Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

saminka
4. únor 2011

@kornelka11 no jak pise olousek tak je to vyslo na 3600kc tak by to bylo tech 160 euro ☹ jsme samoplatci protoze manzel neni Cech, v Cr nemam ani pojistovnu, ziji mimo uz pres 12 let.a ty stranky jsou na fertilityfriends.co.uk, tam jsem se vlastne o reprofitu dozvedela 😅 😅 je tam hrooozne moc zenskych anglicanek, irek, americanek atd co jezdi do reprofitu 😉

kornelka11
4. únor 2011

@saminka idem to mrknut 🙂
Hej vsimla som si, ze v Reprofite si tahaju pariky kufre z letiska oznackovane 🙂 A viac krat som tam videla aj ciernych francuzov. A Stelcl ako ovlada vsetky mozne jazyky, odpadavala som z neho 🙂 Frajer jeden 🙂

kornelka11
4. únor 2011

@saminka nedalo mi to, isla som to vyhrabat spomedzi vsetkych papierov.
Tak my sme platili 2 400,-

saminka
4. únor 2011

@kornelka11 hmm ono tam bylo zdrazeni od 1.9.2010 no uvidime, asi poslu maila a zeptam se.....jojo reprofit je mezinarodni, jezdi tam zenske prevazne na darovana vajicka ale i svobodne,nebo na klasicke ivf, v anglii je jiny zakon ohledne darcovstvi a neni anonymni jak je v cr, a taky je to v cr mnohem levnejsi, tady v irsku by nas jeden pokus stal okolo 4500euro, v cr nas to vyjde na polovinu...jen teda se jeste k tomu musi pripocitat letenky ubytko, to taky udela peknou sumicku, zadna pojistovna v irsku nic nehradi, ale v anglii myslim jo...

11112
5. únor 2011

@lihou77 ahojky ptáš se na doktora Machače já k němu chodím a můžu potvrdit,že je skvělej .Chodím k němu 2 roky a ted začínám se stimulací.Dovede povzbudit a opravdu má zájem o pacientky.

11112
5. únor 2011

@mandre ahoj taky můžu potvrdit,že Reprofit je skvělej.Chodím k panu Machačovi a je výbornej 🙂

kornelka11
6. únor 2011

@saminka aj u nas stoji IVF okolo 100 000,- sice aj s liekmi ale aj tak je to vela penazi.
A mimimalky u nas robia velmi malo. Neviem preco to lekari nechcu u nas robit. Zrejme to nemaju dobre zaplatene.
Reprofit je v tomto jednicka 🙂

kvakuska
6. únor 2011

@saminka pokud umíš anglicky (předpokládám že jo), tak tady na stránkách Reprofitu najdeš jak je to s těma odběrama na infekce: http://www.reprofit.cz/page.php?id=185&rodic=70... ... jsem se dívala, že jedině v češtině tam nemají cenu uvedenou ... ale jinak je to jasné, pokud jdete na KET tak se vás infekce netýkají, pokud jdete na nový cyklus IVF tak infekce platit budete 😒

saminka
6. únor 2011

@kornelka11 to fakt tolik u vas na sk stoji?? a vam to nehradi pojistovna? ja mela stigro ,ze jsem si leky sehnala tady v irsku a stalo me to vse se vsim jen 100 euro, pak v cr jsem zaplatili asi 44 tisic, takze to byla pohoda a hlavne nam to vyslo tak se to vyplatilo,je pravda ze ty minimalky moc center nedela, neni tam zas takova uspesnost no asi i kvuli toho, reprofit ma super vysledky tak si muze minimalky dovolit si myslim,hodne center ma strach ze spatnych statistik 🙄

@kvakuska jojo moc diky, ja to uz taky cetla, jen jsem myslela ze me na to upozorni, nez pojedu,no jedem na ivf s minimalni stimulaci,tak snad odber i transfer budou tak si to cvaknem 😕

kornelka11
6. únor 2011

@saminka jasne, u nas je to taketo drahe. Prve tri IVF su hradene poistovnou a potom takto platis. Malokedy je to menej. Preto vacsina Sloveniek smeruje k Vam do Ciech 🙂
Ano to mas pravdu ale mali by to robit vsetky centra podla mna. Naco zacinat s tak drastickymi davkami ked to moze ist hned pri prvom IVF pomaly bez hormonov? Nato asi vacsina lekarov nemysli. Ocenujem, ze prave Reprofit minimalky robi 🙂
Ja napr. lepsie reagujem na slabsie davky liekov ako zbytocne vysoke.

