Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
24. lis 2008

Ahojík martek,takže už víte tedy co a jak.Tak dáte se do toho po novém roce ne?

martek
24. lis 2008

adri, jasne ze dame, na zacatku ledna malujou, takze v pulce ledna se objednam, udelame plan a bude to 😵

adrosek
24. lis 2008

jojo tak budu držet pěsti a hlavně už aby to bolo

labus
24. lis 2008

ahoj kočky som samoplatca a prve IVF mi nevyšlo v car v Ba kočky na konikovy sk mi poradili REPROFIT BRNO poslala som virtualny dotazním a Mudr. štelcl sa mi ozval že mám dojst nakonzultáciu poznáte ho, a celkom každe info o centre mi pomože dakujem

aja11
25. lis 2008

labus - u štelcla byla já je mladý ale každopádně odborník a šikovný 😉 první gynekolog který nevedl monolog 🙂

labus
25. lis 2008

ajka moc dakujem si zlatá aj nadalej k nemu chodíš?

adrosek
25. lis 2008

ahojík labus,já som taky chodila do reprofitu ale k dr.Vitouškové,myslím že tam budeš spokojená.

aja11
25. lis 2008

Já už jsem těhule stačilo mi jen srovnat hormony - ale yla jsem tam moc spokojená - vše krásné nové přístup perfektní a všude se na Reprofit pjeje chvála .. . . 😉

adrosek
25. lis 2008

jojo tak nějak,aja a jak se máš co

aja11
26. lis 2008

No přece se mám krásně tak jako Ty!!!! Sice mám už skoro tři měsíce rýmu 😒 ale já se nedám 😅 Jsem teď 14+6 🙂 přeji krásné vegetění mimča v bříšku 😉

adrosek
26. lis 2008

Ahojík aja,tak ty jsi už hodně dopředu tedy,ká jsem teprve 8.týden začátek a stále se bojím aby tam boli až půjdu k dr. na kontrolu.

aja11
26. lis 2008

To je jasné to znám!!!!!! Ale budou musí!!!! Přestaň s trápit uvidíš jak Ti za chvilku bude čísílko pěkně narůstat 😎 Kolik Vás to tey celé nakonec stálo????? 😉

labus
26. lis 2008

ahoj kočky moc vám dakujem a blahoželám k uspechu dávajte na seba pozor

martek
26. lis 2008

holky, uz aby byl leden 😔

adrosek
27. lis 2008

Ahojík holky,
aja no ale stále se bojím jako ty znáš to.Jinak nás to celé stálo asi 22.tisíc a počítám ktomu už aj jednoho mrazáčka.No nic není zadarmo že?

aja11
28. lis 2008

No moje kamarádka teď platila kolem 40tis. ale nevím co jí všechno dělali ...... no levný to zrovna není ale díky bohu že už taková možnost teď existuje! A také se obávám pořád - třeba teď bude v 16tt tripletest na vývojové vady 😒

labus
2. pro 2008

ahoj kočky tak zajtra idem do REPROFITU na svoju prvu konzultáciu som velmi zvedavá .Podla toho čo som čítala je REPROFIT dobrá volba len neviem prečo je tu najslabšia diskusia chodí tam tak málo kočiek?Alebo su všetky take spokojne že nemaju potrebu písat? Toby bol ten najlepší prípad.

lenajsek
2. pro 2008

Ahoj holky, tak z minimální stimulace ještě teď v prosinci sešlo, byla jsem na kontrole v pátek, po stimulaci Clostilbegytem tam sice bylo 5 folíků, ale měla jsem v děloze hlen, a do toho prostředí mi dr. Vitoušková řekla, že se nedá transferovat, tak další pokus v lednu... Tolik o mě... před několika dny jsem sem písla.
Snad to u vás bude úspěšnější, všem hodně štěstí přeju!

lenajsek
2. pro 2008

Labus, přeji hodně štěstí v Reprofitu, podle mě je to dobrá volba, my jsme byli předtím ve dvou CARech, a ten příštup se vůbec nedá srovnat, v R. je to prostě nejlepší... a mají i úspěchy, takže pevně věřím, že to tam klapne, do třetice všeho nejlepšího... 😉
Jinak na jiném serveru o CARech a vůbec o neplodnosti se vede víc diskuzí o Reprofitu, škoda, že to tady tak není... ale co není, může být. 🙂 A já teda co jsem četla na různých diskuzích, tak snad není jediná snažilka, která by byla s Reprofitem nespokojená. Tak na zítřek mooc štěstíčka, a nakonec ten vytoužený uzlíček v náručí! U koho jseš objednaná na konzultaci?

