Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kejt29
4. srp 2016

@luciebx jestli to napsala mozna bude jen u nich, ale urcite dr navrhne i neco jineho 😉

luciebx
4. srp 2016

@kejt29 tak maj na stránkach e-mail tak sem jim napsala. Dr mi tvrdila ze převážná většina lékáren mají Gonal na skladě. A prdlajs

kejt29
4. srp 2016

@luciebx muze byt vypadek, o kterem nevi. Gonal jsem mela a taky puregon... 😊

ssegra
6. srp 2016

@jennyy12 ahoj nam to vyslo hned na prvykrat 🙂 tak hlavu hore nic neni este stratene 🙂

soleilll
8. srp 2016

@luciebx Měla jsem Gonal, Puregon i Menopur. V podstatě je to všechno hodně podobné, samozřejmě pera jsou komfortnější na aplikaci i dávkování a dražší preparáty jsou chemicky "čisté". Navíc každý organismus, ale i každý cyklus reagují trochu jinak... Jestli chcete absolvovoat IVF hned, šla bych do náhradního preparátu, jinak klidně počkej na Gonal. Každopádně mně dávali stimulační léky přímo v RF a ne v lékárně (vyjma Utrogestanu).

magicwoman
8. srp 2016

@luciebx tak to je dobra palka! :( tohoto se trosku desim popravde :( urcite se porad s nema, jestli cekat nebo staci levnejsi varianta. Je to tezke ze :/ preji hodne stesti!

luciebx
8. srp 2016

@magicwoman jj moje dr tam je zitra tak uvidime co rekne.. ja sem nakonec zpet v anglii a tu gonal maji uz vim I ceny.. krapet levnejsi nez v cr jako samoplatce coz cumim ale.. stejne.. uvidime co dr rekne.. jdeme do jednoho pokusu tak asi nebudu vymyslet a schanet levnejsi ... hold uvidim s cim zitra prijde a co mi odepise

magicwoman
8. srp 2016

@luciebx ty zijes v Anglii? 🙂 to ziram. Doktori urcite poradi dobre, meli by ;) Preji hodne stesti, at se zadari. Dej pak vedet co ti poradili ;)

magieee
9. srp 2016

Ahoj ! Já jsem byla v Reprofitu po 6 marných pokusech v Obilnaku. Od 1.6. Sem začala brát léky píchat si a bylo to dost dlouhý. Moc sem tomu nevěřila, protože sem byla pouze na miniIVF , ale k našemu překvapení a štěstí se to povedlo a čekáme. Zrovna dnes sem 10+0 a každý den teď tlačím čas k dalšímu pozitivnímu vyšetření.
STOJÍ ZA TO BOJOVAT 😉 🙂

delfi75
9. srp 2016

@magieee gratuluji!!!

magieee
10. srp 2016

@delfi75 Děkuji.Bylo to náročný a moc doufám,že to bude pokračovat dál a dál jen pozitivně a příští rok na jaře budem 3 🙂

myskat
10. srp 2016

@magieee moc Ti to přeju a tiše, ale v tom nejlepším slova smyslu Ti závidím... ♥

magieee
10. srp 2016

@myskat To věřím,že závidíš a naprosto tě chápu.Spoustě lidí sem záviděla ikdyž sem jim to i přála.I bratrovi a švagrové.
Chceme být dobří rodiče.
Pro mě je tohle to poslední velký přání v životě a pak už budu šťastná ikdyž se určitě budem chtít s manželem občas zabít. 😀

myskat
10. srp 2016

@magieee budu Ti moc držet pěsti, ať to dotáhnete až ke šťastnému konci!!! 😉 neboj, myslím si, že s manželem jste už zocelení a že nad ledasčím, po tom všem, už mávnete jen rukou a budete si užívat života ve 3....

