Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

martek
17. říj 2008

jco znamena dlouhy a kratky protokol??????????????????? 😅

saminka
17. říj 2008

dlouhy je kdyz ti nasadi na asi tri nebo ctyri tydny antikoncepci, chteji ti uplne utlumit hormony no a pak je injekcemi zase rozproudi,funguji o hodne vic...ale u nekterych holek hrozi velka stimulace kdy vyprodukuji az moc vajicek a to je nebezpecne pro cele telo, u kratkeho se to nestava,a take neni tolik vajicek.ja bych radeji ten kratky, ale zase kdyby se to nepovedlo na poprve je fajn mi zmrzle embrijka,no nevim, a co u tebe? asi pujdete na IUI ze?

martek
17. říj 2008

my rovnou na IVF+ISCI.... 😔

saminka
17. říj 2008

aha tak to jsme na tom stejne, doufam ze ti to v pristi tyden dobre dopadne a brzy zacnete...zatim ahoj

martek
17. říj 2008

diky, mej se!
a pozdravuj v Irsku 😵

adrosek
18. říj 2008

Ahojík holky,přeji vám hezký den a hezký víkend.

adrosek
19. říj 2008

Ahojík holky tak som doma z reprofitu a mám už za sebou OPU,tak máme 11.vajíčej ješě nevíme ale kolik se jich oplodnilo a jaké sou kvality,to budem volat zítra až.No a jak vy jak se máte?

martek
19. říj 2008

cau andri, tak to uzasnyyyy!
😵 😵

saminka
19. říj 2008

ahoj adrosku, tak to je super jedenact je idealni cislo.....delate ICSI nebo klasicke IVF?

adrosek
19. říj 2008

Jojo díky,jsem taky zvědavá jak to dopadne a kolik jich bude oplodněno hlavně.

saminka
19. říj 2008

a kdy ti je budou davat zpatky? mate prodlouzenou kultivaci?

saminka
19. říj 2008

a jake ho mas vlastne doktora? me odepsal dr Machac a pusobi na me dobre

adrosek
19. říj 2008

Asi nám budou dělat klasické IVF,máme dobré spermijky tak uvidíme,jsem ztoho jelen všeckýho co nám řikali už předtím teda.Tak nevím co vlastně.Kultivaci taky nevím,musím to zjistit všechno zítra od té dr.jak ji budem volat.
Mě to dělal dneska dr.Machač,měl totiž službu a je velmi příjemný a hodny jako všichni tam bych řekla.

adrosek
19. říj 2008

A chodím jinak k dr.Vitouškové.

saminka
19. říj 2008

a muzes mi vyzjistit kdy tam maj naposledy otevreno pred vanoci? vim ze po svatcich oteviraji az 5.ledna
dikas a hodne stesticka s embrijkama

adrosek
19. říj 2008

Jojo díky saminka a pokusím se to vyzistit.

adrosek
20. říj 2008

Ahojik holky přeji hezký den všem.

martek
20. říj 2008

tak uz zitra 😔 😅

adrosek
20. říj 2008

jo zítra jdeš už na první konzultaci tak držím pěsti.
Já si dneska volala jak to vypadá stěma našema vajíčkama a ztěch 11.odebraných máme 10,oplodněno tak snad se udrží ty nejsilnější.V pátek máme transfer už na jisto.

martek
20. říj 2008

adri...mam nervy jak svina....vubec nevim, na co se budou ptat....

10 je slusnej pocet, co? budou ti davat dve embrya??? zbytek zamrazite?

adrosek
20. říj 2008

No my chceme dvě určitě pokud budou ok a zbytek dáme zamrazit pokud nějaká budou.Neboj zvládneš to,jdeš tam sama nebo smanžou ne?Budou se ptát jak dlouho se snažíte a tak všechno.

martek
20. říj 2008

jdem s manzelem....no bude to mazec.... 😕

adrosek
20. říj 2008

Jo je to lepší že jdete oba dva,my taky boli spolu.

adrosek
21. říj 2008

Ahojík holky tak přeji hezký den pokud možno.
Martek tobě přeji hodně úspěchův reprofitu,potom dej vědět jak ste dopadli ano?Držím pěsti.

adrosek
21. říj 2008

Halo halo je tady někdo,Martek tak jak honem napiš jak a co.

martek
21. říj 2008

jsem tadyyyyyyy
moje dojmy????? uuuzasnyyyy! Koudelka fesak a super chlap
jeho navrhy zni velice rozumne, zadny umely nam nehrozi 😵 😵 😵 😵

adrosek
21. říj 2008

Jojo koudelka je vedoucí ne pokud se nepletu no a co tedy,co jste probírali a co vám navrhnul tedy.
Tak to jsem ráda že jsi bola spokojená.

adrosek
22. říj 2008

Ahojík holky tak jak se máte dneska co??

kvetinka74
22. říj 2008

Ahojda holky
omlouvám se že vám se lezu,lae chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás neměla min stimulaci v reprofitu a čím jste stimulovali.Já jsem přešla z Uniky do reprofitu ke Koudelkovi a tem mi nabídl jako samoplátkyni tuto variantu.Dokonce mi řekl že si léky mohu sehnat sama on mi doporučil menopur ale chtěla jsem vědět jestli by nebyl lepší puregon.Můžete mi pomoci?Moc děkuji za odpovědi.
Květa

adrosek
22. říj 2008

Já chodím do reprofitu a stimulovala som Dipherelinem a potom puregonem.