Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jezevcikova
15. črc 2015

@myskat já jsem měla jako ošetřujícího MUDr Machače, ale ten je teď už spíš v Olomouci, takže vlastně pokaždé někoho jiného. Podstoupila jsem tam čtyři pokusy, takže jsem poznala dost doktorů a všichni skvělí. Nejčastěji asi Štelcla. Je to sympaťák.

ivka3901
17. črc 2015

@jezevcikova ahoj v RP máme ešte jedno embryjko a prešli sme od štelcla k macháčovi a teraz neviem ako to bude že či na vklad pojdeme do olomouca ?

jezevcikova
17. črc 2015

@ivka3901 on je nějaký den v týdnu i v Brně, myslím. Ale může vám transfer udělat kodokoli, když vám to nebude vadit. Já měla Machače jako ošetřujícího a transfer mi nedělal nikdy. A to jsem měla čtyři 🙂

ivka3901
17. črc 2015

@jezevcikova ahá dík za info🙂lebo máme jedno embryjko,ale našla mi na steroch chlamýdie a budem sa liečiť antibiotikámi 6týždnov

lenikka
22. črc 2015

Ahoj holky, teď tu zjišťuji, že dr. Štelcl už není v Reprofitu ☹
Je to super doktor, sympaťák, na nic si nehraje, pacientkám se věnuje, díky němu máme úžasnou holčičku. Teď jsme začali přemýšlet nad druhým, ale mám dilema, jestli jít do Reprofitu (známe to tam, prostředí příjemné) a nebo jít za Dr. Štelclem do Reprogenesis.
Řešíte někdo stejný problém, podle čeho se rozhodnout? A neznáte někdo ceny v Reprogenesis, nemají je zveřejněny (IVF včetně ICSI).

78marcela
22. črc 2015

@lenikka pokud nemate mrazacky v Reprofitu, tak je asi uplne jedno, jak se rozhodnete. Me prisli v Reprofitu skveli uplne vsichni, otehotnet se mi podarilo na pátý a sesty pokus kdyz jsem byla u doktora Kozumplika. Byl taky super. Takze se nemusis bat, ze bys narazila na lékaře, ktery by nestal za nic. A pokud chces jedine Stelcla, tak jdi za nim. Duvera v doktora je velice dulezita.

77hanivi
22. črc 2015

Ahoj holky,měla jste některá genetiku embrií? Bylo nám to doporučeno jen jsem se zapoměla zeptat ,že když jsem samoplátce jestli je to ještě na pojištovnu a nebo si to budu platit sama. A ještě jestli nevíte kolik to stojí. Děkuju za odpověd.

kejt29
22. črc 2015

@77hanivi my genetiku mame, ale na pojistovnu, tak s cenou bohuzel neporadim, je fajn, ze z toho zjisti nejen odchylky, ale i pohlavi, my meli dva kluky a dve holky 😉

kvakuska
22. črc 2015

@77hanivi tady dole jsou ceníky Reprofitu http://reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf ... ty poslední dva se celé týkají různých druhů genetického vyšetření, záleží co a proč ti nabízeli ... ale v každém případě jsou to pálky 😠

renitr
24. črc 2015

Ahojte kocky, prosim vas mozem mat styk po pipelle? Dnes som to absolvovala a nemem ziadne bolesti ani ziadne krvacanie 🙂 dakujem

cermi77
26. črc 2015

@77hanivi my meli u prvniho ivf embrya vysetrena metodou CGH, cena 30000 za prvni tri embrya, u dalsiho Ivf uz meli smlouvu a dr. nam to domluvila na pojistovnu. Urcite doporucuji, pokud se opakuji potraty a geneticke vysetreni neodhalilo pricinu.
Nase posledni zmrazene embryjko tady prave kojim, tak drzim pesti 😉.

77hanivi
26. črc 2015

@cermi77 Ahojky,tak já už mám za sebou revizi,dělali mě ji v pátek v Reprofitu a dělal mě ji dr. Kozumplík. K němu chodím i v Reprofitu. Domlouvali jsme se na té genetice embryi a říkal že bych měla nárok to mít na pojištovnu. Tak jsem ráda. Dívala jsem se na ceník a jsou to opravdu pálky. Ted si dám asi rok pauzu a pak do dalšího boje. Děkuju za odpověd 🙂

kejt29
26. črc 2015

@77hanivi hodne stesti a zdravi ! Drzim palce ! 😉

77hanivi
26. črc 2015

@kejt29 Ahojky,děkuju za podporu. Taky ti držím palečky 🙂

cermi77
26. črc 2015

@77hanivi hodne stesti, nevzdavej se, miminko prijde, ja v Rf ze sedmi pokusu otehotnela 6x, az to posledni bylo to prave, samozrejme preju a verim, ze u vas to vyjde hned priste !!! Drz se 🙂.

