Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

saminka
26. lis 2010

@okcelok no ten muj zase rikal, ze ji nikomu neda, ze z ni nejspis bude jeptiska 😀 😅

okcelok
26. lis 2010

@saminka s tím by souhlasil i ten můj!!!!!Celý život nosit pytel a bydlet doma!! 😀 😀 😀 😀 😀

gabikri
26. lis 2010

@okcelok :gratuluji k holčíčce 😵 😵 😵 😵 😵 😵

okcelok
26. lis 2010

@gabikri díky 😅 😅

darla27
28. lis 2010

Baby na prvej konzultacke robia v RF aj ultrazvuk ? Budu robit manzovi aj spermiogram? 😕
Na to som sa zabudla spytat ked som sa objednavala.

okcelok
28. lis 2010

@darla27 nás na vše na první konzultaci objednali

darla27
28. lis 2010

@okcelok takze nemusi mat sex.abstinenciu pred konzultackou. Dobre, dobre. 😀
Pozeram ze uz vies ze cakate dievcatko (krasne meno ste vybrali 😵 ) - to ako je mozne tak skoro zistit?

okcelok
28. lis 2010

@darla27 nemusí.Šli jsme si napřed popovídat a Machač nám řekl,kdy máme na jaké vyšetření jít!
No už hodně holkám to řekli v půlce 4 měsíce a nespletli se.Podíval se mezi nožky,uviděl " kávové zrnko " a bylo jasno!! 🙂 Pohlavní ústrojí malých holčiček totiž na utz vypadá jako kávové zrnko! 😀 Na kluka jsme měli Vašíka,nějak se nám líbí ta stará česká jména. 🙂

kornelka11
28. lis 2010

@gabikri moc ti prajem aby sa to uz zajtra rozlusklo!

Vsetky Vas moc pozdravujem, Sami 🙂

olousek35
29. lis 2010

Gabi, moc na tebe myslím a čekám tu na tebe

olousek35
29. lis 2010

@gabikri jsi v pořádku? 😕

gabikri
29. lis 2010

Ahojky zlatíčka 😉

tak jsem se právě vrátila od doktorky.....byla jsme objednaná až na odpoledne...... a mám dobré zprávy 😵
Moje neprosperující těhotenství se zázrakem proměnilo na prosperující......HCG krásně stouplo a na UZ
bylo už srdíčko 😵 Akorát doktorka říkala, že tepová frekvence je malinko pomalejší, ale že je jinak v pořádku. No to bych nebyla já, aby zase nebyl nějaký zádrhel.....ale snad se to rozbuší, jak má.. Za 14dní na kontrolu. 😉 nemohla jsem tomu uvěřit........když mi to říkala.............už jsem byla smířená se špatným koncem......tohle mi fakt vyrazilo dech 😝

saminka
29. lis 2010

@gabikri teda Gabi, super zpravicka 😵 😵 😵 😵 😵 fakt bomba!!!!! ted uz to urco musi byt jen super 🙂 🙂 🙂 drzim palecky 😵

ester32
29. lis 2010

@gabikri ahoooooooj tak tomu říkám super zpráva moooooooooc ti to přeji a teď se pěkně těš z těhu ))))) prostě nááááááááádhera jde viět,že na vánoční čas se zázraky dějííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí mám uplně slzičku))))

luckap123
29. lis 2010

Ahoj holky 😵
nejde mi to nereagovat
@gabikri no to je bomba bombovitá..supeeeeeeeeeeeeer 😵 ted už to půjde jak po másle 😉
já jedu v středu na ultr. a Ket by měl být 8.12. 😵

gabikri
29. lis 2010

Holky díky, jsem z toho celá paf...........fakt už jsem tomu vůbec nevěřila 😉

@luckap123 : super, KETík už je skoro za dveřmi 😵

theresa
autor
29. lis 2010

Ahoj holky, máme v reprofitu zamražené jedno embryo a každý rok nám chodilo upozornění na zaplacení ročního poplatku, tonto rok nic nepřišlo? Je možné, aby nám nedali vědět, že už embryo nemáme?

