek Ten je krásnej moc gratuluju..🙂 A narodil se na narozky mého taťky 🙂 krásné datum si vybral...

fretecka
4. črc 2013

Ahojky tak jsem po dlouhé době za vámi zavítala a dočetla,moc gratulluji těhulkám a čekatelkám moc držím palečky i s tím malým cvrčkem.hlavně posílám hodně štěstíčka mikula77 ,at i k tobě přijde.Přesně před rokem už jsem měla Tobíka v bříšku a už nám jsou 4 měsíce

mikula77
4. črc 2013

@fretecka Děkuji,jsi zlatíčko,malinkej je sexy chlap 😉

cermi77
4. črc 2013

Krásný klučina 😀

Holky, je lepší připlatit si prodlouženou kultivaci nebo to mám nechat na případný další pokus/y IVF ??? Díky 😉 a hezké léto všem.

kacatka
4. črc 2013

@cermi77 za mě určitě připlatit 😉