77hanivi
27. črc 2015

@cermi77 Ahojky,děkuju za podporu. Jen už nemám sílu ani ty nervy jít do dalšího IVF. Manžel by chtěl abychom to ještě jednou zkusili. Nevím,třeba za rok změním názor a naberu sílu do dalšího pokusu. Přeju zdravíčko a at ti dětičky dělají jen radost 🙂

kejt29
27. črc 2015

@77hanivi s genetikou embryi je sance na uchyceni vetsi a potratovost v prvnim trimestru o dost nizsi, urcite uz to pak vyjde, nam to vyslo taky az s genetikou a to zatim hned napoprve, tak se drz, za par mesicu se oklepes a taky to budes chtit znovu zkusit, my zenske jsme v nekterych vecech docela uminene 😃

77hanivi
28. črc 2015

@kejt29 Ahojky,máš pravdu čas vyléčí všechno. A když je to s tou genetikou lepší tak asi nad tím začnu uvažovat. Ted po revizi musím počkat 3 měsíce. A na podzim nebo v zimě se mě nechce cestovat. Mám to do Brna tak 120 km. Tak možná v létě. Tobě držím palečky a přeju hodně štěstíčka at je vše v pořádku 🙂

ninanela
28. črc 2015

@cermi77 Gratuluju k holčičke ,hodně zdraví a klidný začátek s miminkem. 🙂

moni34
28. črc 2015

Ahoj holky, tak my jdeme zase do boje, máme v RF mrazáčky, takže i když jsem měla Štelcla ráda, zůstanu v RF, objednali jsme se k Dr. Kozumplíkovi na září a plánujeme na začátku října KET. Zdáli se mi všichni v RF dobří, takže mně přijde zbytečné přecházet do Reprogenesis.

moni34
28. črc 2015

@cermi77 moooc gratuluji k holčičce 🙂 🙂 🙂

ninanela
28. črc 2015

@moni34 Držím palce! Dobré rozhodnutí! Těším se na dobré zprávy! Já chodila ke Koudymu(dr Koudelka),potkala jsem dr Kuřecovou(a zůstala u ní hned i jako těhotná na gyndě),Dr Vitouškovou,dr Machače.No jsem ještě stará škola a teď jsou tam zase i jiní a určitě všichni vstřícní.Užívej léta a na podzim do toho! 🙂

78marcela
28. črc 2015

@cermi77 taky moc gratuluji k dcerusce..

@moni34 u dr. Kozumplika jsem otehotnela ja, na sesty pokus, je milej, jemnej, setrnej, urcite neudelas chybu. Moc ti drzim pěsti.

Jinak nas boj se take chyli ke konci, dnes na kontrole mi rekli, ze za tri tydny jdu na vyvolání, tri tydny pred terminem porodu. U nas ve znojemske nemocnici jsem v peci pana doktora Doubka taktez odsud z Reprofitu a taky je to skvely doktor a jen diky nemu jsem se dostala takto daleko navzdory vsem nepriznivym prognozam a komplikacim. Tak snad i to finale dame a za chvili budeme v naruci drzet nasi vysnenou a vycekanou holcicku😉

ivka3901
28. črc 2015

Ahojte kočky dlho som tu nebola :-I museli sme si dať pauzu od všetkého medzitým som bola na steroch na chlamýdie a mám pozitívne teraz beriem antibiotiká 20 dní a potom o 6 týždnov kontrolný ster a potom by sme šli po posledného mrazáčika,ale bojím sa že zas to nevyjde už neverím,že sa to podarí ☹ ☹ ☹ je to beznádej,ked je naša pisledná šanca mať bábo ☹

ninanela
29. črc 2015

@78marcela Jeje,krásné zprávy!Jak rychle to uteklo.Tak krásný porod s krásným zdravým miminkem!Pak už začne další level! 🙂

ninanela
29. črc 2015

@ivka3901 Ivi,já pila zelený ječmen,zobala chlorellu a cvičila hormonální jogu když se zadařilo.Nevím zda právě proto.Možná psychika?Drž se!

78marcela
29. črc 2015

@ninanela mne se to docela tahlo..komplikaci za dvacet tehuli, pulrok doma na neschopence, stale jen nervy..tehu si v podstate celkem uzivam az posledni mesic. Jsem docela rada, ze uz to bude za mnou. Na malou se moc tesim😉

ninanela
29. črc 2015

@78marcela rozumím,já po dvou nevydařených těhotenstvích a skoro 16let bez dětí, jsemjsem nevěřila až do porodu!Fakt jsem nic nechystala,chodila dlouho do práce a pak až kdy mi Dr řekla v 36tt,že to bude každým dnem,jsem začala vše zhánet!Mateřskou jsem si moc neužila a malá se narodila o dva týdn dřív!Nech ti holčička dělá radost!

moni34
29. črc 2015

@78marcela díky, dr. Kozumplík mě při nativu dělal odběr vajíček bez narkozy, byl strašně šetrný, proto jsem šla k němu 🙂 to teda uteklo, myslela jsem na tebe, je super, že jste to s těmi všemi problémy dotáhly až téměř k termínu, držím ti moc palečky, ať máš co nejmíň bolestivý porod a jste obě v pořádku 😉

moni34
29. črc 2015

@ninanela měla jsem štěstí, každý u koho jsem byla, byl milý a fajn 🙂 a jestli se nám zadaří, taky neuvěřím až do porodu, po těch zkušenostech...