labus
2. pro 2008

ahoj lenajsek si zlatičká mne práve to nešlo do hlavy či su dobrý ked tu sa o nich píše minimálne. Som objednaná k Mudr. šteclovy poznáš ho?

lenajsek
2. pro 2008

Labus, znám ho jen od vidění, jinak tam chodím jen k Vitouškové, s jiným dr. jsem tam do styku osobně nepřišla. Tak hodně štěstí! A dívám se, že sis našla už tu druhou diskuzi, tak tam se od holek určitě dozvíš víc... 😉

labus
2. pro 2008

no ano našla som ju tak dufam,že mi niečo napíšu 😉 a ako na teba posobil? on sa mi ozval na moj zaslaný virtualny dotazník tak som sa k nemu objednala ale ani na ich stránke jeho meno nieje tak ma to trošku vyplašilo budem tam dochádzat cez 200km tak nech si vyberiem správne aby som nedopadla ako 1x

lenajsek
2. pro 2008

Labus ani nevím, jak na mě působil, když jsem ho jen zahlídla v čekárně.. jsem s ním nikdy nemluvila, tak nevím, ale oni jsou v Reprofitu, co jsem četla, všichni moc fajn, i to prostředí, takže budeš určitě v dobrých rukou. Není se rozhodně čeho bát. A jdeš i s manželem, nebo sama? Já taky chodím k dr. Vitouškové a její jméno není na webu, ale to je fuk, hlavně, že je dobrá a příjemná... určitě budeš spokojená. A kdyby jsi nebyla, tak je to jen pohovor, ne? 😉

labus
2. pro 2008

Lenajsek práve mi jedna kočka na neplodnost.cz písala že je síce velmi mladý ale šikovný tak som spokojná každopádne je to len uvodný pohovor stále sa možem rozhodnut inak a áno idem s manželom

lenajsek
2. pro 2008

Labus, přesně.. tak uvidíš, jak na Tebe bude působit, a jak se domluvíte na dalším postupu... Ty jsi už byla někde v CARu?

lenajsek
2. pro 2008

Jinak vidím, že Ti holky docela poradily, takže určitě to tentokrát dobře dopadne, uvidíš zítra sama. Ta psychická podpora je opravdu velice důležitá, a to oni tam dokážou dodat. To se málokde vidí.

labus
2. pro 2008

Lenajsek ano kočky su zlaté hned som spokojnejšia ako ked ideš uplne do neznáma . Prve IVF som mala v Ba vo FERTICENTE a teraz idem skusit štastie sem poradili mi to kočky na koníkovy sk ale ešte tam neboli len počuli že REPROFIT je super a aj moja imunologička mi povedala jednoznačne Brno tak snad je to tá najlepšia volba

adrosek
2. pro 2008

Ahojík holky,chvílu som tady nebyla.Já taky chodila do Reprofitu a jsou tam všichni moc fajn,proděla som tam 2xIUI a nic sice,ale pak som šla 1IVF a ted čekáme dvojčátka.Tak přeji hodně úspěchů všem

martek
2. pro 2008

adrosku, ahoj kocko!
tak jak je? 😵

lenajsek
3. pro 2008

Labus, tak to jsi měla štěstí, že Ti holky poradily, určitě budeš spokojená, a hlavně si odtam určitě odnesete ten nejkrásnější dárek... 😉 Pak napiš, jak jsi dopadla na pohovoru. 😉
Adrošku ahojky, moc gratuluju k dvojčátkům, to je super... já u nich byla v říjnu na IUI, teď jsem měla jít na minimální stimulaci, ale musím počkat až do novýho roku, teď mi nějak děloha s tím hlenem stávkovala, tak to dr. stopla. Ke komu jsi tam chodila, jestli se můžu zeptat? A tyky jsi za IUI platila? Docela mě překvapilo, že se u nich IUI platí, třeba v tom Ferdimedu v Olmiku se 6x za rok neplatilo nic, ale ono je všude něco jinýho...
Ta IUI u nás byla jen pokusná, spíš jsme chtěli vyzkoušet, jak budu reagovat na Clostilbegyt, a jaký bude spermiogram... tak uvidíme po tom novým roce.
Přeji Ti pohodové a bezproblémové těhulkování.. 😉