lenka27
29. lis 2010

😀 🙂 to gabikri: Tak to je super , a ty už jsi to chtěla vzdát. No my už taky máme srdíčko a velikostně jsme 6+2 což je přesně podle tabulek, ale už mám neschopenku, kvůli tomu slabému špinění, které způsobují prasklé cévky. Doktorovi se embryjko tak líbilo, že nám dal těhu průkaz.

olousek35
29. lis 2010

@gabikri no vidíš, a to jsi vzdávala. I zázraky se dějí. Moc ti to přeju a snad tě brzo budeme následovat. Drž se a hlaš další info. Je to skvělý. Moc

kornelka11
29. lis 2010

@gabikri srdecne blahozelam a moc sa s tebou tesim. Ja uz som tusim ani neverila. Stal sa ozajstny zazrak, uzivaj si to, zaroven sa moc opatruj! Tvoja spravicka ma krasne posunula dopredu..

@lenka27 aj tebe blahozelam k srdiecku!

@luckap123 ty podstupujes teraz KETik, to budu urcite radostne Vianoce u Vas..

@saminka a my dve co? Len sem-tam nakukneme, nemame ani cim prispievat, ze?

@olousek35 a ty sa ako citis? Tiez si mala dnes kontrolu alebo musis este cakat? Verim, ze si sa vyhla tej nemocnici.

gabikri
29. lis 2010

@lenka27 : já mám podle UZ 5 + 4...to jsme kousek od sebe 😉

@olousek35 : no přiznám se, že jsem to vzdala úpně. I jsem si dva dny nevzala Femibion.........jsem si řekla, co se tím budu cpát, když je to k ničemu, je to drahé, tak si to aspoň ušetřím na příště 😀 A místo bezkofeinového kafe jsem si dala normální.

@theresa : raději si tam zavolej a nebo napiš 😉

bellka
29. lis 2010

@gabikri velikááá gratulkááá, já to vědělááá, beruškooo 🙂 Jéééžiš, já mám úplně husinu a do očí se mi derou slzy, já se picnu, moc Ti to přeju, holka zlatá a držíme dál všechno co máme 😵
Holky, všem vám moc, moc, moc přeju hodně štěstííí a vidíte, že to opravdu jde a zázraky se dějííí 😵

olousek35
29. lis 2010

@kornelka11 já jdu znovu na hcg zítra a kleplo by mě, kdyby se to náhodou rozjelo. začala jsem kafovat a kouřit a mám vysazený prášky. Takže doufám, že bude hcg u nuly a budu moct brzo další pokus.
Jak se daří tobě?

kornelka11
29. lis 2010

@olousek35 mala si radsej pockat! Co ked.... Ale kazda z nas to asi sama najlepsie citi a asi aj u teba to takto bolo. Tak nech je zajtra hcg pri nule, aj ked katastroficky sa mi to pise ale aspon budes mat blizsie k novemu zaciatku.
Ja sa regenerujem..

olousek35
29. lis 2010

@kornelka11 tak se drž a bude líp a budem brzo maminy. 😉

78marcela
30. lis 2010

@gabikri no to je super zpráva...moc jsem tomu ani nevěřila, abych byla upřímná...tak ale je to super a teď si to užívej celých devět měsíců, když už jsi měla takový nervy drásající začátek...blahopřeju!!

78marcela
30. lis 2010

@theresa Jak ho máte dlouho? oni to skladují maximálně 5 let, víc se to prý nedá.

kessinkaa
30. lis 2010

@gabikri tak moc blahopřeju!!!Určitě tam máš holčičku,kluk by to nedal 😉 .Přeji kráááááásné těhulkování

gabikri
30. lis 2010

Holky díky 😉

@kessinkaa : že jo, viď? 😉 Holčičky jsou větší bojovnice 🙂

kessinkaa
30. lis 2010

@gabikri určitě!!!!!Už se teším,až to budeš vedět 🙂