saminka
6. únor 2011

@kornelka11 ja si myslim, ze u minimalky je vice risku proto si to chteji pojistit silnejsi stimulaci, preci jen u minimalky mas max 8 vajicek a ani tech osm nemusi byt te nejvetsi kvality a proste je tam vetsi risk ze na transfer nic nezbyde ☹ tak nejspis proto,ale je super kdyz vic co ti vic svedci a doktori to respektuji a netlaci te do niceho jineho....za ty penize se opravdu vyplati podniknout minimalku vicekrat 😉

kornelka11
6. únor 2011

@saminka presne tak 🙂

aidule
8. únor 2011

Ahoj všem snažilkám i čekatelkám. Já jsem se léčila v Brně v Repromedě, byla jsem maximálně spokojená, i když IVF v létě 2010 nám nakonec neskončilo úspěchem, zůstali jsme, na podzim jsme zkusili "jen" Clostilbegyt a po jeho 2.lahvičce nám to vyšlo bez "cizí" asistence 🙂 😀 . Zatím to vypadá dobře, tak doufám, že to tak zůstane(přecházíme z 11.do 12. týdne).
K těm dávkám hormonů jsem chtěla poznamenat jen tolik, že pro stimulaci na IVF jsem musela (dle hormon. profilu atd.) mít 3násobnou dávku hormonů oproti průměru, vajíček bylo 5, dobré byly 3, zavedly se 2 a nakonec nevyšlo nic. Pak jsem uvažovala o minimální stimulaci (tu mají v Repromedě nejlevnější ze všech brněnských center -10000 koplet za vše), ale pak jsme zkusili "jen" ten Clostík a stačilo to. Hold příroda je nevyzpytatelná stejně jako osud 😉 😉 😉 .............. Všem přeji spoustu trpělivosti, podpory od nejbližších a hlavně spoustu šťastných konců léčby a začátků nových životů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

aidule
8. únor 2011

@mandre Zdravím, má odpověď je částečně na poslední straně v nejnovějším příspěvku. Držím palce i pěsti nejen ke správnému rozhodnutí, ale především k úspěšnému cíli!!! 😉 🙂

bellka
8. únor 2011

Ahojky děvčátka 🙂
Tak je první týden února pryč a nakukuju, jak to tady s vámi vypadá 🙂 @gabikri beruško, včera bylo 7. 2., tak mám pocit, že začínáš a my držíme všechno co máme 😵
@kornelka11 @saminka už to utíká, už se to blížííí, budeme moooc myslet a držet všecičko co máme 🙂 @olousek35tak koukám, že Ti to posunuli, ale neboj, uteče to a raději ať je tělíčko čisté a hlavně připravené na mimíska 🙂
Taky jsem koukala, že jsou tu nějaké nové tváře, tak těm chci říct, že Reprofit je jednoznačně perfektní volba a kdo se jim dostane do rukou, tomu se věnují s maximální péčí a opravdu individuálně🙂
Všechny vás moooc zdravím a myslím na vás 😵

gabikri
8. únor 2011

@aidule : ahoj, děkujeme za příspěvek, ale asi jsi přehlédla, že toto je diskuse Reprofit, nikoliv Repromeda 😉

@bellka : ahojky, já začínám cca okolo 14.2. až dorazí mrcha, tak snad to bude jak má 😵

kornelka11
8. únor 2011

Ahojte baby,

berie niektora z Vas acidum folicum? Kolko beriete denne a je to jedno kedy?

