Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
29. kvě 2011

@saminka Utrogestan zavádím. Mám 4ráno a 4 večer. První 2 dny mě vůbec nic nebylo, byla jsem jen lehce unavená, ale dneska je to už právě k nevydržení. Ustelu postel a musím si lehnout a jsem zadýchaná, jak kdybych běhala. Ještě mě napadlo, jestli to není nějaký lehčí OHSS,protože je mě i špatně od žaludku a všechno mě bolí ale břicho se mě nezvětšuje. Navíc jsem dostala preventivně nějaký léky, že jsem měla moc vajíček. No do zítřka vydržím a zítra už jdem na ET. 😉

@gerdusha Vítej mezi náma. Bohužel já ti moc neporadím, páč s minimálkama nemám zkušenost.

olousek35
29. kvě 2011

@meggar ahojda, nic mi utrogestan nedělá. Ale to dávkování mě tentokrát zarazilo. Asi přešli na novej systém. Minule to bylo 2-2-2, ted 4-0-4. Při zavádění by to mělo být ok, při polykání hrozí tvé příznaky.
Hodně štěstíčka na zítřek.

Jinak hlásím jednu luxusní blastocystičku v bříšku. Byl tam dnes Marcel, takže je to na jeho triko 😉 Jinak jsem do teď ležela a spala.
Jak je všem ostatním?

@gerdusha já jedu klasické IVF, takže neporadím. Držím pěstičky.
@saminka Jak je? užíváš si těhotenství? Už na příchod sourozence připravujete Miušku?

meggar
29. kvě 2011

@olousek35 Gratuluju k blastocystičce, teď ji opatruj, nejlépe dalších 9měs.
Já písnu zítra, jaký jsme měli stádia.
Jinak podle příznaků, co jsem teď vyčetla asi mám lehčí OHSS, tak se nakváním vodou a ležím.

olousek35
29. kvě 2011

@meggar jasně, odpočívej a hodně pij. Budu držet pěstičky. Já půjdu zas do polohy v leže, at dám prckovi šanci. Jinak jsem si nechala udělat fotku z ultrazvuku, tak snad budou další následovat. 😉

bobulinka74
29. kvě 2011

@olousek35 Tak hezky odpočívej a vychutnávej si to 🙂 Kdy budeš testovat? A kolikátý pokus ted' máš, druhý?
Já mám asi zánět moč. mechýře, sehnala jsem si lichořeřišnici, tak doufám, že to pomůže. Nikdy tím netrpím, tak proč zrovna ted' ☹

okcelok
29. kvě 2011

@olousek35 no tak to moc blahopřeji,moje blastocystička se jmenuje Rozárka,tak ať máte stejné štěstí jako my!!!!!!!!!!!!!Držíme palečky!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

okcelok
29. kvě 2011

@meggar já jsem po utroši měla stejné příznaky jako ty a ještě ke všemu mě z něho bylo zle,ale to mě MUDr řekla,že je normální,protože je to ještě víc hormonů,než přirozeně. Já ho pak ani nemohla cítit. 😝 Ale je potřeba!

olousek35
29. kvě 2011

@bobulinka74 jj, druhé IVF. Testovat mám 11.6., ale vidím to na příští neděli, nebo pondělí. Ale zkusím vydržet co nejdýl.
@okcelok Tys ještě neporodila? Teda, už by to chtělo. Moc držím pěstičky.

gerdusha
29. kvě 2011

@olousek35
@meggar ,

vdaka,ze ste sa aspon ozvali...drzim aj vam palce

okcelok
29. kvě 2011

@olousek35 nene! Musíme ji vykouřit,zítra mě v porodnici udělají preindukci na porod a v úterý(asi) indukci! Jsem otevřená na prst,ale malá sama nepůjde a rodičky po IVF nechtějí nechat dlouho přenášet!

olousek35
29. kvě 2011

@okcelok jj, tak držím pěstičky. A potom pošli rychle fotečku. Už se těším moc.

okcelok
29. kvě 2011

@olousek35 jojo,pošleme naši malou opičku!! 😀

kornelka11
29. kvě 2011

@gerdusha ja som mala 2 stimulky hned po sebe ale napr. po KET mi navrhli v RF mesacnu pauzu. Takze asi to bude individualne 🙂

@olousek35 @bobulinka74 @meggar drzim palce 🙂 🙂 🙂

@okcelok tak isto 🙂 Hlavne nech to neboliiiiiii a obidve ste zdravucke!!!!

olousek35
30. kvě 2011

dobré ráno všem. Jak se cítíte maminky, těhulky a všechny ostatní? 😉

saminka
30. kvě 2011

@olousek35 ahojky no mame se fajne 😉 i kdyz je teda venku zase skarede 😖 no ale neco dobreho si upecem a budem mit zase nejakou mnamku, ja ted kdyz jsem doma s malou a porad vymyslim co bych tak jeste uvarila 😀 to budou asi ty silene tehu chute, jednou slane, pak kysele pak sladke, proste od kazdeho trosku, se asi neusnesu do konce tehu 😕 😅 a jak se mas ty? zbylo vam neco do mrazacku?

