Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sisul_ka
6. bře 2016

@misha83 svata pravda co si napisala, ja na dr Stelcla nedam dopustit aj ked sa nam zatial nedari 😒 22ho som isla na ket a pravdepodobne je to biochemicke tehu. V sobotu som isla na odber a hladina hCG len 15 co je na hranici a podla mna veeeeelmi malo, no moja kordinatorka Klarka, mi odporucala nadalej uzivat lieky a zajtra si zajst esteraz na krv. Tiez sme mali darovane oocyty a mrazaciku nam ostala uz len jedna blastocysta. Prajem ti vela sil a uspesnu 10nu 😵 Kedy sa na ten zazrak budes chystat?

misha83
6. bře 2016

@sisul_ka my mame diky nemu uz syna, prave v te dobe z Reprofitu. Klarka je taky nase koordinatorka 🙂. Jsem dnes 5. den po transferu. Moc dzim pesti na zitrejsi krev. Kolikaty den jsi mela tech 15 hcg?

sisul_ka
6. bře 2016

@misha83 ved prave ze 13 den, to by malo byt aspon 280 ak je zaciatok vyvoja v poriadku. Vlani po ET som v 4tt prisla o drobca a raz v 8tt zamlkly potrat a teraz toto :( Budeme bojovat dalej, len to stoji strasne peniaze. Co uz nespravime pre vytuzene mimco 🙂 Velmi ti drzim palce. Musi sa to podarit!

sisul_ka
6. bře 2016

@misha83 plus som mala sliznicu vo velmi dobrej kvalite 10mm, neviem v com je chyba. Budem si musiet spravit opat imuno vysetrenie na vsetko a pytala som sa ci moja darkyna ma poriedne vysetrene protilatky proti trofoblastu. Ja viem, ze ony vedia co robia, no mylit sa je ludske a cert nikdy nespi. Uvidim, co mi Klarka odpise.

karin1674
6. bře 2016

@78marcela dekuji Marcel za odpoved. Ja platila za karyotyp - krevni test u manzela na zkoumani chromozomu, nebylo nam ani vysvetleno jestli je to nutne a dalsi za spermiogram asi nejaky podrobnejsi, protoze na strankach reklamuji, ze maji spermiogram zdarma. Je to bezne pred ivf delat karyotyp - krevni test na zkoumani chromozomu?

karin1674
6. bře 2016

@ninanela Dekuji Ninanelo za radu, urcite se objednam. 🙂

78marcela
6. bře 2016

@karin1674 ja o nicem takovym nevim, nic takoveho jsme neplatili.

karin1674
6. bře 2016

@delfi75 Diky delfi za odpoved. Ja platila za karyotyp u manzela - vysetreni chromozomu a za spermiogram, prestoze manzel mel provedenej spermiogram, kterej byl celkem v poradku. Mozna, chteli od nas hned penize,, protoze bydlime prechodne v Britanii. Doktorka rikala, ze bude asi chyba u me, ale muj gynekolog me vysetril a vse se mu zdalo v poradku. Asi to bude chtit podrobnejsi vysetreni. Ja bych si prala individualnejsi pristup. Nikdo me nevaroval co kolik bude stat, jen nas geneticka chtela oba poslat na ten karyotyp a zacala psat ucet 10 tisic za oba..Ani nam nevysvetlila poradne k cemu je to dobre. Byla jsem v rozpacich..Je lepsi navstivit vice klinik a clovek se pouci a lepe pripravi.

karin1674
6. bře 2016

@78marcela No co ted nadelam, doufam, ze me aspon poslou vysledky. Ja jim totiz psala email a nikdo se me zpet neozval. ☹

78marcela
6. bře 2016

@karin1674 kam jsi prosim te chodila?

karin1674
6. bře 2016

@misha83 diky Misha za odpoved. To byla Hellios. V Reprofitu nebo v Unice jsem nebyla. Prave se rozhoduji mezi Reprofitem a Unicou. Na Reprofit ctu same chvaly tak se vydam nejspis do Reprofitu. Budu uz poucena z predchozi zkusenosti a lepe se pripravim.

