Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
13. led 2015

@cermi77 snad ano...ted jsem zase zkusila test a je ted krásný, je silnější než kontrolní, takže se mi ulevilo.

cermi77
13. led 2015

@78marcela ty bys už měla dostat slevu do lékárny 😀, nic se neboj, všechno bude dobré 🙂 !!!

78marcela
13. led 2015

@cermi77 a to kdybys věděla, jaké manévry musím dělat, když jdu koupit testy..jsou ty dvě lékárny Dr. Max, a v každé dělá maminka jednoho z mých dětí...Takže já vždy načuhuju za oknem, kdo má službu nebo posílám někoho, aby se neroznesly zatím hloupé řeči...

cermi77
13. led 2015

@78marcela dovedu si to představit 🙂, já zbaběle posílala manžela 🙂.

kacatka
13. led 2015

Tak z holčičky je zatím kluk 😀 Uvidíme za 4 týdny 🙂
@78marcela ve čtvrtek chceme fotečku mimča 🙂
@cermi77 ahojky, tak co jak válčíš? cítíš se fajn?

cermi77
13. led 2015

@kacatka jééé, to je překvapení 🙂, taky mám pořád podezření, jestli se ten Vlašín třeba někdy neplete 😉, hlavně ať jsou mimiňáci v pořádku a zdraví 🙂.
U nás snad dobrý, (ťukám), až na to, že jsem se osypala na krku a ve výstřihu a to fest, naštěstí je to jen ekzém a mám revma v koleni, dneska jsem na Dr. koukala, jestli si ze mně nedělá šoufky 😀, prý nedělá 😀.

78marcela
13. led 2015

@kacatka taky doufám, že ji dostanu.

maikkynna
14. led 2015

Ahoj holky, take jste nemusely mit pred IVF predoperacni vysetreni?

soleilll
14. led 2015

@maikkynna Myslíš před OPU? Ta narkoza je tak krátká, že to není potřeba. Nikdy po mně žádný vyšetření nechtěli a to jsem riziková (hypertenze).

maikkynna
14. led 2015

@soleilll Ano. Zacinam se pomalu bat. Nikdy jsem narkozu nemela a bojim se, jestli bude vse ok. Dekuji za odpoved

simkar
14. led 2015

@78marcela Už nemá cenu testovat, je to na tom, kdy zrovna testuješ. Miminko tam je, víc jak 50 IU taky, tak nestresuj. Zítra na tebe budu myslet.

soleilll
14. led 2015

@maikkynna Nemáš se čeho bát, trvá to tak 10 minut. Prostě si chvilku pospíš. Člověk si zvykne na všechno (já měla během 1,5 roku 5 narkóz) 🙂

kalipso
14. led 2015

Holky, prosím, kde jste kupovaly CLEXANE? V lékárně mi řekli, že jedině v nemocnici, což mám celkem z ruky.

cermi77
14. led 2015

@kalipso já píchám Zibor, většinou vyzvedávám v té lékárně pod Reprofietm, nebo mi to pokaždé do lékárny (Dr. Max) objednali. Jako to je dost blbý abys s malým dítětem a prckem v bříšku cestovala po všech čertech 😒

kalipso
14. led 2015

@cermi77 no jsem z toho taky celá nadšená, jet kdo ví kam. 😖 A hlavně za měsíc zase, protože mám předpis jen na měsíční dávku. Zkusím zavolat do nejbližší Dr. Max lékárny, snad mi to tam budou ochotní objednat. Díky za tip!

cermi77
14. led 2015

@kalipso ještě mě napadla Chytrá lékárna, tam se můžou vždycky přetrhnout. Držím palec 😖

78marcela
15. led 2015

Ahoj Holky, dnešní kontrola v pohodě, jsme o týden mladší, ale vše se zda ok. Srdíčko už tuka. Tak mi spadl kámen ze srdce .
@cermi77
@kalipso
@simkar
@soleilll
@kacatka

lenka27
15. led 2015

@78marcela no super, super, to je dobrá zpráva a mimísek se prostě později zavrtal a vše dožene, jsem o tom přesvědčená, takových případů znám 🙂 ježiš já jsem šťastná za tebe 🙂

lenka27
15. led 2015

Posiláme úsměv od Reprofiťáckého miminka, ať ti přinese hodně štěstí 🙂

kvakuska
15. led 2015

@78marcela 🙂 😀 😵 😎

lenka27
15. led 2015

Usmev patri vsem, ale predevsim 78marcela 😉

cermi77
15. led 2015

@78marcela super zprááááva, jinou jsem teda ani nečekala, ale stejně jsem naměkko 😵. Užívej si těhotenství v co největším klidu, moc si to zasloužíš, nervů bylo dost 😉. Doufám, že Ti dali aspoň fotku za ty stresy.
@lenka27 to je krásnej rošťák 🙂

lenka27
15. led 2015

@cermi77 dekuji, zatim je to strašně hodny miminko,tak snad mu to zustane a rostak bude jen v tom dobrem smyslu 😀

sikulik
16. led 2015

@78marcela no to je ale super nádherná zprávička, gratuluju k srdíčku 😉 , teď už můžeš být zase klidnější 😉

78marcela
16. led 2015

@lenka27 je strašne strašne strašne moc krásnej, sladkej, úžasnej.. Tak třeba se nám povede taky tak krásný miminko.

lenka27
16. led 2015

@78marcela to vis, ze jo, protoze Reprofit umi krasny a hodny deti 🙂 vim to, mam od nich dve 😀

78marcela
16. led 2015

@lenka27 no řekla bych že v té kráse hrajou určitou roli i rodiče. A v tomhle si teda naši na mě vůbec nedali záležet. Když jsem to v 15 letech chtěla reklamovat, že jsem se jim nepovedla, tak mi řekli, že jsem prošvihla zastání dobu.
No ale doufám, že teda aspoň přítel to zachrání. Dobře k sobě ladíme, on krásný a já chytrá.. Tak snad si to naše dítě tu genetickou výbavu správně namixuje. Ale nevím. Když je doktor viděl před transferem tak říkal že žádná sláva. Ale my ho i tak budeme mít rádi🙂

samozřejmě myšleno celé s nadsázkou😉😉 a přítel taky není tupoun, ale strojní inženýr.

lenka27
16. led 2015

@78marcela jo tak to my jsme krásní oba 😉 🙂 tve dite bude proste krasne a basta 😉

pjja
17. led 2015

Ahoj holky, nemáte některá z vás doma v lednici přebytečný gonal? sháním urgentně .. děkuji

ivka3901
17. led 2015

Ahojte kočeny chcem sa spýtať vás,že ked mám hematologiu na trombofilné mutácie všetko negatívne či je potrebné si oichať pred KET inekcie ako sú fraxipirin či cleaxan?