magieee
10. srp 2016

Doufám. Chtěla bych modrookýho klučinu po tatínkovi. 🙂

soleilll
10. srp 2016

@magieee To je skvělá zpráva! Moc ti to přeju. Akorát já znám z RF jen holky. 😉

magieee
10. srp 2016

@soleilll Paní doktorka nám během IVF řekla,že jim kazime tabulky,že takovou reakci nečekala,tak třeba ty tabulky narušìme i teď. 😀

moni34
11. srp 2016

@magieee moc gratuluji 🙂

magieee
12. srp 2016

@moni34 Děkuji 🙂

renci83
12. srp 2016

Ahoj holky chtěla bych se zeptat jestli jste nebyli některá v RF na ivf s darovanymi vajíčky.Kolik vás to stálo a jak jste dlouho čekali na dárkyni ?

magicwoman
19. srp 2016

@magieee Jee to je krasny pribeh s koncem, ve ktery vsechny cekame 🙂 moc gratuluju a drzim pesticky at jste oba v poradku 🙂))

magieee
19. srp 2016

@magicwoman Moc děkuji. Snad ano. 🙂

lenka27
19. srp 2016

@moni34 skvělá zpráva už 11 týden 🙂 držím vše co mám ať to tentokrát skončí uzlíčkem v náručí, ale já věřím, že tentokrát je to tak jak má být

moni34
22. srp 2016

@lenka27 díky , taky doufám 🙂
@renci83 čekala jsem 4 měsíce a jako samoplátce nás to stálo asi 98tisíc.

jennyy12
29. srp 2016

Ahoj holky. Mám prosím dotaz na metodu oplození MACS. Měli jste ji někdo?? Je to lepší než PICSI?? A musí být k tomu i ICSI nebo PICSI?? Máme špatnou morfoligii 1 procento, defekt hlavičky 99 procent. Je k tomu potřeba dělat test DNA fragmentace spermií nebo může to být i bez toho testu, když se pro to prostě rozhodnem?? U 1. IVF jsme měli 12 oocytu, 11 zralých, oplodnilo se PICSI 10, do 3. dne vydrželo 9 krásné kvality a pak se to zlomilo a do 5. dne zbyla pouze 2 XB. ET nedopadl a na KET jdu v září. Jen už zjistuju co a jak, kdyby KET nevyšel, at neztrácím čas. Do 2 IVF bysme šli hned v říjnu. Děkuji moc za info a všem přeji hodně štěstí.

magieee
30. srp 2016

Ahojky nevím přesně ,která vás mi psala , že zná z Reprofitu jen holčičky ,ale po dnešních testech genetiky atd. Sme opět vybočili z tabulek a bude to KLUK ! !! 🙂

sklenice2
31. srp 2016

Dnes jsem se objednávala k Mudr Kuřecové, je na neschopence a pak přejde rovnou na mateřskou. Já se k ní těšila, že už začneme řešit, co s námi, téměř po dvou neúspěšných letech snažení, dál ☹ byla mi nabídnuta Pospíšilová nebo Carhoňová. Máte holky s některou z nich zkušenosti? kterou si vybrat jako náhradu? Děkuji.

sklenice2
31. srp 2016

oprava: crkoňová...

myskat
31. srp 2016

@sklenice2 zlato, ani s jednou neuděláš chybu a navíc, myslím si, že v průběhu stimulace, prohlídek, a toho všeho, vyzkoušíš téměř všecky doktory... 🙂 co mám za zkušenost já, tak jsem byla na 1. konzultaci právě u dr. Kuřecové a pak už jsem ji neviděla... a navíc Tvoji kartu, Tvůj případ vidí v PC každý z lékařů, pokud bude cokoli, s čím si ta konkrétní dr. nebude vědět rady, vyjádří se k tomu více doktorů... včetně dr. machače z Olomouce.

sklenice2
1. zář 2016

@myskat děkuji za odpověď, Kuřecová je právě i moje gyn doktorka, chodím k ní tak cca 3 roky...takže musím hledat náhradu právě i na "klasickou" gynekologii. Sestra mě při objednání dala k Pospíšilové, tak snad to bude v pořádku. Jsem z toho ovšem celá nesvá ☹