@okcelok tak moc drzim palce at to jde hezky a rychle a at moc netrpis a uz se mooooc tesime na prvni fotecky 😵 😵 😵

@kornelka11 jak pak ty se mas zlatko? urco skvele 😉

taky zdravim vsechny maminky, tehulky a snazilky 😉

olousek35
30. kvě 2011

@saminka zatím nevím, dojde to příteli na meila a je ještě v práci. Takže čekám a doufám, že jo. Jednu blastocystičku máme od Marcela slíbenou, druhou možná. Zbytek asi ne. Ale i tak čekám a jsem pěkně napjatá.
A nějak mi zatím nedochází, že už mám ET za sebou. Tak jsem zvědavá na výsledek.
U nás v Brně je nádherně, svítí sluníčko, je teploučko, dozrávají třešně. A já se válím v posteli a snažím se učit. Ale náladu mám fakt po dlouhé době výbornou, tak snad vydrží. Zkusím ti poslat do Irska trochu českého sluníčka. 😉

okcelok
30. kvě 2011

Ahoj milé spolubojovnice, tak 1.6 v 7.00 máme nástup do porodnice na vyvolání porodu. Do dvou hodin od zavedení tabletky by měly nastat kontrakce a malá by se ten den měla narodit,tak snad na ty léky budu dobře reagovat,jsem stále otevřená na 1 cm!!!!! 🙂 🙂 🙂

olousek35
30. kvě 2011

@okcelok tý jo, tak držím všechno, co mám. Já bych se porodu šíleně bála, ale snad to nebude tak hrozné. A třeba do té doby porodíš sama. Kdo ví. 😉

bellka
30. kvě 2011

Pěkný večer přejeme 🙂
@olousek35 @meggar držíme vám paluškýýý 😵
@gerdusha my jsme měli toho za sebou celkem dost a z minimálky máme Šimonka, takže určitě jsem pro minimálku všema deseti a já taky mohla absolvovat dvě hned po sobě 😉
@okcelok wow, tak jestli se dříve princeznička nerozhodne vykouknout, tak na Den dětí máte ten nejkrásnější životní dáreček v náručííí 🙂 budeme moc držet pěsti, ať jde všechno jako po másle 😉
@saminka ahojky těhulinko, daří se Ti skvěle, to ráda čtu a posíláme pozdravení a pohlazení na pupík 🙂
@veveram jak se vám daří, maminko, co Filípek???
@kornelka11 ahoj sluníčko 🙂 @gabikri kdepak se touláš, beruško, jak se máš??? 😵
My jsme byli dneska v poradně a Šimonek váží 4800 g, měří 59 cm, nožičky máme v pořádku a je to zlatíčko, pěkně papá, spinká a pláče minimálně, prostě miláček náš maluškatý 😵
Všechny vás moc zdravíme, snažilky, těhulky a snažilečkám držíme pěstičky a přejeme hodně štěstííí 😵

okcelok
30. kvě 2011

@olousek35 no však já se začínám bát,ale jinak ven nepůjde! 😝 A dr. říkala,že sama nepůjde,takže asi neporodíme.

okcelok
30. kvě 2011

@bellka no jestli to stihneme,tak to bude ten nej dárek na světě!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Teda,Šimonek je zlatíčko,jen tak dál,to abych si přála stejně hodné dítko! 😉

gabikri
30. kvě 2011

Ahojky všem 😵

@bellka : chodím sem koukat, ale není co psát 😉 Tvůj Šimonek je nádherný, věřím, že se takového štěstíčka dočkáme všechny 😵

Holky jinak o těch hodných miminkách co nepláčou, naproti mě v baráku bydlí taková slepice, nedá se to jinak říct, pořád jí vidím s cigárem v okně, pak jsem ji potkala venku a koukám, že je těhule, tak jsme dostala takový vztek, fakt kouřila jednu za druhou. No a teď někdy se jí to mimčo narodilo a chudáček malý pořád pláče ve dne v noci. Nechápu tyhle ženské, vždyť to maličké se nemůže bránit!!! 😒

@okcelok : tobě na zítra držím paluchy, ať to všechno zvládneš 😵

okcelok
31. kvě 2011

@gabikri ahoj kočko,jdeme na to ve středu, ale děkujeme moc! 🙂

bobulinka74
31. kvě 2011

@okcelok na zítřek hodně štěstí a sil a at' to jde co nejrychleji a držíš konečně maličkou v náruči 🙂 😵

petrita83
31. kvě 2011

@okcelok držim všechny palce!!!ale třeba se rozhodne ještě dnes!!!

okcelok
31. kvě 2011

@bobulinka74 díky moc,taky doufám,že to bude rychlý!!!! 😝

okcelok
31. kvě 2011

@petrita83 jo teta,nemyslím,že sama půjde,ale bříško už mě bolí fest a cítím ji dole!

olousek35
31. kvě 2011

@okcelok budem ti držet palečky, aby se rozhodla dnes a šla sama

@gabikri ahoj spolubojovnice, snažíš se aspoň přirozeně? Minule se přece mimísek chytil, byť jen na chvilku, tak se může třeba na 9 mělsíců chytnou taky. Moc na Tebe myslím.

petrita83
31. kvě 2011

@okcelok tak že už se sune 😀 ale , že se tam teda zabydlela...tak hlavně kočko ať tě to moc dlouho nebolí a brzo si jí pochováš..ty jooo nejpozději zítra, neuvětřitelný!!!těším se za Tebe 🙂

okcelok
31. kvě 2011

@petrita83 no sune se,ale neotvíráme se,asi se tam zabarikádovala! 😀