delfi75
6. bře 2016

@karin1674 tak to je teda síla...doufám, že si vyberete dobře!!!

karin1674
6. bře 2016

@carlik Diky za odpoved. Kolik teda tebe jako samoplatce vysla jedna IVF? Ja vim, ze ty ceny se mohou lisit podle stimulacnich leku atd..ale priblizne? Me v Hellios rekli 80 tisic. Misha psala 70 tisic..ty ceny se daji, ale kdyz si predstavim, ze se nebude vest a budu treba platit 3 IVF a porad nebudu tehotna pak clovek musi doopravdy zvazit, ktera klinika ma nejvetsi uspechy, snahu atd..take me zarazi, ze se ptaji na povolani drive nez treba jake nemoci jsem prodelala atd..Pak me napada, ze podle povolani si mohou vytvorit cenik. ☹

karin1674
6. bře 2016

@78marcela Hellios

78marcela
6. bře 2016

@karin1674 no mazec...jednou jsem se rozhodovala mezi heliosem a reprofitem. Nastesti jsem zustala tady. Na helios jsem slysela v posledni dobe dost negativni veci..
Tak drzim pesti, at se rozhodnete dobre.

karin1674
6. bře 2016

@77hanivi Diky za odpoved. Samoplatce a mas pred sebou 6 IVF?? 😕 Prosim te na kolik te vyslo priblizne jedno IVF? To jsi platila vsech 6 jako samoplatce? To musim zacit pracovat I v noci. 😖

karin1674
6. bře 2016

@78marcela Dekuji Marcelo. Jsem rada, ze mam jine moznosti a ze jsem se dozvedela o Reprofitu..Urcite se objednam. Budu sledovat tady vase diskuze.

soleilll
6. bře 2016

@karin1674 Byla jsem v Reprofitu jako samoplátce 2x na minimálním IVF. Poprvé získali jen 1 vajíčko a to se nepodařilo oplodnit, takže nebylo co transferovat. Ten pokus tedy vyšel jen na 3000,- + spotřebované léky. Podruhé už mi dali větší dávky, získali 3 vajíčka, oplodnění ISCI (připlatili jsme po všech předešlých zkušenostech i PISCI), prodloužená kultivace do 5. dne (v ceně), kdy vydržely 2 kousky a ET. Celkem jsme se dostali na rozmezí 25-30 tis., což mi přijde dobrý. Už na první konzultaci ti nastaví stimulační ale i finanční plán. Mně bylo miniIVF doporučeno právě kvůli tomu, že už jsme platili za celý cyklus. Základní cena je 19 tis. (pokud by nedošlo k ET, tak 3 tis.) + léky (většinou se volí levnější, ale stejně účinné) + příplatkové postupy (např. asist. hatching, PICSI)

sisul_ka
6. bře 2016

@karin1674 ja mam velmi dobru skusenost s Reprogenesis klinikou. Zijem vo francuzsku a platila som ako slovenska obcianka, lebo som stale slovenka 🙂 a nic extra mi nepriratali. Je lepsie sa informovat navsetko, co ta len napadne, napis si na papier a pytaj sa, mas na to narok! Su tam od toho, aby ti nasluchali a pomohli k vytuzenemu dietatku. Ja mam s Dr. Stelclom a koordinatorkou Klarkou velmi dobru komunikaciu. Ked mam nieco na srdci, hned napisem mail a do 24hodin mam odpoved. S lekarom som mala pokec uz par krat na skype, takze vsetko sa da, len sa treba pytat 🙂
Prajem ti vela uspechov a sil 🙂

rezni
6. bře 2016

@karin1674 ahoj já taky byla v Heliosu a IVF mě stalo 85 000 Kč a to nebyl ani transfer. Jsem teď v RF a IVF mě stálo 40 000 jsem taky samoplátce

karin1674
6. bře 2016

@soleilll dekuji za odpoved, priblizila jsi me hodne ceny a mam trochu vice jasno. Takova skoda, ze jsem o Reprofitu nevedela drive. Ted si musim planovat zase cestu z dalky, ale jsem poucena a mam vice jasno. Dik 😉