@bellka ako ti brusko svedci 🙂

saminka
8. únor 2011

@kornelka11 ahojik to je kyselina listova, ze? ja vse beru rano,myslim vitaminy 🙂

kornelka11
8. únor 2011

@saminka dakujem. A kolko mas jednu tabletu denne ci viac?

aidule
8. únor 2011

@gabikri Nepřehlédla, jen jsem napsla svou zkušenost s hormonama, myslím, že o nich byla řeč. Jen nemůžu za to, že jsem si dovolila vyjádřit svůj názor, ač jsem se léčila jinde. Omlouváááááám se!

saminka
8. únor 2011

@bellka - jeee tobe to fakt slusi, brisko je moc krasne 😵 a je krasne ze na nas tak myslis a tak nas podporujes 😉moc diky 😵
@kornelka11 -no jednu tabletku denne,jeste beru babyplan vitaminy a tam je taky 😉

a holky kam pak se nam zatoulala dorrka? uz se dlouho neozvala...doufam ze jsou s Hanickou v poradku 😕 😕 😨

gabikri
9. únor 2011

@aidule : já to nemyslela špatně, jen jsem myslela, že chceš diskutovat o Repromedě 😉

veveram
10. únor 2011

Ahoj holky,to nám to utíká co. 🙂
Všechny zdravím a myslím na Vás.
Já teprve sháním kočárek,ale moc se mi nedaří ve výběru.Zatím jsem si okoukla TAKO,nemáte někdo nějaké recenze na tuto značku,ať nekoupím blbě,díky.

bellka
10. únor 2011

😵 Ahoj děvčátkaaa 😵
Venku svítí sluníčko, sice se má ještě na 14 dní trošku ochladit, ale jaro je za dveřma, to se to bude těhulííít, hurááá 😉 Jedna po druhé budete hlásit // dálnice, už se na to moc těším, je to neskutečné, jak to utíkááá 🙂 @kornelka11 @gabikri @saminka @olousek35 holkýýý, myslíme na vás a budeme držet všecičko co mááámeee 🙂 🙂 🙂
Jinak u nás všechno v pořádku, příští týden nás čeká poradna, tak se těšíme, až toho našeho miláčka opět uvidíme a tipuju, že budeme vážit cca 180g, tak jsem zvědavá🙂 Věcičky už peru a žehlím asi 14 dní a mám pocit, že toho máme, jakobychom čekali trojčátka, ale raději více, než aby chybělo, však se to zase dá potom dál😉@veveram pěkně, mamino, pěkně Ti roste číselko 😉 Tak já už mám vybráno, sice už třetí kočárek, ale zato tutovka a už neměním i kdyby čert na koze rajtoval a příští týden ho jdeme objednat a zaplatit, je to Chicco 😉

veveram
10. únor 2011

@bellka :koukala jsem že už máš i pěknou výbavičku,já se teprve chystám,nejvyšší čas pro mě 😀 Kouknu taky na to Chicco.

bellka
10. únor 2011

@veveram jj, už máme tak 95% ze všeho, co potřebujeme 🙂 Musela jsem se do toho pustit, protože od příštího týdne malujeme a děláme kuchyň a do toho manžel předělává celý vrch, takže i tak se obávám, abychom to všechno stihli a kdybych pak ještě měla shánět a žehlit a prát věcičky, tak by mě asi kleplo 😀 Tak to dělám pomalu, ale jistě a nezdá se to, ale je toho dost 😉

aidule
10. únor 2011

@gabikri Ne,ne, já jsen chtěla přidat svůj názor a hlavně zkušenost s těma hormonama, o kterých byla řeč 😉 . Myslím, že naším společným cílem je těhotenství a zdravé mimi a které centrum nám v tom pomůže, je vcelku jedno, hlavně, když se tam člověk cítí dobře 🙂 .

kornelka11
10. únor 2011

@saminka dakujem za radu 🙂
Aj ja mam acidum folicum aj femibion 800. Predtym som mala len AF a teraz mi pridala aj femibion 800 🙂

kornelka11
13. únor 2011

@saminka tak ako je v Cechach? Uzivate si s rodinkou, behate krizom-krazom? 🙂
Drzim palceky 🙂 verim, ze sa citis dobre a vsetko dobre dopadne 🙂

Pozdravujem Vas vsetky babulky moje 🙂

olousek35
15. únor 2011

Ahoj holky, tak jak pokracujete? Honem, nove informace.