karin1674
6. bře 2016

@sisul_ka dekuji za odpoved. Hned si pisi na papir I tvou kliniku Reprogenesis. To je fajn, ze muzes komunikovat emailem. Ja kdyz jsem v praci nemohu jim volat a tak jsem jim napsala email, ale zadna odpoved. Znamena komunikace by vazla..Priste I ja budu lepe pripravena s papirkem v ruce, kde budou otazky. Nedovolim delat nejake drahe krevni testy - karyotyp dokud me poradne nevysvetli k cemu je to dobre a zda-li je to vubec nutne. Zatim jsem tady na nikoho nenarazila koho by poslali na karyotyp..Dekuji a taky ti preji hodne uspechu. 🙂

karin1674
6. bře 2016

@rezni Dekuji za odpoved. Takze ceny jsou vyrazne nizsi a k tomu vsichni Reprofit chvali..Jsem rada, ze jsme nasla tuto diskuzi a mam vice jasno o klinikach I cenach. Dik a at se ti dari a brzy budes tehotna. 🙂

misha83
7. bře 2016

@karin1674 s temi ceny strasne moc zalezi na mnozstvi leku. Nelze to moc porovnavat. Ale 85 tis. jako v Heliosu to nebude. Pak zalezi na tom, zda se jedna o minimalni IVF, plne IVF a zda se k tomu pridavaji dalsi placene sluzby. Maji krasne zpracovány cenikn webu

kvakuska
7. bře 2016

@karin1674 v Reprofitu se také komunikuje emailem, buď s tebou komunikuje přímo tvůj lékař, nebo máš svoji koordinátorku ... a pokud jste si zaplatili karyotyp, tak si určitě nechej poslat výsledek, případně si pro něj zajdi osobně, až budeš třeba v Brně, zaplatila sis ho, tak máš právo ho dostat do ruky, můžeš ho ukázat lékaři až půjdeš na konzultaci na jinou kliniku 😉

delfi75
7. bře 2016

@karin1674 Přesně tak, já měla od svého lékaře odpověď na email hned ten den, někdy do hodiny, až jsem se divila🙂

carlik
7. bře 2016

@karin1674 myslím, že Reprofit bude nejlepší volba i cenově a přístupem lékařů. A cenu ani nebudu psát, na kolik mi všechny pokusy vyšly 😒 ale určo nebyly podle ceníku 😉

handous1
7. bře 2016

@rezni za těch 40 000 kč si měla plné IVF a nebo minimální stimulaci nebo to je cena bez léků ? Já jsem loni v srpnu měla plné IVF a vyšlo nás s léky něco málo přes 80 000 tisíc .
Holky dneska jsem byla na ultrazvuku jsem 6+3 doktor říkal že už by mělo být srdíčko mám přijít ještě ve středu ale netvaril se nadějně. Zatím to nevypadá dobře ....ach jo ☹ jsem totálně vynervovana čekáme na ten náš zázrak 5 let a je to naše 3 IVF . Stalo se vám některé že srdíčko bylo později ?

soleilll
7. bře 2016

@handous1 Já měla nepatrnou srdeční akci poprvé v 6+4 a podruhé 6+3, ale Kozumplík to hledal snad čtvrt hodiny - furt to vypadalo na prázdnej váček, nakonec našel i embryo a slaboučkou srdeční akci. Ve mně by se tenkrát krve nedořezal... Takže neházej flintu do žita. Každopádně teď pro to stejně nic udělat nemůžeš - v tomhle stádiu se stane, co se má stát. Ale moc držím palce.

handous1
7. bře 2016

@soleilll děkuji. Středa bude rozhodující ale vím že mám malé naděje protože doktor říkal že srdeční akce už by měla být vidět na ultrazvuku . S tím jsem nepočítala protože před tím vždy říkal jak je všechno v pořádku.... hcg roste parádně stouplo z 1200 na 3700 . A dneska taková rána hned jsem to viděla na jeho pohledu. Měla jsem co udělat tam udržet slzy venku jsem ale slzy neudržela....